ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
2024-05-06, 22:04
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:28
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Kalandmester
Crystal Rivers I_vote_lcapCrystal Rivers I_voting_barCrystal Rivers I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Crystal Rivers I_vote_lcapCrystal Rivers I_voting_barCrystal Rivers I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Crystal Rivers I_vote_lcapCrystal Rivers I_voting_barCrystal Rivers I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Crystal Rivers I_vote_lcapCrystal Rivers I_voting_barCrystal Rivers I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Crystal Rivers I_vote_lcapCrystal Rivers I_voting_barCrystal Rivers I_vote_rcap 
Alison Fawley
Crystal Rivers I_vote_lcapCrystal Rivers I_voting_barCrystal Rivers I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Crystal Rivers I_vote_lcapCrystal Rivers I_voting_barCrystal Rivers I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Crystal Rivers I_vote_lcapCrystal Rivers I_voting_barCrystal Rivers I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Crystal Rivers I_vote_lcapCrystal Rivers I_voting_barCrystal Rivers I_vote_rcap 
Sheree Parks
Crystal Rivers I_vote_lcapCrystal Rivers I_voting_barCrystal Rivers I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70711 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 1 Bot

Adrien Meyers, Seraphine McCaine


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Crystal Rivers

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Dorothy Bedingfield
Reveal your secrets
Dorothy Bedingfield
Griffendél

TémanyitásTárgy: Crystal Rivers   Crystal Rivers Empty2015-02-12, 09:12



Keresek egy barátot és egyben vetélytársat

Név: Crystal Rivers
Play by: Holland Roden
Kor: 18 év
Csoport: Griffendél/ Hollóhát (esetleg lehet más, de ezek passzolnának szerintem a legjobban)
Szak/Foglalkozás: Elementalista/Ereklyevadász (ebben is rugalmas vagyok, de részletek lent)
Kapcsolat: Elég jó barátnők vagyunk. Nem feltétlenül kell a legjobbnak, ha mondjuk nem vagyunk háztársak, vagy még nem alakult ki ennyire bensőséges viszony, de én ennek sem vagyok ellenére. A lényeg, hogy sok mindent osztunk meg egymással, talán azért lenne jó a háztársi viszony, mert akkor lehetünk szobatársak is. A szakod tekintetében talán Connor miatt a leglogikusabb az elemi irány lenne, hiszen ő azt tanítja, ugyanis te nagyon-nagyon oda vagy érte, de ezt még nekem soha sem mondtad. Annak fényében pedig, ami köztem és Connor között zajlik biztos, hogy nem kis kavarodás lesz, ha kiderül, hogy mit érzel, vagy ha látom, hogy megpróbálsz rámozdulni, netán te tudod meg, hogy mi volt köztünk a karácsonyi szünetben. Lényeg a lényeg, hogy jóban vagyunk, de ez alakulhat nagyon rosszul is.
Jellemedet tekintve nálam egy vagányabb, nagyszájúbb és bevállalósabb csaj vagy, ha hollóhátas leszel netán, akkor még e mellé felettébb okos is, de ennél többet nem határoznék meg. A kapcsolatunk, hogy mitől alakult ki ez sok minden lehet, akár gyerekkori barátság, vagy a szüleink jóban vannak, netán itt a suliban ismerkedtünk meg egy évfolyamon stb. ezt megbeszéljük, vagy rád bízom, rugalmas vagyok. A lényeg, hogy érdekes helyzeteket szülhet a Connor iránti rajongásod úgy gondolom, szóval aki megalkotná ne csak hirtelen felindulásból tegye meg és tűnjön el két hét után, mint szürke szamár a ködben. ^^

//Pár fontos kitétel így off szintjén:
- Mindenképpen fontos, hogy aki vállalja a karaktert aktív játékos legyen. Nem mondom, hogy napi húsz hszt írj, de ne is hetente egyet, hanem úgy egészséges szinten, mert ez egy elég zavaros és érdekes történet lehet ahhoz, hogy ne kavarodjunk bele a teljesen szétcsúszott idősíkokba.
- Én úgy gondolom (én is keresettként mindig így teszek), hogy ha valakinek megtetszik a történet, amit kitaláltam, a karakter stb. akkor legyen oly jó és, ha regisztrált akkor vegye a fáradtságot, hogy felkeres, egyeztet velem, és elsősorban játékot kezdeményez, hiszen mégis csak ikrekről van szó, akik nem élhetnek hónapokat egy kastélyban úgy, hogy nem találkoznak és ezt nem teszi szóvá nekik senki sem.
- Mindenképpen játssz másokkal is, de kérlek, hogy én ne a sokadik játékod legyek, ezért vagy az én keresettem és nem másé. Smile Nem kisajátítalak, de ha megosztom veled a sztorimat és az ötletemet akkor ez így korrekt. Smile//





Ha balul üt ki valami, a harc csakis a végsőkig menő harc lehet.
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Crystal Rivers
» Crystal & Dorothy - Újra itt!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Karakterkérések :: Gazdára találtak-
Ugrás: