ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 12:00-kor
Ashton P. Blake


Ma 08:32-kor
Joyce Brekinridge


Ma 00:11-kor
Grayson Paisley


2024-05-10, 07:22
Alison Fawley


2024-05-10, 00:05
Maegan Anaiah Llyvelyn


2024-05-09, 23:54
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


A hónap posztolói
Ashton P. Blake
Raymond Wright I_vote_lcapRaymond Wright I_voting_barRaymond Wright I_vote_rcap 
Kalandmester
Raymond Wright I_vote_lcapRaymond Wright I_voting_barRaymond Wright I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Raymond Wright I_vote_lcapRaymond Wright I_voting_barRaymond Wright I_vote_rcap 
Alison Fawley
Raymond Wright I_vote_lcapRaymond Wright I_voting_barRaymond Wright I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Raymond Wright I_vote_lcapRaymond Wright I_voting_barRaymond Wright I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Raymond Wright I_vote_lcapRaymond Wright I_voting_barRaymond Wright I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Raymond Wright I_vote_lcapRaymond Wright I_voting_barRaymond Wright I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Raymond Wright I_vote_lcapRaymond Wright I_voting_barRaymond Wright I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Raymond Wright I_vote_lcapRaymond Wright I_voting_barRaymond Wright I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Raymond Wright I_vote_lcapRaymond Wright I_voting_barRaymond Wright I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70721 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Raymond Wright

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Raymond Wright   Raymond Wright Empty2015-01-01, 22:37




Raymond Gabriel Wright

[You must be registered and logged in to see this image.]
" A házasságnál bonyolultabb dolgot még a japánok sem találtak ki.
"


Főkarakter: Kecse kisasszony
Teljes név: Raymond Gabriel Wright
Születési hely és dátum: 1963 04. 15.
Csoport: Varázshasználó
Patrónus: Hegyi oroszlán (puma)
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Auror
Képesség:
Kiemelkedő tudás:


Jellemed kifejtése

Aki rám néz azt hiszi, hogy megeszem reggelire, jó ez igaz is amikor az éjszaka közepén riasztanak, hogy kapás van,s egy csúnya gonosz halálfaló nem tud aludni, és huncutkodik. Persze összeszedem magam, aztán megyek elkapom. Nem mindig sikerül. Van ám amikor fürgébbek, mint valami patkányok. Nem ítélkezek, rossz dolog, egyszer normális emberek voltak.Persze aki jobban ismer tudja milyen is vagyok, makacs, mint egy öszvér, ezzel csak annyi baj van, hogy a párom is, ez gyakran szül köztünk vitákat, de melyik kapcsolatban nincs vita? Így szeretjük egymást, legalább nem unalmasak a napjaink. Mindenből viccet csináló ember vagyok. Legyen szó akár a halálról. Mégis miért kéne félnem? Egyszer mindenki meghal addig meg úgy élek ahogy én akarok. Oké, többnyire az asszony pórázon tart, hosszún, mégis mindig tudja mit csinálok. Félelmetes tud lenni néha.
Megjelenés

Elég magas vagyok 190 centiméter talán, elég régen mértek már meg így nem tudom. Hatalmas két ajtósszekrény vagyok, elég sokat edzettem, hogy így nézzek ki. Kell a munkámhoz némi izomerő is, persze eszem is van, csak jól titkolom. Öltözködésem teljesen átlagos, jobban szeretem a kényelmes darabokat, öltönyben vagy talárban futkossak a rosszarcúak után? Ami még szembe tűnhet az embernek a kék szemem, és a szőke hajam amit összefogva hordok, csak ritkán van kiengedve. A szakállat is kedvem , nem csak lusta vagyok ahhoz is, hogy varázslattal tüntessem el az arcomon tanyázó szőrszálakat. Amíg az asszony nem szól érte, maradhat.

Életed fontosabb állomásai

33 évvel ezelőtt láttam meg a napvilágot. Apám örült, hogy fiú lettem, fogalmam sincs miért kell majdnem minden férfinak azaz álma, hogy fia legyen, önző módon, fiút és lányt is szeretnék,de nem ez a lényeg. Az apám auror volt, mindent feltett arra, hogy elkapja a halálfalókat, anyám pedig ezt elfogadta, mást nem nagyon tudott tenni. Inkább azzal foglalta el magát, hogy engem elkényeztessen. Ami meg nekem nem esett rosszul. Mikor a Roxfortba kerültem, s már a harmadik évemet töltöttem azzal, hogy a tanáraimat az őrületbe kergessem, Dumbledore professzor hívatott. Ezek szerint durvára sikerült az egyik csínyem,de hát egyszer élünk. A kis dolgom eltörpült, amikor kiderült miért hívtak, mert a szüleimet megölték. Ki lehet találni ,hogy kik. Igen, a halálfalók. Én csak azért éltem túl mert az iskolában voltam. Ekkor döntöttem el mi leszek, természetes, hogy auror. Csak azokat a tantárgyakat végeztem el kitűnőre ami ehhez a munkához kellett. Az egyik legjobb lettem, a rögeszmémnek köszönhetően. Felküzdöttem magam, hogy a legjobbak között legyek, hogy a legveszélyesebbeket is megkapjam.
Egyik kiküldetésem során ismertem meg Kecsét. Nem volt szerelem első látásra. A bátyjukat kellett elkapnom, először Magyarországon kezdtem a keresést. Endrének köszönhetem a menyasszonyomat is Skye-t. Elég sokszor fordultam meg Szentesen, volt amikor csak úgy leruccantam, aztán eszébe jutott a drága barátomnak, hogy művelődnöm kéne, mondjuk szerintem nem, de hát nem tudtam mit tenni. Ekkor találkoztam Skye-al. Utána már csak miatta jártam az előadásaira, Endre nélkül is, néha kifejezetten idegesített a vigyorgása a szerencsétlenségemen. Ám csak megszerezte magamnak a Vöröst. Már 3 éve a menyasszonyom.Talán ideje lenne elvennem. De ehhez meg rengeteg pénzre van szükség amit most keresek a Minisztériumban. Aminek nem örül, mert félti a seggem. De hát lassan csak megszokja, hogy ezen az egy dolgon nem fogok változtatni.


Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Raymond Wright   Raymond Wright Empty2015-01-31, 23:33



Elfogadva!

Hoztad a szokásos eccerű, de naccerű verziót, és nem vitted túlzásba az ET kifejtését sem, amiért így éjjel kifejezetten hálás vagyok neked. ^^ Nem tudok semmibe sem belekötni, minden szupi lett, igazi kis hithű aurort dobtál össze, akinek nagyon jó oka van üldözni a bűnt és le nyomni a csúnya gonosz halálfalókat, és még dögös vörös menyasszonya is van, akit tényleg elvehetne, hogy mehessünk valami tuti esküvőre, és legyen sok ingyen kaja, meg sör *eltuszkolja Solomont az elméje hátsóbb szegletébe*, szóval nem húzom a dolgot, el vagy fogadva, foglalózz, aztán sipircelhetsz is tovább. ^^




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: