ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 13:07-kor
Kalandmester


Ma 13:01-kor
Cheon Seung-ah


Tegnap 20:04-kor
Troy Smallwood


Tegnap 18:09-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 17:46-kor
Alistair Wilson


Tegnap 10:26-kor
Seraphine McCaine


2024-04-26, 22:44
Shanna Griffin


2024-04-26, 22:38
Cody L. Mortimer


2024-04-26, 20:33
Joyce Brekinridge


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Tibet - Page 2 I_vote_lcapTibet - Page 2 I_voting_barTibet - Page 2 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Tibet - Page 2 I_vote_lcapTibet - Page 2 I_voting_barTibet - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Tibet - Page 2 I_vote_lcapTibet - Page 2 I_voting_barTibet - Page 2 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Tibet - Page 2 I_vote_lcapTibet - Page 2 I_voting_barTibet - Page 2 I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Tibet - Page 2 I_vote_lcapTibet - Page 2 I_voting_barTibet - Page 2 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Tibet - Page 2 I_vote_lcapTibet - Page 2 I_voting_barTibet - Page 2 I_vote_rcap 
Megan Smith
Tibet - Page 2 I_vote_lcapTibet - Page 2 I_voting_barTibet - Page 2 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Tibet - Page 2 I_vote_lcapTibet - Page 2 I_voting_barTibet - Page 2 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Tibet - Page 2 I_vote_lcapTibet - Page 2 I_voting_barTibet - Page 2 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Tibet - Page 2 I_vote_lcapTibet - Page 2 I_voting_barTibet - Page 2 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70678 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Tibet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Grayson Paisley
Reveal your secrets
Grayson Paisley
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Tibet   Tibet - Page 2 Empty2024-02-02, 19:37


First topic message reminder :



Tibeti túrára fel
[You must be registered and logged in to see this image.]


A karácsonyi szünet napjai elmúltak, a kastély falai közé lassan visszatért az élet. Bár hideg, havas idő volt, de a hétvégi roxmortsi túrák se maradtak el, így lassan az utcák is újra teli lettek diákokkal, akik a roxmortsi lakosonál jóval hangosabban járkáltak boltról boltra, ivóról ivóra. Paisley professzor - vagy nevezhetnénk egykori professzornak is, hiszen már nem része a roxforti tanári karnak, ugyanakkor a professzor megszólítás rajta maradt.. tán a kiállása teszi vagy a megszokás, nem is lényeges. Nincs ellenére, ezért kedvtelve aposztrofálja így magát - nyelviskolája a főutcára nyílik, egy régi talárboltot bérel erre a célra, mely fölött apró, de ízlésesen berendezett lakrész az, ahol azóta él, hogy a Roxfortból kiköltözött. A kirakat, mely egy nyelviskola tekintetében funkciótlan is lehetne Grayson szerint a helyiség éke, s kifejezetten szeret úgy tanítani, hogy az ablakhoz közeli asztalnál ül a diákjaival. Abban hisz, hogyha a nyelv van annyira érdekes, hogy semmiféle nyüzsgő utca nem tudja elvonni róla a figyelmet, akkor az már igazi érdeklődésre vall.
A tanulóhelyiség fölötti lakrászben általában pedáns rend uralkodik,de ezen a januári napon a szoba fel van dúlva, mintha valaki keresett volna odabent valamit. Nem tudni, hogy megtalálta-e, ám az biztos, hogy a fiókok tartalmát mind-mind kiborogatták, székek feldöntve, a kredencből kiesett néhány tányér cserepei a padlón szerte-szét. Az ágy alatt viszont mintha megcsillanna valamin az ablakon bekandikáló, gyenge téli nap fénye. Ugyanaz a fény, amiben fürödve Sera elé zuhan a Nagyteremben a viharvert bagoly egy látványosan vérmocskos [You must be registered and logged in to see this link.]lel.

//Határidő: 02.09., én írok 02.10.
Szeretném kérni, hogy az első körben Sera kezdjen. Utána nekem mindegy a sorrend, cserélhettek is Smile A nyitóhszbe örülnék, ha mindenki leírná, hogy mit visel a karaktere aktuálisan.


[You must be registered and logged in to see this link.]



Don’t let the past steal our present.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Grayson Paisley
Reveal your secrets
Grayson Paisley
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Tibet   Tibet - Page 2 Empty2024-02-17, 21:02




Tibeti túrára fel
[You must be registered and logged in to see this image.]

Az illat egyértelműen szantál. Sera ha kutat az emlékeiben akkor eszébe juthat, hogy Gray mit mondott neki a különböző füstölők hatásairól. A szantál illata az egyik legmagasabb szintű spirituális rezgés, ellazítja a szív és a torok csakráit. Serkenti a tisztánlátást, elősegíti a korábbi életek látását, gyógyulást, öngyógyítást, belső tisztítást, védelmet ad, megnyugtatja az elmét. Az igazi szantál sokáig megőrzi az illatát. Ami furcsa lehet, az a leégett füstölőszár helye. Általában az ablakpárkányon áll a füstölőtartó, de most hanyagul az egyik székre van téve.
Se Sera nem érezhet csapdát a merengő helyén, se Lio, ám Lio képessége nagy segítségére van abban, hogy rájöjjön: a merengő valójában csak úgy néz ki, mintha az lenne, de nem az. Egyfajta helyettesítő tárgy, melynek varázsképessége szintén feltűnő. Láthattak ilyet az iskolában is, amikor az utazásra használható, varázserővel felruházott tárgyak volt a tananyag.
Míg a lányok nézelődnek, addig Dwight az ablakon kémlel kifelé. Árnyat ugyan nem lát,  de egy sólyom suhan el az ablak előtt és mintha röptében megállna egy pillanatra, hogy benézzen az ablakon. Rém fura, mondhatni. Vajon a madár figyelte őket vagy csak a képzelete játszik vele?

//Határidő: 02.22., én írok 02.23.


[You must be registered and logged in to see this link.]



Don’t let the past steal our present.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Dwight Jennings
Reveal your secrets
Dwight Jennings
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Tibet   Tibet - Page 2 Empty2024-02-14, 17:21



people change and forget to tell each other
Dwight Tibetben

[You must be registered and logged in to see this image.]
   

Kissé talán mindig is kettős érzés volt, amit a másik családdal szemben éreztem. Egyrészt kisfiúként jó volt velük barátkozni, aztán amikor meghaltak a szüleim, valahogy Sashát okoltam, mintha egy kislány rá tudna erősíteni a családok baráti rivalizálására. Felnőve végül Sashának megbocsájtottam, de ránézve sosem tudok már jó érzéssel gondolni a múltunkra, a nővérei viszont más tészta. Sasha eltűnt, a nővéreivel még egy rövid ideig tartottuk a kapcsolatot, és talán pont az az idő kellett, hogy ne emésszen el a sötét. Így aztán átsiklom a mondaton, hogy vőlegényként aposztrófálunk egy ex tanárt. – Ahha. Nem kell elvárni. Nektek köszönhetem főleg, hogy nem kallódtam el. Segítek. – Felelem rövid, kurtán-furcsán semleges stílusban. Tudom én, hogy a kívülállók nem tartanak sokra, csakis varázslósakk körökben, de nekem az elég. Különösebb mágikus adottságom sincsen, csupán a nimfa szertartás elavult hagyománya. Kapcsolatom van a sötét erdő fáival, de ez minden, kétlem, hogy két képzett boszorkány mellett a labdába rúgok, de több szem többet lát, ahogyan az idősebb nővér is megjegyzi. Mindenesetre segítőkészen bólintok, némi hálás pillantást is mellékelve, hogy szinte családtagként kezel, nem pattint le. Ugyanakkor ketten vannak, még akkor is ha a szőke a férfi menyasszonya, Lioneah még mondhat nemet. Ez sem történik meg, nem is reagálja le; hallgatás belegyezés! Már én is kabátban lépdelek picit lemaradva tőlük, de tartva a tempót, furcsán borzolódik a tarkóm. Olyan, mint amikor a sakk közben engem néz vagy egy szobányi tömeg. Nem pillantok körbe, fókuszálni kell. Zsebrevágom a kezem, hogy belépjünk a helységbe. Nem teszem szóvá, hogy a kupi valami szerelmi csatározás maradványa is lehet, mert nyilvánvalóan eltűnt a fickó, esetleg elrabolták. – Az, aki éppen másra használta a pálcáját. Példának okáért idézett valamit. – A Lumost bizonyos varázslatokkal párhuzamosan lehet használni, de még egy hozzám hasonló kevésbé képzett varázsló is tudja, hogy ha már valami erősebbről lehet szó, akkor arra kell koncentrálni. Én magam nem nyitogatok szekrényeket, ajtókat, úgy veszem, hogy Seraphine van otthon. Az egyik sarokba húzódom, nem akadályozva őket, viszont onnan jobban is belátom a teret. Megpróbálom rekonstruálni, hogy ki jöhetett be, hogyan, Grayson ismerhette-e azt, aki elvitte, feszegették-e a bejáratot. Az egyik ablakhoz lépve csak kikukkantok a fal takarásából, hogy ha jól éreztem, hogy figyelnek minket, látok-e szemközt, vagy netán az egyik háztetőn valakit.


Never gonna give up ● New love borns :copyright:




***
Vissza az elejére Go down
Lioneah McCaine
Reveal your secrets
Lioneah McCaine
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Tibet   Tibet - Page 2 Empty2024-02-12, 12:37



[You must be registered and logged in to see this image.]

Angyalok & Lioneah

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem lep meg, hogy Sera nem veszi fel most a viccelődésemet, vagy hogy egyből védelmezi ezt a pasast, az ellenben annál inkább, amikor kiderül a lánykérés dolog és hogy az érkező szomszédnak máris mint vőlegényét mutatja be. Nem sokon múlik, hogy ne hallassak egy gúnyos horkantást, de végül visszafogom magamat és várok, amíg beszámol a a kölyöknek - mégis csak tizenhét éves -, hogy mi a helyzet. Az azért meglep, hogy velünk akar tartani. Bár szomszédok vagyunk és asszem valamit akart anno a húgunktól, de én sose folytam ennél jobban bele a családi ügyekbe. Mindig is azóta, ami történt ellenséges voltak a legtöbbekkel, ahogyan Dwighttal sem volt éppenséggel jó, vagy egyáltalán érdemi kapcsolatom a szüleink halála utána, a korábbi időkre pedig már alig-alig emlékszem. Akkor még lehet, hogy egy fokkal elviselhetőbb voltam.
- Menjünk már! - morranok fel inkább, amikor Sera óvatoskodik, meg aggodalmaskodik. A magam részéről elsőként öltözöm fel és indulok el, bár az utat persze mutatni kell. Tény, hogy jóval többet járok Roxmortsba azóta, hogy átvettük a gyógyító boszorka "üzletét", de általában célirányosan teszem. Nem koslattam a nővérem után, hogy hová költözött pontosan a... vőlegénye miután kvázi kirúgattam az iskolából.
Azért arra nem tehetek róla, de felemelkedik a szemöldököm, amikor felhúzza a gyűrűt, de végül nem mondom ki, hogy minek, ha netán a pasas már hulla. Azt hiszem ezzel nem segíteném elé a jelenlegi kutatást, maximum Sera csak még zaklatottabbá válna.
- Na, de mégis ki gyújt gyertyát és illatosít be, ha átkutat egy helyet? Miért nem használt egy szimpla Lumost? - teszem fel a magam elsősorban költői kérdéseit, hiszen erre most úgy sem fognak tudni válaszolni, csak nem értem a dolog logikáját. Egyelőre körülnézek a szobában, látok-e más elhullajtott nyomot, akár egy papírlap alá szorulva, vagy szék/szekrény alá begurulva. Aki itt hagy egy alig elaludt gyertyát, simán lehet annyira trehány, hogy más árulkodó nyomot is hagyott maga után.
- Betudok menni, ha akarod. - válik az alakom áttetszővé, hiszen szellem alakban gyakoratilag nem sebezne csapda sem, mert akár egy becsapódó akármi is átmenne a testemen és kész. Látom én, hogy Sera vizsgálódik, besegítek azért és ha rábólint, akkor simán besurranok abba a rejtett szobába, hogy kiderüljön egyáltalán bejutott-e oda az, aki próbálkozott vele, vagy sem.

//Dzsinn:
I. Képesek áttetsző szellemalakot felvenni néhány percre/körre. Ilyenkor átmehetnek falakon, nem éri őket fizikai támadás.
IV. Könnyen átlátják tárgyak működését legyen az egy zárszerkezet, csapda, vagy mágikus ereklye, ezáltal fel is ismerik a mágikus tárgyakat egy pillantás alapján.//



[/color]
[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]




mert amit akar,
a lélek árán veszi meg.
[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Indulat ellen harcolni
nehéz,

Vissza az elejére Go down
Seraphine McCaine
Reveal your secrets
Seraphine McCaine
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Tibet   Tibet - Page 2 Empty2024-02-11, 22:50



A megmentők & Seraphine

"Az igazi hiba az, ha hibázol, és nem javítod ki."

[You must be registered and logged in to see this image.]
Kicsit kiül az arcomra a hitetlenség Lioneah feltételezésére, hogy csak nincs kedve visszajönni hozzám, Roxmortsba, az közös életünkhöz, amit bár mindketten külön-külön karrierrel, de építgetünk. - Biztosan. - válaszolok csak ennyit, nem tűnik a hangomon a sértettség, viszont az, hogy nem folytatom egyértelműen jelezheti, hogy a felületes figyelme arra sarkall, hogy inkább hallgassak és tartsam magamban az aggodalmam. Amit talán még képes is lennék megtenni egy ideig, ha nem jön a bagoly és a levél a hírekkel.
- Nem hiszem, egyáltalán nem ilyen a stílusa, soha nem okozna szándékosan rossz érzést és fájdalmat egy átverés miatt. Főleg akkor, ha komolyan gondolta, hogy... - elhallgatok kicsit és Lioneah-ának odamutatom a pontos tartalmat, nem rejtem el előle azt se, hogy Grayson meg akart kérni, vagy... megkért, viszont amikor Dwight lép oda, neki inkább összefoglalom, hiszen lehetséges, hogy a volt professzoráról és a közel hét évvel idősebb szomszédjának magánéletéről részletekre nem feltétlenül kíváncsi.
- A bagoly rossz hírt hozott, a vőlegényem bajban van Tibetben, valakik megtámadták őket. - szuszakolom ki magamból, látszik rajtam az idegesség és talán az is kihallattszódik, hogy ez a vőlegény dolog elképesztően friss és most először hagyja el a számat. Oldalt is pillantok a húgomra, hogy milyen reakciót kapok rá tőle, aztán egy kicsit vonakodva teszem hozzá.
- Nem tudom, hogy mekkora veszélyben van és nem akarlak bajba keverni, neked Grayson senkid, de... ha tényleg komolyan gondolod, akkor azt hiszem elfogadnám a segítséget. - mondom, bár látszik rajtam, hogy ahogy Sashát is még mindig szívem szerint kislányként kezelném, úgy a vele hasonlókorú Dwightot is óvnám az egésztől.
- A lakásnál még csak nem lehet semmi baj és több szem többet lát. - teszem hozzá, és ha Lioneah-nak nincsen heves ellenvetése, akkor veszem a kabátom és perdülök is ki velük a nyomomban.
A helyszínre érve erősen rossz érzéssel tölt el a felfordulás, főleg, hogy az épülő paranoiámhoz még az az érzés is társul, mintha valaki figyelt volna miközben ide jöttünk. Első körben kihúzom az említett fiókot és amikor előkerül a gyűrű egy kicsit bele dermedek a mozdulatba és néhány pillanatig csak bámulom... aztán felhúzom a gyűrűs ujjamra. Bármit is kerestek, biztosan nem az érték vagy a csillogás alapján mentek, különben ékszer se maradt volna hátra.
Megpróbálom belőni, hogy az illat, ami terjeng jellemző-e arra, amit Gray használna vagy sem, hogy biztos lehessek abban, hogy nem ő tért ide vissza, mióta elküldte a levelet, ki tudja mikor. Elkezdek körülnézni, a merengő felé is, de amikor jön a rossz érzés megállok és csendesebben szólok a többiekhez.
- Lehet, hogy aki felforgatta a helyet hátra hagyott valamit... vagy még mindig figyel, hátha olyat találunk mi meg, amit ő nem. - suttogom, és próbálom újra végigfuttatni a tekintetemet mindenen, belesve a Merengőt rejtő szerkezethez is, akad-e átok, csapda rajta. Próbálok fókuszálni, alapos lenni és gyors, de az aggodalom, hogy Graysonnak baja eshetett és a felforgatott lakás látványa egyértelműen felzaklat, nem sikerül csak úgy "bevetés üzemmódra" kapcsolnom. A mosómedve familiárisom még a kis kezeivel el is kezdi szortírozni a ruhákat és visszapakolni a lelökött tárgyakat, mintha ezzel próbálná nyugtatni a rendszerhez szokott idegeimet, de hát ez a próbálkozás csepp a tengerben.

// Dobás: 6

Ereklyevadász szak: Csapdaismeret + Auror szak: Csapdaismeret alapok (elmélet-gyakorlat)
Akrobata 6-7. szint, részletek: 6. szint: Csapdaismeret: Képes bonyolult csapdákat létrehozni és felismerni akár mágikus rejtett csapdákat is, mivel már annyira ismeri ezeket a szerkezeteket, hogy kiszúrja az eltéréseket különböző helyeken. + Mindenféle, akár mágikus zárakat is képes kinyitni, vagy megérteni, hogy milyen módon lehet kinyitni őket, mire van hozzájuk szükség. //




[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Aki tudja, hogy mit kellene tennie,
de valamiért mégsem teszi, az tudatosan köpi szembe magát.
Ennél jobban pedig nem alázhatja meg magát senki.
Vissza az elejére Go down
Grayson Paisley
Reveal your secrets
Grayson Paisley
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Tibet   Tibet - Page 2 Empty2024-02-10, 21:55




Tibeti túrára fel
[You must be registered and logged in to see this image.]

Az illat egyértelműen szantál. Sera ha kutat az emlékeiben akkor eszébe juthat, hogy Gray mit mondott neki a különböző füstölők hatásairól. A szantál illata az egyik legmagasabb szintű spirituális rezgés, ellazítja a szív és a torok csakráit. Serkenti a tisztánlátást, elősegíti a korábbi életek látását, gyógyulást, öngyógyítást, belső tisztítást, védelmet ad, megnyugtatja az elmét. Az igazi szantál sokáig megőrzi az illatát. Ami furcsa lehet, az a leégett füstölőszár helye. Általában az ablakpárkányon áll a füstölőtartó, de most hanyagul az egyik székre van téve.
Se Sera nem érezhet csapdát a merengő helyén, se Lio, ám Lio képessége nagy segítségére van abban, hogy rájöjjön: a merengő valójában csak úgy néz ki, mintha az lenne, de nem az. Egyfajta helyettesítő tárgy, melynek varázsképessége szintén feltűnő. Láthattak ilyet az iskolában is, amikor az utazásra használható, varázserővel felruházott tárgyak volt a tananyag.
Míg a lányok nézelődnek, addig Dwight az ablakon kémlel kifelé. Árnyat ugyan nem lát,  de egy sólyom suhan el az ablak előtt és mintha röptében megállna egy pillanatra, hogy benézzen az ablakon. Rém fura, mondhatni. Vajon a madár figyelte őket vagy csak a képzelete játszik vele?

//Határidő: 02.22., én írok 02.23.


[You must be registered and logged in to see this link.]



Don’t let the past steal our present.
[You must be registered and logged in to see this image.]


A hozzászólást Grayson Paisley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2024-02-17, 20:30-kor.
Vissza az elejére Go down
Dwight Jennings
Reveal your secrets
Dwight Jennings
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Tibet   Tibet - Page 2 Empty2024-02-07, 17:31



people change and forget to tell each other
Dwight Tibetben

[You must be registered and logged in to see this image.]
   
  Soha nem korai előre készülni a nyári világbajnokságra, de azt nem roxfortos helyiekkel kéne. Úgy hallottam, hogy a bolgárok is egészen ügyesek, csak éppen teljesen más stílust képviselnek, mint a britek, akik között már nem érzek kihívást, s talán itt lenne az ideje, hogy leüljek nemzetközileg is bábukat gyilkolni. Mindenesetre unottan kevergetem a levest, a dohányzást még nem sikerült letenni, ahhoz lenne jobban kedvem, az pedig sosem szokott zavarni, hogy egyedül üldögélek a Griffendéles asztal sarkán, én valószinűleg sosem leszek az a közkedvelt hős, mint a nővérem. A sakkozók körében mindenki tisztel, de az szűk réteg, és hát Daphne azt szokta mondani, hogy a táblán kívül is van élet. Kacérkodtam egy ideig a bájital keveréssel, még érzékem is lenne hozzá, de a mardekárosok gyakorta kisajátítják, hogy csak ők lehetnek benne tehetségesek. Mindenesetre a nővérem meg a sógor most elvannak a babával, pár nap szabadságra mentek, akár be is nézhetnék hozzájuk, de ezen a most nem tudok többet tűnődni, mert a szomszédos asztalok egyikénél a gyerekkori szomszédaim riadnak meg valamin, döbbennek le. Felsóhajtok, én aztán nem a segítőkészségemről vagyok híres, de hát a régi ismeretséget nem temettem el. A szüleink sokáig összejártak, én meg Sasha után kajtattam, még akkor is, ha ő már a múlt. Ám tegyük fel, hogy a nővérei arról nem tehetnek, hogy már nincs meg ez a kapcsolat, úgyhogy ledobom a kanalat, s kiemelem a lábaimat a pad mögül, hogy a kezembe fogva a kabátomat odahajoljak Seraphine másik oldaláról. - Baj van? Tudok valamit segíteni? - Nem méltatom Lioneah csinosabb külsejét, mondhatni Sasha testvérei amolyan tabutéma. Különben sem vagyok nagy kandúr, ritka az, hogy tényleg érdekel valaki úgy huzamosabban, mert hát az emberi kapcsolatok nem az én világom. A ruházatom egyébként egy kapucnis pulcsi, farmer, bakancs, a karomon pedig egy bokáig érő hosszú kabát. Nyilván nem olvasok bele semmibe, ha csak oda nem mutatják nekem.


Never gonna give up ● New love borns :copyright:




***
Vissza az elejére Go down
Lioneah McCaine
Reveal your secrets
Lioneah McCaine
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Tibet   Tibet - Page 2 Empty2024-02-05, 10:42



[You must be registered and logged in to see this image.]

Angyalok & Lioneah

[You must be registered and logged in to see this image.]

Iszonyú nagy baromságnak gondolom ezt az elvonulunk a világtól marhaságot. Meditálás, meg Tiber... jó ég! Őszintén szólva eddig se sokon múlt, hogy ne fejezzem ki a nővérem felé abbéli szkeiticizmusomat, hogy a pali egyáltalán nem azért húzott el, hogy az elméjét pallérozza, hanem simán csak szórakozik valahol egy táj szigeten csini táj csajok között. Na, de rendes lány vagyok én... néha, szóval visszafogtam saját véleményemet, legalábbis eddig, főleg mert Sera nem nagyon hozta szóba a témát, na de most hogy eszünk és nyafogni kezd nekem, már sokkal nehezebb csendben magamban tartani a nem túl pozitív véleményt.
- És teljesen biztos vagy benne, hogy ott van? Lehet, hogy valahol bulizik és elfelejtett jelentkezni, mert túl jól el van... itt meg rohadt unalmas és hideg van. - vetem oda félvállról, miközben a desszertet turkálom. Nem vagyok nagy édességkedvelő és őszintén szólva a tökör pite helyett inkább ennék pár pillecukrot, de az most pont nincs az asztalon. A ruhám egyébként a megszokott átlagot tükrözi. Farmert viselek, a hajam még mindig szőke és lófarokban van hátul összefogva. Felül egy már-már testhezállóbb fajta póló van rajtam, ami újfajta viselet, mivel igen sokáig rejtettem el a külsőmet a gyerekkorom tragédiájának hála. A kabátom mellettem pihen a padon, egy egyszerű fekete téli dzseki mindenféle flanc nélkül, belül meleg bolyhos és az eladó szerint egy kis hőtartó bűbájjal is át van itatva. A sapkák híve nem vagyok, de a kabátnak van kapucnija, az elég, ha az ember kimenne valahová, bár mára nem terveztem effélét, amíg meg nem érkezik a levél és a nővéremen úrrá nem lesz a pánik.
Eltolom magamtól a megtúrkált pitét és csodával határos módon nem kezdem el forgatni a szememet, hogy ilyen szinten kétségbe esik. Oké, a véres levél nem feltétlenül jó jel, de lehet, hogy tibetben béna borotvák vannak, vagy netán maga Grayson béna és megvágta magát.
- Jól van nyugi... többet tudunk, ha odamegyünk. - szusszanok végül, amikor én is átfutom áthajolva kicsit az asztal felett a levelet, vagy ha odaadja. Oké a tartalma alapján talán nem arról van szó, hogy a pasas bénán borotválkozik... bár még mindig nem zárhatjuk ki, hogy az egész kamu. - Lehet, hogy ez valami elcseszett meglepetés, amivel oda akar hívni, hogy együtt melegedjetek a táj tengerparton. - vetem fel a lehetőséget, bár eddig azért komolyabbnak tűnt a tanárbácsi ahhoz, hogy effélével viccelődjön és remélhetőleg ismeri annyira a nővéremet, hogy nem hozná így rá a frászt. - Ha erről van szó szívesen beverem az orrát helyetted. - teszem még hozzá, hogy talán kicist enyhítsek a jelenlegi feszült helyzeten, de persze szedem a kabátomat már közben is. Ha Sera úgy véli nézzük meg a lakást, akkor nézzük meg a lakást. A cinizmusom ellenére is fel sem merül bennem, hogy ne tartsak vele. Eléggé ki van bukva ahhoz, hogy egyedül akciózzon, főleg ha nekiindul Tibetnek. Lássuk be, azért az nincs közel.



[/color]
[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]




mert amit akar,
a lélek árán veszi meg.
[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Indulat ellen harcolni
nehéz,

Vissza az elejére Go down
Seraphine McCaine
Reveal your secrets
Seraphine McCaine
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Tibet   Tibet - Page 2 Empty2024-02-03, 21:56



A megmentők & Seraphine

"Az igazi hiba az, ha hibázol, és nem javítod ki."

[You must be registered and logged in to see this image.]
Habár Dany-vel évek óta barátok voltunk, mielőtt még rokonokká lettünk szegről-végről, én sem töltöttem vele a karácsonyt. Míg mi a a testvéreimmel és a párjaikkal - már aki felvállalta! - és az egy fokkal távolabbi unokatestvérekkel, szomszédokkal karácsonyoztunk otthon Paisley-ben, addig a névszerinti Paisley-k egyike, Gray Tibetbe ment, Dany és az egész másik vonal pedig azt hiszem haza, Olaszországba egy szintén nagy családos karácsonyra.
Előfordult már korábban is, hogy sok időt töltöttünk külön, az én küldetéseim miatt vagy azért, mert Gray vonult el vagy Tibetbe, vagy máshová, viszont ez most más. Kezd nyomasztó lenni a hiánya és az, hogy már egy ideje vissza kellett volna érnie, még ha nem is feltétlenül a Roxfort tanévéhez illeszti már az életét. Hiányzik, ez látszik rajtam, ahogy a tányéromon magam előtt az ételt színek, formák szerint válogatom kényszeresen szét, ahelyett, hogy enném.
- Hülyeség aggódnom, ugye? Még is mi rossz történhetne egy Tibeti monostorban? - bukik ki a költői kérdés, de azért még is csak a húgomnak van félig címezve, miközben eszünk. Ahogy megjelenik a bagoly először fel se pillantok, bár sosem szerettem, amikor posta-időn kívül jöttek, valahogy a  repülő madarak a fejünk felett és a lakoma nem fér össze, de végül az állat előttem landol és a véres levél elém pottyan. Véres... Először lefagyok, érte se nyúlok, aztán kicsit megrázom a fejem és nyilván felbontom. Nem rejtegetek az ég világon semmit, Lioneah vagy akárki (Dwight?) előre is dőlhet átfutni, ha felvállalja, hogy behajoljon a vállam mellé. Szívem szerint az elején elmosolyodnék, de a vér és a bagoly állapota túlságosan aggasztó, ahogy falom a sorokat néhányszor megrebbenek, összeráncolom a szemöldököm, aztán fel is ugrok az asztaltól döbbenten.
- Mennem... mennem kell... mennem kell... Lio... azonnal mennem kell! - jön a közepesen sokkos állapot, bár nehéz lenne megmondani mi sokkolt le jobban, hogy TÉNYLEG baj lehet Tibetben, vagy az utolsó néhány sor. Akármennyire nem hagyományos megközelítés, ott van feketén fehéren a leánykérés. Nem tudom, hogy a húgom mit fog rá mondani, de még a sokkon keresztül is látszik, hogy a válasz egyértelműen igen lesz. - Nem tudom a pontos utat Tibetbe, de a lakásban biztosan megtalálom... Megtaláljuk. Szükgésem van rád, Lio, nem veszíthetem el, túl sokat veszítettünk már mindannyian. - dobban egy hatalmasat a szívem, hiszen sosem voltam egy nagy magányos hős, persze, ha rákényszerülnék, akkor nem tartana vissza az se, hogy senki se akar elkísérni. A tekintetem kicsit lázasan ugrál a húgomra, a levélre, a minket körbevevő emberekre, de az biztos, hogy pillanatokon belül ki fogok fordulni a teremből és elindulok Roxmortsba, úgy is rengeteg holmim már amúgy is ott van, nem kell feltétlen kitérőt tennem.




[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Aki tudja, hogy mit kellene tennie,
de valamiért mégsem teszi, az tudatosan köpi szembe magát.
Ennél jobban pedig nem alázhatja meg magát senki.
Vissza az elejére Go down
Grayson Paisley
Reveal your secrets
Grayson Paisley
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Tibet   Tibet - Page 2 Empty2024-02-02, 19:37




Tibeti túrára fel
[You must be registered and logged in to see this image.]


A karácsonyi szünet napjai elmúltak, a kastély falai közé lassan visszatért az élet. Bár hideg, havas idő volt, de a hétvégi roxmortsi túrák se maradtak el, így lassan az utcák is újra teli lettek diákokkal, akik a roxmortsi lakosonál jóval hangosabban járkáltak boltról boltra, ivóról ivóra. Paisley professzor - vagy nevezhetnénk egykori professzornak is, hiszen már nem része a roxforti tanári karnak, ugyanakkor a professzor megszólítás rajta maradt.. tán a kiállása teszi vagy a megszokás, nem is lényeges. Nincs ellenére, ezért kedvtelve aposztrofálja így magát - nyelviskolája a főutcára nyílik, egy régi talárboltot bérel erre a célra, mely fölött apró, de ízlésesen berendezett lakrész az, ahol azóta él, hogy a Roxfortból kiköltözött. A kirakat, mely egy nyelviskola tekintetében funkciótlan is lehetne Grayson szerint a helyiség éke, s kifejezetten szeret úgy tanítani, hogy az ablakhoz közeli asztalnál ül a diákjaival. Abban hisz, hogyha a nyelv van annyira érdekes, hogy semmiféle nyüzsgő utca nem tudja elvonni róla a figyelmet, akkor az már igazi érdeklődésre vall.
A tanulóhelyiség fölötti lakrászben általában pedáns rend uralkodik,de ezen a januári napon a szoba fel van dúlva, mintha valaki keresett volna odabent valamit. Nem tudni, hogy megtalálta-e, ám az biztos, hogy a fiókok tartalmát mind-mind kiborogatták, székek feldöntve, a kredencből kiesett néhány tányér cserepei a padlón szerte-szét. Az ágy alatt viszont mintha megcsillanna valamin az ablakon bekandikáló, gyenge téli nap fénye. Ugyanaz a fény, amiben fürödve Sera elé zuhan a Nagyteremben a viharvert bagoly egy látványosan vérmocskos [You must be registered and logged in to see this link.]lel.

//Határidő: 02.09., én írok 02.10.
Szeretném kérni, hogy az első körben Sera kezdjen. Utána nekem mindegy a sorrend, cserélhettek is Smile A nyitóhszbe örülnék, ha mindenki leírná, hogy mit visel a karaktere aktuálisan.


[You must be registered and logged in to see this link.]



Don’t let the past steal our present.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Tibet   Tibet - Page 2 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Közel s távol-
Ugrás: