ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:18-kor
Ashton P. Blake


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-30, 10:22
Cody L. Mortimer


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


2024-04-29, 12:19
Abigail Smallwood


2024-04-29, 11:57
Lioneah McCaine


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Brookelle Lana MacKenzie  I_vote_lcapBrookelle Lana MacKenzie  I_voting_barBrookelle Lana MacKenzie  I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Brookelle Lana MacKenzie  I_vote_lcapBrookelle Lana MacKenzie  I_voting_barBrookelle Lana MacKenzie  I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70689 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 50 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 49 vendég :: 1 Bot

Alison Fawley


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Brookelle Lana MacKenzie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Brookelle Lana MacKenzie    Brookelle Lana MacKenzie  Empty2015-03-07, 21:11




Brookelle Lana MacKenzie

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Sometimes being a bitch is all a woman's got to hold on to."

Főkarakter: Maybelle Lockwood
Teljes név: Brookelle Lana MacKenzie
Születési hely és dátum: 2000. január 8., Párizs, Franciaország
Csoport: Hugrabug
Patrónus:pézsmaszarvas
Évfolyam: 5. évfolyam
Képesség: -
Kiemelkedő tudás: -

Jellemed kifejtése

Tudod milyen az, ha valaki dáma? Ha Ő a méhkirálynő az iskola folyosóin? Tudod? Nézz csak rám, mérj végig, ámulj el a külsőmtől, aztán meg ismerj meg. Feltéve, ha engedem, hogy megismerj. Ha valaki olyan, mint én nem állhat le beszélgeti akárkivel a Roxfort folyosóin, ugyan még csak ötödéves vagyok, de már nagyobb a tekintélyem, mint némely végzősnek. És hogy ezt mivel értem el? A személyiségemmel. Már a nézésem is tekintélyt parancsoló, nem tűröm el, ha valaki ellenkezik velem, ha nemet mond nekem. Hamar a plafonon vagyok az olyan emberektől, akik azt hiszik jobbak nálam. Nálam senki sem jobb. Sokan nem kedvelnek emiatt, nem félek senkit sem hátba szúrni, nem félek attól, hogy valaha egyedül maradok, mert ilyen nem lesz. Elég gyakran túlságosan is élesen szólok vissza az embereknek, magamat tartom legelőre, aztán foglalkozok csak másokkal. Könnyen manipulálom és fenyegetem meg az embereket mindenféle bűntudat nélkül. Azt mondják, egy hárpia vagyok, de én ezt nem így gondolom. Sokaknak fájna az őszinte szavaim, melyek elhagyják a számat, mivel én sosem hazudom, csak nyersen közlöm a rideg valóságot.

Megjelenés

Akárhányszor megállok a tükör előtt ugyanazt a lányt látom. Hosszú göndör, szőke haja, melyben néhány helyen megbújik pár világosbarna tincs is. Nem szoktam kivasalni, ha igen kizárólag különleges alkalmakkor. Szebbé tesznek a göndörödő tincsek, mint a tű egyenes szálak. A homlokom nem túl magas, ám nem is kicsi, pont megfelelő. Szemeim igézésre teremtettek. Ezek a kék íriszek bárkit el tudnak bűvölni. Sosem hagyom smink nélkül az arcom, először lealapozom, aztán fekete szemceruzával kihúzom a szemhéjam és a szempillaspirállal felteszem az i - re a pontot. Nem szeretek semmit sem tenni az ajkaimra, így is elég dúsak, ha kiemelem valamivel csak duzzadtabbnak látszik és az mindenki számára visszataszító lenne, márpedig én nem lehetek visszataszító. A bőröm gyöngyházfény ragyogását, ha akarnám, sem tudnám eltüntetni.
Ha az alkatomat nézzük teljesen megfelel minden feltételnek. Lapos has, csinos combok és karok, nincs rajtam egy deka felesleg sem. Sokan szeretnének olyan alakot, mint nekem van, ám nem mindenkit áld meg a sors ilyen génekkel. Sosem sportoltam mégis mondhatni sportos alakom van. A magasságom is megfelelő, nem vagyok se magas, se alacsony.
Teljes mértékben meg vagyok elégedve magammal, nincs semmi, ami miatt panaszkodnom kellene.


Életed fontosabb állomásai

Világéletemben Franciaországban éltem és nem is akartam onnan eljönni. A szüleim angolok, ám mindig is vonzotta őket a francia főváros, így odamentek nászútra, majd nem tértek haza egészen két évvel ezelőttig. A pénzügyi helyzetünk egyre rosszabbá vált és kénytelenek voltunk hazajönni. Most Londonban élünk, anya és apa a Mágiaügyi Minisztérium második szintjén dolgoznak, a  Varázsbűn- üldözési Főosztályon. Imádják a munkájukat, de akárcsak nekik, nekem is hiányzik Franciaország. Mindig is Párizst tartottam az otthonomnak. Az összes barátom ott él, az iskolát is ott kezdtem. A Beauxbatons Mágusakadémia sokkal másabb, mint a Roxfort, mindenben különbözik tőle. Két évvel ezelőtt, mikor átjöttem ide pont akkor tartották a Trimágus Tusát. Rengetegen itt voltak a Roxfortban a régi barátaim közül, így abban az évben nem igazán foglalkoztam az új ismerőseimmel. Amint vége volt az óráknak máris rohantam a francia barátaimhoz és velük múlattam az időt. De azaz év hamar elment, sokkal jobb volt, mint reméltem, hogy lesz. Negyedikes lettem és kezdődött a pokol. Nem voltak barátaim, olyan volt ez az egész, mintha akkor kezdtem volna az iskolát. Az első pár hónapban csak ismerkedtem az emberekkel, mindenkit megfigyeltem, akit fontosabbnak tartottam, követtem őket, olyan dolgokat tudtam meg róluk, mint senki más. Eljátszottam az ártatlan új kislányt, aki rendesen sem tud angolul – ami persze nem igaz -, meghallgattam a problémáikat, majd hátba támadtam őket. Leszorítottam őket a trónjukról és én lettem a roxforti hierarchia csúcsán.
Nem gyakran van olyan, hogy valaki később jön a Roxfortba. Az első napomon az elsősökkel együtt sétáltunk be az iskola épületébe a nővéremmel, kivártam a sorom, míg a fejemre kerülhetett a teszlek süveg. Nem kerülhettem a mardekárba, nem vagyok elég gonosz ahhoz. A griffendélt is rögtön kizárta a süveg, nem illek oda, előbb én, aztán mások, a griffendélesek pedig önzetlenek, bátrak és mindenkit maguk elé helyeznek. Na én nem ilyen vagyok. A hollóhátasok az eszükről híresek, sosem szerettem tanulni, így hát maradt a hugranug, amely tökéletesen megfelel számomra. A Beauxbatons annyival másabb, mint a Roxfort, néha még a mai napig hiányzik, de élvezem az ittlétet. Franiaországban, a Magusakadémián csak egy csinos arc voltam a sok közül, itt én vagyok a Dáma…


Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Brookelle Lana MacKenzie    Brookelle Lana MacKenzie  Empty2015-03-14, 15:41



Elfogadva!

Frappáns, fordulatos, ez a két szó jutott eszembe, amíg olvastam. A hugrabugba vinni egy ilyen hercegnőt, merész, és aljas húzás Very Happy Valóban a hugrásokról azt feltétlezik elsőre, hogy a házállatukhoz hasonlatosan cukik, így te is szövögetheted majd a terveidet, miközben nem gyanakodnak a manipulációidra. A PB-vel tökéletesen harmonizáló leírás, ET, úgyhogy csak gratuálni tudok. A születési dátum nem stimmel, de azt majd javítom neked, a profilra valóban ezt kell írni, de ez ET-be nem Smile Már csak azon agyalok, hogy mik is lesznek a fő csapásvonalak, valami udvartartást fogsz építeni? Very Happy Foglalózz, és már vár is a játéktér!




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: