ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 11:44-kor
Seraphine McCaine


Ma 11:24-kor
Seraphine McCaine


2024-05-18, 20:32
Alison Fawley


2024-05-18, 07:51
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


A hónap posztolói
Kalandmester
Carmen Roughley I_vote_lcapCarmen Roughley I_voting_barCarmen Roughley I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Carmen Roughley I_vote_lcapCarmen Roughley I_voting_barCarmen Roughley I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Carmen Roughley I_vote_lcapCarmen Roughley I_voting_barCarmen Roughley I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Carmen Roughley I_vote_lcapCarmen Roughley I_voting_barCarmen Roughley I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Carmen Roughley I_vote_lcapCarmen Roughley I_voting_barCarmen Roughley I_vote_rcap 
Alison Fawley
Carmen Roughley I_vote_lcapCarmen Roughley I_voting_barCarmen Roughley I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Carmen Roughley I_vote_lcapCarmen Roughley I_voting_barCarmen Roughley I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Carmen Roughley I_vote_lcapCarmen Roughley I_voting_barCarmen Roughley I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Carmen Roughley I_vote_lcapCarmen Roughley I_voting_barCarmen Roughley I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Carmen Roughley I_vote_lcapCarmen Roughley I_voting_barCarmen Roughley I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70743 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 1 Bot

Gerard Jennings, Rocco Vivanti, Seraphine McCaine


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Carmen Roughley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Carmen Roughley
Reveal your secrets
Carmen Roughley
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Carmen Roughley   Carmen Roughley Empty2014-10-08, 12:54




Carmen Roughley

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Ha egy kérdés megoldható felesleges aggódni miatta. Ha pedig nem lehet megoldani, az aggódás sem segít."

Főkarakter: Főkarakter - Luna Lovegood
Teljes név: Carmen Roughley
Születési hely és dátum: 1974. május 26. Roxmorts, Anglia
Csoport: Varázshasználó -> Hugrabug
Patrónus: Sárga rigó
Foglalkozás/Szak: Pultos a Szárnyas vadkanban -> Nyolcadik évfolyam (Látványmágus)
Képesség: Bejegyzetlen animágus (vörös macska)
Kiemelkedő tudás: Bűbájtan - Kiemelkedő, Gyógynövénytan - Kiemelkedő


Jellemed kifejtése

Mindig is a lazaság és a kötetlenség jellemzett. Talán még a mai napig is vannak olyan tanárok a Roxfortban, akik hálát adnak az égnek, hogy már nem járok oda. Anno Hugrabugos voltam és nem... nem a bénák járnak oda. Azért mert egyszerű pultos lett belőlem és nem valami fene nagy ember, még nem vagyok béna. A sulit is jól elvégeztem és ennyi. Nem mindenki lesz híres... persze én is szerettem volna még valamikor. Tudjátok énekes, meg balerina, meg híres kviddics játékos, aztán kiderült, hogy hangom nincs, a seprűk nem kedvelnek, bár legalább tánc téren jó vagyok, de az ilyesmihez túlságosan oda kell figyelni az embernek, ha tényleg jól akarja csinálni, én meg nem igazán tudok egy valamire koncentrálni hosszú távon. Próbáltam már, de... nem az erősségem. Szeretek másokkal beszélgetni, nem ítélek el senkit első ránézésre a külseje alapján és elég jól viselem a zűrös alakokat is, szóval... nekem tényleg tökéletes munka az, ami épp van.

Megjelenés

Narancsvörös haj, ami miatt eleget húztak már azzal, hogy nincs-e közöm a híres neves Weasley klánhoz, de amúgy nincs. Nem tudok róla, hogy akár csak távoli rokonok legyünk. A bőröm világos, olyan lebarnulásra képtelen típus, maximum megégek, ha túl erős a nap és sokat tartózkodom kint alatta. Az arcom egyébként tele van szeplőkkel, meg a hátam is, de ugye ez utóbbit nem láthatod azért nagy általánosságban. A szám kissé telt, olyan rózsaszínes többnyire. Amúgy is világosabb a színe és nem is használok élénk vörös rúzsokat. Egyébként bájos arcformám van határozottan, azt szokták legalábbis mondani. Ruhák terén jobban szeretem a színes és kihívó darabokat, mint az unalmasabbakat. Elég ritkán viselek talárt, amióta már nem kötelező a suliban direkt bojkottálom.

Életed fontosabb állomásai

Michael - Apa
Talán érthető, ha az életem viszonylag egyszerűen és lazán alakult és én is könnyebben nyitok a fiúk felé, mint a lányok irányába, pedig apa esküszik rá, hogy egy cseppnyi véla vér sincs az ereimben. Anyámról nem sokat tudok, lényegében az ég világon semmit sem. Kérdeztem én már apát is meg a szomszédokat, de nekünk sincs róla több fogalmuk. Ez azt hiszem örök rejtély marad, csak egy személy tudja, ő viszont nem akar beszélni róla. Talán anya elment, talán elhagyta, talán meghalt... valamilyen fájdalom húzódhat a háttérben. Ettől még nincs gondom a helyzettel, szeretem a családomat és valahogy olyan nagy hiányt sosem éreztem azért, hogy nincs anyám. Jó persze voltak nehezebb időszakok, a nőiesedés, meg persze a jó az ízlésvilágom is egyedül alakult ki, sok mindent pedig csak úgy ellestem másoktól, de ezzel nincs olyan nagy baj végülis.

Casper - ikertestvér
Az iker bátyám, bár csupán tíz perccel idősebb, szóval ez elhanyagolható. Szerencsére soha sem volt az a típus, aki mindent meg akart nekem mondani, hogy hogyan kéne csinálni. Oké, talán azóta egy kicsit jobban átment védelmezőbe, hogy apa elköltözött, mert Londonban kapott munkát, mi meg főként egymásra hagyatkozunk, de azért nem esett át a ló túloldalára sosem. Persze ettől még nem mondtam el neki sem a nagy titkot. Szerintem... nem értékelné és nem mellesleg képes lenne nekimenni Jadennek, pedig igazán nincs oka rá, hiszen nem tett semmi rosszat, vagy mondhatnám úgy... nem az ő hibája az, ami történt... kialakult, ilyesmi.

Blake - Első szerelem
Tizenegy évesen én is elkezdtem járni a Roxfortba, mint ahogyan azt a velem egy korú varázsló és boszorkány palánták teszik. Vagyis úgy mondom mindketten elkezdtünk járni a bátyámmal. Én a Hugrabugba kerültem, míg ő a Griffendélbe. Ikrek vagyunk, de nem tökéletesen egyformák, szóval talán így érthető a dolog. Ő valahogy sokkal erőteljesebben áll hozzá az élethez, én mindent lazábban veszek. Aztán persze nálam is jött az az első szerelem, na persze esetemben nem volt szokványos, már miért is lett volna az? Elsősként az ember általában maximum csak ábrándozni szokott a felsőbb évesekről, de én úgy beleestem egy ötödikesbe, mint annak a rendje. Persze azért nem ment ez könnyen, beletelt két évbe mire egyáltalán eljutottam arra a szintre, hogy Blake észrevett és már nem csak egy buta kis csajnak tartott. Én pedig ezért elég sokat tettem és tepertem, hogy sikerüljön. Persze nem tartott a dolog sokáig, hiszen ő végzett és elkezdte az életét, én meg maradtam itt, de attól még az a rövid idő is remek volt, pár hét még a suli végén, aztán persze nagy romantikus levelezések, aminek aztán síród szakítással lett vége. Mégis csak ott volt köztünk az a pár év korkülönbség, ami lássuk be számított.

Jaden - A szerető
Természetesen egy anya minden esetben óva int attól, hogy idősebb pasiba szeress bele, attól pedig főleg, hogy az illetőnek családja is legyen, de tudjátok nekem nem volt anyám és mellesleg az érzéseknek állati nehéz parancsolni. A sulit sikerült végülis befejezni, bár nem a legjobb eredményekkel, de átbukdácsoltam mindenből. Nem voltam soha kiemelkedő éltanuló és nem is akartam az lenni, most pedig szeretem a munkámat, és mivel Casper is maradt a városban nekem ez pont így tökéletes. Persze Blake már a múlté, de nálam valahogy mindig a nagy szerelmek dominálnak és váltják egymást. A legutóbbi kapcsolatom jó egy éve ért véget és az is előtte majdnem négy évig kitartott, csak hát végül... kihűlt azt hiszem. Viszont fél éve megismertem őt. Először csak véletlenül keveredett be hozzánk, előtte még sose láttam, pedig, mint kiderült a városban lakik, még hozzá nem is egyedül, a feleségével és a három éves kislányával. Aztán egyre többször jött, utána már egyedül, mert első alkalommal egész nagy baráti társasággal érkezett, ünnepeltek, születésnapot, épp az övét, a 35-diket.
Valahogy maguktól alakultak a dolgok, mesélt nekem az életéről, hogy nem boldog, hogy valami másra vágyik, hogy kevés neki az, ami jutott és... hát tudjátok egy idősebb sármos pasiról van szó, én pedig könnyen esek szerelembe, még hozzá jó mélyre zuhanok olyankor. Az egész csak úgy megtörtént. Egyik nap, amikor sokáig maradt bent hazakísért, és miután Casper épp apunál töltötte a hétvégét... Persze már ígérte nekem sokszor, hogy elválik, hogy már nem boldog abban az életben, de eddig erre még nem került sor. De mit tehetne egy naiv 22 éves, mint hogy bízik a lehetetlenben, és közben persze kellő lelkiismeret furdalása van, hogy szétrobbant egy családot.




[You must be registered and logged in to see this image.]
Azt a szerelmet viszonozzuk,
amiről azt gondoljuk, hogy megérdemeljük.
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Casper Roughley
» Ms Granger & Mr Roughley
» Mr. Roughley & Mr. Hook
» Casper Roughley
» Carmen & Rain

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: