ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:32-kor
Alison Fawley


Tegnap 07:51-kor
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-16, 07:15
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Alex T. Harper I_vote_lcapAlex T. Harper I_voting_barAlex T. Harper I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Alex T. Harper I_vote_lcapAlex T. Harper I_voting_barAlex T. Harper I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Alex T. Harper I_vote_lcapAlex T. Harper I_voting_barAlex T. Harper I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Alex T. Harper I_vote_lcapAlex T. Harper I_voting_barAlex T. Harper I_vote_rcap 
Alison Fawley
Alex T. Harper I_vote_lcapAlex T. Harper I_voting_barAlex T. Harper I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Alex T. Harper I_vote_lcapAlex T. Harper I_voting_barAlex T. Harper I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Alex T. Harper I_vote_lcapAlex T. Harper I_voting_barAlex T. Harper I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Alex T. Harper I_vote_lcapAlex T. Harper I_voting_barAlex T. Harper I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Alex T. Harper I_vote_lcapAlex T. Harper I_voting_barAlex T. Harper I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Alex T. Harper I_vote_lcapAlex T. Harper I_voting_barAlex T. Harper I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70739 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Adrien Meyers


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Alex T. Harper

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Alex T. Harper   Alex T. Harper Empty2014-12-23, 22:11




Alex T. Harper

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Karakteredre jellemző idézet"

Főkarakter: Főkarakter
Teljes név: Alexander Thomas Harper
Születési hely és dátum: 1980.02.06, London
Csoport:  Hollóhát
Patrónus: Menyét
Évfolyam: Hatodév
Képesség: -
Kiemelkedő tudás: Átváltoztatástan - kiemelkedő; Bájitaltan - kiemelkedő


Jellemed kifejtése

Nem vagyok teljesen visszahúzódó, de nem is akarok a társaság középpontja lenni, néha mindenkinek szüksége van egy kis csendre és magányra. Ha társaságról van szó, a lányok körében szívesebben forgolódok, de ha a srácok hívnak inni, azt sem bánom, egye fene, velük tartok. Attól függetlenül, hogy ezt a rosszfiú imidzset mutatom a világnak, nagyon könnyen meg lehet engem bántani, és ilyenkor elég nehéz engem megbékíteni.
Nem vagyok nőcsábász, de nincs olyan, hogy ha szakítunk egy lánnyal, ne keresne meg nem sokkal utána egy másik, hogy ezt meg azt hallotta. Ez azért jól esik, hogy ennyire kelendő vagyok. Rengeteget mosolygok, általában vidám vagyok, és ezt kisugárzom a többiekre is, így jól sül el a buli vagy az összejövetel. Persze, tudok én nem mosolygós jófiú is lenni. Bár elég sokat kell vesződnie az illetőnek, igen nehezen lehet csak engem feldühíteni, ilyenkor eltűnik a mosoly, és sokak szerint a szememmel ölök. A pálcámmal azért nem, jó nekem az Azkabanon kívül. Akik közelebbről, régebb óta ismernek, azok tudják, hogy mikor lehet velem viccelődni, és mikor nem. Azt mondják, van az őrült mosolyom, és van az a cuki - ezt inkább a lányok mondják - Alexes mosolyom.

Megjelenés

Sokakat megtéveszt vékony, kisfiús alkatom, de mikor már közelebb merészkednek, akkor jönnek rá, hogy nem vagyok az a törékeny ifjú,akire számítanak,ellenben igenis van rajtam izom, nem csak csont és bőr vagyok. Ez azért nem jön rosszul, mikor alábecsülnek egy esetleges párbajban. A magasságommal általában az élvonalban voltam, de úgy tűnik, így száznyolcvanx centinél megálltam. Na nem baj, annyi baj legyen, így is elég nagyot tudok esni. Hajam színét édesanyámtól örököltem, ellentétben a szemem színével. A szemem az apámé, neki ilyen mogyoróbarna színű, mint az enyém.  Amikor nem a megszokott, fekete roxforti talárt hordom, rendszerint csőnadrágban látni, - jóidőben - pólóban, amúgy meg ezer százalékig oda vagyok a kapucnis pulcsikért és a tornacsukákért, így amikor nem kell egyenruhát viselnem, csak felkapom a pulcsim, beleugrom a cipőmbe, és már lófrálok is valamerre, bár, ha ahhoz van kedvem, akkor elegánsba vágom magam - értsd, nem pulcsi a farmerhez, hanem zakó, igazítok a sérómon, és mosolygok mint atom. Tényleg. A mosolyom. A mosolyom ravaszkás, a tekintetem sokak szerint csábító, a lányok rendszeresen kacarásznak a társaságomban, általában nem is bánom, de néha már sok.

Életed fontosabb állomásai


1980.02.06.
Mesék szerint nagyon hideg este volt, mikor megszülettem. Mindenki örült, évek óta, évtizedek óta nem született gyerek a családban, hát még mennyire örültek, mikor kiderült, hogy fiú vagyok. Baglyok repültek a szélrózsa minden irányába, minden unokatestvérnek, nagynéninek tudnia kellett, a kis Alexander megszületett.

1985.06.09.
A kertben dolgoztunk anyával, mikor egyszer csak arra lett figyelmes, hogy nem találja a kisásót, amit letett maga mellé. Én vígan néztem, ahogy össze-vissza túrja a zsebeit, matat a dobozokban, keresgél, rohangál föl alá, és jó néhány percnek el kellett telnie, mire feltűnt neki, hogy az említett szerszám az én vállam mellett lebeg. Na, ezen azért én is meglepődtem. Aztán anya rájött, hogy elkezdtek megmutatkozni a mágikus képességeim. Ezzel már nem okoztam akkora meglepettséget a rokonság körében, mivel nem tudok olyan közeli vagy távoli rokonról, aki ne járt volna valamelyik varázslóiskolába. Egyszóval, aranyvérű rokonaim rájöttek, hat év, és irány a Roxfort.

1990.11.02.
Mióta tudok írni olvasni, azóta bújom a könyveket a suliról, illetve - némileg tilosban - próbálgatom a varázserőmet. Mivel apa a Szent Mungóban dolgozik, néha bevisz magával, és megengedi hogy segítsek neki bájitalokat főzni, mert azt mondja, hogy egy bájitalmester veszett el bennem. Persze, azért a veszélyes anyagokkal nem enged alkotni, de nem bánom, korábban, - míg ki nem derült a tehetségem - otthon sem engedte, sőt, arról sem beszélt, hogy milyesfajta bájitalokkal dolgozik.

1991.08.31.
Kezdek izgulni. Anya szerint szükségtelen, de amikor feljöttem ellenőrizni a ládámat, ellenőriztem, hogy megvan-e még a varázserőm, nem veszett-e el a bátorságommal együtt. Másrészről izgatott vagyok, teljesen más lesz kézbe venni a két hete nézegetett, forgatott tankönyveket, eszközöket, furcsa lesz némileg, hogy ugyanolyan ruhám lesz, mint a többi srácnak. De valahol, a szívem mélyén tudom én is, hogy felesleges aggódnom, ez egy nagy nagy szórakozás lesz.


1992.10.10
Rengeteget olvasok, így néha előkerül az órákon egy-egy olyan lecke, ami megy, ilyenkor ha lehetőségeim engedik, pluszmunkát kérek, ilyenkor csak a következő órán unom magam. Ha nem kapok pluszmunkát, akkor az adott órán unom magam. Ismerek jó pár plusz bűbájt, és átkot, ami jól jön, mikor a megtermett hetedéves mardekáros majmok...khm..végzősök rám támadnak lesből a folyosón. Szebb mód ez, mint a futás, és még csak nem is fáradok el. Kellemest a hasznossal.


1994.04.02.
Harmadév végéhez közeledek, és a tanulmányaimmal még mindig semmi gond, Piton professzor úr is egyetért apával, miszerint érzékem van a bájitalokhoz, ami felettébb boldogító, mert szegény évfolyamtársaimat mindig piszkálja Piton, bár inkább csak a gyengébbeket. A seprűvel vagyok csak némileg hadilábon, bár tudok vele repülni, megülök rajta, és biztonságosan le is tudok szállni, nem mernék kviddicsezni, jobb nekem a stabil lelátókon.


Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Alex T. Harper   Alex T. Harper Empty2014-12-24, 09:12



Elfogadva!

Szeretem az így felépített ET-ket, szóval külön öröm volt olvasni, hogy nincs nagyon túlbonyolítva, nincs nagyon túlrizsázva, reggel amúgy is kifolyt volna csak a szemem. Very Happy Az meg, hogy Hollóhátas lettél... jessz Szóval minden tuti, az ET jóóó, érdekes kis kari lett, és tuti jó lesz vele játszani, a pb-t meg eleve nagyon bírom. Smile Szépen is fogalmazol, úgyhogy minden téren gratula, meg üdv. itt köztünk, meg minden, téged már szinte a Jézuska hozott. Very Happy Nem is húzom a dolgokat, foglalózz, aztán dobj plusszal. Razz




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ms. Hopkins & Dr. Harper
» Hayden Harper
» Miss Harper & Megan
» Savannah Elinor Harper
» Skye Athena Harper

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: