ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 13:53-kor
Kalandmester


2024-05-18, 20:32
Alison Fawley


2024-05-18, 07:51
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Damian Michaelson I_vote_lcapDamian Michaelson I_voting_barDamian Michaelson I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Damian Michaelson I_vote_lcapDamian Michaelson I_voting_barDamian Michaelson I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Damian Michaelson I_vote_lcapDamian Michaelson I_voting_barDamian Michaelson I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Damian Michaelson I_vote_lcapDamian Michaelson I_voting_barDamian Michaelson I_vote_rcap 
Alison Fawley
Damian Michaelson I_vote_lcapDamian Michaelson I_voting_barDamian Michaelson I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Damian Michaelson I_vote_lcapDamian Michaelson I_voting_barDamian Michaelson I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Damian Michaelson I_vote_lcapDamian Michaelson I_voting_barDamian Michaelson I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Damian Michaelson I_vote_lcapDamian Michaelson I_voting_barDamian Michaelson I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Damian Michaelson I_vote_lcapDamian Michaelson I_voting_barDamian Michaelson I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Damian Michaelson I_vote_lcapDamian Michaelson I_voting_barDamian Michaelson I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70740 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Damian Michaelson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Damian Michaelson
Reveal your secrets
Damian Michaelson
Griffendél

TémanyitásTárgy: Damian Michaelson   Damian Michaelson Empty2021-04-25, 22:34



Damian Michaelson
A család mindig család marad, akármi történjék is

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Főkarakter: Caleb E. Emerson

Teljes név: Damian Michaelson
Születési hely és dátum: 1982. március 21., London
Csoport: Griffendél
Patrónus: sarki róka
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Tizedik (Gyógyító)
Képesség: Animágia II. szint (Bejegyzett animágus 60%, karakál)
Mágikus adottság: Druida 1. szint
Familiáris: hiúz (Lélekállat, Nyelvértés, Pajzs, Gyógyítás)
Kiemelkedő tudás: Bájitaltan – Kiváló, Gyógynövénytan – Kiváló
Kihez tartozol: Keresett - kereső: Felicity A. Michaelson

Jellem: Azt hiszem nem árulok el nagy titkot, és nem is hazudok, ha azt mondom a legidősebb testvéren van a legnagyobb felelősség. Jelen esetben rajtam. Esetünkben viszont ez valahogy még jobban kitűnik. Úgy érzem, tőlem többet várnak el... mintha nekem kellene a húgaimat a jó úton tartani. Nem mintha zavarna, örülök, hogy segíthetek. Csak nem mindig tudom, hol a határ a testvér és apaszerep között, ez pedig elég érdekes szituációkhoz képes vezetni. Nem szeretném, ha a húgaimnak sok lennék, és elegük lenne belőlem, mert én tényleg csak jót akarok nekik. Segíteni szeretnék nekik, mellettük szeretnék lenni, bármi is történjen. Erre valók a testvérek, nem igaz? Mondjuk nálam ez nemcsak a testvéreimre vagy a szűk családomra korlátozódik. Aki fontos számomra azt bármi áron megvédem és segítem. Egy jó szóval, egy öleléssel, kinek mire van épp szüksége. Persze én sem vagyok mindig karótnyelt, mindent túl komolyan vevő valaki. Tudok én vicces is lenni, erről az oldalamról leginkább a húgaim tudnának mesélni. Annak mondjuk annyira nem örülök, mikor a testvéreim mindenféle bajokba keverednek - főleg Felicity - , de tudom, hogy hiába próbálom mindentől megvédeni, élnie kell az életét. Ezzel pedig együttjár az, hogy nem fogom tudni mindentől megvédeni. Annyit tudok tenni, hogy mindig mellettük vagyok, amikor szükség van rá. Nem vagyok biztos benne, hogy ennyi elég, de nem vagyok egy feladós típus, úgyhogy egy biztos: engem sem kell félteni, ha makacsságról van szó.

Kinézet, megjelenés: "Könyvet ne ítélj a borítója alapján" - hangzik a mondás. Habár nem vagyok könyv, azt hiszem, rám is igaz a mondás. Ha csak a külsőmet nézné valaki, akkor valószínűleg azt mondaná, hogy egy rosszfiúval áll szemben, akivel jobb vigyázni. Karjaimat és nyakamat tetoválások díszítik, csuklómon pedig megannyi vékonyabb - vastagabb karperec található. Nem mondom, hogy férfias az ilyesmi, de nekem tetszenek, ezért aztán hordom őket. Ilyen egyszerű. Akinek meg nem tetszik, az ne nézze... vagy ha nézi, akkor legalább ne szóljon miatta, így aztán mindkettőnknek energiát spórol. Neki arra vonatkozóan, hogy beszóljon, nekem meg hogy esetleg olyat mondjak vagy tegyek, amit később megbánok. Ne szólj szám, nem fáj fejem, és minden rendben van. De hol is tartottam? Ja igen, megvan. Sűrű, hullámos fürtjeim vannak, illetve az összhatás további elősegítésére szakállam. Mogyoróbarna íriszű tekintetem kíváncsian, kedvesen szegezem az emberekre - persze ha olyan a helyzet, akkor akár villámokat is tudok szórni vele, természetesen átvitt értelemben. Ruházat szempontjából leginkább a kényelmesre esküszöm, abból viszont gyakorlatilag mindegy, milyen színről van szó. Bár azért tény, hogy leginkább feketét vagy valami egyéb sötét színű ruhadarabot lehet találni a szekrényemben.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet: Egy család mindig fontos részét képezi az ember életének. Legalábbis szerintem így kellene lennie. Szerencsére nálunk ezzel semmi probléma nincs. Összetartunk, hiába vagyunk mások a testvéreimmel, mint a szüleink. Azért szerencsére egész jól viselték és viselik a mai napig, hogy mind a hárman birtokoljuk a varázserőt. Bár az azért valószínűleg kisebb sokként érhette őket, mikor én megkaptam a levelemet a Roxfortból - akkor is, ha megpróbálták nem mutatni. Én izgatottan készültem az első utamra az iskolába, ugyanakkor izgatottságomat és örömömet beárnyékolta az a tény, hogy távol leszek a családomtól. Felicityvel és Sheilahval mindig is szoros volt a kapcsolatunk, így aztán a lelkükre kötöttem indulás előtt, hogy jók lesznek és vigyáznak egymásra. Na meg persze azt is, hogy tartjuk a kapcsolatot... persze szinte biztos voltam benne, hogy valószínűleg nem lesz olyan szerencsém, hogy nem történik velük semmi probléma, de semmi baj, kicsik még, mikor éljék ki magukat, ha nem most? Néhány év múlva aztán Felicity is csatlakozott hozzám az iskolában, és együtt küzdöttük át magunkat a tananyagokon és fedeztük fel az esetleges felfedeznivalókat. Ismét felébredt bennem az örömteli, izgatott várakozás és aggodalom keserédes egyvelege. Örülök, hogy a húgomat is a Roxfort falai között tudhatom, annak pedig méginkább, hogy őt is a Griffendélbe osztotta be a Süveg, hiszen így mindig figyelhetek rá. Kíváncsi vagyok, milyen kalandokat élhetünk át együtt, ugyanakkor féltem is őt. Féltem, mert a húgom, és nem szeretném, ha baja esne vagy bármi rossz történne vele. Tisztában vagyok vele, hogy nem tudom megelőzni vagy megakadályozni az ilyesmit, de mindent megteszek, hogy segítsek neki, mind a mai napig. Nem tudom, milyen galibákba keveredhet, de az biztos, mellette sosem unatkozik az ember. Már csak azért sem, mert időközben csatlakozott hozzánk Sheilah is, úgyhogy a testvérek megintcsak együtt élik az életüket. Persze néha mi is összekapunk, mint a testvérek úgy általában, de összetartunk, és ez a lényeg. Segítjük egymást, leginkább pedig én segítek nekik. Talán emiatt is döntöttem a Gyógyító szakirány mellett, hiszen ki tudja, mikor lesz szükség a tudásomra? Nálunk sosem lehet tudni. Az élet rengeteg meglepetést tartogathat, úgyhogy jobb félni, mint megijedni alapon én mindent megteszek ami tőlem telik. A kalandoktól sosem féltünk sem én, sem a húgaim, úgyhogy amíg együtt vagyunk csak egy dolgot tudok még hozzátenni: kalandra fel!



Vissza az elejére Go down
Daniel G. Paisley
Reveal your secrets
Daniel G. Paisley
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Damian Michaelson   Damian Michaelson Empty2021-04-26, 14:48



Elfogadva
Üdvözlünk az oldalon!


Halihó!

Végre ideértem! Ne haragudj, hogy csak most, de őrültek háza van ma (is) melóban.
Szóval, nézzük az et-t! Very Happy Egy igazán szimpatikus srácot hoztál, a külseje ellenére. Látom benne az abszolút védelmező, családcentrikus bátyust, és a jövendőbeli gyógyítót is. Amihez érdekesnek, és igen izgalmas kontrasztnak látom a pb választást. Talán pont ezért is tetszik ennyire.
Az előtörténet a maga egyszerűségében kerek egész. Szinte alig várom, hogy lássam, hogy játékban miként viszonyulnak majd egymáshoz a testvérek. Persze nem titok, hogy én oda meg vissza vagyok a különböző több szereplős családtörténetekért.
Szóval én nem is tartoztatlak benneteket tovább! Irány foglalózni, és ha megkaptad a színt, akkor a játéktér!  Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ  [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]
   




[You must be registered and logged in to see this image.]
"Azt mondják, nem védelmezhetjük örökké a szeretteinket,
szerintem pedig ez hülyeség. Mi másra való a család?"
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: