ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:37-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 14:38-kor
Freya Björnsdottir


Tegnap 12:42-kor
Gillian Ollivander


Tegnap 10:33-kor
Kalandmester


2024-05-01, 06:24
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Victoria Stonewall I_vote_lcapVictoria Stonewall I_voting_barVictoria Stonewall I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Victoria Stonewall I_vote_lcapVictoria Stonewall I_voting_barVictoria Stonewall I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Victoria Stonewall I_vote_lcapVictoria Stonewall I_voting_barVictoria Stonewall I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Victoria Stonewall I_vote_lcapVictoria Stonewall I_voting_barVictoria Stonewall I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Victoria Stonewall I_vote_lcapVictoria Stonewall I_voting_barVictoria Stonewall I_vote_rcap 
Alison Fawley
Victoria Stonewall I_vote_lcapVictoria Stonewall I_voting_barVictoria Stonewall I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Victoria Stonewall I_vote_lcapVictoria Stonewall I_voting_barVictoria Stonewall I_vote_rcap 
Kalandmester
Victoria Stonewall I_vote_lcapVictoria Stonewall I_voting_barVictoria Stonewall I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70696 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 2 Bots

Cody L. Mortimer


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Victoria Stonewall

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Victoria Stonewall   Victoria Stonewall Empty2015-09-29, 23:01




Victoria Stonewall

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Karakteredre jellemző idézet"

Főkarakter: Victoria Stonewall
Teljes név: Victoria Stonewall
Születési hely és dátum: Párizs 1987. június. 15
Csoport: Varázshasználó
Patrónus: Mókus
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Mágiaügyi Minésztérium


Jellemed kifejtése

Igazából, egy eléggé szarkasztikus jelenség. Szeret másokkal kötöszködni és ha hibát talál, akkor onnantól kezdve menekülnek tőle az emberek. Emelett nagyon türlemse ember jól bánik másokkal és szerei a baráti körét. Sok, olyan emberrel találkozott akiket még nem látott, vagy éppen újjak. Na ige ha már erről van szó az újjakkal mindig eljátszadozik mintha valami játékok lennének az emberek szó szerint teszteli a tudásukat, aki nem megfelelő pozicíóban van, esetleg nem érti a feledatát, akkor azonnal kirúgja, ami még jobb fel sem veszi. Párszor megforgatta a szemét és igen is van önbizalma ami szintén fontos! Jó látni, hogy más iránt is elkezdett érdeklődni és bevallja, hogy tud mosolyogni és számár ez is egy plusz pont! Igazából mindent elvisel és eltür, de persze nála is megvannak a maga határai. Nagyon precíz, odafigyel és rettentően okos. Ezért is szeretik "majd nem" soka. Nem képzel túl sokat magáról és mindenkivel a lehető legjobb kapcsolatokat tudja ápolni. Szent igaz, hogy vannak olyan határok, hogy figyelnie kell arra nehogy bekkatanjon és hülyeséeket csináljon volt már rá alkalom nem sorolom, hogy mi mert túl hosszú lenne.

Megjelenés

Van, egy kérdés amikor szembe találkozok valakivel az utcán még pedig az, hogy néz ki? Hú..de "jó nő" ezt sokaktól megkapom, akkor sem szoktam ezeket nagy dobra verni. Természetesen imádom, hogy ha valaki szépnek tart engem, de ha nem elvesztem az eszem és leodrítom ahelyett, hogy gondolkodnék. Tudom ez nagyon könnyű kérdésnek hangzik. Magasságom 154 cm. Hosszú mogyoró barna hajam a derekamig ér általában göndör, de legtöbbszor egyesen mindig változtatni szoktam. Egyébként ha egy bizonyos jótékonysági vagy éppenséggel karácsonyi bálról beszélünk mindig megszoktam csinálni magamnak a hajam. Még szép, hogy varázslattal! Szemöldököm nem dús hanem, ovális és ez kiemeli a gyönyörű szép szemeimet. Arcom és a szám vékony. Nem vagyok, se duci és végképp nem, egy anorexiás nő, sem portos hanem inkább az a normál fajta. Egy nyaklánc van a nyakaban de imádok ékszereket hordani. Olyan munkáról van szó bizonyára nem veszem fel. Divatos öltözékeket szeretek hordani és egyedi stílusom van. Mindenhol a maximumot hozom ki magamból.

Titkok és Hazugságok

Számomra már kínosan soknak tűnő ideig meredtem a sötét barna szempárokba, de ez egy cseppett sem volt feltünő. Ez eddig rendben is lett volna, de gőzöm nem volt arról, hogy most hogyan tovább. Azzal próbáltam időt nyerni, amíg a szavakat kerestem, hogy döbbent arckifejezésem meleg, negédes mosolyra változtattam. Az a lehetőség, hogy a következő,vagy akár az utolsó  szó is ne az enyém legyen, eszembe sem jutott. Egy pillanat múlva viszont rá kellett jöjjek, hogy koránt sem történik semmi az elképzeléseim szerint. Kicsit furának éreztem magam, itt a mugli világban. Néha a sok titok miatt ilyen nehéz az életünk. Csak álltam a velem szemben lévő férfival és meredten bámultam rá. Olyan ismerősnek tűnt, de fogalmam sincs ki ő. Ja.. igen talán még is?? Sírius Black eszembe jutott. Vele dolgozok a Mágiaügyi Minisztériumban. Gyorsan lekaptam a tekintetem mielőtt még bárki más észre vehette volna. Bevallom, hogy Dumbledore megbízásából jöttem ide, egy férfit kell megvédenem, de azt nem mondta kitől és miért...csak az, hogy védjem meg. Természetesen én ezeket be is tartom néha olyan fura kérdéseket tesz fel nekem, hogy még saját magam sem tudom a válaszaimat. Az eddigi elmúlt 5 év során, amióta csak az eszemet tudom sok áll nevem volt. Most is van egy Caetlyn Thorne. Mikor beléptem abba a bizonyos irodába, ahol mugilként vagyok előírva ráadásul veszélyes okoból lehet varázsolnom, hát nem tudom eddig bizony megtartottam ezt a szintet, hogy ne varázsoljak és szerintem most is menni fog ha nem jön közben semmilyen probléma. Mikor beéptem mindenki tágra nyílt szemekkel figyelt felém. Nem értettem a célzásukat csak akkor, amikor előlépett az a férfi akire vigyázznom kell. Tágra nyílt szemekkel figyeltem a munkatársamra Haydenre és a száját még is csak kinyitotta.
-Hol voltál Vicky? Miért tűnsz el folyamatosan?-Kérdezgetett, egyszerűen nem jutottam szóhoz. Nem tudtam neki választ adni, majd felszólaltam.
-Sajnállom, de el kellett utaznom, egy kis időre/- Ez az ötlet ugrott be hírtelen. A dolgozók vissza mentek és én is neki láttam a munkához. Láttam, hogy Hayden ott áll felettem és valamit a kezében tartogat felnéztem rá és megszólaltam.
-Elnézését! Szeretnél esetleg még valamit?-Immáron kissé türelmesen válaszoltam. Remélem ezzel többet tudok, de a férfi meg sem mukkant ledobott valamit a födre és egyenesen az ajtó felé ment. Nem értettem mi baja de hidegen hagyott. Ekkor kaptam csak észbe, hogy utána kell mennem. Futottam és megláttam láttam, ahogy egy másik lányt csókolt meg én pedig sarkon fordultam vissza az iroda felé. Összekaptam a cókmókom elköszöntem és elmentem. Sose szerettem ha hazudnak nekem, de nem viszont muszáj volt! Csak azért, hogy megvédjem. Elmentem a lakására ledobtam a kanapéra a motyómat leültem a a karossészkebn felhúzott térdekkel és duzzogtam. Hallottam, hogy nyílt az ajtó meg se moccantam gondoltam, hogy ő lehet.
-Gondoltam, hogy itt talállak!- Jött oda hozzám, olyan semmit tévően. Mintha nem tudná mit érzek iránta, persze a sok hülye titok miatt nem lehetünk együtt.
-Miért? Talán baj hogy itt vagyok?- Felcsilant a szemem felálltam és hírtelen megöleltem. Elengedtem és rögtön bocsánatot kértem, majd hírtelen bekkantattam.
-Elárulnád mi volt az a csók a lánnyal? Mint ha én ott sem lettem volna! Nem tudok mit érzek irántad, semmit nem tudsz!- Paprikás hangulatom volt és kiabáltam. Foalmam sincs, hogy miért talán kezdek megőrülni? Na nem... azt nem hinném, egy rendes dolgozó vagyok és.. szeretném, hogy ha a dolgok mielőbb rendeződnének köztünk hiszen tényleg tetszik és nem volt okom kiabálni vele. Érzem, hogy ő nem ver át engem minden jel arra mutat. Felémjött és egyszer csak  megcsókolt. Nem szeretném elrontani a kapcsolatunkat és azt szeretném, hogy ha együtt lehetnék, de természetesen a Minisztérium álltal. Talán, egy idővel minden titkot elmondok majd neki.



Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Victoria Stonewall   Victoria Stonewall Empty2015-09-30, 18:57



Elutasítva!

Először arra gondoltam, hogy üzenek neked, és közösen kijavítjuk a hibákat, de attól félek, az csak tűzoltás lenne, és utána is folyamatosan a sarkadban kéne járni. Támogatjuk a játékosok fejlesztését, de ez itt annyi sebből vérzik, hogy tisztelettel, de én ebből a csapat nevében nem kérek, ha nem haragszol meg. Nyüzsög a helyesírási hibáktól, egy canon karaktert belevontál, és valami embertelen módon kifacsartál, olyan szerelmi sztoriba kényszerítetted ami akár jó is lehetett volna, de sajnos nem lett az. A karaktered felnőtt nő helyett egy csapongó, kiskamasz fruska, totálisan nincsen meg a külső-belső harmónia. Általában én vagyok a legvajszívűbb elfogadó, de itt és most ezt passzolnom kell, nagyon sajnálom. Fuss neki mégegyszer, ha gondolod, több odafigyeléssel, mert azért ez az a szint, ahol meghúzom a határt.





***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: