ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 13:53-kor
Kalandmester


2024-05-18, 20:32
Alison Fawley


2024-05-18, 07:51
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Christina Flake I_vote_lcapChristina Flake I_voting_barChristina Flake I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Christina Flake I_vote_lcapChristina Flake I_voting_barChristina Flake I_vote_rcap 
Alison Fawley
Christina Flake I_vote_lcapChristina Flake I_voting_barChristina Flake I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Christina Flake I_vote_lcapChristina Flake I_voting_barChristina Flake I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Christina Flake I_vote_lcapChristina Flake I_voting_barChristina Flake I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Christina Flake I_vote_lcapChristina Flake I_voting_barChristina Flake I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Christina Flake I_vote_lcapChristina Flake I_voting_barChristina Flake I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Christina Flake I_vote_lcapChristina Flake I_voting_barChristina Flake I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Christina Flake I_vote_lcapChristina Flake I_voting_barChristina Flake I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Christina Flake I_vote_lcapChristina Flake I_voting_barChristina Flake I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70740 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Christina Flake

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Christina Flake   Christina Flake Empty2021-04-24, 11:48



Christina Flake
Irónia volt

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Főkarakter

Teljes név: Christina Flake
Születési hely és dátum: 1983. május 3., london
Csoport: Mardekár
Patrónus: páva
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Kilencedik (Gyógyító)
Képesség:-
Mágikus adottság: Energiamágus 1. szint
Familiáris: -
Kiemelkedő tudás: Bájitaltan - Kiváló, Gyógynövénytan - Kiváló, Jóslástan - Tehetségtelen
Kihez tartozol: Keresett - kereső: Damien Michaelson

Jellem: Amit tudni kell rólam az az, hogy eléggé irónikus kijelentéseket szoktam használni. Ehhez pedig a ráadás hogy bunkó vagyok és flegma is. Persze ezeket nem mindenki érti, így olykor ki is kell ezt hangsúlyozni. A másik az, hogy nagyon makacs vagyok, szóval kiállok a véleményem mellett. Nem érdekel, hogy mások mit gondolnak rólam... mondhatni hidegen hagy. Kevesen vannak azok, akiknek tényleg érdekel a véleménye. Visszaszólok szinte bárkinek. Ambivertált vagyok. Igen, ez pontosan annyira hangzik jól mint ahogy le van írva. Szóval nagyon kellemetlen szituációkat tud szülni. Nem vagyok túlságosan optimista inkább pesszimista vagyok. És csomószor elgondolkozom hogy rengeteg dologban két véglet van sokszor. Ami vagy az, hogy semmi értelme nincs se annak, hogy folytasd, de annak se volt hogy elkezdted. És sehogy se jó semmi. Vagy pedig hogy lenne jó? Mitől lenne az? Mi az, ami boldogsággal tölt el? Pont ezért nem egyszer volt már az, hogy tökre szívesen folytattam volna azt, amit elkezdtem. Viszont egy idő után megint ugyanott voltam. Nem tudtam mit hogyan merre. Így inkább nem is folytattam. Mert valószínű hogy addig javítottam és variáltam volna át, amíg minden mindennek a cáfolata nem lett volna.

Kinézet, megjelenés: Nos, hogy is mondjam, eléggé érdekesnek mondható stílusom van ha az öltözködésről beszélünk. De általában lányos ruhákat szoktam hordani: szoknya blúz és minden egyéb lányos ruha, leginkább világos színekben. Viszont sminkelni nem szoktam, hiába vagyok lányok. Nem vagyok az aki órákig vesződik azzal, hogy kikerázza magát, hogy utána az egészet elrontsa. Ha nem, akkor ritkább esetekben hasonlítok egy fiúra, az meg csak hozzáad, hogy lapos vagyok. Azért is, mert olykor bővebb és egyszerűbb nem lányos ruhákat viselek. Ezeknek a nagy része sötétebbek, sötétbarna, fekete, sötétkék. Ehhez társul még az is hogy az amúgy sötétbarna szemeimet még, szép fekete karikák is díszítik. Persze a hajam is sötétbarna, nos ilyenkor az vagy belelóg a szemembe, ha nem akkor pedig a kapucniban van. És ehhez néha eleresztek egy ironikus, rendkívül barátságos és szép félmosolyt.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet: Március 15.  volt mikor hozzá kerültem... legalábbis anyám, mármint a nevelő anyám ezt mondja. Maradjunk annál, hogy nem éppen egy annyira könnyűnek mondható munkát dolgozott, egészen addig míg hozzá nem kerültem. Aztán munkát váltott, és ma már a Minisztériumban dolgozik. Bár sok odafigyelést igényelt a munkája, sose éreztem hogy elhanyagolna, hogy a munka fontosabb lenne. Az igazi szüleimről semmit se tudok, még kicsi voltam mikor ők meghaltak. Így teltek az évek és közben rengeteg megválaszolatlan kérdés merült fel bennem. Miért kellet nekik ilyen korán meghalniuk? Hogyhogy nem maradt egyetlen rokonom se? Ki akarta ezt és miért? Persze ezekre sose kaptam választ, szóval próbáltam ezekre nem gondolni. Azt csak évekkel később tudtam meg, hogy amúgy van egy testérem, aki tőlem egy évvel fiatalabb.  Aztán jött az első  szerelmem, hogy az visszagondolva mennyire is gáz volt. Egy idiótába lettem szerelmes, és persze sehogy se tudtam őt elkerülni, mert mindig ott volt ahol nem kellet volna hogy legyen. És az kicsit se nézet ki furán, hogy senkit se igazán kerülök csak őt. Persze ő erről semmit se tudott, de jobb is így. Mert amilyen szerencsés tudok lenni, márpedig vagyok olyan, hogy nem tudom hogyan kéne éppen reagálnom vagy mondani valamit. És ez nem másnak köszönhető, minthogy én egyszerre vagyok nyitott és visszahúzódó így olykor, ez eléggé érdekes és abszurd szituációkban találom magamat. De ami igazán érdekes az ez az év, mert egyrészt egy olyan új társaságba, kerültem ahol az égvilágon senkit se ismerek. Ez egy bulizós társaság amivel még egy régi barátom ismertetett meg. Másrészt meg van egy olyan ízlésficamos fiú az egész társaságban. Vagy simán lehet, hogy én vagyok ízlésficamos... bár az azért kiderült volna az évek alatt. És különben is, ha így lenne se vallanám be magamnak. Ugyanmár, erről szó sem lehet... a srác meg inkább másfelé kószáljon, már persze ha jót akar magát. Márpedig minden épeszű jót akar magának... ugye?



Vissza az elejére Go down
Daniel G. Paisley
Reveal your secrets
Daniel G. Paisley
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Christina Flake   Christina Flake Empty2021-04-24, 22:07



Elfogadva
Üdvözlünk az oldalon!


Először és mindenek előtt üdv az oldalon! Remélem sok izgalmas és élménydús játékod lesz, és igazán jól érzed majd magad köztünk.
Most pedig nézzük az előtörténeted. Smile
Egy igazi kis Mardis hölgyet hoztál, akinek a jellemében és tulajdonságaiban felfedezhető a házra jellemző alap tlajdonságok összessége.
Hogy teljesen őszinte legyek én még szívesen olvastam volna többet is róla. Mért lett ennyire pesszimista szemlélet módú? Mikor és hogy tudta meg, hogy van egy testvére és ő ezt miként élte meg? Mért pont a gyógyító szakot választotta? Persze nem kell mindennek rögtön kiderülnie az et-ben. Így van miért várnom a játékaidat.
Nem is tartalak fel tovább! Irány foglalózni, és ha megkaptad a színt akkor a játéktér is!  Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ  [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
"Azt mondják, nem védelmezhetjük örökké a szeretteinket,
szerintem pedig ez hülyeség. Mi másra való a család?"
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: