ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 13:07-kor
Kalandmester


Ma 13:01-kor
Cheon Seung-ah


Tegnap 20:04-kor
Troy Smallwood


Tegnap 18:09-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 17:46-kor
Alistair Wilson


Tegnap 10:26-kor
Seraphine McCaine


2024-04-26, 22:44
Shanna Griffin


2024-04-26, 22:38
Cody L. Mortimer


2024-04-26, 20:33
Joyce Brekinridge


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
A legnagyobb nyári hiba... I_vote_lcapA legnagyobb nyári hiba... I_voting_barA legnagyobb nyári hiba... I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
A legnagyobb nyári hiba... I_vote_lcapA legnagyobb nyári hiba... I_voting_barA legnagyobb nyári hiba... I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
A legnagyobb nyári hiba... I_vote_lcapA legnagyobb nyári hiba... I_voting_barA legnagyobb nyári hiba... I_vote_rcap 
Kalandmester
A legnagyobb nyári hiba... I_vote_lcapA legnagyobb nyári hiba... I_voting_barA legnagyobb nyári hiba... I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
A legnagyobb nyári hiba... I_vote_lcapA legnagyobb nyári hiba... I_voting_barA legnagyobb nyári hiba... I_vote_rcap 
Alistair Wilson
A legnagyobb nyári hiba... I_vote_lcapA legnagyobb nyári hiba... I_voting_barA legnagyobb nyári hiba... I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
A legnagyobb nyári hiba... I_vote_lcapA legnagyobb nyári hiba... I_voting_barA legnagyobb nyári hiba... I_vote_rcap 
Megan Smith
A legnagyobb nyári hiba... I_vote_lcapA legnagyobb nyári hiba... I_voting_barA legnagyobb nyári hiba... I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
A legnagyobb nyári hiba... I_vote_lcapA legnagyobb nyári hiba... I_voting_barA legnagyobb nyári hiba... I_vote_rcap 
Alison Fawley
A legnagyobb nyári hiba... I_vote_lcapA legnagyobb nyári hiba... I_voting_barA legnagyobb nyári hiba... I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70678 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 54 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 54 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 A legnagyobb nyári hiba...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: A legnagyobb nyári hiba...   A legnagyobb nyári hiba... Empty2015-09-20, 20:26



Keresem a...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Név: Becses neved, mely nincs megszabva
Play by: Max Carver (de talán alkuképes)
Kor: 18-20
Csoport: Griffendél/  Mardekár/ Ex-Halálfalók
Szak/Foglalkozás: Cserediák
Kapcsolat: Ki is vagy te? Hát már a cím elmond mindent, hisz az 1998-as nyaram legnagyobb hibája vagy.El sem hiszem, hogy képes voltál annyi zűrbe keverni, mert én vakul azt hittem, hogy szeretsz, hogy érdekellek, de mint kiderült, ez nem így van. De kezdjük az elején, hisz minden a nyár második hetében kezdődött. Épp a szüleimmel utaztunk Svédországban egy újabb verseny miatt, hisz egy szépségkirálynőt sose hagyják picit pihenni a szülei... épp a hotelban siettem, mikor beléd ütköztem és fellöktelek, tipikus love stroy volt, mint amilyen a könyvek lapjain található, de már akkor is másnak néztelek... Felsegítettél, nem voltál goromba, sem ideges hanem segítőkész és barátságos. Eleinte párszor randiztunk, de egyik este rávettél, hogy szökjek ki veled egy buliba, ahol bemutatsz a haverjaidnak, és én már akkor rosszat sejtettem, de beléd voltam esve és képes voltam elmenni,de ami még meglepőbb, hogy megengedtem, hogy bedrogozz, amit nagyon is élveztem, és itt kezdődött minden.. minden rossz, minden megváltozott, megvadultam és lázadó lettem. befestettem a vörös hajam és mára már kék, a ruháim 90%-a bőrből van és szerettelek, azt hittem te is, csak az idegesítő exed volt a hiba a képletben...
Minden tökéletes volt, buliztunk, szórakoztunk és jól éreztük magunkat, már odáig is eljutottam volna, hogy neked adjam a legbecsesebb értékemet a szüzességemet, de... Egyik nap, amelyikre terveztem mindent, hát katasztrófába fulladt, hisz azt mondtad beteg vagy és én el is hittem. Nem tudtam nem gondoskodni rólad, tehát főztem neked csirke levest és elvittem hozzád, de mikor felértem a hálódba, az exeddel láttalak beszélgetni, felkaptam a vizet, sírva rád borítottam a forró levest, hozzád vágtam a tálat és elszaladtam, visszautaztam és próbáltalak elfelejteni...
Aztán szinte elfelejtettelek már rendesen, de az új stílus és haj megmaradt. Tetszett ez a változtatás és jól is állt nekem. Azonban az első nap kibe botlottam? Hát persze, hogy beléd, de te átnéztél rajtam, míg a tömegben voltunk, majd mikor már az udvaron voltam egyedül, elcsíptél és beszélni akartál velem, de én indulatokkal telve térdemmel megcéloztam a makkjaidat és otthagytalak egyedül... Azóta kerüllek és nem is találkoztunk, de vajon mit akarsz... miért keresel még mindig?

Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nyári világkörüli hajóút
» Hazatérés - nyári szünet
» Nyári nagymese - Jelentkezés
» Nyári nagymese - Karakteralkotás
» Kath & Ben - Nyári bemelegítés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált keresettek-
Ugrás: