ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:37-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 14:38-kor
Freya Björnsdottir


Tegnap 12:42-kor
Gillian Ollivander


Tegnap 10:33-kor
Kalandmester


2024-05-01, 06:24
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Bonnie Michaels I_vote_lcapBonnie Michaels I_voting_barBonnie Michaels I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Bonnie Michaels I_vote_lcapBonnie Michaels I_voting_barBonnie Michaels I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Bonnie Michaels I_vote_lcapBonnie Michaels I_voting_barBonnie Michaels I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Bonnie Michaels I_vote_lcapBonnie Michaels I_voting_barBonnie Michaels I_vote_rcap 
Alison Fawley
Bonnie Michaels I_vote_lcapBonnie Michaels I_voting_barBonnie Michaels I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Bonnie Michaels I_vote_lcapBonnie Michaels I_voting_barBonnie Michaels I_vote_rcap 
Kalandmester
Bonnie Michaels I_vote_lcapBonnie Michaels I_voting_barBonnie Michaels I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Bonnie Michaels I_vote_lcapBonnie Michaels I_voting_barBonnie Michaels I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70696 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Bonnie Michaels

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Bonnie Michaels
Reveal your secrets
Bonnie Michaels
Griffendél

TémanyitásTárgy: Bonnie Michaels   Bonnie Michaels Empty2015-02-19, 17:42




Bonnie Michaels

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Ugye van rózsaszínben is...?"

Főkarakter: Főkarakter
Teljes név: Bonnie Michaels
Születési hely és dátum: 1980. január 2. Brentford, Anglia
Csoport: Griffendél
Patrónus: Leming
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Hatodik
Képesség: nincs
Kiemelkedő tudás: Bűbájtan - kiemelkedő, Gyógynövénytan - kiemelkedő


Jellemed kifejtése

Nem tehetek róla, hogy ilyennek születtem. Ha valaki ilyen jó génekkel rendelkezik, bűn nem kihasználni az adottságait. Mégpedig én a külsőm alapján mindig le tudtam nyűgözni másokat, amit főleg a babaarcomnak tudtam be, és őszintén szóval nagyon nem érdekel, hogy a legtöbben mennyire felszínesek, és valójában meg sem akarnak ismerni. Megvan hozzá az érzékem, hogy másokat manipuláljak, és ez bizony rossz útra visz, de engem ez sem érdekel.  Szeretek flörtölni, játszani másokkal, udvartartást építeni, még akkor is, ha ezzel sok ellenséget szerzek. Meglehetősen önző vagyok, csak a saját boldogulásom érdekel. Nagyon ritkán gondolok bele, hogy mit érezhet a másik, hiszen én sem érdeklek senkit. Ez egy elcseszett világ, és ha valaha is rendes akartam másokkal lenni, már régen kiveszett ez belőlem. Ha véletlenül nagyon megpiszkálná az oroszlán bajszát, nagyon el tudom küldeni az anyjába, ugyanis lány létemre irreálisan lepcses a szám. Nem túl nőies vonás, de arra ott van a külsőm. Vagy elfogad így valaki, vagy felfordulhat felőlem. Ezzel csak egy gond van: anya előtt ezt nem lehet, mindig valami úrilányt akart belőlem nevelni, talán pont ezért durvulok, amikor nincsen ott. Imádom, ahogyan letarol mindenkit a stílusával, sok vonást át is vettem tőle, de ez a túlzott... úrizálás, na ettől hánynom kell.

Megjelenés

Születésemtől fogva rendkívül feltűnő személyiség voltam, hatalmas tengerkék szemek, aranyszőke tincsek, halovány bőr. Ahogy nőiesedni kezdtem, ajkaim érzékivé váltak, alakom igéző lett. Az egész lényemből árad valami alig titkolt pajkosság, érzékiség, ahogyan rámpillant valaki, gyakran előfordul, hogy falna a tekintetével, és saját maga is zavarba kerülhet attól, ami legbelül foglalkoztatja. Ezekre nem is kicsit erősítek rá, öltözékem kihívó, csábos. Hajam derékig ér, amit időnként feltűzök, vagy csatokkal fogok le, sminkem egyátalán nem visszafogott, sokkal inkább hivalkodó, mintsem szolid. Élénk színek jellemzúek rám az öltözködés tekintetében, mind figyelemfelkeltő, merész. Kedvenc színem a piros, ami köztudottan a magamutogatás és a vágy színe. Ha csak tehetem különféle kiegészítőket viselek, ékszerek, kalapok, táskák, mind olyan eszköz, amely rám vonhatja a tekintetet. Ha egyenruhát vagyok kénytelen viselni, akkor is megtalálom benne azt, amivel nőesebb lehetek, egy véletlenül kibombolt blúzgomb, egy lejebb csúszó harisnyakötő, és ha nem lehet rajtam smink, vagy ékszer, valahogy akkor is megoldom, hogy alig érezhetően kihúzom a szemem, netán apró szájfény kerül fel.

Életed fontosabb állomásai

Igazi oroszlánként születtem egy hideg téli északán Angliában. Kiskoromtól valódi hercegnőként kezeltek, ám nagyon gyorsan ez rossz hatással is lett rám. A külsőm folytán anyától azt erőszakoltam ki, amit csak tudtam, szép ruhákat, magánoktatókat, ő pedig túlzottan szeretett, hogy bármit is megtagadjon tőlem. Vakmerő voltam az első perctől kezdve, talán apát láttam bennem. Sosem tudtam, hogy nem csupán egyke vagyok, van a világban valahol egy ikertestvérem. Ha megkérdeztem az apámról, szomorú kitérő válaszokat kaptam. Visszatérve azért rám,  már korán megmutatkozott, kicsi gyerekként az alap dackorszakon felül, ha kellett valami, csak egy szavamba került, mindenki ugrott nekem. Ezt első körben annak tudták be, hogy tündéri, de akaratos vagyok, ám egyre inkább terrorban tartottam a környezetemet. Voltak persze olyanok, akik szembeszálltak velem, ők hamar ellenem fordultak, így igazi vesszőfutás lett az életem, védelmezőim és támadóim között sodródva. A  beauxbatonsba érve már teljesen szabadszájú, és elkényeztetett lányka lettem, aki számára nem voltak korlátok. Anya csupán addig volt rám hatással, hogy a jelenlétében többé kevésbé viselkedtem. A tanulás nem érdekelt, a vizsgáim mégis szuperül sikerültek az egyik tanárral folytatott afférnak köszönhetően, mert volt kompetenciája a tanári karban. Csábításom sikeres volt, ám ezzel egyedejűleg a helyi kviddicscsapat kapitánya is kikötött a hálómban. Ezzel csak az volt a gond, hogy az iskola két eme prominens személyisége egymásnak ugrott a kegyeimért, és egyre rosszabbul alakultak a dolgaim. Először csak simán kimaradozni kezdtem a felsősökkel, hogy kicsit lélegzethez tudjak jutni, hiszen azért nem éreztem azt, hogy rossz lenne amit csinálok. A felsősök arrogánsak voltak, csupa elitista művészlélek, akit diáktanácsot, diákszövetséget alapítottak, és titkon mindenki sorsáról ítélkeztek. Mondanom sem kell, három év alatt én lettem az egyik ilyen diákegyetlet elnöke.
Egyre vakmerőbbek lettünk, másokat bántottunk, persze a szülők erről mit sem tudtak, míg végül a házvezetőm felderítette, hogy mi is állhat a bentlakásos iskola megalázott diákjainak háttérében. Bűnbak kellett, hát persze, hogy én lettem az. Egykori társaim egyesével árultak be, mintha én lettem volna az értelmi szerző. Az anyámat behívták, alaposan szégyenkezhetett miattam. Talán kamaszkori lázadásnak tudta be, de akkor döntött úgy, hogy Londonba költözünk, Narcissa néni amúgy is pedzegette, hogy túlságosan sokáig voltunk távol. Mintha a néni azt várta volna, hogy a mardekárban kötök ki én is. Ám apám lánya vagyok, bár nem a segítőkész, hanem a vakmerő oldalról, így a griffendélt köpte ki a süveg. Nekem oly mindegy, de állítólag az itteni házvezetőnőm rajtam tartja majd a szemét. A szemét...




[You must be registered and logged in to see this image.]

Little princess


Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Bonnie Michaels   Bonnie Michaels Empty2015-02-20, 20:14



Elfogadva!

Leming! joooeg Na szóval... izéé... Very Happy Remek lett a kari, igazi elkényeztetett kis hercegnő, akitől Charlene hülyét fog kapni, mert még arra se lesz alkalmas, hogy kosarazzon vele vagy valami, mert fél majd hogy letörik a körbe, vagy piszkos lesz a ruhája, milyen dolog ez?! *szemforgat* De tényleg szupi lett a kari, konkrétan tökéletes, nagyon passzol ikernek, és hát mit mondjak... Jó a pb választás, muhahaaa. Very Happy De tényleg minden oké. Szépen fogalmazol, jól írsz és szegény anyucinak is jó nehéz helyzeteket produkálsz és mi lesz itt a többiekkel, akik már ismerik szegény Charlenet és netán kedvelik is, hát meg fognak zakkanni totááálisan. Very Happy
Foglalózni ne feledj, aztán mehetsz is játszani. Smile




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Nina Rae Smith
Reveal your secrets
Nina Rae Smith
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Bonnie Michaels   Bonnie Michaels Empty2017-04-12, 19:11


Már hetedikes vagy, és még képességeid is vannak, ejnye, mit hazudsz itt az előtörténetedben... Very Happy Na jó, tudom, hogy csak régi karakter és nem lett szerkesztve.
Szóval, nagyon tetszik az ötlet, hogy hozzuk össze a múltunkat, Ninon negyedikes volt, amikor Bonnie hatodikos és végül megfosztották a "koronájától", szóval körülbelül fél évig ismerték egymást, ami alatt bőven történhettek dolgok. Ninon új volt, akkor kezdett a Beauxbatonsba, se barát, se nagy múlt, se semmi, egy névtelen kiscsaj szakadt ruhákban, erős sminkkel már akkor is, fiús jellemmel - apás lány, sose volt anyja és sose érdekelte a csiniskedés. Szerintem jó pár fogást tudunk találni rajta egy konfliktus elindításához. ^^
Vissza az elejére Go down
Charlene Carols
Reveal your secrets
Charlene Carols
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Bonnie Michaels   Bonnie Michaels Empty2017-04-12, 19:15


És bonyolíthatja a szálakat egy cuki ikertestvér is. Razz



[You must be registered and logged in to see this image.]
Ha valaki nagy hegyet akar megmászni,
ne törődjön a vakondtúrásokkal.
Nagy célhoz nagy szív kell.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Bonnie Michaels   Bonnie Michaels Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: