ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 09:17-kor
Kalandmester


Tegnap 07:22-kor
Alison Fawley


Tegnap 00:05-kor
Maegan Anaiah Llyvelyn


2024-05-09, 23:54
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


A hónap posztolói
Kalandmester
Sebastian McCormack I_vote_lcapSebastian McCormack I_voting_barSebastian McCormack I_vote_rcap 
Alison Fawley
Sebastian McCormack I_vote_lcapSebastian McCormack I_voting_barSebastian McCormack I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Sebastian McCormack I_vote_lcapSebastian McCormack I_voting_barSebastian McCormack I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Sebastian McCormack I_vote_lcapSebastian McCormack I_voting_barSebastian McCormack I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Sebastian McCormack I_vote_lcapSebastian McCormack I_voting_barSebastian McCormack I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Sebastian McCormack I_vote_lcapSebastian McCormack I_voting_barSebastian McCormack I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Sebastian McCormack I_vote_lcapSebastian McCormack I_voting_barSebastian McCormack I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Sebastian McCormack I_vote_lcapSebastian McCormack I_voting_barSebastian McCormack I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Sebastian McCormack I_vote_lcapSebastian McCormack I_voting_barSebastian McCormack I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Sebastian McCormack I_vote_lcapSebastian McCormack I_voting_barSebastian McCormack I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70717 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 44 vendég :: 1 Bot

Amara Hope Wilson


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sebastian McCormack

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Sebastian McCormack   Sebastian McCormack Empty2014-09-24, 18:52




Sebastian McCormack

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Az ember küzd, hogy tartozzon valahová, és amikor eléri, mindent megtesz, hogy visszanyerje a szabadságát."

Főkarakter: Ginevra Weasley
Teljes név: Sebastian George McCormack
Születési hely és dátum: London, 1968.05.11.
Csoport: Varázshasználó
Patrónus: Bengáli tigris
Foglalkozás: Kviddics játékos
Képesség: Bejegyzett animágus (Sarki róka)



Jellemed kifejtése

Mikor fiatalabb voltam, mindenki azt mondta nekem, hogy nagyon jó tanár lennék. Persze utáltam a tanítást, így soha bele se gondoltam, hogy milyen lenne az. A jellemem... Az miatt mondták mindezt.
Már nagyon régóta egy sorrendet tartok fenn magamban: kviddics, nők, és utána jöhet minden más.
Imádom, amikor a pályán vagyok és minden szem rám szegeződik. Amikor én hozok győzelmet a csapatomnak és utána az a sok éljenezés mind nekem szól. Imádom az adrenalint és azt az életérzést, ami ilyenkor megjelenik bennem. Ezért választottam a kviddicset fő szakmámnak.
A legelső legfontosabb dolog az életembe ugyan a kviddics, de ott vannak még a nők is. Mi lenne velünk nélkülük? Hogyan is tartanám el magamat? Feleségem ugyan még nincs, mivel túlságosan is nőcsábász vagyok ahhoz, hogy valaki mellett el tudjam kötelezni magamat, de a drága anyám nagyon jó szívvel hoz nekem mindig enni. Ez teljesen elég.
Nagyon könnyen fel lehet hergelni. A düh a legnagyobb ellenségem. Ilyenkor szinte teljesen elveszítem a fejemet, de persze még nem volt nagyobb problémám ebből. Remélem nem is lesz. Imádom, hogy mindig sikerül az, amit eltervezek. Az akaraterőm akkora, hogy egyszerűen senki sem tudna eltántorítani egyes dolgoktól. Ha te azt mondod, lehetetlen, én megcsinálom!
Az emberek első látásra talán megijednek tőlem, vagy inkább nem szívesen állnak szóba, mivel sokszor komor a tekintetem. Ha elmosolyodom, bevetem azt a fránya félmosolyt, amit betanultam az iskolás éveim során a diáklányok elbűvölésére, akkor minden más lesz. A komor pofit rögtön el is felejtik az emberek.
Nőkkel mindig gyengéd vagyok, soha nem bántanám őket. Mindezek mellett amit elmondtam, teljes mértékben megértek másokat és meg is tudják velem beszélni a gondjaikat. Barátaim sokszor jönnek hozzám tanácsért.

Megjelenés

Szőkésbarna, körülbelül fülemig érő hajam van, amit sokszor zselézek oldalra. Kifejezetten utálom, ha össze vissza áll, ebben kicsit kényes vagyok. Hozzá illő, szinte mindig kialvatlan és karikás szürke szemeimmel általában mindenkit el tudok bűvölni. Néha van szakállam, néha nincs, ez mind attól függ, hogy mennyire vagyok lusta kedvemben. Sokan mondják, hogy ha nincs szakállam akkor körülbelül 5 évet le is tagadhatnék, de a szakáll sem áll rosszul. Szóval amikor fiatalnak akarok látszani (nem mintha a 28 évemmel olyan öreg lennék) akkor megborotválkozom. Elég magasnak számítok a férfiak köreiben a 180 centiméteremmel és kivételesen ehhez képest nem vagyok se túl sovány, se túl kövér, hanem minden a lehető legmegfelelőbb. Kidolgozott izomzatom van, éveket szántam rá és még a mai napig is eljárok edzeni ha azon múlik.
Legtöbbször lazán öltözködöm, egy egyszerű farmernadrág és valamilyen póló hozzá, de mondjuk szeretem az ingeket is. A megjelenésem sok embernek felkelti a figyelmét, a nők szeme általában megakad rajtam, de ezen soha nem csodálkozom. Kiegészítőket (nyaklánc, stb...) ritkán veszek fel.

A Roxfortban volt lehetőségem megtanulni az animágiát. Nem volt könnyű, de viszont nagy szenvedések és kitartás árán sikerült elérnem a célomat. Bejegyzett animágus vagyok és sarki róka alakot tudok felölteni. Különleges ismertetőjelem rókaként, hogy a szemeim még szürkébben csillognak, mint eredetileg.

Életed fontosabb állomásai

1968-ban láttam meg a holdvilágot, a Szent Mungo Varázsnyavalya- és Ragálykúráló Ispotályban, aranyvérű család második gyermekeként. A bátyám két évvel idősebb tőlem, és ő anyám (Hilda) első házasságának csemetéje. Hilda hozzáment egy rákos férfihoz elég fiatalon, majd megszülte neki a trónörököst és nem sokkal a bátyám születése után el is halálozott. Egy évvel később anyám újra férjhez ment, mivel egyedül nem tudta eltartani magát és a bátyámat. A férj szinte adta magát, pénzes és jól nevelt család sarja, aki senkinek sem kellett. Hát igen, Hildának nem volt más választása, úgyhogy hozzáment ehhez a férfihoz, akit az apámnak nevezhetek. Óriási kúriában laktunk gyerekkoromban, a nagyszüleink mindent finanszíroztak nekünk és rengeteg ideig nem is tudtam, hogy a bátyám az nem a vér szerinti testvérem. Furcsa volt már kiskoromban is, hogy a nagyszüleim másként bánnak vele, mint velem. Mikor kiderült, nagyon mérgesek voltunk anyámra, hogy nem mondta el, de végül nem is érdekelt minket annyira a dolog, csak felfújtuk az egész ügyet.
Szóval, a nagy kúria rengeteg lehetőséget tárt fel számunkra. Az első repülésünk, düh miatti ablaktörés, stb... mind-mind abban a házban történt. Aranyvérűek vagyunk, így is lettünk nevelve. Mivel a környéken szinte csak varázsló gyerekek éltek, ezért rengeteg ismerősöm lett, mire oda jutottam, hogy végre elindulhatok a Roxfortba. Nagyon irigyeltem a bátyámat, hiszen ő két évvel hamarabb elkezdte az iskolát mint én. Akkor még kis izgága srác voltam, és mikor betöltöttem a 11 éves kort, már alig vártam, hogy megkapjam a Roxfortos levelet, amiben közlik, hogy felvételt nyertem. Be is jutottam, majd el is utaztunk, a Teszlek Süveg a Mardekár házba osztott be. A szüleim kissé csalódottak voltak, hiszen nem gondolták volna... a bátyám Hugrabugos volt.
Én nem bántam meg, hogy ebbe a házba kerültem. Szerettem a Mardekárt, jó ideig én voltam a kviddics csapat fogója. Itt kezdődött a karrierem. Végigjártam az iskolát, mindent átélve én is persze, majd ahogy végeztem, rögtön felkeresett egy edző, aki bejuttatott egy nagyon király csapatba. Sokat járunk versenyekre, a kviddics lett az életem. Naponta edzés, és szinte ez lett az életcélom. Imádom amikor rám figyel a közönség, amikor végre megnyerem a meccset.
Szóval a Roxfort után, amint beindult a karrierem, kivettem egy házat magamnak Londonban és azóta ott élem az életem nagy részét. Varázsló környezetbe járok, nem igazán szeretem a muglikat... azért a mugli nők is szépek.
Barátnőm az volt, mindig akad egy két jelölt az évek során, de még nem gondolkodtam komolyabban a dolgokon. Igen, már korban ott vagyok, hogy esküvő, gyerekek és így tovább, de viszont ha a karrierem szeretném építeni, úgy kevés időt tudnék lenni a családommal, ami nem biztos, hogy teljesen jó ötlet lenne. Nekem ez volt az álmom, megvalósítottam és innentől kezdve olyan embereket keresek, akik ezt el tudják fogadni.

Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Sebastian McCormack   Sebastian McCormack Empty2014-09-25, 09:19



Elfogadva!

Hát ugye a pb-det már kitárgyaltuk, nem is mondhatok mást most sem, csak hogy *-* és még egy kis *-*
A kari remek lett, érdekes figura, azért remélem, hogy majd megtalálja egyszer az a nagy szerelem, amit össze tud egyeztetni a sporttal is, milyen kár, hogy az ábrándos kis Luna túl fiatal hozzá. Very Happy Szépen írsz, de ezt eddig is tudtam, a jellem és a kinézet is szép kifejtős lett, amiből tényleg átjön a kari jelleme. Biztosan remek lesz a pasassal játszani is, ha már eleve ilyen jó kis alapanyagot raktál össze. Foglalóztál már ha minden igaz, mindent, amit lehetett, úgyhogy más dolgod nincs, mint megvárni amíg lesznek helyszíneink és mehetsz is játszani. ^^




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sebastian O'Keefe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: