ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:18-kor
Ashton P. Blake


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-30, 10:22
Cody L. Mortimer


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


2024-04-29, 12:19
Abigail Smallwood


2024-04-29, 11:57
Lioneah McCaine


A hónap posztolói
Ashton P. Blake
Logan Mitchell I_vote_lcapLogan Mitchell I_voting_barLogan Mitchell I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Logan Mitchell I_vote_lcapLogan Mitchell I_voting_barLogan Mitchell I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70689 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Logan Mitchell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Logan Mitchell   Logan Mitchell Empty2015-08-10, 22:08




Logan Mitchell

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Se veled sem nélküled"

Főkarakter: Logan Mitchell
Teljes név: Ide jön a karaktered teljes neve
Születési hely és dátum:1980.július.16 London
Csoport: Hollóhát
Patrónus:Mókus
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Kiemelkedő kviddicsezés emelett énekel


Jellemed kifejtése

Negatív:
Lobbanékony: Igen! Ez valamikor jellemző rám! Emlékszem arra a napra, amikor Camille hülyéskedett, amiben próbálni kellett neki de én nem tudtam, ott lenni mert dolgom volt, ezért Jame alkalmas volt, erre a mai napra. Így azt mondta, hogy fogat mosott a fogkefémmel ami valljuk be nem, egy meggyőző sőt, mi több kiakartam dobni. Aztán Camille jött és elmondta mi a helyzet. Szegény Jamest megakartam ütni, de nem tudtam mert aki testvér azok testvérek maradnak. De nem csak ezen kapom fel a vizet van sok más dolog is az életben nem csak a szerelem.
Bosszuálló: Sose kellet még valakin bosszút állnom, ez is egy rossz tulajonságom. Bevallom, hogy egyszer Kendallon bosszút álltam, mert nagyon rossz dolgot tett hiába vagyunk barátok.
Veszekedős: Ez már telitalálat! Képes vagyok a srácokkal veszekedni és kiabálni sőt, mi több verekedni nem tudom, hogy miért. Szerintem csak összekapunk valamin és már verekedünk egymással. Sőt mi több, még akkor is amikor valaki balhét csinál, vagy nem olyan napunk van!

Pozitív:
Laza: Ez a szó ígaz! Szeretem a bulikat a hülyeségeket és a mókázást. Elengedem magam és nem stresszelek semmit se túl. Na jó vannak kivételes dolgok, amikor igen.
Tehetséges: Kiemelkedő kviddics tudásommal büszkélkedhetek amit, az édesapámtól örököltem és az énektudásomat. Mondjuk úgy kettős személyiség! Az egyik felem imád kviddicsezni a másik pedig szeret énekelni.
Tanul a hibáiból: Igen! Sokszor igérgetünk engedetlenül másoknak dolgokat. Legyen az Roxfortos diáktárs évfolyamtárs vagy szimplán, egy haver. De soha ne igérj meg olyan dolgot, amit nem tudsz betartani.
Nyitott: Nyitott vagyok minden kapható hülyeségre. Szeretek segíteni másoknak őszintén beszélni mindenről és nyíltan de csak annak akiben bmegbízok. Egyes tanároknak pedig szívesen segítek bármiről is legyen szó mindenre nyitott és alkalmas vagyok.
Arc: Nagyon fontos a nézés. Legfőképpen azért is hogyan nézünk a másikra és az arcunkból mindent kilehet olvasni, már amit tudunk.

Amit szeretek:
-Camille(elsősorban mindig a szerelmem
-Ha okosnak tartanak
-Őszinteség
-Megbízni másokban
-Viccelődés
-Olvasás
-Éneklés
-Kviddics
Amit nem szeret:
-Verekedés
-Önzőség
-Írigység
Tulajdon képpen minden mást eltudok úgy mond viselni. Igaz, hogy nem vagyok az a remek kivágású macsó gyerek de hát senki sem tökéletes. Mind emelett nem csak a külső számít hanem sokkal inkább a belső.

Megjelenés
Szerinted, hogy nézek ki?Ha meg látsz ezt mondanád rólam. Nem vagyok vékony sem pedig kövér testalkatu gyerek sokkal inkább spotros. Igen régebben sokat sportoltam még otthon. Vannak apró kockák a hasamon, de igyekszek. Arcom nem is az a tipikus vakító hófehér hanem gyönyörű sima kreol bőröm van, ami karakteressé teszi az arcomat. A hajam színe baran és a szemem is. Általában szeretek divatosan öltözködni, de inkább jobb lazának lenni hisz úgy a legegyszerűbb. De sajnos iskolai köppenyt muszáj viselni és én nem vagyok törvényszegő. Hétvégenként mikor nincs tanítás akkor nem kell az iskolai köppeny hanem, egy laza ruha is megteszi a hatását. Ékszert csak a nyakamban hordok. Csak azért mert régi családi örökség és nagyon szeretem hordani. Karkötő nem az én stílusom, mint ahogy a fülbevaló sem, mert gyűlölöm.

Életed fontosabb állomásai

Gyerekkorom:
Milyen is volt valójában? 1980.július.16-án láttam meg a napvilágot Londonban. Nem születtem se gazdag családban és szegényke sem, amolyan rendes fickó vagyok. Szeretem a barátaim és a családom. Újabban pedig, egy aranyos, sőt mi több gyönyörű lány csöppent bele az életemben 3 évesen. A neve Shelia Montgomery. Emlékszem rá mikor a fiúkkal bújúcskáztam és volt, egy "titkos" rejtekhelyem. Sétálgattam és elvoltam magamnak akkor, megláttam a tóparton a gyönyörű lányt odamentem hozzá leültem beszélgettünk és megcsókoltam, ő pedig visszacsókolt. Igen mindig itt találkoztam vele titokban kitudtam a haverjaimnak hazudni, hogy vagy a könyvtárba megyek vagy ilyesmi, közben pedig vele szerelmeskedtem. Pontosabban vele nőttem fel a családja mindig szívesen látto náluk, hiszen mindig én vagyok az aranyos okos és elszánt  kis srác.
Édesapám: Oliver Mitchell aki a Mágiaügyi Minisztériumban dolgozik. Nagyon boldog békés családban nőttem és növök fel nyugodt környezetek körül. Tőle örököltem a kviddics tudásom és a külsőmet. Egyszóval büszkék rám a szüleim.
Édesanyám: Scarlett Mitchell ő a Szárnyas Vadkanban dolgozik. Megértő kedves és csupa bály. Nagyon szereti apát és apa  is őt. Sőt mi több megbízható okos és kreatív édesanya. Ő a legjobb barátom szinte majd nem mindent elmondok neki, csak azt az egyet nem, hogy találkoztam, egy lánnyal és csókolóztam. Árulkodtak rólam jelek, hogy szerelmes a fiúk a szemem az övé na és a mosolyom és az arcom. Anya csak Camilleról tud, hogy őt szeretem de most már nem tudom.
Shelia is boszorkány én pedig varázsló szoktunk a rejtekhelyünkön varázsolni meg bohóckodni, ami jól esik. Mikor megkaptuk a levelünket titokban átmentem hozzá, egy éjszakára és lefeküdtünk egymással. De már olyan 15 évesek lehettünk, majd hagytam neki, egy kis levelet besurrantam vissza az ablakon és alig tudtam elaludni,mert csak ő járt mindig a fejemben. Kora hajnalban átmentem hozzá, hogy elbúcsúzzak tőle adtam neki, egy utolsó csókot és elmentem, vissza a srácokhoz. Felszálltunk a vonatra majd Roxfort felé tartottunk. El sem hiszem, hogy végre megyünk,de elgondolkodtam mert csak Sheila jár az eszembe. Régen hallottam már felőle és megigérte, hogy utánam fog jönni. Csak, egy mugli Egyetemet vagy mit szeretne tanulni és utána jöhet a Roxfort.

Rofortos éveink:
Esős idő volt a fiúk pedig, játszottak vagy hülyéskedtek a folyosón nekem, ahhoz most egyáltalán nincs kedvem. Soha nem felejtem és felejtettem el a régi szerelmemet. Ekkor váratlanul, egy elég különleges bagoly repült be és egy levelett hozott, ami nekem volt címezve. Idegesen és remegő kézzel nyitottam ki persze a borítékon nem volt semmi rajta, de van, egy sejtésem, hogy ki küldhette nekem ezt a levelet.





To my little love

[You must be registered and logged in to see this image.]
Szia drága Logan!
Emlékszel mikor régen mennyit hülyéskedtünk egymással?Mikor arra a "titkos" rejtekhelyen voltunk mindig együtt összebújva?Hallottam, hogy most van, egy párkapcsolatod nagyon örülök és nekem is van bár igaz, hogy még most is a fejemben jársz minden, egyes percben már-már a szememet is alig hunyom le akkor is téged látlak. Soha nem fogom elfelejteni, hogy szerelmeskedtünk és azt sem, hogy megtörtént velünk az a dolog, mert nagyon örülök valahogy éreztem, hogy te vagy nekem az igazi, de akkor sem tudnám azt megtenni, hogy elvegyelek a szerelmedtől. Biztosan sok csalódáson estél már át, amit még álmaimban sem mertem volna elképzelni, sőt mi ötbb megtenni sem. Hidd el, hogy gyakran gondolunk rád! Igen jól hallottad gondolunk, mert már nem csak én vagyok!Nem sokára meglátogatunk téged és viszek magammal valakit. Ketten le is vagyunk fényképezve beletettem neked a boritékba remélem tetszeni fog. A nevét és mindent elmondok majd neked, de ezt egyenlőre személyesen szeretném veled megosztani. Szeretlek nagyon és kérlek vigyázz magadra. Hamarosan mi is ott leszünk melletted, egyébként te is írhatnál nem sok mindent tudok rólad mostanság. De ha levél közelbe vagy akkor kérlek jelezz nekem. Nagyon szeretlek.
Szeretettel ölel és csókol: Sheila & Elena



- Mikor végig olvastam a nevemet fel sem merült, hogy tényleg van ilyen. Kislányom született? A képet gyorsan a párnám, alá tettem hisz nem szeretném ha tudomást szereznének róla a többiek. Vagy ha még is akkor, muszáj nekik elmondanom, mert csak faggatnak, honnan ismerem ki ő mikor találkoztunk stb... jó szeretek beszélgetni mindenről, de azért ez már túlzás és nem vagyok, egy bunkó paraszt és egy kis pöcs, hogy csak azért kellett nekem mert letudtam vele feküdni. Nem... csak két lány között elég nehéz választanom. Szóval nem, egy kanos kis oöcs vagyok, mint egyes emberek akik szeretnek a lányok lelkével játszadozni az gusztustalan. Mindig megkérdezem magamtól, hogy olyankor az emberek mit érezhetnek? Szánalmasok....de igazam van vagy nem? Nem tudom mindegy ez nem az én problémám. Mikor már befejeztem a zokogást megfogtam, egy pergament elővettem a pennámat és a tinámat majd elkezdtem gondolkozni, hogy mit is írhatnék neki. Talán majd inkább legközelebb megírom neki, addig is van bőven időm gondolkozni. Remélem addig is minden jó lesz köztem és Camille között, no meg majd a barátaimnak is elmondom, hogy ki ez a lány. Addig is élvezem a nyugis életem és gondolkozok.

Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Logan Rytlock
» Mitchell's vegyeskereskedés
» Blaine Mitchell
» Samantha Mitchell
» Luke Mitchell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: