ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 13:53-kor
Kalandmester


Tegnap 20:32-kor
Alison Fawley


Tegnap 07:51-kor
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Arabelly Kingstood - Miss Gossip I_vote_lcapArabelly Kingstood - Miss Gossip I_voting_barArabelly Kingstood - Miss Gossip I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Arabelly Kingstood - Miss Gossip I_vote_lcapArabelly Kingstood - Miss Gossip I_voting_barArabelly Kingstood - Miss Gossip I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Arabelly Kingstood - Miss Gossip I_vote_lcapArabelly Kingstood - Miss Gossip I_voting_barArabelly Kingstood - Miss Gossip I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Arabelly Kingstood - Miss Gossip I_vote_lcapArabelly Kingstood - Miss Gossip I_voting_barArabelly Kingstood - Miss Gossip I_vote_rcap 
Alison Fawley
Arabelly Kingstood - Miss Gossip I_vote_lcapArabelly Kingstood - Miss Gossip I_voting_barArabelly Kingstood - Miss Gossip I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Arabelly Kingstood - Miss Gossip I_vote_lcapArabelly Kingstood - Miss Gossip I_voting_barArabelly Kingstood - Miss Gossip I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Arabelly Kingstood - Miss Gossip I_vote_lcapArabelly Kingstood - Miss Gossip I_voting_barArabelly Kingstood - Miss Gossip I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Arabelly Kingstood - Miss Gossip I_vote_lcapArabelly Kingstood - Miss Gossip I_voting_barArabelly Kingstood - Miss Gossip I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Arabelly Kingstood - Miss Gossip I_vote_lcapArabelly Kingstood - Miss Gossip I_voting_barArabelly Kingstood - Miss Gossip I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Arabelly Kingstood - Miss Gossip I_vote_lcapArabelly Kingstood - Miss Gossip I_voting_barArabelly Kingstood - Miss Gossip I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70740 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Arabelly Kingstood - Miss Gossip

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Arabelly Kingstood - Miss Gossip   Arabelly Kingstood - Miss Gossip Empty2015-06-30, 20:02




Arabelly Kingstood

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Sokan mondják, hogy a pletykáknak negyven százalék igazság alapjuk van, nálam ezt leviheted húszra... Minden sokkal jobb színesebben, nem?"

Főkarakter: Titkos
Teljes név: Arabelly Kingstood
Születési hely és dátum: Hol és mikor született
Csoport: Mardekár
Patrónus: Hópárduc
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Hatodik évfolyam
Képesség: Bejegyzett animágus - Új-foundlandi farkas
Kiemelkedő tudás: Bűbájtan - Kiemelkedő, Sötét Varázslatok Kivédése - Kiemelkedő, Legendás lények gondozása - Kiemelkedő


Jellemed kifejtése

Na akkor kezdjük is, de hogyan, talán... Hallottad, hogy... Jajj, ez nem egy pletyka, ez most rólam szól. Mint azt gondolhattad imádok pletykálni, de egy jó tanács: ha rólam pletykálnak ne hidd el. Tudom érdekes ezt egy pletyka fazék szájából hallani, de így igaz. A pletykák nem szabad hinni, hacsak nem tőlem erednek, hisz nem véletlenül hínak néhányan Miss Gossip-nak. Ez egy épp elég hosszú történet ahhoz, hogy most ne kezdjek bele, inkább menjünk kicsit jobban bele, hogy milyen vagyok. Mit érdemes elmondani? Áhh azt, hogy kitartó vagyok és mindig mindent megszerzek, amit csak akarok. Előttem nincs akadály, és ha kell akkor olyan módszerekhez folyamodok, amik nem épp a legszebbek... Nem, nem kell félreérteni, nem fekszek le senkivel egy pletyka miatt, inkább az öltözködésemen látszik meg, ha nagyon akarok valamit. A kudarcot nagyon rosszul viselem, mondhatni olyankor bárkin képes vagyok átgázolni, és az elutasítást se nagyon kedvelem, hisz csak néz rám... Tökéletes vagyok, ki ne akarna egy ilyen tökéletes lányt, mint én?
Az igazat megvallva vannak így páran, de... csak egy egyszerű ízlésficamnak tudom be, hisz ha nálam jobbat senki sem találna, és hiába keresne, mert én lennék a keresés eredménye... De pletyka királynőként nem igazán engedhetem meg magamnak az igen hosszú párkapcsolatokat, hisz nem igazán szeretem, ha én rajtam csámcsognak, épp ezért van kevés, de minőségi pasim, azért nem állhatok össze akárkivel.
Az akaratom törhetetlen és hatalmas akaraterővel rendelkezem, igen... akaratos vagyok. Mindig annak kell történnie, amit én akarok, ellenkező esetben addig harcolok az ügy érdekében, míg el nem érem a célom. Ha te szeretnél valamit megtudni először, akkor előnyös dolog a barátomnak lenni, vagyis a barát szó kicsit túlzás, használjuk inkább az informátor szót, már meg ne haragudj drága, de a barátok is csak egy idő után hátba szórnak, így könnyen megelőzőm ezt. Na de mivel folytassuk még, mire lehetsz kíváncsi? Igen, gondolom az is érdekel, hogy mennyi a valóság alapja annak, amit mondok. Ez változó, ha már alapból a pletyka alap érdekes, akkor nem turbózom fel, de ha uncsi slampos, akkor muszáj kicsit érdekesebbé tenni, mert béna pletyka nem hagyhatja el a számat, törekedem a minőségre.
Jöjjön a család... Szerintem legtöbbet anyukámtól örököltem, hisz ő egy újságíró és ő a híres emberke életébe ássa bele magát. Igen, néha kér tőlem segítséget, de egyből segítek, hisz... Szerintem nagyon is érdekes a hírességekről bizonyos dolgokat leírni, na jó ez túl szép, hogy elhidd... Nem bizonyos dolgokat írunk, hanem szaftos kis pletykákat. De ott van apu is... Apu egy üzletember, aki mindig olyan komoly és unalmas, nem szereti, ha az asztalnál anyuval beszélgetünk, mert nem szereti a pletykákat, nem értem, hogy hogyan mehetett egy ilyen unalmas férfihoz hozzá, szeretem mert az apám, de néha... Néha azt kívánom bárcsak ne ő lenne.
Jajj a végén még elfelejtem elmondani, hogy hamar mások bizalmába tudok férkőzni, hisz egy kis tünemény vagyok, aki mosolyog, de néha egy kis áspis kígyó vagyok, és egy jó tanács: nem akarsz az ellenségem lenni... Bár erre csak egy jó idézet jut eszembe: "Sok ellenséget látok, de egyetlen ellenfél sem akad köztük!" Köszönöm a figyelmet, Miss Gossip balra el...

Megjelenés

Hát még korai volt a távozás, igaz? Még nem is beszéltünk arról, hogy hogyan is nézek ki, bár ha egy szóval kéne összefoglalni, akkor csodálatosan. Ha egy kicsit bővebben kell, akkor nagyon-nagyon csidi-csodálatosan... Honnan jött ez a csidi-csodálatos? Egyik exem mindig ezt mondta , mikor megpillantott, szóval így rám ragadt és mai napig használom, de nem tudom miért... Nem jelentet sokat az a srác, megcsalt... Lecserélte a suli legjobbját egy mocskos kis... Szóval miután megtudtam kitaláltam egy hatásos pletykát és mindenki úgy tudja, hogy meleg a srác. Hát  a tűzzel játszott és elég jól megégette magát, na de ezt most ide kell... Mivel is kezdjük? Mivel sok ember ismer és van egy különleges nevem (Miss Gossip) nem engedhetem meg, hogy úgy mutatkozzak, mint egy átlagos csaj. Törekedem a tökéletes megjelenésre  és a divatra, bár ezt általában én diktálom, nem pedig valaki más... De azonban sok dologra kell figyelnem, hisz ha megpletyizek egy rucit, akkor még hasonlót sem vehetek fel... Igen ez néha kis gondit okoz a shopingolásnál, de mindent meg lehet oldani, főleg ha apuci dúsgazdag és megtehetem azt, hogy Párizsban vásároljak, ha kedvem úgy tartja. És olyan vicces mikor a kis szegény csitrik próbálják lopni a stílusom a kis turkálós rongyukkal. Nem bánom, hogy próbálkoznak, pont ellenkezőleg. Tetszik, hogy miattuk van min csámcsogni, ha már nagyon kifogytunk a más témákból.


Na de bontsuk két részre az öltözködést:

- Tavasz-nyár: Tavasz a megújulás évszaka, és én pont ekkor váltom le az egész ruhatáram, hogy miért? Mert sokkal jobb érzés új és menőbb cuccokban járni, mint a tavalyi évben, és amúgy sem adhatom le a szintet, ha már néha én vagyok a divatdiktátor, és... Nem vagyok beképzelt, csakis az igazat mondom. Szóval ebben a két hónapban minél színesebb és az időmúlásával egyre rövidebbek is. Mit mondhatnék, azért van mit mutatni rajtam, hisz... Jó nem vagyok sovány, de én azon a véleményen vagyok, hogy a kutyák játszanak csonttal, egy nőn igenis kell több, mint csont és bőr, hisz a sovány gebéknek nincs is mellük, nekem pedig van és szeretem is őket kiemelni, hisz ha eg fiúval beszélek sokkal könnyebb kiszedni belőle dolgokat, ha a látványra koncentrál és nem arra, amit mond. Imádom a szoknyákat és rengeteg van belőle, mert egy nőn sokkal szebben mutat a szoknya, mint a nadrág, nem igaz? Mivel ilyenkor vannak bulik, ezért néha kicsit "picsásabb" ruha is belefér, mert mondhatják rám, hogy egy rib*nc vagyok, az öltözetem miatt, de engem nem izgat... Ráadásul nem is vagyok az.
- Ősz-tél: Ezt a két évszakot nem szeretem, mert hideg és hűvös az idő, és pont ezért kell eltenni a szoknyákat, és... beköszönt a nadrágok időszaka. Mint mondtam nem szeretem a nadrágokat, hisz az nem emeli ki olyan jól a csípőmet, mint egy jól szabott szoknya, na de nem lehet ellene mit tenni, bele kell törődni. Bár az igazat megvallva ilyenkor is színes nadrágokat hordok, mert... Majd egyszer találkozunk, akkor meglátod, hogy milyen istenien áll rajtam egy testhez simulós piros nadrág. Egy jó dolog van a ebben a két hónapban... A téli bál, ahol annyira öltözködsz ki, amennyire csak szeretnél az idein is jól kitettem magamért, és nem volt egyetlen olyan perc sem, amikor ne akart volna felkérni valaki egy táncra. Nem hibáztatom őket ezért örültem is annak, hogy annyi pasi kívánta a társaságom.

És jöjjenek az általános dolgok, tudod a testalkat és az ehhez hasonló információk. Mint mondtam nem vagyok egy csontkollekció, és nem is szégyellem, egyszer valaki azt mondta tehén vagyok, és még csak meg sem kellett szólalnom, hisz rögtön jöttek hárman megvédeni, és táplálták az így is elég nagy önbizalmam, szóval nem engem kell leszólni, hogy beképzelt vagyok, hanem a pasikat, akik bókolnak. Átlagos a magasságom, olyan 170 cm környékén mozgok, de erre számíthatsz nyugodtan tíz centit, hisz legtöbbször magassarkú van rajtam. Természetes göndör barna hajam van, amit néha egyenes, de... az igazat megvallva jobban szeretem, ha göndör, mert könnyebb a göndör hajjal játszani, mint az egyenessel. Arcom kicsit teltebb formájú, és két elkápráztató barna szemem van, amivel csábosan tudok pillantani rád, és egyből elnyerem megtisztelő figyelmed. Kellemesen ívelt szemöldököm van, amit néha felvonok, ha hatalmas marhaságot hallok. Nem tudom, hogy még mit mondhatnék el, inkább bizonyosodj meg mindenről személyesen *kacsint*.

Életed fontosabb állomásai

Miss Gossip élete sosem volt könnyű, minden a pletyka körül forgott, és most sincs ez máshogy. Bár a hétfőket nagyon utálom, hétfőn sosincs semmi semmi érdekes, tuti, vagy szaftos pletyi.... A hét első napján az égvilágon semmi nem bír történni. De nincs mit tenni meg kell látogatni az informátorokat, hisz sosem lehet tudni, hogy hétvégén nem hallottak-e valamiről. Vajon kihez menjek ma? Clarke-hoz? Roberthez? Esetleg Dominichoz? Hmm.... Clarke általában uncsi divatpletyikkel bombáz, amik halálunalmasak. Robert, egy teljesen más kérdés, hisz ő vele inkább csak simán "lógok" és Dominic... Ő kicsit perverz és máshoz sem ért, csak ahhoz, hogy ki kivel mikor fekszik le. Talán ma ehhez van kedvem? Az igazat megvallva nem tudom… Nekem mindegy, de nem maradhatok a szobámba és legfőképp nem unatkozhatok. Szóval a szekrényem elé ugrottam és kinyitottam, majd elkezdtem benne turkálni… Mit vegyek fel? Rövidnaci vagy szoknya? Erre a válasz egyértelmű: szoknya. Mi mást vehetnék fel, hisz a szoknyában a legjobb a fenekem, jobban kiemeli, mint az egyszerű nadrág, ráadásul fehér a szoknya és annyira imádom a világos színeket… awww… A szoknya felé egy mélyen kivágott, világoskék ujjatlan felsőt húztam, és lábikóimra pedig telitalpú szandit. A tükör elé álltam, megigazítottam tökéletes göndör tincseimet, kentem egy kis alap sminket magamra, dobtam egy puszit a tükörképemnek, és indultam is. Úgy voltam vele, hogy attól szerzek infókat, akit először meglátok, mert biztos hogy nem fogok mindenki után én futkorászni. Szóval felsétáltam a szobámból és körbenéztem. Mást sem láttam, mint ízlésficamot, ízlésficamot mindenhol… Ez egyik lány úgy nézett ki, mint akit lekakált volna egy csillámpóni. Hogy lehet ennyi ízléstelen flitter egy felsőn? A másik meg nyár kezdetén bőrkabátot hord negyven fokban? Hova kerültem én, egy turis bemutatóra? Na mindegy, megráztam a fejem, próbáltam kizárni a körülöttem lévő borzalmakat, és keresni kezdtem… Ki lesz az első, akit megpillantok? Clarke, Rob vagy Dom? És a nyertes nem más, mint Rob… Szexy csípőzárással elkezdtem felé venni lépteimet, majd megálltam mögötte és eltakartam a szemeit.
- Megjött álmaid csaja, szóval tudsz neki kecsegtetni valamilyen jó kis infóval? - kérdezem tőle, majd elveszem a kezem mellőle és leülök mellé. Ő erre mit csinál? Egész végig a melleimet bámulja, és már szinte a nyála is kicsorog… Kezemet az állára rakom, majd felemelem, hogy észrevegye magát, tátott szájjal bámult. Keresztbe dobom a lábaimat és ő most már a lábaimat bámulja. Hát had nézze, ha azt akarja, csak nyögjön ki valami olyan hasznos információt,a mit fel tudok használni egy pletykában. Mondhat akármit,vele kapcsolatosan nincsenek nagy igényeim, bármit mondhat, de válasz helyett inkább közelebb csúszik és megakar csókolni, ami elől én inkább elhajolok. Biztos, hogy nem fogok vele smárol itt mindenki előtt, és kezdi magát mostanában elbízni, kapott egy csókot és azt hiszi attól fogva, mi egy olyan kézen fogva sétálós pár leszünk, de téved! Én aztán biztos nem fogok vele összejönni, szóval jobban teszi, hogy elfelejti a buta gyerekes álmait.
- Miért csinálod ezt Belly, azt hittem mi most akkor… együtt vagyunk vagy mi fene. - erre csak hangosan felnevetek, ezt még ő sem hiszi el, az a csók egy jutalom volt, semmi több, de ha tudom, hogy ez lesz belőle… Akkor nem kapott volna semmit sem, mert most jöhet az a jelenet, amikor le kell koptatnom, pedig nem szívesen teszem, olyan jó információkkal tudott néha szolgálni, ezért kell megpróbálnom extra kedvesnek lennem vele, mert ha itt hagy, akkor ma nem lesz pletyka…
- Rob, azt hittem mi ezt már megbeszéltük ezerszer. Mi sose leszünk egy pár, csak egy véletlen csók volt, nem jelentet semmit sem nekem, de ha neked igen, akkor… nem tudok vele mit tenni. - mondom neki, majd megvonom a vállam.Ha azt hitte, hogy mi most elkezdünk járni, randizgatni, csókolózni, akkor nincs nála valami rendben a padláson. Én nem akarok tőle semmit sem, és épp ezért csúszok hátrébb picit a padon. Miért ilyen nehéz neki felfogni azt, hogy nem kell nekem? Tudom, hogy eszméletlen jó csaj vagyok, és sokan bepróbálkoztak már, de… Reménykedtem benne, hogy nem ő lesz majd a következő.
- Értem, sajnálom, hogy ilyen marhaságokat mondtam… Mellékesen rohadt dögös vagy ma is. - erre elmosolyodom, mintha ez nem lenne természetes, én mindennap rohadt dögös vagyok, nem csak ma. Bár én elkezdem ütögetni a mutatóujjammal a csuklómat, ezzel jelezve neki, hogy telik az idő, és még nem mondott semmit sem. Ideje lenne valamit kinyögnie, mert itt fogom hagyni.Nincs nekem arra felesleges időm, hogy a próbálkozására pazaroljam…
- Akkor most mondasz valamit, vagy hagyjalak itt faképnél? - kérdezek tőle pusztán ennyit, amiben egy konkrét fenyegetés van. Minden bizonnyal nem akarja, hogy faképnél hagyjam, mert a társaságom ahhoz túl értékes számára, de kinek nem az? Szóval miközben a válaszára várok körbe lesek az udvaron, és… megpillantok egy csávót, aki túl szexy ahhoz, hogy ne legyen a pasim. Vajon lehet valakije? Na mindegy, egyelőre Rob-ra kell figyelnem,és utána megkérdezem tőle,hogy ki is ez a srác, mert tuti ismeri...
- Állítólag Melissa lefeküdt valamilyen csövessel részegen hétvégén Roxmorts-ba, és ha minden igaz, akkor terhes.. - Mondja az infót, amire én hatalmas mosolyt festek az arcomra. Egy ilyen pletyi viszi a pálmát, tudtam, hogy számíthatok rá most is, és nem kell benne csalódnom, bár... Most tuti nem kap csókot azért, mert jó dolgot mondott, inkább csak rákacsintok, és megkérdezem tőle... Megkérdezem tőle, hogy ki is ez a srác, mert még ott beszélgetett valakivel.
- És azt is tudod, hogy ki az a szőke, szexy pasi ott? - mutatok a srácra, és beleharapok az alsó ajkamba, Rob szemével követi az ujjamat, hogy merre mutat, majd felhúzza a szemöldökét,és minden bizonnyal féltékeny, szuper... Lehet el sem fogja mondani, hogy ki az, pedig látom rajta, hogy ismeri... Majd nagy sóhajtások közepette, azért csak el mondja, hogy ki is az a cuki pasi.
- Valamilyen Dougles, de a családnevét nem tudom... Miért? Csak nem bejön? - sugárzik róla, hogy féltékeny, amit nem is csodálok, hisz... Azért egy ilyen, mint én... De nem válaszoltam még neki, helyette felálltam, és elkezdtem sétálni a csajok felé,majd pár lépésre tőle visszafordultam... Azért még engem is megtanítottak a jómódorra, még ha ez néha nem is látszik. - Köszi az infót Rob, és semmi közöd hozzá... Szóval egy kérés feléd, kopj le és ne zaklass többet, már elég információval szolgáltál... Nincs rád többet szükségem, lúzer! - Mondom neki lenézően,és elsétálok mellőle... Nem fog haragudni, mindig megbocsájtja a tetteimet, és most sem lesz máshogy... Ha szükségem lesz rá, akkor szolgálatomra fog állni. Majd a csajokhoz sétálok, miközben Dougles-t nézem... Van benne valami, valami különleges, ami tetszik...
- Csajok ezt nem fogjátok elhinni, hogy mit tudtam meg ma... Melissa terhes egy csövestől, akit Roxmorts-ban szedett össze... Mondom neki nevetve, és talán kicsit jobban ki kéne színesítenem a történetet, mondhatnám azt, hogy fizetett a csövesnek, hogy csinálja fel, és nem félek attól, hogy nem fogják elhinni, mert elég meggyőző típus tudok lenni...
De valamilyen módon infókat kell gyűjtenem erről a pasiról, ki lehet? Mit csinálhat itt? Hány éves? Talán... Pár nap múlva, mikor Rob kicsit lenyugodott, akkor újra elkezdek kérdezősködni nála...

Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Arabelly Kingstood - Miss Gossip   Arabelly Kingstood - Miss Gossip Empty2015-07-04, 08:46



Elfogadva!

Nem kéne csak a PB-dből kiindulni, de amikor megláttam, már akkor se tudtam tőle elszakadni. joooeg  Még mindig meg lehetett volna csinálni béna karira, de amikor kiderült, hogy a tiéd lesz, minden kétségem elszállt^^ A leírások olyan szépen kifejtettek, hogy még az is megismerheti őt, aki nem lesz vele közeli kapcsolatban. Igazán egyedi ez a központi, pletyizős alkat, totálisan illik a leányzó gifjeihez, szóval ámulok, és bámulok. tancikal  szivecske  Ám mielőtt még szerelmet vallok neki, inkább elfogadlak, és sipirc foglalózni.  




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Miss Creswell
» Miss Harper & Megan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: