ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:32-kor
Alison Fawley


Tegnap 07:51-kor
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-16, 07:15
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Troy Dickens I_vote_lcapTroy Dickens I_voting_barTroy Dickens I_vote_rcap 
Kalandmester
Troy Dickens I_vote_lcapTroy Dickens I_voting_barTroy Dickens I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Troy Dickens I_vote_lcapTroy Dickens I_voting_barTroy Dickens I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Troy Dickens I_vote_lcapTroy Dickens I_voting_barTroy Dickens I_vote_rcap 
Alison Fawley
Troy Dickens I_vote_lcapTroy Dickens I_voting_barTroy Dickens I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Troy Dickens I_vote_lcapTroy Dickens I_voting_barTroy Dickens I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Troy Dickens I_vote_lcapTroy Dickens I_voting_barTroy Dickens I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Troy Dickens I_vote_lcapTroy Dickens I_voting_barTroy Dickens I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Troy Dickens I_vote_lcapTroy Dickens I_voting_barTroy Dickens I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Troy Dickens I_vote_lcapTroy Dickens I_voting_barTroy Dickens I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70739 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Troy Dickens

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Leticia Samuels
Reveal your secrets
Leticia Samuels
Griffendél

TémanyitásTárgy: Troy Dickens   Troy Dickens Empty2015-07-03, 13:54



Keresek egy apaszomorítót

Név: Troy Dickens (teljesen változtatható, ez jutott eszembe elsőre Very Happy)
Play by: Andrew Garfield (hozzá ragaszkodom)
Kor: 17-18 év
Csoport: Hollóhát/Hugrabug/Mardekár (esetleg Griffendél)
Kapcsolat: Igazság szerint két opció is van a fejemben a karakterrel kapcsolatban, mindkettő elég jó helyzeteket szülhet ^^

1. Ügyetlen vagy és kétbalkezes, de mellette kedves és jószívű, és figyelmes is, az a jó fej bohókás alkat és nekem pont e miatt keltetted fel a figyelmemet, mert tuti, hogy ha veled mutatkozom, akkor rá hozom a frászt az apámra. Biztos vagyok benne, hogy ő valami határozott és kemény srácot akarna mellém, aki képes megvédeni, no meg persze erősít, mert ő maga is erős. Én persze már csak dacból is ellent mondok ennek és eszem ágában sincs olyat választani, akit ő akar. Egy apának már az is kellemetlen lehet, ha a lánya egyáltalán felnő és valami pasival van gondolom én... ez lenne a normális, bár nálunk eleve nem sok minden az, de azért mint mindig most is próbálkozom rá hozni a frászt.
Aztán persze ki tudja, hogy mi lesz majd ebből az egészből, a végén még lehet, hogy kiderül nem is vagy annyira béna, és a kihasználóból lesz a kihasznált, vagy ez talán megtetszik nekem hiszen eddig az életem főként a jó teljesítésről szólt, a tiéd pedig nagyon nem ilyen. El tudod fogadni, ha valami nem jól sikerül, lehet hogy megtudnál tanítani erre a képességedre és a végén még támasz is lehetnél nekem.
2. Valami darkosabb vonalat is el tudnék képzelni, mivel az apám egyébként auror, biztosan nem értékelné, ha olyannal mutatkoznék, aki keresi a bajt, aki gyakran kerül büntetésbe, netán sötét varázslók is akadnak a felmenői között, netán ő maga is azzá akarna válni. Ez esetben is lelkesen tapadnék rád, már csak azért is, hogy felhúzzam még inkább az apámat, aztán persze jó eséllyel ő ezt nem nézné jó szemmel.

//Fontos, hogy ha vállalod kérlek légy aktív, mert hosszú távon vannak terveim a karival, idővel auror apucinak is bemutatnálak, no meg minden bizonnyal Agnese figyelmét is felkeltenéd, ha támasszá válnál esetleg számomra, bár tuti nem szeretnél egy volt halálfaló célpontjává válni, vagy tán pont nála akarsz bevágózni azzal, hogy istápolsz? De hát arról hogy a tanárnő az még én sem tudok, úgyhogy lennének lehetőségek a játékokban, karikban. Smile//




 
Szakadék szélén állok.
Vajon elhúzol, vagy belelöksz?



Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Troy Dickens
» Troy Dickens
» Leticia és Troy
» Hermione&Troy
» Troy Smallwood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Karakterkérések :: Gazdára találtak-
Ugrás: