ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 10:54-kor
Alison Fawley


Ma 10:53-kor
Annabelle Mitchell


Ma 10:33-kor
Kalandmester


Tegnap 20:18-kor
Ashton P. Blake


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


A hónap posztolói
Kalandmester
Daniel Crowfield I_vote_lcapDaniel Crowfield I_voting_barDaniel Crowfield I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Daniel Crowfield I_vote_lcapDaniel Crowfield I_voting_barDaniel Crowfield I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Daniel Crowfield I_vote_lcapDaniel Crowfield I_voting_barDaniel Crowfield I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Daniel Crowfield I_vote_lcapDaniel Crowfield I_voting_barDaniel Crowfield I_vote_rcap 
Alison Fawley
Daniel Crowfield I_vote_lcapDaniel Crowfield I_voting_barDaniel Crowfield I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70692 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 52 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég :: 2 Bots

Cody L. Mortimer, Maia Hansen, Megan Smith, Vladimir Mantov


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Daniel Crowfield

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Daniel Crowfield
Reveal your secrets
Daniel Crowfield
Griffendél

TémanyitásTárgy: Daniel Crowfield   Daniel Crowfield Empty2015-02-05, 14:34




Daniel Crowfield

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Nem kényszerítheted az embereket, hogy szeressenek, de elérheted, hogy féljenek tőled."

Főkarakter: Főkarakter neve: Draco Malfoy
Teljes név: Daniel Crowfield
Születési hely és dátum: Arrochar, Skócia - 1978.02.14.
Csoport: Griffendél
Patrónus: Fehér tigris
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 10. (bestiamester)
Képesség: -
Kiemelkedő tudás: Legendás lények ismerete - Született tehetség, Bűbájtan - kiemelkedő, Repüléstan - tehetségtelen


Jellemed kifejtése

Mit is mondhatnék? Ha valaki ilyen jó háttérrel rendelkezik, bűn nem kihasználni az adottságait. Mégpedig én a külsőm alapján mindig le tudtam nyűgözni másokat, amit kezdetben saját vonzerőmnek tudtam be, aztán rájöttem, hogy a külső csak egy adottság, komoly manipuláció kell ahhoz, hogy mindez ki is virágozzon. Megtanultam élni mindazzal, ami adatott, hiszen egyértelmű hogy mindent a szex mozgat. Még a lányokat is, és ez olyan fegyvertény amely alapján csak fel kell ismerni, hogyan lehet irányítani mindenkit, ahogy csak akarjuk. Szeretek flörtölni, játszani másokkal, udvartartást építeni, még akkor is, ha ezzel sok ellenséget szerzek. Meglehetősen önző vagyok, csak a saját boldogulásom érdekel. Hajlamos vagyok eljátszani a megtévesztésre, elhitetni másokkal, hogy átlagos jófiú vagyok. Ügyesen kerülöm, hogy bármit is kelljen éreznem, ami nem a másokkal való játszadozás. Minek is bármit komolyan venni?

Megjelenés

Születésemtől fogva rendkívül feltűnő személyiség voltam, vesébe látó kék szemek, piszkosszőke tincsek, halovány bőr. Ahogy férfiasodni kezdtem, ajkaim fájdalmasan szépen metszetté váltak, alakom  talán szálkásabb lett. Az egész lényemből árad valami alig titkolt szexualitás, ahogyan rám pillant valaki, gyakran előfordul, hogy ruganyosságomból valami piszkos fantázia juthat eszébe, és saját maga is zavarba kerülhet attól, ami legbelül foglalkoztatja. Ezekre nem is kicsit erősítek rá, öltözékem mindig rendezett, nem fukarkodom a kiegészítőkkel, s hajlamos vagyok olykor hasat, vagy vállat villantani. Hajam félhosszú, amit időnként eltűzök. Sötét színek jellemzőek rám az öltözködés tekintetében, mind figyelemfelkeltő, merész, semmint depresszív. Kedvenc színem a fekete, ami köztudottan az elegancia és a titok színe. Ha csak tehetem különféle gyűrűket, nyakláncokat viselek, mind olyan eszköz, amely rám vonhatja a tekintetet. Mindamellett ha hivatalos ünnepségre vagyok meghívva, meglepő módon visszafogott, úrias tudok lenni, ám még az egyenruhám is túl karizmatikus, olyan, amelytől könnyű megszabadulni, ha úgy hozza a helyzet. Gesztusaimban, közlésmódomban nem titkolt a gőg, amellyel még közvetlen, vérség szerint ismerős családjainkat is illetem, egyértelműsítem mindenkiben, hogy örülhetnek, ha leereszkedem hozzájuk.

Életed fontosabb állomásai

Igazi oroszlánként születtem aranyvérű griffendéles családban. Kiskoromtól valódi hercegként kezeltek, ám nagyon gyorsan ez rossz hatással is lett rám. Az akaratom fitogtatása  már korán megmutatkozott, kicsi gyerekként az alap dackorszakon felül, ha kellett valami, csak egy szavamba került, mindenki ugrott nekem. Ezt első körben annak tudták be, hogy sármos, de akaratos vagyok, ám egyre inkább terrorban tartottam a környezetemet. Korán megtanultam azt, hogy kit érdemes motiválni, zsarolni, vagy egyszerűen megfélemlíteni. Voltak persze olyanok, akik szembeszálltak velem, ők hamar ellenem fordultak, így igazi vesszőfutás lett az életem, támogatóim és ellenségeim között sodródva. A roxfortba érve már teljesen önfejű, szabadszellemű srác lettem, aki számára nem voltak korlátok. A szüleim eddigre teljesen megtörtek a lelki terror alatt, hiszen túlszárnyaltam őket, így mindennemű nevelésre képtelenek voltak. A tanulás nem érdekelt, a vizsgáim mégis szuperül sikerültek annak köszönhetően, hogy komoly adományokkal támogattuk az iskolát, és ha szükséges volt, fiatalabb tanársegéd csajokat is magam mellé tudtam állítani. Fontos leszögezni, szinte minden tekintetben csak a szex és kavarás ígérete volt meg, valójában nem kezdtem el senkihez kötődni. Azért én is képes vagyok pofára esni, mert a sok felesleges, felszínes kapcsolat mellett nekem is volt, hogy megtetszett valaki, de a komolyabb lányok nem bíznak bennem, mondván skalpvadász vagyok. Ilyenkor morogva, s a magam módján sopánkodva húgomként kezelt legjobb barátom vállán, Ellie-nek sírtam ki magamat, hogy aztán a tanácsait tökéletesen elengedve ott folytassam, ahol abba hagytam. Nem volt ritka, hogy ő rakott össze, miután bestiamesterként állandóan szétszed valami szörny, a lányka pedig kiváló a gyógyító medimágiák terén. Na azért a haverjaim előtt gúnyolom őt bőven, hiszen nem volna menő, hogy ha látnák, hogy kötődök valakihez. Tudom, hogy ezzel azért bántom őt, de ez van, nem tudok, nem akarok változtatni.





..,
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elijah Crowfield
» Daniel G. Paisley
» Daniel G. Paisley
» Daniel Mallory
» Daniel Sharman

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: