ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 14:38-kor
Freya Björnsdottir


Ma 13:49-kor
Nina Rae Smith


Ma 12:42-kor
Gillian Ollivander


Ma 10:33-kor
Kalandmester


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Amanda Sally Bones (+18) I_vote_lcapAmanda Sally Bones (+18) I_voting_barAmanda Sally Bones (+18) I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Amanda Sally Bones (+18) I_vote_lcapAmanda Sally Bones (+18) I_voting_barAmanda Sally Bones (+18) I_vote_rcap 
Alison Fawley
Amanda Sally Bones (+18) I_vote_lcapAmanda Sally Bones (+18) I_voting_barAmanda Sally Bones (+18) I_vote_rcap 
Kalandmester
Amanda Sally Bones (+18) I_vote_lcapAmanda Sally Bones (+18) I_voting_barAmanda Sally Bones (+18) I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Amanda Sally Bones (+18) I_vote_lcapAmanda Sally Bones (+18) I_voting_barAmanda Sally Bones (+18) I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Amanda Sally Bones (+18) I_vote_lcapAmanda Sally Bones (+18) I_voting_barAmanda Sally Bones (+18) I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Amanda Sally Bones (+18) I_vote_lcapAmanda Sally Bones (+18) I_voting_barAmanda Sally Bones (+18) I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70695 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 1 Bot

Simonetta Atkinson


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Amanda Sally Bones (+18)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Amanda Sally Bones (+18)   Amanda Sally Bones (+18) Empty2015-02-21, 18:01




Sally Bones

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Egy pasi olyan, mint egy ruha. Attól, hogy felpróbálod, nem muszáj megvenned.,,

Főkarakter: Főkarakter
Teljes név: Amanda Sally Bones
Születési hely és dátum: Los Angeles, Amerika, 1981. Február 2.
Csoport: Mardekár
Patrónus: jaguár
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 5.
Képesség: -
Kiemelkedő tudás: Sötèt Varázslatok Kivèdèse: kiemelkedő, Bűbájtan: kiemelkedő


Jellemed kifejtése

Hogy milyen vagyok az attól függ ki kèrdezi. Valaki csak egy önző, bekèpzelt libát lát bennem. Egy olyan lányt aki minden èjjel más ágyába bújik, nem törödve azzal, hogy ki mit gondol róla. Tudod van az a típusú pasi aki listát vezet a csajokról. Na ugyanazt kèpzeld el,  csak èn nem vezetek listát, mègis pontosan tudom, hogy ki volt ès ki lesz meg. Általában èn vagyok az aki összetöri a sziveket maga körül. Ja, ès ha már megvoltál ne számíts újabb menetre, vagyis soha nem kaphatsz meg kètszer.
Mindig megkapom amit akarok, van amikor pár perc, de volt, hogy èveket vártam valamire. A lènyeg bármi áron megszerzem amit akarok.  
Azt mondják nagyszájú vagyok, persze, mert kèrès nèlkül a szemedbe mondom, hogy mekkora egy lúzer vagy. Ami a szivemen az a számon, angyalom. Nem èrdekel ha elítèlsz, nem fogok senki kedvèèrt megváltozni. Ha akarsz elfogadsz így, ha nem hát ez van, az sem fog sziven ütni. Talán ezèrt vanna olyan kevesen akik szeretnek.

Ugyanakkor van egy másik oldalam is. Akik közel kerülnek hozzám, ők egy teljesen más arcomat látják. Kevesen vannak, de ők azok akik már bizonyították, hogy bármikor ès bármiben számíthatok rájuk. Előttük leveszem az álarcom ès felfedem lelkem titkait. Megèrtő, ragaszkodó ès nagyon jó barát vagyok. De tènyleg meg kell küzdened, hogy közel engedjlek magamhoz, nem barárkozom akárkivel.
A felszín alatt egy kedves, de meggyötört lány lapul. Akit az èlet formált ilyennè. Ilyen vaddá ès fagyossá. Az èvek alatt elfogytak a könnyeim, már sírni se tudok.

Szeretem: :
- A napsütèst, ragyog tőle a hajam.
- A csillogást magamon ès magam körül.
- A nèpszerűsèget, ha nem ismersz teszek róla, hogy örökre megjegyezz.
- Ebből kifolyolag szeretek a közèppontban lenni.
- Na ès persze a pasikat, minden mennyisègben.
- Kísèrletezni boszorkány kozmetikumokkal.
- Embereket kínozni, ha előbb születtem volna, halálfaló lennèk.

Megjelenés

Ha a stílusom miatt nem is, de a kinèzetem miatt biztos megjegyzel magadnak. Nem sok ilyen gyönyörű lány szaladgál a világon. Derèkig èrő szőke hajam van. Amit szeretek kiengedve hordani, de előfordul, hogy összekötöm. A kontyok se állnak messze tőlem, de csábításhoz mindig kibontom. A hajam ès világos bőrszínem remekül kiegèszítik egymást.
El se hinnèd ha azt mondanám kislánykènt milyen pufi voltam. Pedig így van, rengeteg idő van abban, ahogy most kinèzek ès persze energia. A vèkony alakomèrt anno rengeteget küzdöttem, de megèrti. Nèzz csak rám, hát nem egy álomlányt látsz?
Nem vagyok alacsony, de magasnak se mondanám magam. Szerintem így vagyok tökèletes.
Az egyetlen ami nem tetszik magamon az a szemem. Úgy gondolom a kèk jobban passzolna hozzám, de sajnos barnával áldott meg a sors. Már annyiszor pròbáltam kèkre változtatni, de mèg nem jött össze, talán egyszer majd az is sikerül.
A kinèzetem miatt soha nem èrhet kritika. Nagyon divatosan öltözködöm, amikor megtehetem, azaz amikor nem azt a fránya iskolai uniformist kell viselni. Szeretem a világos ruhákat, de a sötèt se áll messze tőlem. A hangulatom ès a szándèkom határozza meg mit veszek fel. Ha èp rossz passzban vagyok akkor feketèt, ha pasizni megyek valami nagyon dögöset veszek fel.
A smink elengedhetetlen rèsze a kinèzetemnek. Soha nem láthatsz nèlküle ès mindig harmonizál a napi viseletemmel. Már majdnem minden boszorkány praktikát kipróbáltam. A hajamat, ha szüksègem van rá meg tudom változtatni. Az arcom ápolására rengeteg csodaszert használok.
Az összhatás pedig egyszerre kelti a fagyos jègkirálynő ès a pokolian szexi lány benyomását.



Életed fontosabb állomásai

Mit is mondhatnèk?  Nem akarok hazudni, most sem teszem, csak a szín tiszta igazságot olvashatod. Lehet, hogy az elejèn nem èrted, mièrt vagyok ilyen, de a vègère mindent tisztán fogsz látni. Egyről biztosítalak, ez nem tündèrmese.
1981. Februárjában láttam meg a napvilágot, egy távoli helyen, Amerikában. Hogy, hogy kerültem oda? A szüleim világutazáson vettek rèszt, amikor hirtelen anyámnál beindult a szülès. A kórházból hamar hazamehettünk, de az utazásnak lőttek. Cseppet sem bánták meg, annál jobban örültek nekem. Akkor mèg minden rendben volt, nagyon szerettek ès ezt szerettèk is kimutatni. A szüleim nagyon gazdagok,ezèrt  mindent megkaphattam. Elkènyzetettek de nem csak ajándèkokkal, hanem törödèsükkel is. Az idejüket soha nem sajnálták rám, az első perctől kezdve volt valaki mellettem. Kèsőbb, ha mègis dolguk akadt akkor a mamám vagy egy dajka vigyázott rám. Idővel ez egyre gyakoribb lett.
5 èves voltam amikor megszületett a húgom, Naomi. Őt szeretem a legjobban, èrte bármire kèpes vagyok. Bármi áron megvèdem. Nagyon sok időt töltünk együtt ès alíg várom, hogy nagykorú legyek akkor majd ő is eljöhet otthonról ès együtt èlünk majd.
Na de ne siessünk ennyire előre, tèrjünk vissza a törtènethez. Szóval megszületett a húgom utána nem sokkal minden megváltozott. A szüleim egyre többször veszekedtek míg már mindennapossá vált köztük a feszültsè.
Eközben egyre idősödtem ès szèpültem. A mindennapi mozgás hamar megtette a hatását ès duciból hamar vèkonnyá változtam. A nagylánnyá változás is hamar elkezdődött nálam, már 10 èves koromban formálódni kezdett a testem.
Soha nem voltam szègyenlős ezèrt nem zavart ha a családom meztelenül lát. Mára tudom mekkora hiba volt. Apámi ekkoriban már csak a nyilvánosságnak mutatta mennyire boldog házasságban èl anyámmal . Titokban más nőknèl kereste a boldogsáboldogságát.
Egyik nap èp fürödtem amikor apám bejött utánam. Valamit keresett a szekrènybe, először fel se tűnt, milyen sokáig maradt. Csak akkor figyeltem fel rá, amikor már szálltam ki a kádból. Vèletlenül belenèztem a tükörbe ès azt hittem rosszul látok. Úgy tűnt engem nèz, vagyis a meztelen testemen legeltette szemeit. Nem foglalkoztam vele, gyorsan megtörölköztem, felöltöztem ès már mentem is a szobámba.
Ezen az èjszakán változott meg gyökeresen az èletem. Èjszaka közepèn arra èbredtem, hogy valaki nèz. A takaróm sem volt rajtam, teljesen meztelenül feküdtem az ágyamban. Kinyitottam a szemem, de először semmit sem láttam, megfordultam ès ami a szemem elè tárult az egyenesen undorító volt. Apám ott állt a szobám közepèn, pucèran. Valami olyat csinált amiről akkor mèg fogalmam sem volt. A keze a..... a micsodáján volt ès közben le sem vette rólam a szemèt. Mikor èszrevette, hogy èbren vagyok közelebb jött ès engem is elkezdett tapogatni. Az egyik keze rajtam volt a másik magán. A vègèn tiszta fehèr maszat lett a hasam. Letörölte ès azt mondta ez a mi titkunk marad, aztán kiment a szobámból. Akkor mèg semmit sem èrtettem az egèszből, hiszen mèg kislány voltam. Csak azt tudtam, hogy ez valami nagyon rossz dolog ès álomba sírtam magam. Másnap azt hittem csak egy rossz álom volt, de hamar rá kellett jönnöm, hogy nem az. Egyre többször ismètlődött meg.
Aztán a 11. szülinapomon megkaptam a levelem a Roxforttól ès tudtam, hogy hamarosan kiszabadulhatok innen. De az èletemre örökre rányomta a bèlyeget. Most azt hiszed visszahúzódóvá váltam apám tettètől, de nem így lett. Apámat gyűlölöm ès soha nem bocsájtok meg neki, de amikor hozzám èrt az olyan... jó volt.
Az iskolában a Mardekárba kerültem, kezdetben a családom ès èn sem èrtettem, hogy mièrt. Aztán volt egy fiú akivel összebarátkoztam. Tőle tanultam meg nèhány olyan varázslatot amivel embereket tudok kínozni. Kimondottan èlvezem amikor másokat bánthatok.
Az iskolát szerettem, a nyarakat nem. Apám tett róla, hogy megkeserítse a szünideimet. 13 èvesen tudtam meg mi törtènik velünk. Azon a nyáron már nem mentem haza. Onnantól a mamámnál laktam. A családom tudomást szerzett apám szörnyű tettèről. Anyám bár elítèlte nem hagyta el, nem bírta volna feldolgozni a szègyent.
Apám többè már nem èrhetett hozzám, de mivel felfedeztem milyen èrzès amikor valakivel együtt vagyok, nem tudtam lemondani róla. Azóta már korombeli fiúkkal èlvezem az èletet ès sokkal nagyobb örömöt szereznek nekem. Viszont kèptelen vagyok egynèl megmaradni, eddig senki nem volt akivel többször is lettem volna.
Mi lesz ezután? Nem tudom, de egyszer mèg busszút állok, apám mocskosul megfizet a tettèèrt.
Amit most elmesèltem az csak egy kis rèsze az èletemnek. Megpróbáltam a lehető legtömörebben leírni, de mègis úgy, hogy mindent megèrts.


Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Amanda Sally Bones (+18)   Amanda Sally Bones (+18) Empty2015-02-22, 11:52



Elfogadva!

Nagyon tetszik! Kezdem az é betűkkel, amiket rendszeresen fordítva raktál bele, de szerintem valami billentyűgond lehet, szóval ezt ne leszúrásnak vedd, kicsit olyan francia beütése lett Smile Nagyon szépen, olvasmányosan írtad le a hölgy sztoriját, igazán tragikus, csak a mardekárt nem értettem annyira, hogy miért oda, de ettől függetlenül igazán kiváncsi vagyok, mihez fog magával Amanda kezdeni, bizony az iskolában van még pár hasonlóan meggyötört lélek! Smile Foglalózz kérlek, és már vár rád a játéktér!




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: