ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:04-kor
Troy Smallwood


Tegnap 18:09-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 17:46-kor
Alistair Wilson


Tegnap 10:26-kor
Seraphine McCaine


2024-04-26, 22:44
Shanna Griffin


2024-04-26, 22:38
Cody L. Mortimer


2024-04-26, 20:33
Joyce Brekinridge


2024-04-26, 15:41
Darren Morgenstern


2024-04-26, 06:27
Viggo Hagen


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Cedric Diggory I_vote_lcapCedric Diggory I_voting_barCedric Diggory I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Cedric Diggory I_vote_lcapCedric Diggory I_voting_barCedric Diggory I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Cedric Diggory I_vote_lcapCedric Diggory I_voting_barCedric Diggory I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Cedric Diggory I_vote_lcapCedric Diggory I_voting_barCedric Diggory I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Cedric Diggory I_vote_lcapCedric Diggory I_voting_barCedric Diggory I_vote_rcap 
Megan Smith
Cedric Diggory I_vote_lcapCedric Diggory I_voting_barCedric Diggory I_vote_rcap 
Kalandmester
Cedric Diggory I_vote_lcapCedric Diggory I_voting_barCedric Diggory I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Cedric Diggory I_vote_lcapCedric Diggory I_voting_barCedric Diggory I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Cedric Diggory I_vote_lcapCedric Diggory I_voting_barCedric Diggory I_vote_rcap 
Alison Fawley
Cedric Diggory I_vote_lcapCedric Diggory I_voting_barCedric Diggory I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70676 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Cedric Diggory

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Cedric Diggory   Cedric Diggory Empty2014-11-22, 13:37




Cedric Diggory

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Hey, listen, about the badges. I've asked them not to wear them..."

Főkarakter: Jenine E. Mahard
Teljes név: Cedric Diggory
Születési hely és dátum: 1977. szeptember 3., London, Egyesült Királyság
Csoport: Varázshasználók
Patrónus: Borz
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Kviddics játékos
Képesség: Bejegyzett animágus - Borz
Kiemelkedő tudás: Repüléstan - Kiemelkedő, Sötét varázslatok kivédése - Kiemelkedő


Jellemed kifejtése

Vannak elveim, amikhez tartom is magamat. Számomra fontos az őszinteség, és a fair játék, képtelen vagyok szemet hunyni a csalás felett, még ha ezzel kellemetlen helyzetet is okozok magamnak. Nehezen viselem az igazságtalanságot, kiállok a hozzám közel álló emberekért. Nem vesztegetem a szavakat, ha nem szükséges, és nem vagyok az a pletykás típus sem. Általában barátságosan viselkedek mindenkivel, elvégre a kedvesség sosem árt, és határozottan megéri, mindig kapok érte viszonzást. Hiszek abban, hogy amit adok, azt kapom vissza. Hűséges vagyok, és  harcolok azért, amire igazán vágyom. Sok barátom és sok irigyem van, de kevés olyan embert tudok, akik igazán közel állnának hozzám, talán mert nehezen nyílok meg, és könnyedén rejtem el a gondolataimat. Sokan gondolnak menőnek és bátornak, de hogy őszinte legyek, nem bízom magamban annyira, megrengetik a magabiztosságomat az olyan emberek, mint amilyen Harry. Kevesen mondhatják el, hogy felnézek rájuk, és az elismerésemet sem éppen osztogatom.

Megjelenés

Őszintén szólva, az emberek többsége túl sokat is törődik a külsőmmel. Magas, jóképű, sötét haj, szürke szemek... mindenhonnan ezt hallom. Nem mintha nem lennék hálás, hogy így születtem, vagy amiért sokszor dicsérnek meg, de ha az ember ennyiszer hallja, már bosszantóvá válik. Eltűnik mögötte, hogy ki vagyok, hogy mit értem el, mert egyszerűen mindenki olyannak lát, amilyennek akar. Talán ezért akarok folyton bizonyítani, hogy az igazi valómat lássák, ne csak az arcomat. Ettől függetlenül a kinézetem is része annak, ami vagyok, és valakinek Cho-t is el kell kényeztetnie... úgyhogy nem mondok le az ápolt külsőmről.

Életed fontosabb állomásai

Kedves Cho!
Rég írtam, ugye? Sajnálom. Még októberben sem sikerült találkoznunk. Tényleg nem kéne több kifogást mondanom. Jövő hétvégén ráérek, eljöhetnél velem Roxmortsba, ahogy régen. Meghívlak egy igazán finom vacsorára. Találkozunk a titkos helyünkön. Ne aggódj, még nem felejtettem el, miket szeretsz. A leveleid igazán aranyosak, köszönöm, hogy ennyit gondolsz rám. Biztosan olyan nehéz ez számodra is, amennyire nekem. Hiányzol. Ezt nem tudom elégszer leírni.
Egyre biztosabb vagyok magamban, és a csapatunk ismét nyert. Sikerült beilleszkednem, és bár nehéz az edzés, imádom a munkámat. Láttad a meccset? Csak hogy tudd, minden mosoly, amit a kamera felé villantok, csak neked szól. Nem érdekel a többi lány, ahogyan régen sem.
Hermionét nem ismerem annyira, de aranyos lánynak tűnik, biztosan segíteni fog neked. Victor pedig...
- Mindjárt megyek! - kiáltok hátra, ez az őrült csak nem fogja be. Persze szeretem a kapitányunk szenvedélyét, de azért mégiscsak Chonak írok levelet. Hihetetlen, hogy még erre sincs időm. Victor Krum... miért nem tőlem kér segítséget? Én is fogót játszom, és már nem kell sok, hogy utolérjem őt. Talán nem bízol bennem?
Ha bunkóskodna, csak szólj. Tudod, hogy nem nézném jó szemmel. Miért hozod fel most a múltat?
Kellemetlen érzésem lesz tőle. Mintha megint ott állnék, tehetetlenül...

Hogyne emlékeznék. A roxforti tanévek fontosak számomra, ahogyan te is az vagy. Nagyon régóta nem vártam már semmit sem annyira, mint ezt a randit veled. Tudod, ugye? Bízz bennem, ígérem, hogy ezúttal nem váratlak hiába. Szeretlek.  Sajnálom, talán kissé rövidre sikerült a levelem, és az igazság az, hogy most már mennem kell. A kapitány lassan bereked.
Cedric



A hozzászólást Cedric Diggory összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-11-23, 00:09-kor.
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Cedric Diggory   Cedric Diggory Empty2014-11-22, 17:52



Elfogadva!

Úgy imádlak, hogy behoztad a karit, hiszen canon is, másrészt Cho már így is padlón van a miatt, hogy nem kapta el a nyüves cikeszt, úgyhogy most csak még jobban ki lesz majd a szakításnak hála. ^^ Szuper lett szerintem a kari, hiába, hogy sokan ki nem állhatják Robertet, szerintem akkor sem olyan vészes, hogy ne lenne alkalmas pb-nek, Cedric meg amúgy is jó kari és kész. Smile A levélke is tökéletes lett, egyáltalán nem baj az, hogy nem kilométer hosszú, a tartalom a lényeg mindig, nem pedig a hossz, én ezt vallom. Nem is tudok mit hozzáfűzni, hiba nincs, szépen írsz és fogalmazol, remekül összedobtad a karit, azt hiszem, hogy már foglalóztál is, szóval írhatod is a kezdőt, vagy én írjam? Very Happy




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cedric Diggory
» Cedric Diggory
» Cedric Diggory
» A Diggory-Ház (Kylie és Cedric otthona)
» Madam Puddifoot kávézója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: