ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 10:26-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 22:44-kor
Shanna Griffin


Tegnap 22:38-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 20:33-kor
Joyce Brekinridge


Tegnap 15:41-kor
Darren Morgenstern


Tegnap 06:27-kor
Viggo Hagen


2024-04-25, 22:08
Simonetta Atkinson


2024-04-24, 22:39
Seraphine McCaine


2024-04-24, 15:55
Sandrin Delight


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Lucy Brown I_vote_lcapLucy Brown I_voting_barLucy Brown I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Lucy Brown I_vote_lcapLucy Brown I_voting_barLucy Brown I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Lucy Brown I_vote_lcapLucy Brown I_voting_barLucy Brown I_vote_rcap 
Megan Smith
Lucy Brown I_vote_lcapLucy Brown I_voting_barLucy Brown I_vote_rcap 
Kalandmester
Lucy Brown I_vote_lcapLucy Brown I_voting_barLucy Brown I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Lucy Brown I_vote_lcapLucy Brown I_voting_barLucy Brown I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Lucy Brown I_vote_lcapLucy Brown I_voting_barLucy Brown I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Lucy Brown I_vote_lcapLucy Brown I_voting_barLucy Brown I_vote_rcap 
Maegan Anaiah Llyvelyn
Lucy Brown I_vote_lcapLucy Brown I_voting_barLucy Brown I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Lucy Brown I_vote_lcapLucy Brown I_voting_barLucy Brown I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70672 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 2 Bots

Alistair Wilson, Cody L. Mortimer


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lucy Brown

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Lucy Brown
Reveal your secrets
Lucy Brown
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Lucy Brown   Lucy Brown Empty2015-02-25, 19:47




Lucy Brown

[You must be registered and logged in to see this image.]
"A valóságban egy törött szív nem olyan borzalmas, mint a regényekben. Egy odvas fogra hasonlít... időnként fáj, és néha álmatlan éjszakákat okoz, de két rossz időszak között az ember élvezi az életet, az álmokat"


Főkarakter: Titkos karakter
Teljes név: Lucy Harper Brown
Születési hely és dátum: Valahol Angliában, 1980. Július 1.
Csoport:  Hugrabug
Patrónus: Flamingó
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 7. évfolyam
Képesség: -
Kiemelkedő tudás: Bűbájtan: kiemelkedő, mugli ismeret: kiemelkedő


Jellemed kifejtése


A felszínen egy nagyon aranyos, végtelenül kedves lány vagyok. Olyan, akihez bátran fordulhatsz ha bajban vagy, vagy bármi problémád van. Szívesen meghallgatlak és ha tudok, akkor segítek is. Sok baráttal rendelkezem, de csak egy igazi van közöttük. Vele gyerekkorom  óta BBF-ek vagyunk.
Sokan azt hiszik lökött vagyok, mert szeretek bolondozni, mókázni. Bármilyen kalandban benne vagyok, legyen az bármilyen veszélyes is. Bár nem mondanám magam bátornak, de azon a véleményen vagyok, hogy izgalom nélkül mit sem ér az élet. Eléggé adrenalin függő vagyok, ezért ki is élvezek minden helyzetet ami adódik. Szerencsésnek mondanám magam, mert sok dolgot kipróbálhattam életem során.

Ám a felszín alatt ott rejtőzik egy meggyötört szívű lány is. Ezt az énemet csak nagyon kevesen ismerhetik, mert nem szeretem ha szomorúnak látnak. Nincs szükségem senki sajnálatára, a saját harcaimat magamnak kell megvívnom. Azt hiszem az idővel sikerült kellően megerősödnöm, de még mindig van aki újra a padlóra küldhetne.

Ez vagyok én egy álmodozó, bolondos lány aki ha kell melletted áll, de a saját problémáimmal soha nem fárasztalak.

Megjelenés

Nem vagyok gyönyörű, de ronda se, ha nagyon muszáj akkor az átlagos lányok közé sorolnám magam. A hajam barna, a szemem pedig kék. Az előbbit rendszerint ki szoktam vasalni, vagy pedig begöndörítem. Vagy lófarokba kötöm, vagy csak hagyom lógni, de ha úgy hozza kedvem befonom, vagy akár egy csattal eltűzöm. Szeretek a külsőmmel foglalkozni, de nem azért amiért a többi lány, én nem akarok kitűnni a tömegből. Egyszerűen csak szeretem magam csinosítgatni, az nem bűn ha egy lány szeret magával foglalkozni. A természetességet jobban szeretem, mint a mű dolgokat, ezért a sminkeléssel sem szoktam túlzásokba esni. Csak egy kis szempillaspirál hozzá egy kis szájfény és már kész is vagyok.
Az öltözködésemben is az egyszerűség dominál, előnyben részesítem a farmert és a poló kombinációját, tornacipővel. Magassarkút és szoknyát csak akkor hordok, amikor kötelező.

Életed fontosabb állomásai


Egy borongós nyári éjszakán, valahol Anglia szívében egyetlen hangot hallani. Egy újszülött kislány sírását, az árvaház kapuja alatt. A zajra egy nővér szalad ki az épületből, meglátva a csecsemőt, karjaiba veszi és magával viszi. Ezzel vette kezdetét az én történetem.
Apámról semmit sem tudok, az ő személyét homály fedi, nem úgy mint anyámat. Nem hibáztathatom azért, mert eldobott magától, csak nem értek vele egyet. Nem élt valami visszafogott életet, habzsolta az élvezeteket és falta a pasikat, egy egyéjszakás kalandjából születtem én is. Azóta megváltozott, férjhez ment és gyerekei születtek, az én féltestvéreim. De rólam örökre lemondott amikor eldobott magától, nem is tartjuk a kapcsolatot. Csak egyszer találkoztam vele, amikor elmesélte a történetemet, azóta semmit sem tudok róla.
Tehát egy árvaházban nevelkedtem, egészen az 5. születésnapomig, akkor egy rendes házaspár akiknek nem lehetett gyereke magukhoz vettek. Nagyon boldog életet élhettem, ők amit tudtak megtettek értem, bár nem voltak gazdagok, mégis szerettek elkényeztetni bizonyos mértékig, de túlzásba nem estek.
Ekkor ismertem meg a legjobb barátnőmet is, Ashley-t. Ő is egyke gyerek volt, de a másikban barátok mellett, testvérre is leltünk. Ő az egyedüli aki ismeri lelkem összes titkát és én is az övét.
Átlagos gyermek éveim voltak, semmi különös vagy hihetetlen dolog nem történt velem. Ezért is lepett meg annyira amikor 11 évesen  levelet kaptam egy boszorkány iskolából. A levél elolvasása után először arra gondoltam, biztos rossz címzés van a borítékon. Csak akkor kezdtem elhinni amikor Ashley is megkapta ugyanazt a levelet. Végül az ő szülei avattak be minket a varázslók életébe. Bár a mai napig nem értem, hogy ha ők is varázslók, akkor mégis miért élnek úgy mint a muglik. Egyszer rá is kérdeztem, de nem akarták elmondani így jobbnak láttam nem firtatni a dolgot.
Egyik nap érkezett egy újabb levél a nevemre, de egy árva kulcson kívül semmi nem volt benne. Mint kiderült ez a kulcs nyitja a Gringotts beli széfemet. Ahol nem kevés pénzt tároltak el nekem, nem tudom pontosan, csak sejtem, hogy vér szerinti anyám keze lehet a dologban.
A Roxfortban aztán valamelyest szétváltak útjaink Ashley-vel, mivel szorult belé nagyfokú ravaszság, a Mardekárba került, míg én a Hugrabugba. De ettől függetlenül amikor időnk engedni találkozunk. Ashley- n keresztül ismertem meg Lamerint is. A fiút aki megváltoztatta az életemet.
Második utáni nyáron találkoztam vele először, Ashley- éknél. Hamar összebarátkoztunk, a Roxfortban és a Roxforton kívül is gyakran összejártunk így hárman. Aztán Ashley-nek barátja lett, így egyre többször csak Lamerinnel találkoztam. A legtöbb kalandomban vele vettem részt, voltunk vadvízi evezésen, bungee jumpingozni és rengeteg más helyen is, de ha mindet felsorolnám reggelig itt ülhetnék és persze téged sem szeretnélek ezzel untatni, így nem is teszem.
De ahogy gondolni lehet az idő meghozta gyümölcsét és egyik pillanatról a másikra beleszerettem. Én 15 ő pedig 18 éves volt amikor végre bevallotta, hogy szerelmes belém. Onnantól kezdve a mennyországban jártam, ő volt a mindenem, de bár ne így lett volna. Hű maradt Mardekáros énjéhez és ez jelentette a gondot. Én a naiv énemmel azt hittem valóban szerelmes belém, de nem így volt. A szíve mélyén tényleg szeret valamennyire, de mégse jelentett neki gondot megcsalni. Mégis mivel többet jelent nekem bárkinél mindig megbocsátottam neki, el sem tudom mondani mennyire szeretem. Fél évvel ezelőtt viszont úgy tűnik végleg véget ért a kapcsolatunk.
Akkoriban ismertem meg Cyrus-t aki ott volt mellettem és segített talpra állni. Nyílt titok, hogy szerelmes belém, ami nagyon imponál és én is nagyon kedvelem, de nem vagyok belé szerelmes. Mostanában viszont egyre közelebb kerülünk egymáshoz, mégis úgy érzem, ha Lamerin újra feltűnne a színen, azonnal visszamennék hozzá.

Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Lucy Brown   Lucy Brown Empty2015-02-26, 18:17



Elfogadva!

Lehetek ez egyszer őszinte? ^^ Semmi bántás, mert amúgy az ET remek a maga nemében, tényleg jó, szépen fogalmazol, minden tökéletes benne, de... én egy picit hiányolom, hogy nem is tudom túl sok ET szól csak arról, hogy ki kivel, miért és hol, és hány szerelmi csalódása volt valakinek tizenöt évesen már. Smile De nem akarom ezt rajtad csattintani, ez inkább ilyen kis építő jellegű kritika, megjegyzése, de amúgy a maga műfajában tökéletes ET-t dobtál össze, szóval ezt tényleg nem bántásnak szánom. Lényeg a lényeg, foglalózz, ha netán még nem tetted, aztán kész is vagy. Smile




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lavender Brown
» Lucy Jun Harlow
» Képességdobás
» Lucy Sommers
» Lucy & Bella

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: