ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 14:38-kor
Freya Björnsdottir


Ma 13:49-kor
Nina Rae Smith


Ma 12:42-kor
Gillian Ollivander


Ma 10:33-kor
Kalandmester


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Tristan Connors I_vote_lcapTristan Connors I_voting_barTristan Connors I_vote_rcap 
Kalandmester
Tristan Connors I_vote_lcapTristan Connors I_voting_barTristan Connors I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Tristan Connors I_vote_lcapTristan Connors I_voting_barTristan Connors I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Tristan Connors I_vote_lcapTristan Connors I_voting_barTristan Connors I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Tristan Connors I_vote_lcapTristan Connors I_voting_barTristan Connors I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Tristan Connors I_vote_lcapTristan Connors I_voting_barTristan Connors I_vote_rcap 
Alison Fawley
Tristan Connors I_vote_lcapTristan Connors I_voting_barTristan Connors I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70695 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Tristan Connors

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Tristan Connors
Reveal your secrets
Tristan Connors
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Tristan Connors   Tristan Connors Empty2015-10-30, 07:34




Tristan Connors

   [You must be registered and logged in to see this image.]
   "A relationship is only made for two, but it seems some bitches don’t know how to count"
   

   Főkarakter: Főkarakter neve: Draco Malfoy
   Teljes név: Tristan Connors
   Születési hely és dátum: Woodsboro, 1977.10.15.
   Csoport: Hugrabug
   Patrónus: Prérikutya
   Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 10. évfolyam (most épp látványmágus szak)
   Képesség: -
   Kiemelkedő tudás: Átváltoztatástan - kiemelkedő, Bűbájtan - kiemelkedő

   
Jellemed kifejtése

Megalomán, egoista alfahím. Csak nekem lehet igazam, de ez csak bizonyos esetekre értendő. A bandázásra, és a nőkre. Tipikus vezető vagyok, akinek élete a szervezés, hogy minél többeket fakasszon mosolyra, hogy feldobjam az unalmat, így a haveri társaságomban én vagyok az, akire már a külseje miatt is felnéznek, mégis az akaratom dominál. Kissé arrogáns vagyok ahhoz, hogy szó szerint oda is csapjak, ha az érveim nem állják meg a helyüket, így csakhamar kialakult az a státusz, amely afféle félelemmel vegyes tiszteletre épül. Viszont hihetetlenül népszerű vagyok, mert tudom, hogy mi kell a kikapcsolódáshoz, értek a szép szavakhoz, még a tanárok agyát is rendszeresen át tudom úgy fordítani, hogy elnézőek legyenek velem. A lányokkal szemben tarolok, ez nem is lehet kérdés. Modern Casanovaként imádkozom le szinte bárkiről a fehérneműt, legyen az ártatlan szűzike, vagy éppen olyan durcis, kiábrándult csaj, aki úgy véli, hogy pasikkal aztán soha többé. A női nem észjárása sokak számára bonyolult, kiszámíthatatlan, holott csak tudni kell olvasni a jelekből. Nem vagyok a hosszú kapcsolatok híve, ám olyan sablonmacsónak sem tartom magam, aki egy éjszaka után dobja a lányokat. Lehet rám hatni, csak tudni kell a módját. Ennyit a pozitívumokról. Leszarom, tényleg leszarom. De úgy mindent. Nem érdekel a tanulás, csak addig vittem a vizsgáimat, hogy ne vágjanak ki az adott szakról. Még mindig nem döntöttem el, hogy mit akarok, talán ez soha nem is fog megtörténni. Annyi pénzünk van mint a pelyva, auror aztán végképp nem akarok lenni. A tanárok sosem tudtak rávenni, hogy bármi érdemlegeset felmutassak. Tudom, hogy a Roxfort mások számára a tanulásról szól, én viszont végzősként még mindig nem vagyok hajlandó továbblépni. Na és kit zavar, ha még maradok pár évet?

   
Megjelenés

Mi is számít külsőnek? Amit mutatunk? A testünk? A mimika? Mindez együtt, lényegtelenné téve, hogy mi van legbelül? Úgy tartom, hogy valójában a benső lelkivilág mindig kiül az arcra, a rezdülésekre, aligha van ember, aki teljesen másnak mutatja magát, mint ami. Ami engem illet, van egy bizonyos sötét aura, amely körbeleng. Kidolgozott testem sportosságra utal, holott az egészséges életmódnak a nyomait sem találhatod nálam, szeretek züllött életmódot élni, buli buli hátán. Valahogy a tökéletes gének, amiket sikerült örökölnöm, még kitartanak, és nem kell jobban belegondolnom, hogy mi lesz majd ha már saját erőből kell boldogulnom. Sötét szempárom oly komor magabiztosságot kölcsönöz, hogy nehezen tud nekem bárki is ellenállni. Főleg lányokról beszélek természetesen, csáberőm rajtuk csattan, ezt kiegészítem némi duruzsoló, dögös hangszínnel, és máris egyértelmű a képlet. Ha véletlenül pasik is eszedbe jutnának ezen a téren, ki kell, hogy javítsalak, az szóba sem jöhet, náluk csupán a vezetői, félelemkeltési képességeimet csillogtatom. A hajam is sötét, most éppen rövid, felborzolt, ám ha olyan lánnyal találkozom, aki kifejezetten szereti, ha hosszú, előfordul, hogy megnövesztem. Gyakorta látni engem a folyosókon egy szál köntösben, a kezeimben gyanús tartalmú bögrével, és látványosan sokat meztelenkedek, ami a felsőtestet illeti, de ha fel kell öltözni, mindig a legelegánsabb, modernkori öltönyöket húzom.

   
Életed fontosabb állomásai

Sejtem, hogy az apám mit akarhat. Megint a régi nóta, miért nem választok végre értelmes szakot, mint az auror, medimágus, bájitalkeverő, vagy ehhez hasonló komoly irány, hogy hozzájuk hasonlóan elhelyezkedhessek majd a Minisztériumban. Így jár az, akinek aranyvérűek a szülei. Tavaly már megpedzegette, hogy hiába 3 éves az egyetemi részleg, ha ez idő alatt nem végzem el, nem fog plusz féléveket fizetni, és nyugodtan elmehetek dolgozni, még ha ezzel hatalmas szégyent is hozok a Connors névre. Miután most lettem tizedikes, ez a véghajrá, azt várja gondolom, hogy elszánom magamat, holott ez hülyeség. Végzős vagyok, ez viszont arra jó, hogy már mindenkit név szerint ismerjek az iskolában. Szinte olyan vagyok, mintha mindenki nagybátyja lennék, hiszen elég idős vagyok, hogy már felnőttként kezeljenek, és tegyem úgy magammal, és ha arról van szó, hogy valakinek bulit kell szervezni, meg tudjam tenni. Az mindegy, hogy születésnap, vagy egyéb alkalom, szokott tőle zengeni a Roxfort, és persze sosem érnek tetten minket, hiszen a mágia nagy úr, ügyesen el tudjuk fedni a bulik helyszíneit, így a tanárok csak bosszankodhatnak, de már lassan kezdenek beletörődni, hogy engem nem lehet komolyan venni. S ami a viselkedésemet illeti a nők iránt? Valahogy mindig végletes voltam velük szemben. Egyrészt nem veszem őket komolyan, mert csak ideig-óráig szórakoztatnak, amolyan kiegészítő elem, aki jól mutat az ember oldalán, vagy éppen ágyában. Másrészt viszont esélyt sem adom, hogy bármelyikük is ellenálljon. És ha véletlenül bármelyikben is felmerülne, hogy tanul a többi hibájából, és nem akar beállni a sorból, akkor olykor előadom, hogy megváltoztam, a sanyarú gyerekkor az oka, amelyben a két aranyvérű szülő rideg, kirekesztő módon nem is nagyon nevelt, cseppnyi szeretetet sem kaptam, ezért kapaszkodok oly rettentően a figyelembe, és hogy elfogadjanak. Ennek valahogy a lányok sem  tudnak ellenállni. A sors iróniája, hogy legbelül valóban így érzem, de már tudok gúnyosan kacagni mindezen, és a gyengeséget hódítási eszköznek használom. Végtére is mindegy, hogy az ember hogy éri el a céljait. Csakis a mának élek, nem érdekel, hogy a felnőttek mit gondolnak rólam, a Roxfort az én kis királyságom. A legutóbbi hódításom igazán figyelemreméltó, Shanica, egy friss griffendéles egyetemista lány, aki éveken át távol volt a roxforttól. Úgy gondoltam, nem árt, ha bevezetem az újdonságokba. Ez olyan jól sikerült, hogy mély benyomást tettem rá. Hosszútávon azonban nála sem tudtam lecövekelni, kell a szabadság. Sokszor úgy érzem, mintha senki nem lenne jó, állandóan továbbsodródom az ismeretlenbe. Nem vetem meg a gonoszkodó sötét mágiákat sem, csak a tanárok elől rejtve kell hagyni az ilyesmit, hiszen ki tudja, ha egyszer ráunok az itteni dolgokra, lehet, hogy összeállok valami sötét bandával, hát istenem, ez is megtörténhet. Akkor aztán a szüleim megbotránkoznának, talán pont ez a cél.
   




..,


A hozzászólást Tristan Connors összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2017-01-02, 10:35-kor.
Vissza az elejére Go down
Penelope Aimes
Reveal your secrets
Penelope Aimes
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Tristan Connors   Tristan Connors Empty2017-01-02, 10:31


Szóóóval neked se ártana frissíteni az Et-dnél a pb-t. Very Happy Mondjuk én Orlandót is imádom, de tény, hogy vele sokkal kevesebb érdemi gif van, főleg nem olyan, amin épp nem kalózkodik. Very Happy De azt hiszem jól hoztuk ezt össze és jó lett ez a páros, pb és minden tekintetében, Tristan meg eleve jó kari, jól hozod vele a csábítót, aki jó útra akar térni, csak aztán óvatosan, hogy mi lesz itt, ha Nox megpróbál nála kellemetlenkedni. Very Happy



[You must be registered and logged in to see this image.]

Vissza az elejére Go down
Tristan Connors
Reveal your secrets
Tristan Connors
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Tristan Connors   Tristan Connors Empty2017-01-02, 10:38


Frissítettem^^ Tény, hogy Milo-ról több van, és nagyon ráillik a párosunkra ez a PB duó XD Na igen, Tristan esetében sok szempontból eltértem az eredeti elképzeléstől, itt tényleg a játék alakította a karit, a sztorit, mert volt egy sötét elképzelésem, akár valami durva megerőszakolós játék is lehetett volna belőle, de örülök, hogy így alakult. Ne féltsd Tristant, direkt ilyen az ET-je, hogy benne is ott van a sötét, de nem irányítható. Ha Nox szemétkedik, akkor valaki rosszul jár. Nyilván megvan az esélye, hogy Tristan ölni is képes, ráadásul a látványmágia és az elemi mágia szinte kéz a kézben jár, valakit a végén tényleg felgyújt XD

Penelope Aimes írta:
Szóóóval neked se ártana frissíteni az Et-dnél a pb-t. Very Happy Mondjuk én Orlandót is imádom, de tény, hogy vele sokkal kevesebb érdemi gif van, főleg nem olyan, amin épp nem kalózkodik. Very Happy De azt hiszem jól hoztuk ezt össze és jó lett ez a páros, pb és minden tekintetében, Tristan meg eleve jó kari, jól hozod vele a csábítót, aki jó útra akar térni, csak aztán óvatosan, hogy mi lesz itt, ha Nox megpróbál nála kellemetlenkedni. Very Happy



..,
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Tristan Connors   Tristan Connors Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A Connors-ház
» Penny&Tristan - La Boum
» Penny&Tristan - Ötletelés
» Carol & Tristan - édes ébredés
» Tristan & Penny - Az első randi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Hugrabug-
Ugrás: