ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:04-kor
Troy Smallwood


Tegnap 18:09-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 17:46-kor
Alistair Wilson


Tegnap 10:26-kor
Seraphine McCaine


2024-04-26, 22:44
Shanna Griffin


2024-04-26, 22:38
Cody L. Mortimer


2024-04-26, 20:33
Joyce Brekinridge


2024-04-26, 15:41
Darren Morgenstern


2024-04-26, 06:27
Viggo Hagen


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Ron & Camy - Valami ötlet? I_vote_lcapRon & Camy - Valami ötlet? I_voting_barRon & Camy - Valami ötlet? I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Ron & Camy - Valami ötlet? I_vote_lcapRon & Camy - Valami ötlet? I_voting_barRon & Camy - Valami ötlet? I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Ron & Camy - Valami ötlet? I_vote_lcapRon & Camy - Valami ötlet? I_voting_barRon & Camy - Valami ötlet? I_vote_rcap 
Kalandmester
Ron & Camy - Valami ötlet? I_vote_lcapRon & Camy - Valami ötlet? I_voting_barRon & Camy - Valami ötlet? I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Ron & Camy - Valami ötlet? I_vote_lcapRon & Camy - Valami ötlet? I_voting_barRon & Camy - Valami ötlet? I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Ron & Camy - Valami ötlet? I_vote_lcapRon & Camy - Valami ötlet? I_voting_barRon & Camy - Valami ötlet? I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Ron & Camy - Valami ötlet? I_vote_lcapRon & Camy - Valami ötlet? I_voting_barRon & Camy - Valami ötlet? I_vote_rcap 
Megan Smith
Ron & Camy - Valami ötlet? I_vote_lcapRon & Camy - Valami ötlet? I_voting_barRon & Camy - Valami ötlet? I_vote_rcap 
Maegan Anaiah Llyvelyn
Ron & Camy - Valami ötlet? I_vote_lcapRon & Camy - Valami ötlet? I_voting_barRon & Camy - Valami ötlet? I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Ron & Camy - Valami ötlet? I_vote_lcapRon & Camy - Valami ötlet? I_voting_barRon & Camy - Valami ötlet? I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70676 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ron & Camy - Valami ötlet?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ron Weasley2
Reveal your secrets
Ron Weasley2
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Ron & Camy - Valami ötlet?   Ron & Camy - Valami ötlet? Empty2015-03-25, 22:33



Camy & Ron


[You must be registered and logged in to see this image.]
Igazából egyedül azért akartam eljönni erre a vakrandis rendezvényre, mert azt hallottam, hogy Charlene itt lesz egy Theo nevű sráccal és hát mivel napok óta felém se nézett ezt kicsit furcsáltam, na meg be is vallhatom akár, hogy nem is tetszett. Megkértem Camyt, hogy kísérjen el és meglepett azzal, hogy rábólintott. Mert hát eddig akárkiket hívtam meg vagy hirtelen náthásak lettek vagy akadt már partnerük vaaagy el se jöttek inkább a bálra. Foghatnám az egészet arra, hogy Weasley vagyok, de mindenki tudja, hogy nincs szerencsém a lányokkal.
Végül a sors vagy a szerencse vagy nevezzük akárminek Charlene-t sorolta be elsőnek hozzám. Beszélni akartam vele, de őszintén, azt se tudtam mit mondjak neki, mert végül is haragra logikus okom nem akadt egy sem. Ismertük előtte egymást úgy egy két hete, végül is az elhanyagolás sem tűnik nyomos oknak, mert hát szoros barátságról szó sincs. Még is eléggé kiborultam és emiatt az eleje nem indult zökkenőmentesen a vakrandinak. Viszont Charlene olyan ember akire képtelen vagyok haragudni, vagy ha mégis akkor sem égbekiáltóan sokáig.
Csak-csak oldódni látszott a hangulat és a legvégére ismét jóban lettünk, bár nem hiszem, hogy a barátságunk tartós maradna, valahogy úgy érzem Theo elfogja venni tőlem.
Most, hogy az első fele vége van a randinak kicsit gyomorgörcsöm van, mert hát se találékony, se szórakoztató se semmi ilyesmi nem vagyok. És hát Camy egy olyan lány aki középpontban szokott lenni, nem? Biztos egy laza beszélgetés nagyon untatná.
Végül húzni sem lehet tovább a dolgokat mert meg  találom a tömegben. Ezzel nem volt nehéz dolgom, mert kirikít a tömegből a szépségével.
-Huhh, hát megpróbálom, de nem mondhatnám, hogy nagy ötleteim vannak. - Vonom meg a vállam és grimaszolok is hozzá.
A gyors elindulásra időm sincs válaszolni máris követem. Igazából ötletem sincs továbbra sem, hogy mit csináljunk, valahogy ezen  nem agyaltam annyit, de majd csak születik közben ötlet, nem?
-Esetleg videojáték? - Nyögöm ki egyetlen ötletem amire azért olyan büszke nem vagyok. Végül is egy lányt hol érdekelne ilyesmi? Kész kudarc vagyok, de elég szépen összetákolva, fura külső mellé fura gondolkodás kevés kreativitással.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Ron & Camy - Valami ötlet?   Ron & Camy - Valami ötlet? Empty2015-03-20, 15:05


Ron & Camrise
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem si tudom, hogy hol kezdjem el... Ez a vakrandis dolog nem igazán jött be nekem, talán, ha más pertnert kaptam volna, akkor... Már várom, hogy vége legyen ennek az estének. Remélem, hogy Ron kcisit jobb szórakozást nyújt, mint Drew. Igazából nincs semmi bajom vele, csak hát... Nem igazán szeretem, ha valaki ennyire görcsösen ellenáll a szépségemnek és bájomnak. Természetesen semmi sem akarok egyiktől sem... Nem akarok randit minősíteni, de ez a vakradni egyzserűen borzalmas volt. Ténlyeg már vártam, hogy végre valahára vége legyen a dolognak. Talán azért taszít annyira, mert mint mondta benne óriás vér csörgedezik, benem meg pedig vélavér. Nem nagyon volt jóban eme két faj, lehet hogy minden a származosunktól volt ilyen... De a hangulatról a származás nem tehet... Na mindegy ideje lenne megkeresni Ron-t.
Most belegondolva teljesen felesleges itt lennem... Nem is azzal jöttem akiel szerettem volna... Evan sosem hívott volna el, hisz már egy csomószor megmondta, hogy nem az a romantikus típus, meg mi csak amúgy is barátok vagyunk... Semmi több. Vajon mit csinál? Áhh ez hülye kérdés volt, inkább azt kéne feltennem, hogy most épp kit fűzöget magának. De most belegondola, hogy mindig beszámol, csak arra tudok következtetni, hogy féltékennyé akar tenni, de minek, ha nem érdeklem?!  Egy biztos, hogy a pasikat sosem fogom megérteni a pasikat, de nekem nem si ez a dolgom... Egyszerű játékszerek és semmi többek. De miért is gondolkodok megint arról, az isteni pasiról?! Már négy éve megy köztünk a macska-egér harc, de...
Na jó ideje másra koncenntrálni... Hamarosan kezdődik az eredeti partnerrel a randi. Érdekes, hogy pont Ron volt az első, aki megkért, hogy jöjjek el vele. Igazából nem gondolkodtam sokat azon, hogy kivel megyek majd el, mert akkor úgy jártam volna, mint a Karácsonyi partin. Sőt Abivel megbeszéltem, hogy az első jelentkezővel megyek és nem gondolkodom sokat. Igazából be kell vallanom, hogy nem Ron-t vártam... Rménykedtem, hogy Evan beelőzi, de nem így lett, de nem bánom. Semmi bajom nicns vele, csak reménykedni tudok benne, hogy kicsit jobb lesz a hangulat, mint Drew-wal. Mert nagyon nem szeretem a pocsék randikat, ezt be kell vallanom. Szóval nem lesz zene hgallgatás és süti evés, mert az előbb sem teremtett jó hangulatot. Szóval remélem kitalál valami jót és elfelejteti velem a vakrandit.
Szerencsére nem kell soakt várom, mert hamarosan megpillantok egy embert a tömegben, aki felém tart. Gondolom, hogy Ron lesz az,végre.... Megigazítottam a hajam és befújtam magam a kedvenc parfümömmel. Sose fújok magamra annyit, hogy kellemetlen legyen. Mint pont eleget és végül lejjebb húzom a szoknyám alját. Megint kifogástalan  akinézetem és készen állok egy randira. Nyugodtan mondhatom, hogy itt jelen pillanatban én vagyok a legcsinosabb csaj, és ezt a sok pasi szeme csak megerősiti. Ohh és nem vagok egoista, csak az egézséges önbizalomból nincs hiány... Aztán miko rmegérkezik, mosolyogva üdvözöl.
– szia Ron. Remélem feldobod majd az estmet... – Üdvözöm is, és elmosolyodtam. Üdvözlésemben egy kisebb célzást is hagytam, hogy remélem nem rontja el az estémet, mert hát nem szeretné senki sem, hogy rossz kedvem legyen. Nagyon reménykedem benne, hogy nem akar zenét hallgatni és táncolni... Mostantól utálok táncolni és senkivel sem fogok soha többet. Na jó... talán Evannel.
– Persze, én midnig. Demit csináljunk? Mielőtt válaszólsz kicsit csipkedjük magunkat, nem akarok összefutni az előző partnerrel... Majd mindent elmondok, csak menjünk... – Mondom neki és belékarolok, aztán várom, hogy elvigyen innen. Remélem tényleg jobb lesz a msáodik felvonás, mint az első... Szóval már csak pár perc és kiderül...

 ♦♦ music ♦♦ words: Valamennyi ♦♦ Ruha ♦♦  ℂredit


Vissza az elejére Go down
Ron Weasley2
Reveal your secrets
Ron Weasley2
Griffendél

TémanyitásTárgy: Ron & Camy - Valami ötlet?   Ron & Camy - Valami ötlet? Empty2015-03-19, 18:58



Camy& Ron


[You must be registered and logged in to see this image.]
Igazából ha azt hittem, hogy a vakrandinak az eleje lesz nehéz akkor nagyot tévedtem. Kicsit talán szomorkásan hagytam, hogy Charlene elmenjen és Theo-val töltse az este további részét amit gondolom nagyobb örömmel fog tenni. Visszahuppantam a kanapéra és már épp fojtattam volna a filmet hátha rendesen kiakadok rajta és egy vagy két hétig aludni se tudok majd, de szinte azonnal eszembe jut, hogy ez a mai dolog két részes és hátra van még az, hogy Camy-vel üssem el az időt. Nekem nincs bajom azzal a lánnyal, egyszerűen csak nem ismerem olyan jól, próba képpen kértem, hogy eljöjjön velem és rábólintott ami maga a csoda ha azt nézzük ki vagyok én és kicsoda Ő. Azért van némi különbség kettőnk közt. Míg Ő bátran mutatkozhat a nagyérdemű előtt addig én jobb ha behúzom a vörös buksim. Bár Charlene szerint jól áll a vörös haj, de hát nem tudom, hogy elhiggyem-e, hiszen jócskán nem beszélünk már annyit, akkor amit mondott az is lehet csak jóindulatból jött. Mindegy is, nincs kedvem ezen rágódni az este második felében is. A popcornt lerakom a kis asztalra és kikapcsolom a filmet, majd ha Harry-nek lesz kedve végig hallgatni a nyüszögésem amikor beijedek egy-egy jelenetnél akkor megnézem vele. Kinyújtóztatom a tagjaim és aztán végig nézek a tömegen, úgy látszik mindenkinek kedve támadt a folytatásra, egyedül csak én érzem úgy, hogy szorul a hurok, mert nem tudom mit is csinálhatnánk Camy-vel. Charlene-t még úgy ahogy ismerem, de Camy-vel azért más a helyzet. Végül megpillantom, nem nehéz észrevenni, jócskán kitűnik a szépségével a kavalkádból. Odalépkedek, jobban mondva odalökdös a társaság és majdnem orra esek előtte, fő a jó megjelenés ugyebár!
-Szia Camy! - Vigyor terül szét az arcomon üdvözlésekor. A szokásos formám adom és majd csak akkor égek be amikor ötletem sem lesz mit csinálhatnánk. Mert hát ötletelésben sose voltam jó és ezt továbbra is kamatoztatom.
-Na, készen állsz egy második felvonásra csak ezúttal velem? - Mosolyodom el. Adja az ég, hogy jól sikerüljön a vakrandi folytatása, mert ha az első így alakult és a második is így fog akkor egy életre elegem lesz a valentin napból az holt biztos.


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Ron & Camy - Valami ötlet?   Ron & Camy - Valami ötlet? Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Szükség szobája (7. emelet) :: Valentin nap 2015. (a vakrandik után)-
Ugrás: