ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 10:42-kor
Simonetta Atkinson


2024-04-17, 19:39
Cheon Seung-ah


2024-04-16, 21:37
Talisha Smallwood


2024-04-16, 20:43
Seraphine McCaine


2024-04-16, 20:14
Galen Herbs


2024-04-16, 13:01
Julia Z. Troops


2024-04-16, 06:59
Vladimir Mantov


2024-04-15, 21:48
Megan Smith


2024-04-15, 21:38
Megan Smith


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Holly&David - a balfácán I_vote_lcapHolly&David - a balfácán I_voting_barHolly&David - a balfácán I_vote_rcap 
Megan Smith
Holly&David - a balfácán I_vote_lcapHolly&David - a balfácán I_voting_barHolly&David - a balfácán I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Holly&David - a balfácán I_vote_lcapHolly&David - a balfácán I_voting_barHolly&David - a balfácán I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Holly&David - a balfácán I_vote_lcapHolly&David - a balfácán I_voting_barHolly&David - a balfácán I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Holly&David - a balfácán I_vote_lcapHolly&David - a balfácán I_voting_barHolly&David - a balfácán I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Holly&David - a balfácán I_vote_lcapHolly&David - a balfácán I_voting_barHolly&David - a balfácán I_vote_rcap 
Kalandmester
Holly&David - a balfácán I_vote_lcapHolly&David - a balfácán I_voting_barHolly&David - a balfácán I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Holly&David - a balfácán I_vote_lcapHolly&David - a balfácán I_voting_barHolly&David - a balfácán I_vote_rcap 
Alison Fawley
Holly&David - a balfácán I_vote_lcapHolly&David - a balfácán I_voting_barHolly&David - a balfácán I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Holly&David - a balfácán I_vote_lcapHolly&David - a balfácán I_voting_barHolly&David - a balfácán I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70634 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 42 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 2 Bots

Abigail Smallwood


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Holly&David - a balfácán

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
David Sawyer
Reveal your secrets
David Sawyer
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Holly&David - a balfácán   Holly&David - a balfácán Empty2016-07-30, 10:20







[You must be registered and logged in to see this image.]
Holly & David
For every ending a new beginning...?!


 Közel három hete glancoljuk a székhelyünket, a külső festések is megvannak, már tényleg csak az utolsó simitások vannak, na de az nem jelenti azt, hogy már elindulhat a munka, hiszen be is kell laknunk a helységet, profin kell viselkednünk a saját közegünkben, hogy ne történjen semmi, ami a munka rovására mehet. Holly igazán kedves partner, jókat lehet vele beszélgetni, és csak úgy repül mellette az idő, még távgyalogolni is elmentünk, ami önmagában kicsit unalmas, de vele mégsem az volt, végigbeszélgettük az országutat, és még mozotunk is. És utána nem éreztük magunkat kellemetlenül, hogy csatakosra izzadtuk a melegítőket, hiszen nálunk nem ilyen randi jelleggel működik a dolog, szimplán csak jó együtt, mint barátok, meg mint munkatársak. És nem válik feleslegessé egy perc sem, amit a munkán kívül együtt töltünk, hiszen nagyon okos lány, sokat tanulhatok tőle. A cégér, amit csinált, már kint van, de a nyitvatartást még nem mertük kitenni, lévén nem üzemelünk hivatalosan, mégis nagyon meglep, amikor egy nyúl patrónus érkezik hozzánk a hajnali órákban, egy középkorú nő sírva könyörög, hogy találjuk meg a férjét, szükség esetén egy keveset fizetni is tud, de a kedves ura olyan balszerencsés, hogy ha eltűnt, akkor valami nagy bajba keveredett, mert szegény nagyon ügyetlen. Kikérem Holly tanácsát, mert én láttam a patrónust, hogy vajon bele merjünk-e vágni így elsőre, felkészületlenül, de ő túl empatikus, hogy csak úgy elküldjük a nőt, ezért azt válaszoltam, hogy akkor jőjjön csak. Azért van bennem egy nagy adag izgalom, hiszen megjött az első ügyfelünk, aki nem is tudott várni, hogy megnyissunk.
- Engem most még az se zavar túlzottan, hogy ha nem tud fizetni. A későbbiekben majd fent kell tudnunk tartani magunkat, de ha ő csak keveset fizet, az se baj, nem? Izgulunk? – – Bököm oldalba mosolyogva, én már csak ilyen vagyok, mindent próbálok a magam módján a humoros oldalról felfogni. Kopogtatás hallatszik a lenti bejárat felől, így a mágikus nyomógombbal be is engedem az érkezőt, aki felé még táblák is jelzik, hogy fel kell jönni az emeletre. Női cipellők kopogása, és megjelenik az irodánkban a kissé csapzott, bongyorka hölgy.
- Öö.. üdvözlöm, David Sawyer vagyok, ő a társam Holly Edgson. Szóval eltűnt a férje? – Van ugyanis egy ötletem, ezért az egyik asztalra mutatok, hogy foglaljon helyet. A nőci bólint, és az asztalhoz lép. – Nagyon kedvesek, Amanda vagyok, Amanda Diphesto, és.. – BAMM! Kihúzta magának az egyik széket, és ráült. Na de én tudtam, hogy van egy olyan székünk, amelynek még törött a lába, és persze a balszerencsés nő pont arra ült. Sokat mondóan pillantok Hollyra, és odaugrok a nőhöz, hogy felsegítsem. – Oh, jól van? Talán válasszunk egy másik széket. – Szerencsére nem ütötte meg magát, ezért már át is ül egy másikra balesetmentesen.



▲ music: See you again ▲Note: Just for you ▲




[You must be registered and logged in to see this image.]
   
A rivalizálás is lehet     a barátság kezdete.
Vissza az elejére Go down
David Sawyer
Reveal your secrets
David Sawyer
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Holly&David - a balfácán   Holly&David - a balfácán Empty2016-07-30, 10:19


***



[You must be registered and logged in to see this image.]
   
A rivalizálás is lehet     a barátság kezdete.
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bernadette & David
» Holly Edgson
» Frankie & Holly
» David Mazouz
» David Brightmore

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Utcák, sikátorok-
Ugrás: