ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 23:02-kor
Viggo Hagen


Tegnap 19:31-kor
Troy Smallwood


Tegnap 12:00-kor
Ashton P. Blake


Tegnap 08:32-kor
Joyce Brekinridge


Tegnap 00:11-kor
Grayson Paisley


2024-05-10, 07:22
Alison Fawley


2024-05-09, 23:54
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


A hónap posztolói
Ashton P. Blake
Maya Jones I_vote_lcapMaya Jones I_voting_barMaya Jones I_vote_rcap 
Kalandmester
Maya Jones I_vote_lcapMaya Jones I_voting_barMaya Jones I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Maya Jones I_vote_lcapMaya Jones I_voting_barMaya Jones I_vote_rcap 
Alison Fawley
Maya Jones I_vote_lcapMaya Jones I_voting_barMaya Jones I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Maya Jones I_vote_lcapMaya Jones I_voting_barMaya Jones I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Maya Jones I_vote_lcapMaya Jones I_voting_barMaya Jones I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Maya Jones I_vote_lcapMaya Jones I_voting_barMaya Jones I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Maya Jones I_vote_lcapMaya Jones I_voting_barMaya Jones I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Maya Jones I_vote_lcapMaya Jones I_voting_barMaya Jones I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Maya Jones I_vote_lcapMaya Jones I_voting_barMaya Jones I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70723 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Maya Jones

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Maya Jones   Maya Jones Empty2015-01-18, 16:29




Maya Jones

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Karakteredre jellemző idézet"

Főkarakter: Gareth Fulbright
Teljes név: Maya Jones
Születési hely és dátum: 1986.április 11
Csoport: Griffendél
Patrónus: Nyuszi
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Diák
Képesség: Akkor töltsd ki, ha már dobtál a [You must be registered and logged in to see this link.] alapján és ide írd be, mi jött ki.
Kiemelkedő tudás: Akkor töltsd ki, ha már dobtál a [You must be registered and logged in to see this link.] alapján. Külön jelez mely tantárgyakból mit tudsz, pl.: Bűbájtan - Született tehetség, Sötét Varázslatok Kivédése - Kiemelkedő, Legendás lények gondozása - Tehetségtelen


Jellemed kifejtése

Igazából egy nagyon rendes lány. Nem olyan cinikus mint ahogy, sokan gondolják hanem közvetlenül kedves, aranyos, barátságos és ami a legfőképpen igaz rá segítőkész. Nem szokott álmodozni, hogy jaj biztos egy szőke herceg fehér lovon jön majd érte, mert azért tudna pár dolgot mondani az ilyen lányokról akiket ismer vagy éppenséggel lát. Valamikor Mayát keresi baj de, ha úgy van akkor Maya esik sokszor bajba és az okos eszével kimenti magát akár, másoktól vagy a tanárok előtt mindig kitalál egy hihető sztorit. A lényeg az, hogy nagyon őszinte és mindig a lehető legjobb barátot/ barátnőt adja mindenkinek és szereti nagyon a saját barátait, soha nem tudna hazudni nekik. Mert ilyen egy igaz barátság Maya szerint. Nagyon szeret tanulni és az órákon is mindig a lehető legjobb teljesítményt nyújt és ez meglátszik a jegyein. Amikor éppen nem kell tanulni vagy nincs házi feladat akkor leül és olvas vagy éppen a legjobb barátaival tölti az időt. Nagyon vicces kislány ezért szeret másokat nevettetni és ha valaki szomorú, akkor azt a bizonyos személyt könnyen feltudja vidítani. Érzelmileg is ez mondható róla, ha ő van letörve akkor másoknak bizony órákig kell, győzködniük hogy viduljon fel legyen jó kedve de, amikor eszébe jut akkor mindig életvidáman mosolyog. Nagyon szeret a Griffendélbe járni még pedig azért is mert ott vannak neki a legjobb barátai, persze vannak más házakból. Amikor bajban van, mindig ott vannak vele a barátai és segítik Mayát. Izgalmas bajba kerülni és szó szerint imád bajt csinálni magának. Persze nem az a fajta aki szeret a közép pontba lenni, hanem inkább gyűlöl közép pontba maradni mivel a barátai elfogadják olyannak amilyen valójában és ez épp elég neki. A konfliktusokat mindig kerüli, csak akkor száll vitába amikor kell és szükség van rá. Imád másokat kiakasztani,bosszantani vagy ha olyan kedvébe van akkor egy-egy varázslattal heccelni.

Megjelenés

A hangulattól függően öltözködik, de általában divatosan. A cuccait mindig jól kiválasztja és szinte majd nem mindenki őt nézi, hogyan van felöltözve. Nyakláncot imád felvenni, csak az olyan órákon nem szokott hordani amihez tilos. Gyűrűt is imád felvenni az naponta mindig van rajta, minden ujján és le sem veszi őket. Sminket csak, ritkán szokott használni, nem túl feltűnősen és kirívóan festi magát, mert a szépség nem kívülről fakad hanem belülről. Se, nem vékony se nem duci alkat hanem ez a megfelelő és csinos alkata van mint a többieknek. Magassága 168 cm-er és általában felvesz magas sarkú cipőt, de igazából imádja a laposakat mert az sokkal kényelmesebb az ő számára. A haja barna de, átalában , mindig feketének szokták nézni. Még a hajáról néhány szó. Ha, úgy van kedve akkor begöndöríti a dús haját, vagy lófarokba, befonva hordja a haját. Nála, ez a megszokott és mindig úgy szereti magának csinálni a haját ahogy neki kedve van. Összefoglalva nagyon jó megjelenése van és mindenki szereti aki ott van körülötte.  

Életed fontosabb állomásai


Mint sokan tudjátok engem Maya Jonsnak hívnak. 1986.április 11-én láttam, meg a napvilágot Londonba. Édesanyám Scarlett Jones Édesapám pedig Francis Jones. Azért, írtam édesanyámnak Jonest mivel tudjátok, hogy házas. Nem vagyok, az a gazdag családból való elkényeztetett kis liba, de szegény sem hanem a korosztályomnak megfelelő átlagos lány. Kiskoromba nagyon sok varázsigét tanultam, és olvastam azért, mert a papám erre képzett, hogy minél jobban tudjak fejlődni majd a varázsvilágban. Emellett meg kellett néznem, egy bizonyos párbaj szakkört otthon. Mindig is nagyon kíváncsi voltam erre, hogy milyen lehet. Természetesen leültem a fotelben és olvasgattam a magazinom és "ennyire" érdekel engem a párbaj. Sokkal jobban szeretném már, végre magam használni a varázslatot. Persze amikor senki, sem figyel a suliba sem pedig otthon, olyankor előszoktak fordulni egy- egy varázslatok. Mondjuk akkor buktam le, amikor a bátyámat szerettem volna megviccelni Noel Jonest iszonyatosan okos srác és mindig gúnyolni szoktam, mert ő mindent tud és általában ő szokott megvédeni engem, amikor bajba kerülök. Szóval, ezért szobafogságot kaptam. Amikor 11 éves lettem megkaptam a baglyomat, hogy felvettek a Roxfortba szó, szerint el sem szerettem volna hinni. Gyorsan ahogy, csak tudtam odaszaladtam anyáékhoz és hangosan elkezdtem olvasni a levelem.
-Tisztelt Maya Jones- Kezdtem, és közben néha- néha a szüleimre pislantottam levél olvasáskor.
-Örömmel értesítem, hogy felvettük a Roxfort Boszorkány és Varázsló iskolába.- Mikor befejeztem, akkor rájuk néztem és megöleltek engem. A bátyám már elmúlt 11 éves és valószínűleg, hogy bosszantani fogjuk egymást, ha nem is leszünk itthon. Ez lesz életem legjobb napja, mintha csak egy álmom vált valóra. Mindig, is szerettem volna a Roxfortba járni, mert annyi szép és jót hallottam róla. Mindent beszereztünk, majd izgatottan felszálltam a vonatra. Találkoztam a többi Roxfortos diákkal, majd körül tekintettem, hogy van-e valaki ismerős a vonaton. De, nem láttam senkit úgy, hogy egy üres fülkébe leültem és néztem a gyönyörű tájakat majd vártam, hogy mikor érkezünk meg végre. Szerencsére a bátyám hamar feltalálta magát és leült beszélgetni, legalább nem kell itt sem minden nap az okoskodását hallgatnom. Ebben, az a jó hogy kedvemre szívathatom a bratyómat, amiért ilyen okos és mindent tud. Általában azt szoktam csinálni, hogy amihez nincsen kedvem egy, apró kis varázslattal megoldom leülök és közben olvasom a magazinomat, és közben eszem. Nekem, ez a mindennapi tevékenységem. Amikor, házit adnak azt igen is megszoktam csinálni, még ha nincs is kedvem. A Roxfortba rengeteg barátom lett és szeretem őket. Sokkal jobban érzem, magam itt mint otthon. Talán azért, mert nincs szülő a nyakadon, hogy megmond mit csinálj, és mit ne csinálj. Na, meg az hogy hogyan öltözködj ezt sosem, szerettem az anyukába persze mindig mindent megbeszéltem vele, de most már itt vannak az igazi barátaim akiket, nagyon szeretek és tudok bennük bízni. Ez vagyok én Maya Jones.

Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Maya Jones   Maya Jones Empty2015-01-18, 17:46



Elfogadva!

A PB-d nagy kedvencem, már meséltem, hogy van rá karim^^ A karid nagyon cuki, és imádnivaló, végre egy ilyen kari, mostanság mindenki darkos, nagyszájú vagy überbulizós karikat alkot, egy brit bentlakásos iskolába azért jobban illik egy Maya tipusú lányka. Szépen fogalmaztál, nem is találtam benne kivetnivalót, remélem sok barátra találsz, mert illene hozzád az, hogy jókedvűen vedd az akadályokat, és csupa jót hozz mindenki életébe. Foglalózz, és mehetsz játszani! Ui: És egy szám, csak neked, ha már közös kedvencünk a csajszi!
[You must be registered and logged in to see this link.]




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Játssz velem!
» Noel Jones
» Melissa Jones
» Janet Jones
» Hunter Jones

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: