ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 20:04-kor
Troy Smallwood


Ma 18:09-kor
Cody L. Mortimer


Ma 17:46-kor
Alistair Wilson


Ma 10:26-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 22:44-kor
Shanna Griffin


Tegnap 22:38-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 20:33-kor
Joyce Brekinridge


Tegnap 15:41-kor
Darren Morgenstern


Tegnap 06:27-kor
Viggo Hagen


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Legjobb barátom I_vote_lcapLegjobb barátom I_voting_barLegjobb barátom I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Legjobb barátom I_vote_lcapLegjobb barátom I_voting_barLegjobb barátom I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Legjobb barátom I_vote_lcapLegjobb barátom I_voting_barLegjobb barátom I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Legjobb barátom I_vote_lcapLegjobb barátom I_voting_barLegjobb barátom I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Legjobb barátom I_vote_lcapLegjobb barátom I_voting_barLegjobb barátom I_vote_rcap 
Megan Smith
Legjobb barátom I_vote_lcapLegjobb barátom I_voting_barLegjobb barátom I_vote_rcap 
Kalandmester
Legjobb barátom I_vote_lcapLegjobb barátom I_voting_barLegjobb barátom I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Legjobb barátom I_vote_lcapLegjobb barátom I_voting_barLegjobb barátom I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Legjobb barátom I_vote_lcapLegjobb barátom I_voting_barLegjobb barátom I_vote_rcap 
Maegan Anaiah Llyvelyn
Legjobb barátom I_vote_lcapLegjobb barátom I_voting_barLegjobb barátom I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70676 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 44 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 44 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Legjobb barátom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Silent Zodiac
Reveal your secrets
Silent Zodiac
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Legjobb barátom   Legjobb barátom Empty2015-12-06, 09:03



Keresem a...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Név: Jean Couteau /változtatható
Play by: Max Schneider /változtatható
Kor: 17-18
Csoport: Varázshasználók
Szak/Foglalkozás: Tanuló
Kapcsolat: Mióta is ismerlek? Három éves korom óta talán? Már én magam sem emlékszem milyen régen találkoztunk, de az biztos, hogy az óta elválaszthatatlanok vagyunk, na meg persze legjobb barátok. Minding te segítettél nekem túljutni a nehézségeken, amit én is megtettem volna érted, ha neked lenne bármi rossz az életedben. Egyfolytában mosolyogsz, jó kedved van, megnevetetted az embert, te vagy a megoldás a rosszkedvre. Nem hiába, hogy még a Roxfortból is képes vagyok neked levelet küldeni, ha valami olyan történik velem, amit feltétlenül meg akarok veled osztani. A szüneteket mindig együtt töltjük, és még ha év közben nem is tudunk túl sűrűn találkozni mi, akkor se kapunk össze és megbízunk a másikban. Na persze nem azt mondom, hogy nincsenek titkaink egymás előtt, mert vannak. Illetve csak egy. Még pedig az, hogy boszorkány vagyok, amit neked nem árulhattam el, hisz úgy tudom mugli vagy, de… Hát mondjuk úgy, hogy te is ezt hitted rólam, így te sem árultad el, hogy varázsló vagy. Szóval most csak kölcsönösen rejtegetjük ezt a másik elől, de remélem egyszer majd lesz alkalmunk ezt is megbeszélni, mert nekem vagy egy milliónyival könnyebb lenne, ha nem kéne a varázslós dolgokat elrejtenem előtted többé.
Fontos még, hogy francia vagy akárcsak én és a szüleink már a születésünk előtt jóba voltak. Szerintem nagyon okos vagy, mert állandóan mondod a történelmi dolgokat, amikért annyira odavagy, meg persze vagy egy milliónyi könyvet elolvastál már, de még mindig úgy érzed nem eleget és azokról is órákat tudsz beszélni. Te még nálam is jobban szereted hallatni a hangod, ami nem baj, mert szeretem, mikor mesélsz nekem a sulidról, meg a kis „kalandjaidról”, mert bár alapvetően egy jól nevelt gyerek vagy szeretsz időnként bajba kerülni, amiből senki se rángat ki, mert téged nem lehet. Túlságosan is önfejű vagy, mert még ha valami óriási baromságról is van szó, téged nem lehet megállítani. Ezért néha kezdem azt hinni, hogy adrenalin függő vagy.

//Pb és jellem terén rugalmas vagyok, a névnek örülnék, bár ha nem tetszik lehet ez a második neve. Smile Ha megtetszett a keresettem nyugodtan írj nekem PM-et Very Happy //





[You must be registered and logged in to see this image.]
C'est difficile de la comprendre. Maisbencore plus de la connaître.
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált keresettek-
Ugrás: