ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 19:41-kor
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:28
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
Thess és Stella I_vote_lcapThess és Stella I_voting_barThess és Stella I_vote_rcap 
Kalandmester
Thess és Stella I_vote_lcapThess és Stella I_voting_barThess és Stella I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Thess és Stella I_vote_lcapThess és Stella I_voting_barThess és Stella I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Thess és Stella I_vote_lcapThess és Stella I_voting_barThess és Stella I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Thess és Stella I_vote_lcapThess és Stella I_voting_barThess és Stella I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Thess és Stella I_vote_lcapThess és Stella I_voting_barThess és Stella I_vote_rcap 
Christopher Graves
Thess és Stella I_vote_lcapThess és Stella I_voting_barThess és Stella I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Thess és Stella I_vote_lcapThess és Stella I_voting_barThess és Stella I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Thess és Stella I_vote_lcapThess és Stella I_voting_barThess és Stella I_vote_rcap 
Alison Fawley
Thess és Stella I_vote_lcapThess és Stella I_voting_barThess és Stella I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70713 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Thess és Stella

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Theresa O'Conaill
Reveal your secrets
Theresa O'Conaill
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Thess és Stella   Thess és Stella Empty2014-10-31, 11:39




Stella & Thess


Apró mosollyal arcán álldogál, és hagyja, hogy kezéből kikerüljön a könyv, majd puffanjon a kanapé bőrhuzatán. Nincsen rossz élménye az előtte ülő lánnyal, ő sosem szólt egy rossz szót sem róla, így végül is már jó helyzetből indul Thess szemében. Persze nem tudhatja, hogy a háztársa verekedett is érte, de honnan is tudhatná? Elvégre akiket elintéztek, amúgy sem igen szeretnek ez ilyesmiről fecsegni, aki meg a védelmező volt, persze ha nem hőskomplexusos balfácán, nem kürtöli világgá a tettét. Minden esetre a vérfarkas végül viszonylag vidám hangon szólal meg a sok magyarázkodás hallatán.
- Ne vágj ilyen képet, nincs baj. Csak tintás lettem. - közli, és szája szélére féloldalas mosoly kerül, miközben felmutatja kezeit, és valóban, bal tenyerén és a kézfeje oldalán csinos kis fekete paca díszeleg. Ezután igyekszik folytatni a beszélgetést, nem éppen a szociális fajta, de meg akarja győzni a lányt, hogy tényleg nem volt gáz ez a könyves dolog, láthatólag van némi bűntudata az eset miatt.
- Amúgy meg a könyv eleje tényleg kicsit unalmas, de utána jobb lesz. Szerintem nem rossz sztori, érdemes átrágni egyszer. - a kérdésre, miszerint van-e kedve leülni, csak bólint egyet, és ledobja magát a heverőre, hogy onnan egy magasságban legyenek. Még a mozdulatsor közben kezdi el válaszát.
- Semmiség. Épp egy régi mugli könyvet olvastam, hogy ihletet kapjak a regényem folytatásához. Egyszer majd készen lesz, de még elég satnyán áll. Többet kéne foglalkoznom vele... - nyújtja el a szavakat, mivel nyújtózik egyet, majd egy szusszanás után folytatja. - ...de nem annyit, hogy elgémberedjek.
Tényleg jó kedvűnek látszik, valószínűleg történhetett valami, ezt a lány könnyedén kikövetkeztetheti. Persze a dolog csak annyi, hogy levelet kapott attól a barna hajú férfitól, akit apjának nevezhetne, ha bárki megkérdezné tőle, kik a szülei. Csak ez nem sokszor történik meg ugye, plusz körhír, hogy a vérszerinti családja egytől egyig mugli, senki nem gondol arra, hogy nem is őket mutatná be a családjaként. Minden estre a kérdésre fintor jelenik meg az arcán.
- A mágiatöriset, gondolom. Ne is mondd, rá sem néztem. Hogy én mennyire utálom azt a tantárgyat... Értelmetlen maszlag az egész, minek nekem ez a sok hülye infó? Csak foglalja a lemezterületet. - persze egy átlagos varázsló nem érti a poén lényegét, de ugye a lány mégis 10 évet töltött le a muglik között, rendes iskolába járt, és utána is muglik között élt, csak éppen egy varázshasználóval. Pontosan tisztában van a számítógépek működési elvével.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Thess és Stella   Thess és Stella Empty2014-10-30, 22:27


Én nem ítélkezem és alapvetően nem is szoktam szekálni másokat, legalábbis szerintem nem szokásom. Aztán persze az iskolában mindenkinek más a véleménye rólam, hiszen amelyik házban vagyok az nem lehet véletlen. És nem is az. Nesztek Heartlandek, nem elég egy szemét közöttetek, még Marc is ide lett sorolva, ami nem könnyítette meg a dolgomat. Na mindegy, lényeg a lényeg, hogy bár nem vagyok egy atomkatasztrófa méretű szemét, ez a könyvdobálás jó murinak tűnt.
Tűnt. Egészen addig, amíg meg nem látom, hogy ki mellé is sikerült lehajítanom.
- A manóba! – szalad ki a számon. Nem akartam, vele komolyan nem. Nem azért, mert bármilyen szinten is félnék a lánytól, egyszerűen csak azért, mert tudom, hogy mások eleget szekálják, én nem akartam beállni ebbe a sorba sose. Nem tudja – honnan is kéne tudnia? - de verekedtem is érte, amikor úgy hozta a sors, hogy hallottam két társunkat rajta köszörülni a nyelvet én pedig közbeléptem. Persze azóta sem lettem népszerűbb, de marhára nem érdekel. Azt meg nem fogom kiteregetni, hogy védtem-e kéretlenül bárki hátát vagy sem. Nem azért tettem, mert viszonzást várnék.
- Bocsi, csak játék volt. Nem akartam bajt. – vonom meg a vállamat látszólag nemtörődömül. A könyvért nyúlok, mintha nem is lennének ott a sebhelyek. Félnem kellene tőle? Nem fogok. És nem azért, mert vakmerő lennék, egyszerűen csak nem szólalt meg fejemben a vészharang.
- Én még nem olvastam, de nem is volt hozzá kedvem. Unalmamban gondoltam megreptetem. Hülye ötlet volt, megesik. – vallok színt. A könyvet ledobom magam mellé a kanapéra, megköszörülöm a torkomat. Ahogy a helyzet áll, ideje lennem új társaság után nézni, mert a legjobb barátnőm ki nem állhat, a húgom meghalt, a bátyám nem szól hozzám, a nővérem meg egy nemtörődöm picsa lett.
- Van kedved leülni? Mit csináltál épp? – igyekszem felvenni a beszélgetés fonalát. Egy valamit nem érezhet felőlem Thess: megvetést és szánakozást. Nem úgy nézek rá, mint aki sérült lenne. Láttam őt már nem egyszer, jórészt megszoktam a küllemét.
- Te már elkészültél a házi dolgozattal, ami jövő hétfőre kell? - valamit mondani kell, nem igaz? Próbálom csillogtatni a szociálisabb énemet.
Vissza az elejére Go down
Theresa O'Conaill
Reveal your secrets
Theresa O'Conaill
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Thess és Stella   Thess és Stella Empty2014-10-30, 21:53




Stella & Thess


Néha itt is el kell tölteni egy kis időt, még ha Thess nem is igen büszke arra, hogy a Mardekár házát gyarapíthatja. Békésen üldögél hát ebben a csendes órában, és kevés figyelmet fordít a körülötte lévő világra. Az egyik asztalnál foglal helyet, most is a fiúknak szánt egyenruha van rajta, fekete nadrág, fehér rövidujjú ing, házszínű nyakkendő, és egy fekete mellény. Barna göndör haja hátára omlik, ahogy az asztalon könyököl, és békésen olvassa egyik könyvét, bár előtte hever pár pergamentekercs is, plusz egy tintatartó pennával. Igen, könnyen lehetne azt hinni róla, hogy tanul, de nem így van. Mindössze azzal foglalatoskodik, amivel máskor is szokott, bár tény, hogy általában nem itt csinálja. Könnyebb, ha elbújik valami félreeső helyen, és ott nem zargatja őt senki. Most is csak ezért mer belemélyedni a kis írott világába, mert kevesen vannak a klubhelyiségben, és amikor körbenézett, azok sem az általános rosszakarói közül valók. Sápatag arcát jobb tenyerébe támasztva könyököl, és mindkét szeme követi a betűk sorait, bár csak egyik csillog élettel teli barna fényben. Gondolataiban most nem jár a telihold közeledte, sem pedig más sorscsapások, amik bekövetkezhetnek, csak a tündérmese, ami szemei előtt zajlik éppen, tündérek táncolnak a tisztáson, mágikus rituáléval feltöltve egy csodaszép kristályt, amit majd a gonosz jégkirály ellen használhatnak, majd BUMM.
- A @&#°^# életbe! - Thess reflexből összerezzen, majd a kiborult tintás üvegcse felé kap, hogy a fekete folyadék ne hagyjon nagyobb pacát a lapon, na meg ne folyjon rá a könyvtári könyvere se. A keze persze mindeközben maszatos lesz, és a tinta olyan állatfajta, amitől nehéz megszabadulni, de még mindig könnyebb, mint kiszedni a lapok közül. Egyenlőre még nem keresi az elkövetőt, hanem koszos kezét szemléli, majd felveszi a könyvet, ami az asztalra esett, és feláll a székből, hogy a tulajdonos után nézzen. Mondjuk nem túl valószínű, hogy nehéz lenne kiszúrnia a kanapén terpeszkedő lányt, aki felé bámul, és kezében pálca van. Hm, sőt, még ismeri is. Még ha nem is közelről, de talán beszéltek egyszer kétszer SVK órákon. A neve ugyan nem ugrik be neki, csak mered rá sebhelyes szemeivel, majd megforgatja szemeit, és a könyvvel a kezében indul el felé. Amíg lépked, nagyon komolynak tűnik, de amikor odaér, és megszólal, eltűnik ez az arcáról. Érti ő a viccet, még ha nem is szereti, ha rajta csattan végül.  
- Azt hiszem elhagytál valamit. De végtelen szerencsédre pont az én asztalomon landolt, úgyhogy mondhatni megtaláltam neked. - teszi hozzá, és finom mosoly kerül az ajka szélére. Egyértelmű, hogy játszik, érdekli a lány reakciója. Közben felé nyújtja a könyvet, mire kivillan pár sebhely az alkarja belső felén, mintha csak fogak ütötték volna egykor. Élesen kirajzolódó félkörívben elhelyezkedő ovális hegek sorozata.
- Persze ha csak kölcsön akartad adni, nagyon kedves, de már olvastam. - teszi hozzá, és farkasmosolyt villant. Sok barna hajú lány van, Stella nem tudhatta, hogy pont Thess az. De ilyen az a Nagy Úr Véletlen.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Thess és Stella   Thess és Stella Empty2014-10-30, 18:46


Imádom ezt a kanapét. Nem érdekel, hogy hány millióan koptatták már előttem, de van egy bája az egésznek, s tökéletesen el lehet tespedni rajta. Lábaim a kanapék ölelésében fogott kis asztalon pihennek, ölemben könyv, de csak nyitva van, nemigen olvasok belőle semmit. Azon túl, hogy élvezettel bámulom a kandallót, nem művelek semmi értelmeset, s igazán nem is tudom, hogy hol kéne lennem, de nem itt, az teljesen biztos. Mintha valakivel megbeszéltem volna valamit, de nem fűlik a fogam ahhoz, hogy kimenjek a folyosókra. Mindig úgy közlekedem ott idén, mintha valami kommandós lennék – ha nem élnék a muglik között azt sem tudnám, hogy mi ez! - mert nem akarok összetalálkozni a húgom barátjával. És úgy egyáltalán a húgomra sem akarok gondolni!
Az elején komoly nehézséget okozott az is, hacsak megláttam egy Hollóhátas egyenruhát, akkor ne forduljak sarkon és szaladjak el bőgni valamelyik lánymosdóba. Így az iskolakezdés óta eltelő idő azért javított valamicskét a helyzeten, már tudom magam moderálni és türtőztetni, sőt, legutóbb két napja az is előfordult, hogy Tara legjobb barátnőjét – attól még a legjobb marad, hogy Tara meghalt, nem igaz? - vigasztaltam, mert nem tudott mit kezdeni a gyászával. Nem, mintha én tudnék, de mindegy, ezt senkinek nem kell tudnia.
Unalmamban arra ragadtatom magam, hogy becsukom a könyvemet és lebegtetni kezdem bűbájjal ide-oda a klubhelyiségben. Egyelőre nincsenek sokan, így tréfálni nem nagyon tudok, legalábbis elsőre úgy tűnik. Viszont a véletlen nagy úr – na nem Nagyúr – így feltérdelve a kanapén az asztalnál meglátok valakit, aki képes ilyen korai szakaszában az évnek is tanulni. Nem tűnik gólyának, így nem értem olyan markánsnak a szívatást. Az asztal közepe fölé reptetem a könyvemet, majd szépen eleresztem, hadd zuhanjon alá. Bumm! Esélyesen a tintásüveg is megugrik ettől az asztallapon. Ajkaimon vigyorral élvezem a műsort ezután.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Thess és Stella   Thess és Stella Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cornelius & Thess
» Chris &Thess
» Nathan & Thess
» Thess & Shanna
» Darius & Thess

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Mardekár klubhelyisége-
Ugrás: