ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 14:38-kor
Freya Björnsdottir


Ma 13:49-kor
Nina Rae Smith


Ma 12:42-kor
Gillian Ollivander


Ma 10:33-kor
Kalandmester


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Bonnie Michaels I_vote_lcapBonnie Michaels I_voting_barBonnie Michaels I_vote_rcap 
Kalandmester
Bonnie Michaels I_vote_lcapBonnie Michaels I_voting_barBonnie Michaels I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Bonnie Michaels I_vote_lcapBonnie Michaels I_voting_barBonnie Michaels I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Bonnie Michaels I_vote_lcapBonnie Michaels I_voting_barBonnie Michaels I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Bonnie Michaels I_vote_lcapBonnie Michaels I_voting_barBonnie Michaels I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Bonnie Michaels I_vote_lcapBonnie Michaels I_voting_barBonnie Michaels I_vote_rcap 
Alison Fawley
Bonnie Michaels I_vote_lcapBonnie Michaels I_voting_barBonnie Michaels I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70695 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Bonnie Michaels

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Charlene Carols
Reveal your secrets
Charlene Carols
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Bonnie Michaels   Bonnie Michaels Empty2015-02-19, 15:08



Keresem az ikertestvéremet

Név: Bonnie Michaels
Play by: Dove Cameron
Kor: 16 év
Csoport: Griffendél/ Hollóhát/ Hugrabug / Mardekár
Kapcsolat: Az ikertestvérem vagy, akiről még csak nem is tudok. Én apával nőttem fel, te pedig anyával egy egész másik országban. Eddig a Bauxbatonsbe jártál, Franciaországban éltetek, de most valamilyen okból kifolyólag anya úgy döntött, hogy haza költöztök. Apukánk mugli (legalábbis én így tudom), de anya boszorkány, tehát te úgy nőttél fel, hogy tisztában vagy azzal, milyen is a mágikus világ, míg nekem nem sok fogalmam volt az iskola előtt róla. Most kezded csak el a Roxfortot, valamilyen okból való átjelentkezés miatt pl. másik iskolából, e miatt nem találkoztunk eddig még sosem. Egészen kis korunkban választottak el minket egymástól, mert a szüleink képtelenek voltak együtt élni. Apa azt mondta nekem hogy anya kiskoromban elment, sokkal többet nem is tudok erről. Nem sokat határozok meg abból, hogy milyen legyél, igazából két jellemet gondoltam így hirtelen, ami eltér az enyémtől. Az egyik egy nagyon komoly csaj, olyan tudálékos, okoskodó típus, netán kifejezetten negatív jellem, nem túl nyitott, a másik pedig a butuska szőke cicababa, aki többet foglalkozik azzal, hogy áll a haja, mint hogy épp összeomlik-e a fél világ körülötte, de ha más ötleted van arra is nyitott vagyok, csak gyereee! Smile

//Pár fontos kitétel így off szintjén:
- Mindenképpen fontos, hogy aki vállalja a karaktert aktív játékos legyen. Nem mondom, hogy napi húsz hszt írj, de ne is hetente egyet, hanem úgy egészséges szinten, mert ez egy elég zavaros és érdekes történet lehet ahhoz, hogy ne kavarodjunk bele a teljesen szétcsúszott idősíkokba.
- Én úgy gondolom (én is keresettként mindig így teszek), hogy ha valakinek megtetszik a történet, amit kitaláltam, a karakter stb. akkor legyen oly jó és, ha regisztrált akkor vegye a fáradtságot, hogy felkeres, egyeztet velem, és elsősorban játékot kezdeményez, hiszen mégis csak ikrekről van szó, akik nem élhetnek hónapokat egy kastélyban úgy, hogy nem találkoznak és ezt nem teszi szóvá nekik senki sem.
- Mindenképpen játssz másokkal is, mivel Charlene sztorija eléggé kiterjedt, sok az ismerőse, barátja, de kérlek, hogy én ne a sokadik játékod legyek, ezért vagy az én keresettem és nem másé. Smile Nem kisajátítalak, de ha megosztom veled a sztorimat és még a pb-met is, akkor ez így korrekt. Smile//





Ha valaki nagy hegyet akar megmászni,
ne törődjön a vakondtúrásokkal.
Nagy célhoz nagy szív kell.
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Karakterkérések :: Gazdára találtak-
Ugrás: