ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 13:53-kor
Kalandmester


Tegnap 20:32-kor
Alison Fawley


Tegnap 07:51-kor
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Jennifer Hughes  I_vote_lcapJennifer Hughes  I_voting_barJennifer Hughes  I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Jennifer Hughes  I_vote_lcapJennifer Hughes  I_voting_barJennifer Hughes  I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Jennifer Hughes  I_vote_lcapJennifer Hughes  I_voting_barJennifer Hughes  I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Jennifer Hughes  I_vote_lcapJennifer Hughes  I_voting_barJennifer Hughes  I_vote_rcap 
Alison Fawley
Jennifer Hughes  I_vote_lcapJennifer Hughes  I_voting_barJennifer Hughes  I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Jennifer Hughes  I_vote_lcapJennifer Hughes  I_voting_barJennifer Hughes  I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Jennifer Hughes  I_vote_lcapJennifer Hughes  I_voting_barJennifer Hughes  I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Jennifer Hughes  I_vote_lcapJennifer Hughes  I_voting_barJennifer Hughes  I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Jennifer Hughes  I_vote_lcapJennifer Hughes  I_voting_barJennifer Hughes  I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Jennifer Hughes  I_vote_lcapJennifer Hughes  I_voting_barJennifer Hughes  I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70740 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Ashton P. Blake, Cody L. Mortimer, Kalandmester


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jennifer Hughes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Jennifer Hughes
Reveal your secrets
Jennifer Hughes
Alvilági

TémanyitásTárgy: Jennifer Hughes    Jennifer Hughes  Empty2015-06-22, 19:51




Jennifer Hughes

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Egy elme cél nélkül sötét helyekre téved."

Főkarakter: Főkarakter
Teljes név: Jennifer Hughes
Születési hely és dátum: London, 1974.11.05.
Csoport: Ex-Halálfaló
Patrónus: macska
Foglalkozás: Főleg céltalan bolyongás, de jelenleg pultos egy bárban
Képesség:Vélaszármazék (10% - 09 dobással)
Kiemelkedő tudás: -


Jellemed kifejtése


"Borderline személyiségzavar: Hiányoznak a hosszú távú célok, elképzelések, önálló életvitelük nehézkes, gyakran feszegetik az erkölcsi normák határait, nem ritka a törvénnyel való ütközés sem. Jellemzőek a párkapcsolati nehézségek, gyakori, felelőtlen partnercsere, kisebb-nagyobb törvénysértés, drog-, alkoholfogyasztás. Önpusztító életmódot élnek, gyakoriak az öngyilkossági fenyegetések, kísérletek is. Rendkívül félnek az egyedül maradástól, szeparációtól, unalomtól. Állandó élménykeresés, kifejezett törődésigény jellemzi őket."

Igazságtalan az élet. Nincs senki, aki megértene. Bár az is igaz, hogy sokszor én sem értem teljesen magamat. Sokan körülöttem bolondnak tartanak, pedig én nem tettem nekik semmi rosszat. A hangulatom talán sűrűbben változik a megszokottnál, de hát másoknál ez nem fordulhat elő?
Úgy érzem, hogy a dolgoknak körülöttem semmi értelme sincs. Azt mondják valamilyen személyiségzavarral küszködök, de én ezt nem érzem igaznak.
Gyűlölöm az egész életet, mióta nincs velünk a Nagyúr. Bár célt ő sem tudott adni az életemnek, de valamelyest enyhített azon a káoszon ami bennem kavarog, ami az elmúlt egy évben egyre üresebbé tesz.
Ám olykor rám tör a lelkesedés és akkor olyan feldobódott állapotba kerülök, amilyenbe kevesen érezhetik magukat. Ilyenkor szokott bekopogtatni a szerelem az életembe, csak ne tartana mindig olyan rövid ideig...
Sokan kiszámíthatatlannak és elviselhetetlennek tartanak, pedig én mindenkinek csak jót akarok.
A konfliktusokat szeretném kerülni, de sajnos sokszor van részem bennük.
A szeretteimért, akiket néha gyűlölök, öngyilkos is lennék. És ezt nem csak úgy mondom.

Azt hiszem nem titkolhatom el, hogy véla-vérem nagyban megnehezíti az életemet. Egyébként is nehezen tartom kordában az érzelmeim, főleg úgy, ha a kisugárzásom befolyásolja a körülöttem lévők érzelmeit. Ez borzasztó, higgyétek el!

"A borderline személyiségzavarban szenvedők nehezen kezelik érzelmi, indulati életüket. Rendkívül gyakoriak a szélsőséges érzelmi megnyilvánulások. A végletekig képesek szeretni és gyűlölni, sokszor ugyanazt az embert."

Megjelenés

A külsőm az egyetlen, amit képes vagyok úgy irányítani, ahogy nekem tetszik. Se az életem, se a kapcsolataim nem ilyenek. Talán ebből adódik, hogy a hajam színét sűrűn változtatom, a sminkemet feltűnőre festem, a szájamban piercinget rakattam és a ruháim sem az átlagos, hétköznapi göncök.
Hosszú, egyenes tincseim néha kékek, néha feketék, de voltak már szőkék, lilák és vörösek is. Ami épp megtetszik, élénk színekben nem fogom vissza magam. Kék szemeim körül a fekete kihúzás feltűnő, számban pedig - mint már említettem - egy karika piercing ékeskedik.
Ruháim kényelmesek vagy kényelmetlenek, mikor milyen a hangulatom, de az biztos, hogy itt-ott kiszakítottak, olykor kihívóak, tapadósak. Előfordul azonban az is, hogy mackónaciban lépek az utcára, de akkor nagyon magam alatt kell lennem, hogy igénytelen külsővel mutatkozzak mások előtt.

A külsőmre még egy lapáttal rátesz, hogy vélaszármazék vagyok. Nem kell bemutatni a vélavérűeket senkinek, azt hiszem.

Életed fontosabb állomásai

Átírás alatt...



A hozzászólást Jennifer Hughes összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-08-13, 10:56-kor.
Vissza az elejére Go down
Keith Waldemard
Reveal your secrets
Keith Waldemard
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Jennifer Hughes    Jennifer Hughes  Empty2015-06-23, 15:25



Elfogadva!

Üdvözöllek! Very Happy
Már a legelején érdekesen indult az előtörténeted, egy olyan lány akinek ilyesfajta problémái vannak  nagyon erős, hogy eddig és tovább kitart. A Nagyúr valóban elbukott, de a gonoszság csírája még sziporkázik és hiába vannak a jó oldal képviselői, a gonosz mindig itt lesz, talán pont a Te vezetéseddel. Smile Na nem szaporítva tovább a szót, szépen összeraktad a karakterlapod, gratulálok hozzá! Smile Ha már fogallóztál akkor csak annyi a dolgod, hogy a játékteret is meghódítsd! Smile  

Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Liliana Hughes
» Jennifer Brekinridge

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: