ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 13:53-kor
Kalandmester


2024-05-18, 20:32
Alison Fawley


2024-05-18, 07:51
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Gideon Swann I_vote_lcapGideon Swann I_voting_barGideon Swann I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Gideon Swann I_vote_lcapGideon Swann I_voting_barGideon Swann I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Gideon Swann I_vote_lcapGideon Swann I_voting_barGideon Swann I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Gideon Swann I_vote_lcapGideon Swann I_voting_barGideon Swann I_vote_rcap 
Alison Fawley
Gideon Swann I_vote_lcapGideon Swann I_voting_barGideon Swann I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Gideon Swann I_vote_lcapGideon Swann I_voting_barGideon Swann I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Gideon Swann I_vote_lcapGideon Swann I_voting_barGideon Swann I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Gideon Swann I_vote_lcapGideon Swann I_voting_barGideon Swann I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Gideon Swann I_vote_lcapGideon Swann I_voting_barGideon Swann I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Gideon Swann I_vote_lcapGideon Swann I_voting_barGideon Swann I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70740 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Gideon Swann

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Gideon Swann
Reveal your secrets
Gideon Swann
Griffendél

TémanyitásTárgy: Gideon Swann   Gideon Swann Empty2021-04-23, 16:13



Gideon Swann
...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo:Titkos karakter
Teljes név:Gideon Swann
Születési hely és dátum: Reykjavík, 1986.02.13
Csoport: Griffendél
Patrónus: Szürke farkas
Évfolyam: Hatodik
Képesség: Sárkány
Mágikus adottság: Csábmester 1.szint
Familiáris:
Kiemelkedő tudás: Sötét Varázslatok Kivédése - Kiemelkedő, Repüléstan - Kiemelkedő, Jóslástan - Tehetségtelen
Pálca: Ébenfa, 12,5 hüvelyk, sárkányszívizomhúr
Kihez tartozol: *Autumn Swann *Edmund Swann 


Jellem: Egy igazi földre szállt angyal vagyok. Kiváló iskolai teljesítménnyel, felfelé ívelő kviddics eredményekkel és majdnem minden tanárnak a kis kedvenceként feszítek az óráikon. Szorgosan nyalok be mindenkinél csontig, akinél van erre lehetőségem. Akinél nincs, vagy még nekem sincs hozzá gusztusom, azoknál a csiszolatlan gyémántként tündöklő tudásomat villantom meg a beadandók során. Olyan vagyok mint egy kedves és cuki kis pet. Épp csak bele nem fulladok a fondant rétegbe amit olyan gondosan magamra húztam. Na jó néha egy kicsit fojtogat. De olyankor mindig van egy tündéri barátnő aki meghallgat. Igazán hálás vagyok ezeknek az önkéntes kis lelki szemetesládáknak... Mármint ezeknek a tüneményes és megértő feltételek nélküli szeretetből táplálkozó barátságoknak, ami mind olyan mélységes és rétegelt! De hát ez már csak így megy a tökéletes lelki társak között nemde!?
De azért csak hogy tudd hol a helyed megkérlek, húzz el az utamból és ne akarj belém kötni! Ha nem tetszik amit látsz, odébb tudsz menni. Szóval fogd a kis kocacsülkeidet és pakold őket szépen egymás után ameddig elég messze nem érsz tőlem! Köszi!
Azt hiszem van egy olyan baj velem, hogy túl őszinte vagyok, mivel viszont mindenki megszokta tőlem, hogy a melegebb éghajlatra küldést is képes vagyok "cukin" tálalni, általában azt hiszik csak tréfálok és többnyire mindenkiről lepereg. Persze tudat alatt lehet beléjük épül mert utólagosan szinte mindig lekopnak. A másik probléma, hogy szeretek másokat bosszantani. Emiatt pedig elkerülhetetlen, hogy ne keveredjek balhékba. De olyankor, ha szükséges elő veszem az ártatlan áldozat arcát meg a "jahj hát én csak egy bántalmazott szegény kis árva vagyok akit azért csesztetnek mert ráadásul(csak suttogva mondd ki) még meleg is!" A kis nyomorult... hát ő biztosan nem lehetett a felbujtó!
Sajnos imádom a kihívásokat is, emiatt van bennem egy jó adag maximalizmus és vakmerőség is. Arról már nem is beszélve, hogy imádom a titkokat!.. meg.. a pletykákat is! Persze hála az égnek senki nem hinné el rólam, hogy én dobtam fel ezt meg azt az iskolaújságnál..

Kinézet: Van az úgy, hogy a modorod és a küllemed is egy tündéri angyalé, a tonna cukormáz alatt, az élénken csillogó kék szemek mögött mégis valami egészen más rejtőzik. Egyenlőre még egészen vékony alkatom van és olyan kiemelkedően magas sem vagyok, ezek miatt kifejezetten törékenynek tűnök. Mindezek ellenére egyáltalán nem kell félteni.
Azt hiszem én vagyok az a srác aki az emberek fejében élő sztereotípiát testesíti meg a hozzám hasonlókról. Mivel hajlamos vagyok az affektálásra és a hangomra sem különösebben figyelek hogy a mélyebb tónusban maradjon így általánosan megkapom a szokásos jelzőket. Ehhez persze hozzá jönnek még az alkati jegyeim, a tündéri arcom, meg az egyesek szerint túlápolt külsőm és a kivétel nélkül élére vasalt cuccaim. És persze, hogy szinte mindig csak lányok közelében látni, együtt nevetgélve velük valami abszurd hülyeségen. Én vagyok az, aki tuti észre veszi, ha új kiegészítőd, vagy hajad van, netán új sminket próbálsz. És simán hozhatod az elszakadt cuccodat hozzám. Elképesztő háztartási trükköket tudok! De hát ez vagyok én. Az utóbbi időben azért legalább alkatilag forma bontottam egy kicsit és elkezdtem inasodni. Elképesztően sokáig csak egy kis giliszta voltam. Egy giliszta, porcelánbabához illő arccal.. na jó ez undi! Lehetne mondani, hogy testkép-zavarom van és bizonyos szempontból van is, de ez mindegy is. A legtöbben minden ellenére általában attraktívnak találnak, ez pedig legyezgeti a hiúságomat. Azt észre vettem már, hogy a vélákhoz hasonlóan van némi ráhatásom az emberekre pusztán a külsőmmel, pedig biztos, hogy nincsenek véla felmenőim.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet: Mondhatnám, hogy szinte a megszokott a történet: A szüleinknek nem lehetett saját gyerekük pedig minden vágyuk volt a nagy család. Szerencséjükre az örökbefogadás rendszere őket is hozzá segítette az álmukhoz. Engemet és a testvéreimet pedig egy teljesebb élethez. Két évesen kerültem hozzájuk Autumn-al egy idősek voltunk, de mivel őt már pár hetesen magukhoz vették anyáék így mindig is úgy tekintettem rá, mint egy idősebb nővérre. Ő volt itt előbb, ő az "idősebb". De szerencsére amennyire különbözőek vagyunk mind a hárman, mind jól kijöttünk egymással. Határozottan jó életünk volt a testvéreimmel Bonnie és Archie szárnyai alatt. A Swann család egy középosztálybeli nevenincs varázslócsalád, sok rokonnal és annál kevesebb tiszta vérű varázslóval. Ameddig minden rendben volt, egy tengernyi unokatestvérrel és mindenféle nagybácsival, nagynénivel voltunk megáldva meg egy kazal családbaráttal.
Négy évesen már balettra járhattam, ami miatt azért kaptam némi furcsállást a rokoni körből, de ez sosem tudta elvenni a kedvemet semmitől, sőt annál inkább be akartam bizonyítani mindenkinek, hogy a balett egy eszméletlenül király dolog. Szerencsére még Archie-ék is büszkék voltak a kishercegükre. De hogy bizonyítsam, nem csak a szerintük lányos dolgokban vagyok jó, másfél évvel később lovagolni is elkezdtem. Imádtam mindkettőt és volt is érzékem hozzájuk. Átkozottul élveztem. A kviddicsről akkoriban még csak álmodoztam. Az idősebb unokatestvéreink tanítgattak az elméleti részére, a taktikákra, trükkökre, de Bonnie-ék akkoriban még nem engedtek seprűre.
A családnak szokása volt, hogy minden második hétvégén eljártunk kirándulni valamerre. És szinte minden hónapban kempingeztünk egy közösen kiválasztott helyen. Hol többed magunkkal, hol csak mi öten.

1995
Kilenc évesek voltunk Autumnal amikor a baleset történt. Az egyik kemping örökre megváltoztatta az életünket. Kezdve azzal, hogy azóta hajlamos vagyok félni a sötétben. És kimondhatatlanul frusztrál, ha valaki csontot ropogtat a közelemben, legyen szó csak egyszerű ujjropogtatásról, vagy az étkezések során, jóízű csámcsogás közben bekövetkező esetről.
Egyáltalán nincsenek tiszta emlékeim arról az estéről, csak a félelem érzése, a hangok, a sötétség és a testvéreim közelsége. Úgy kapaszkodtam beléjük, mintha tényleg egymáson múlott volna az életünk.
Amikor árvaházba kerültünk az egész mizéria után, és az, hogy nem vett magához senki Archie és Bonnie rokonai közül, azt az ijesztő érzést szította fel bennem, hogy valójában sohasem tartoztunk ehhez a családhoz. A nevelő szüleink után pedig semmi nem maradt csak egy név. Swann.
Autumn-ot mindenki szerette volna örökbe fogadni. Bájos volt, elbűvölő, okos és hihetetlenül meggyőző. Az első alkalommal majdnem sikerült mind a hármunkat egy helyen elhelyezni, de azt hiszem túlságosan magamat adtam.
Az igazság az, hogy a folyamatos frusztráció, hogy bármikor elválaszthatnak azoktól a személyektől, akikkel együtt nőttünk fel, akik maradtak számomra egyetlen néven kívül, és az, hogy az otthonban folyamatosan el kellett viselnem a piszkálódásokat, ha a nevelők nem figyeltek akár a durvább dolgokat is azért aki vagyok, ezek tettek azzá aki jelenleg vagyok. Ezek miatt növesztettem olyan attitűdöt, ami a nem kívánt személyeket távol tartja tőlem. Egy gusztustalanul bosszantó kis rohadék lettem és megtanultam, hogyan hajthatom a saját malmomra a vizet.
Ez pedig őszintén szólva az után is jól jött, hogy a Roxfortba felvételt nyertünk. Azt gondoltam, hogy megkönnyebbülhetek, hiszen Autumn-al mindketten bekerültünk, együtt maradtunk és biztosak voltunk benne, hogy még ha Edmundot menet közben magához is veszi valaki, itt úgy is újra találkozni fogunk. Ez pedig adott némi biztonságérzetet. Nem volt lehetőségem támogatottan folytatni a balettot, bár ez sosem tartott vissza, hogy önerőből ne csináljam, így amint jött valami tánccal kapcsolatos lehetőség a sulin belül, azonnal ott voltam. Ugyanígy amióta és időszakosan újra és újra van lehetőség SVK-szakkörre kötelező jelleggel jelentem meg az összes alkalmon. A kviddiccsel kapcsoaltban pedig szintén kiharcoltam, hogy az évek során bekerülhessek a Griffendél csapatába mint terelő. Vicces mert amilyen kis cukormázzal bevont ne bánts virág vagyok, a pályára lépve kiengedem azt a taktikus számító bestiát és had szóljon! Igazság szerint a balettet is többek között emiatt szerettem elképzelhetetlenül. Olyan érzés volt mintha képes lennék repülni. A pályán pedig ez tényleg valóra is válik!

2001-ben, mind a hárman átkerültünk a Bangori Gyermekotthon-ba és voltaképp a Téli szünetet is már ott töltöttük, nem az iskolában. El sem hiszem, de vissza térhettem a lovagláshoz is végre! Az otthonnak ugyanis van egy saját lovardája! Szerencsétlenségemre, idén nyár közepén, volt egy orbitális esésem. Terepre mentünk és a lovam megbokrosodott egy elő röppenő fácántól. Egyáltalán nem számítottam ilyesmire, úgyhogy pár kétségbe esett vágtába váltott méter után leestem a nyeregből, pechemre a lábam viszont a kengyelben maradt. Én pedig már a Szent Mungóban tértem magamhoz. Állítólag a ló végigszántotta velem a birtokot. Őszintén örülök, hogy nem emlékszem mi történt.
Az továbbiakról csak annyit, hogy amikor kérdeztem a gyógyítót, hogy mennyire súlyos a helyzet, vicceskedve, mit sem tudva rólam csak annyit válaszolt;
"Hát balettozni már nem fogsz tudni, de a szemetet még ki tudod majd vinni."






A hozzászólást Gideon Swann összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2021-05-31, 18:51-kor.
Vissza az elejére Go down
Peter Greenwood
Reveal your secrets
Peter Greenwood
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gideon Swann   Gideon Swann Empty2021-05-10, 08:46



Elfogadva
Üdvözlünk az oldalon!


   
Halihó! Very Happy

Nos, örülök, hogy három porontyra bővült a kis család, bár - bevallom - már nem is emlékszem rá, mi volt eredetileg a tervben Very Happy A lényeg viszont az, hogy a kariknak lesz kapcsolatuk, amint az oldalra lépnek Very Happy
De, kezdjük is.... Very Happy
A PB tökéletes, igazi kis selyemfiú, a jelleme pedig kiváltképp tetszik nekem Very Happy Egyébként is imádom a bonyodalmakat, ebből a srácból pedig elég sok játékhelyzetet ki lehet majd csikarni Very Happy Érdekes, hogy lányokkal haverkodik inkább, ami még rátesz egy lapáttal és emiatt nyilván céltáblává is vált a Jenkins-banda szemében. Lényeg a lényeg: Austin eleinte tuti nem fogja kedvelni, szóval ez igazán rázós menet lesz, de megoldjuk.
A fogalmazás remek, játéktéren már van bőven tapasztalatod. Foglald be a karid a kviddics csapatba és indulhat is a móka  bounce  bounce  bounce

   

   
[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ  [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]
   

Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Autumn Swann
» Edmund Swann
» Autumn Swann
» Edmund Swann

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: