ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 19:53-kor
Ashton P. Blake


Tegnap 15:55-kor
Kalandmester


2024-09-19, 10:19
Talisha Smallwood


2024-09-19, 09:53
Corvus Flint


2024-09-18, 18:54
Vladimir Mantov


2024-09-17, 08:19
Darren Morgenstern


2024-09-15, 10:40
Caevan Ramsay


2024-09-13, 19:46
Troy Smallwood


2024-09-11, 16:08
Kim Sun-hi


A hónap posztolói
Kalandmester
Elyrin Blackburn I_vote_lcapElyrin Blackburn I_voting_barElyrin Blackburn I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Elyrin Blackburn I_vote_lcapElyrin Blackburn I_voting_barElyrin Blackburn I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Elyrin Blackburn I_vote_lcapElyrin Blackburn I_voting_barElyrin Blackburn I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Elyrin Blackburn I_vote_lcapElyrin Blackburn I_voting_barElyrin Blackburn I_vote_rcap 
Alison Fawley
Elyrin Blackburn I_vote_lcapElyrin Blackburn I_voting_barElyrin Blackburn I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Elyrin Blackburn I_vote_lcapElyrin Blackburn I_voting_barElyrin Blackburn I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Elyrin Blackburn I_vote_lcapElyrin Blackburn I_voting_barElyrin Blackburn I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Elyrin Blackburn I_vote_lcapElyrin Blackburn I_voting_barElyrin Blackburn I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Elyrin Blackburn I_vote_lcapElyrin Blackburn I_voting_barElyrin Blackburn I_vote_rcap 
Sheska Thorne
Elyrin Blackburn I_vote_lcapElyrin Blackburn I_voting_barElyrin Blackburn I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 71053 hozzászólás olvasható. in 4405 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (107 fő) 2024-09-20, 01:23-kor volt itt.

Megosztás
 

 Elyrin Blackburn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Elyrin Blackburn   Elyrin Blackburn Empty2015-05-01, 02:17




Elyrin Blackburn

[You must be registered and logged in to see this image.]
" Várj, ha várni kell. De habozni ne habozz soha. "

Főkarakter: Főkarakter
Teljes név: Elyrin Blackburn
Születési hely és dátum: Sheffield, 1974. Május 23.
Csoport: Varázshasználó
Patrónus: Sivatagi macska
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Rejtély- és Misztériumügyi Főosztály, Kísérleti Bűbájok Bizottsága
Képesség: -
Kiemelkedő tudás: -

Jellemed kifejtése

Mondják, hogy hiperaktív vagyok, hogy tudásszomjam sosem elég kielégítő. Az igaz, hogy örökösen hajt a világ iránti megismerési vágy, mindenről tudni akarok. Lételemem a kommunikáció, a kapcsolatteremtés, de igyekszem csakis jó kapcsolatokat ápolni, olyan embereket beengedni a személyes szférámba, akikben megbízom. Ehhez hosszú idő lefolyására van szüksége valakinek, ugyanis nem könnyű – ellenben az én türelmem végtelen, apám szerint legendás. Nyitott vagyok és kíváncsi, így nem meglepő, ha szinte mindent megkérdezek és minden érdekel, igyekszem biztosra menni abban is, amit már tudok. Talpraesett vagyok, ötletes, a semmiből is tudok szórakoztató jellegű dolgokat építeni. Szeretem, ha az élet zajlik körülöttem, ezért is vagyok inkább társasági ember: nem szeretek egy helyben megmaradni, imádok utazni. Gyors a felfogóképességem, azonban akadnak dolgok, amikben mélyebben el kell gondolkodnom, ebből adódik néha, hogy túl sokat filozofálok az élet kisebb-nagyobb dolgain. Nem szeretem, ha hazugságon kapok rajta valakit, így jobban szeretem kideríteni, hogy amit mondanak, az igaz e vagy sem. Pillanatok alatt képes vagyok új teóriák létrehozására, ha azt veszem észre, hogy a vitában alulmaradnék. Nem rendelkezem az ikrekre jellemző pletykálgatásokkal, inkább titoktartó vagyok. Tudok laza is lenni, ha az kell, szóval alkalmazkodni tudok a helyzethez függően. Ha akarok, a félrevezetés nagymestere tudok lenni.
A barátaim számíthatnak rám, mert bár törékenynek tűnök, de ugyanolyan harcias vagyok, és önfeláldozó, így bármikor képes vagyok kioltani egy sárkányban az izzó tüzet, ha arra készül, hogy felégesse társaimat… képletesen, azt hiszem.

Megjelenés

Alacsony vagyok, testalkatom átlagosnak mondható, bár karcsú, bőröm színe nagyon világos – mondták már, ha kimegyek a napra, az nem jó hatással lenne a bőrömre, de ilyesmit még nem tapasztaltam. Szemem színe kék, de lehetne rajta vitatkozni, sokan látták már zöldnek arany foltokkal. Hajam barna, hátközépig érő, dús. Szeretem a kényelmes holmikat, de nem vetem meg az elegánsabb ruházatot a hétköznapokra sem.

Életed fontosabb állomásai

Ha már az ember egy aranyvérű családba születik be, akkor nagyon fontos, hogy legalább jó kapcsolatot ápoljon a családjával, mellesleg megfeleljen minden kritériumnak. Családom évszázadokig visszamenőleg nagy kapcsolatoknak örvend. Tudnivaló, hogy az aranyvérűek családfájára csakis a tisztavérűek kerülnek fel, így az eddigi felmérések alapján nagyon ritka volt, ha valaki egy félvérrel vagy mugli születésűvel házasodott volna, ha pedig mégis így történt, akkor neve nem került fel a családfára. Szüleim közül nem is apám vagy anyám az, aki szigorúbb elveket képvisel, inkább nagyapám, aki különösképp nagyobb tekintélyt követel meg magának és tekintete parancsoló. Ő volt az, aki miatt szüleim próbáltak távolabbra kerülni a szigorlattól, mert nem akarták gyerekeiket hidegségben nevelni, hogy úgymond másokkal szemben hidegek legyünk, s elizoláljuk magunkat a külvilágtól. De sajnos egy nagy befolyású, magas rangú és mindentudó nagypapitól nem a legkönnyebb elrejtőzni, mert tudott minden lépésünkről mindaddig a napig, amíg egy váratlan szívrohamban el nem hunyt. A temetésén megjelentünk, ekkor lehettem alig öt éves, míg bátyám már tíz, és a húgom éppen anyám pocakjában növekedett. Nagyapám halálával sok íratlan szabályunk is meghalt, mint például az, hogy csakis aranyvérűekkel ápoljuk a kapcsolatot és aranyvérűekkel is házasodunk, habár többen közülünk mégis betartották, elvégre nem csak mi vagyunk, hanem az unokatestvérek, másodunokatestvérek, fivérek és egyéb ágak. Apám úgy volt az aranyvérűséggel, hogyha már nemesi cím, akkor annak méltóan is viselkedjünk, de sosem szólt bele abba, hogy én kikkel ápolom a kapcsolataimat, mert úgy van vele, hogy ő is volt fiatal, sokszor esett szerelembe muglikkal, félvérekkel és aranyvérűekkel, de egyikkel sem fűzte össze kapcsolatát annyira, hogy akár házasság is legyen belőle… kivéve az anyámat. Igazából nem tudom, mit szólna hozzá, ha én mégis így tennék. Anyám már szigorúbb, nem veszi ennyire lazára a figurát, bár mindig azt mondja, hogy neki mindegy, milyen úton haladok, csak ne legyen rossz nekem és ne hozzon negatív hírnevet a családra.
Az is tény és való, hogy fiatal koromban én is olyan voltam, mint az apám, és mai napig felnézek rá, egyszerűen bálványozom és igyekszem az ő nyomdokaiba lépni, amit anyám nem pártol, viszont apám segít ezen álmok megvalósításában. Pontosabban abban, hogy kiemelkedően teljesítsem a tanulmányaimat úgy is, ha éppen nem arra összpontosítok, s hogy egy szép napon a Misztériumügyi Főosztályon dolgozhassak.
A neveltetésem átlagosnak mondható annyival eltérően, hogy szigorúbb volt a napirendem, és meg kellett jelennem formális rendezvényeken a szüleimmel. Ezek általában egy-egy megbeszélések voltak, vagy bálok, amiket olykor unalmasnak találtam, olykor még élveztem is.
Amikor a bátyám felvételt nyert a Roxfortba és a mardekárba került, eléggé meglepődtem, bár várható volt a jelleme alapján: eléggé csapodár, és mindent megtesz annak érdekében, hogy elérje azt, amit akar, ennek fényében bármire képes, akár személyeket is elmozdít az útból. Hála az égnek arra még nem volt példa, hogy bárkin nagyobb sérüléseket ejtsen. Ezek mellett persze az én szeretnivaló bátyám, aki engem is megvéd minden bajtól, csak egy szavamba kerül.
Miután ő átélt tömény öt évet a Roxfort falain belül, engem sem tartott vissza semmi attól, hogy így történjen. A levél után megtettem az első lépéseimet, a Teszlek Süveg a Hugrabug házba sorolt be, ami nem okozott meglepetést, mert a Griffendél mellett ez volt a másik tippem.
Az éveim viszonylag jól teltek, akadtak tantárgyak, melyekből kiemelkedően teljesítettem és akadtak, melyek kevésbé mentek. Így példának okáért a bájitaltan, bűbájtan, sötét varázslatok kivédése és a jóslástan kiemelkedő volt, a többi tantárgyam valahol kettő között ragadt annak ellenére is, hogy a bátyám a segítségemre volt. Nem éltem olyan kicsapongó életet, mint a bátyám vagy az apám, estem szerelembe, de azok inkább fellángolások voltak. Egyetlen olyan ember létezett számomra, akit a kelleténél jobban csodáltam és életem további részében is így maradt, de annyira sose volt bátorságom, hogy ezt elmondjam. Akadtak extrémebb helyzetek, amikben benne voltam a bátyámmal, és megúsztuk ezeket büntetésekkel, de ahogy apám mondta, az nem igazi roxfortos diák, aki életében egyszer nem kap egy büntetést.
A vizsgáimat teljesítettem, többek között kiemelkedően, akadtak várakozáson felüliek, de sikerült apám nyomdokaiba lépnem, és  munkát vállalnom a Rejtély- és Misztériumügyi Főosztályon.



A hozzászólást Elyrin Blackburn összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-05-04, 13:20-kor.
Vissza az elejére Go down
Lavender.Brown
Reveal your secrets
Lavender.Brown
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Elyrin Blackburn   Elyrin Blackburn Empty2015-05-01, 06:50



Elfogadva!

ha már ilyen nagyon talpraesett és nyílt a karakter, remélem gyorsan belakod az egész játékteret vele Smile Annak külön örülök, hogy Emilia Clarke kevésbé feltűnő változatát választottad, ám az általad írt átlagos külsőt minden bizonnyal feledtetni fogja a jelleme. Az életút leírásában érezhető, hogy utánanéztél minden kis apróságnak ami külön örvendetes. Már csak arra vagyok kíváncsi mivel foglalkozik a karakter a Rejtély- és Misztériumügyi Főosztályon. Smile Mivel már foglalóztál, ezt sem kell megtenned, csak játszani. Üdv a varázsvilágban!




[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nem a barátság fakad az őszinteségből,
hanem az őszinteség a barátságból.
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: