ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
2024-05-06, 22:04
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:28
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Cormac McLaggen I_vote_lcapCormac McLaggen I_voting_barCormac McLaggen I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Cormac McLaggen I_vote_lcapCormac McLaggen I_voting_barCormac McLaggen I_vote_rcap 
Kalandmester
Cormac McLaggen I_vote_lcapCormac McLaggen I_voting_barCormac McLaggen I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Cormac McLaggen I_vote_lcapCormac McLaggen I_voting_barCormac McLaggen I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Cormac McLaggen I_vote_lcapCormac McLaggen I_voting_barCormac McLaggen I_vote_rcap 
Maia Hansen
Cormac McLaggen I_vote_lcapCormac McLaggen I_voting_barCormac McLaggen I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Cormac McLaggen I_vote_lcapCormac McLaggen I_voting_barCormac McLaggen I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Cormac McLaggen I_vote_lcapCormac McLaggen I_voting_barCormac McLaggen I_vote_rcap 
Sheska Thorne
Cormac McLaggen I_vote_lcapCormac McLaggen I_voting_barCormac McLaggen I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Cormac McLaggen I_vote_lcapCormac McLaggen I_voting_barCormac McLaggen I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70711 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Cormac McLaggen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Cormac McLaggen
Reveal your secrets
Cormac McLaggen
Griffendél

TémanyitásTárgy: Cormac McLaggen   Cormac McLaggen Empty2016-03-06, 19:46




Cormac McLaggen

   [You must be registered and logged in to see this image.]
   "My father will hear about this.."
   

   Főkarakter: Titkos karakter
   Teljes név: Cormac McLaggen
   Születési hely és dátum: 1979.07.27. Skócia
   Csoport: Griffendél
   Patrónus: Grizzly
   Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 8. évfolyam (auror szak)
   Képesség: -
   Mágikus adottság: Inkvizítor 1. szint
   Kiemelkedő tudás: Repüléstan - Született tehetség, Sötét Varázslatok Kivédése - Kiemelkedő, Legendás lények gondozása - Tehetségtelen

   
Jellemed kifejtése

Lássuk be, magabiztossággal nem lehet kudarcot vallani. Mintha pontosan tudnám magamról, hogy mindenben a legjobb vagyok, és lényegében miért is ne lenne így? A kviddicsben nálam alig akad jobb repülő, szeretem magamon érezni a csodálkozó, rajognó tekinteteket. Főleg a lányok természetesen. Sosem tartoztam a griffendéles világmegmentő szekcióhoz, pedig ismerem őket, de csak Granger az, aki felkeltette az érdeklődésemet, de a kicsike túl gyors, mindig kibújt az ölelésemből. Hát igen, a lányok szeretik kéretni magukat, húzni az agyunkat, hogy annál édesebb legyen a beteljesülés. Sajnálatos módon hiába vagyok kitűnő vezető, érthetetlen, hogy miért nem hallgatnak rám. Hiszen csomó ismerősöm van a minisztériumban, a Roxfortban pedig logikus, hogy sokan vannak úgy vele, hogy ha valami tragédia következne be, én volnék az egyetlen, akire épithetnének. A stílusom lehengerlő, ha utasításról van szó, szeretem átugrani az udvarlás unalmas szakaszait, emiatt talán vakmerőnek gondolhatnak, amit nem értek, úgyis mindenki tudja hogy mi a lényeg, nem?

   
Megjelenés

Mindig azt mondtam, hogy aki kviddicsezik, annak így kell kinéznie, mint én, nem úgy mint Potter, vagy Weasley. Ők viszont bekerültek a kviddicsválogatottba, valahogy én kétszer is kimaradtam, és egyértelmű, hogy nélkülem csak bukdácsolnak. De essen itt szó arról a nők álma testemről, ami a győzelemhez kéne. Magas vagyok, száznyolcvan centi fellett. Erőteljes, izmos testalkattal, vállaim, szélesek, testemen minden izomnak kidolgozott helye van, így nem csoda, hogy ha megakad rajtam a lányok szeme. A származásom terén skót vagyok, nem angol, innen a csinosabb ábrázat, a szőke, rövid haj, és a kék szem. Elfogadom az iskolai szabályokat, miszerint nyakkendőben, és házszínű egyenruhában kell járni, ám a szünetekben szívesen viselek sportosabb szerelést, hogy magától értetődővé váljon, nem túlzottan a tanulás érdekel, hanem a lányok hajkurászása.

   
Életed fontosabb állomásai

Pár éves lehettem, amikor átköltöztünk Skóciából Angliába, amikor a bácsikám után apa is munkát kapott a Mágiaügyi minisztériumban, és ezzel még inkább meg tudtuk alapozni a nevünket. Aranyvérű lévén magától értetődő volt, hogy sok társasági eseményen vettem részt már kiskoromtól kezdve, és éreztették velem, hogy az úgy teljesen rendben van, ha mi vagyunk a kiemelkedettebbek. Engem nem túlzottan érdekel a varázslóvér, magabiztosság tekintetében viszont alaposan magamra szedtem, ahogyan sikert sikerre halmoztam a kviddicsben is, és a lányok terén is, ám volt egy komolyabb összetűzésem még negyedikben az akkori csapatkapitánnyal, és vegyük úgy, hogy közös megegyezéssel távoztam. Nem vártam meg, hogy bocsánatot kérjen, még ha másoknak úgy is tűnt, hogy ő dobott ki engem. Jó, talán nem kellett volna olyan bátran próbálkoznom a hugánál. Hugainál. Merthogy mindháromnak tettem ajánlatot. Hát istenem, a nagy számok törvénye alapján bejöhetett volna akár mindhárom. Csak nem ugyanazon éjszaka kellett volna. Amikor új válogatás volt, akkor egy fogadás miatt nem jutottam be, doxitojásokat ettem meg egy kosárral, és nyertem! Viszont emiatt nem tudtam elmenni a válogatásra, de csak azért, mert adtam esélyt az újaknak, nem azért, mert az ágyat nyomtam. Különben is, nem kell nekem a csapat, minden poszton én vagyok a legjobb, kárt ezt még nagyközönség előtt is megmutatnom. Inkább eljárok Tiberius bácsival az erdőbe vadászni, netán a minisztériumba ismerkedni, mert az ott meghirdetett bálokon aztán igazán dögös lányok vannak, akik nem tudnak ellenállni nekem. Fel sem merül bennem, hogy csak a származásom miatt tennék, hiszen elég a tükörbe néznem, és máris megvan a válasz. Most, hogy egyetemista lettem, már nem is vágyom rá, hogy bekerüljek a csapatba, aurornak jelentkeztem, hiszen az egyenruhára még inkább döglenek a kicsikét. És ha véletlenül nem is ért cél egy varázslatom, akkor gyors vagyok, mint a villám, pusztakézzel ledöntöm a sötét varázslókat, semmi esélyük nincsen. A tanárok viszont valamiért sosem kedveltek, ez a jegyeimen is meglátszott. Talán nem kéne annyit szemezni az órákon? Pedig akad már egy-egy fiatalabb tanárnő is, az lenne aztán az igazi trófea. Viszont a kicsapást én sem akarom kockáztatni, ezért fájó szívvel lemondok a dologról.
   




[You must be registered and logged in to see this image.]
hold on to what you're feeling
that feeling is the best thing [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Cormac McLaggen   Cormac McLaggen Empty2016-03-06, 21:31



Elfogadva!

Hiányzott egy aktív tenyérbe mászó Cormac már az oldalról, de úgy istenesen, mert oké vannak itt már hőslelkű canon karik és vannak rendbontók is, de Cormac egészen más. Táncolt már Hermione idegein és Ronén is, bár azért sajnálom szegényt, hogy nem került be a csapatba, főleg, hogy született tehetség lett... huh, szép dobások! Very Happy
A jelleme lényegét szerintem tökéletesen megfogtad, jól fogalmazol és szépen összeszedtél róla mindent, ami fontos. Nem magyaráztad túl az előtörténetét sem, de minden benne van, ami kell, ami indokolja, hogy ilyen kissé felületes a szentem és nem igen tud mély érzelmeket táplálni. Persze ki tudja mi lesz még, a könyvekben volt jellemfejlődése, lehetséges hogy itt is lesz, bár kérdés kellenek-e hozzá iskolát megtámadó halálfalók, vagy élet-halál harc nélkül is lehet hatni rá. Very Happy Ez biztosan ki fog derülni, szóval nem is tartalak fel, hogy mind meglássuk mi lesz Cormac sorsa a Roxfortban. Utadra engedlek, ne felejts el foglalózni, aztán mehetsz is szédíteni a lányokat, hajrá! cheers




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cormac McLaggen
» Ginette Rocher & Cormac McLaggen
» Granger vs. McLaggen
» Granger & McLaggen - Titkos reggeli
» Cormac és Hermione

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Griffendél-
Ugrás: