Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Házpontok 2018-2019
  Yesterday at 13:55
Megan Smith

ϟ Farkasálmok
  Yesterday at 13:20
Tim Roberts

A hónap posztolói
Luna Lovegood

Jacob Troops

Gina Accipiter

Kieran O'Byrne

Megan Smith

Christopher Graves

Adam Jericho

Dane Seoras

Nox Djarum

Shanna Griffin

Statisztika

Összesen 595 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Melissa Greenwood

Jelenleg összesen 39886 hozzászólás olvasható. in 3514 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 1483

TémanyitásTárgy: Hiányzásnapló 2014-09-24, 09:24

First topic message reminder :

Hiányzásnapló

Amennyiben előre láthatóan hosszabb ideig nem leszel, akkor azt kérlek itt jelezd felénk és a játékostársaid felé is, ha nem szeretnél egyesével írogatni mindenkinek. Lehetőség szerint tüntesd fel ez esetben a multijaidat is, mert ugye nem feltétlenül tudja ezt mindenki fejből. Smile

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumotion.com/

SzerzőÜzenet
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-05-23, 15:36

Megint één. Úgy néz ki, hogy a jövő héttől a változatosság kedvéért nem tudni meddig, de tíz órázunk és mivel most szombaton is dolgozom ez már a hétre is ki fog hatni kissé, miután így hétvégén se sok időm lesz csak a vasárnap, ami meg gyereknap, szóóóval igyekszem lenni, de tuti, hogy napi 1-2 hszél több nem fog beleférni, de majd meglátjuk. Smile

A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Lacey Stewart
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 330

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-05-14, 14:25

Jövőhét szerdától kis kényszer pihim lesz, mivel lelövik a netem (lemondtam Very Happy)
Telefonról fel-felpislogok néha, de hogy mikor leszek ismét aktív, arról egyelőre fogalmam sincs Smile
Természetesen, intézkedek közben, szóval az is elképzelhető, hogy lesz addigra új, de ha elpárolognék az oldalról, az ennek lesz betudható Smile

Addig is mindenkinek köszönöm a megértését, amint leszek ismét, pótolok be mindent Very Happy
Felhasználó profiljának megtekintése
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Hozzászólások száma : 486

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-05-03, 20:23

Nyah, itt az ideje, hogy én is kiiratkozzak. ^^

Május 5-15-ig nem vagyok elérhető az oldalon, nyaralás okán. Lehet, hogy felpillantok, de inkább ne számítsatok rá, az is lehet, hogy 10 napig nulla percig leszek belépve, de visszatérek, no para!
Nagyon kevés az esélye, de lehet, hogy holnap még írok egy-két tartozást, valószínűbb, hogy május 15-től jelenek meg újra. ^^ Jók legyetek addig is, és remélem sok játék fog várni rám! Razz

Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-04-11, 16:11

Megint ééén. Sajnos nem javul a helyzet, sőt romlik. Úgy fest a dolog, hogy jövő héttől folyamatos 10 órázás lesz minden nap egyelőre nem tudni meddig és a következő két szombaton is dolgozom az ünnep után, tehát még lassabban fogok tudni odajutni bárhová is. Sorry, akinek várnia kell rám e miatt, azért amennyire tudok haladok majd. Smile

@Summer Reynolds írta:
Sziasztok!

Muszáj vagyok írni ide, mert sajnos örülök, ha napi 0-1-2 hsz között sikerül mostanában produkálnom, szóval be fogok lassulni. Állandó délelőttös lettem és a korán kelés rendesen leszívja az energiáimat, délután meg heti két balett van a gyereknek, ha más is van a héten, akkor mire hazaérek 6 körül vacsi, fürdés és kidőlök. Azért igyekszem. ^^ Most hétvégén szülinapozás is lesz, szombaton tortát sütök, vasárnap szüleimhez megyünk, ami egész napos elfoglaltság, szóval jó eséllyel a hétvége sem lendíti előre a hsz írást durván nagy mennyiségben, de azért talán a fenti db számot tudom növelni, főleg ha nem kell korán kelni és nem vagyok délutánra hulla. Very Happy
Draco esetében ugyanez él, kivéve, hogy ő nem kötelezően kel annyira korán, viszont késő délután esik haza csak.

Luna (és Draco)

Summer Reynolds
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 128

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-03-30, 19:36

Sziasztok!

Muszáj vagyok írni ide, mert sajnos örülök, ha napi 0-1-2 hsz között sikerül mostanában produkálnom, szóval be fogok lassulni. Állandó délelőttös lettem és a korán kelés rendesen leszívja az energiáimat, délután meg heti két balett van a gyereknek, ha más is van a héten, akkor mire hazaérek 6 körül vacsi, fürdés és kidőlök. Azért igyekszem. ^^ Most hétvégén szülinapozás is lesz, szombaton tortát sütök, vasárnap szüleimhez megyünk, ami egész napos elfoglaltság, szóval jó eséllyel a hétvége sem lendíti előre a hsz írást durván nagy mennyiségben, de azért talán a fenti db számot tudom növelni, főleg ha nem kell korán kelni és nem vagyok délutánra hulla. Very Happy
Draco esetében ugyanez él, kivéve, hogy ő nem kötelezően kel annyira korán, viszont késő délután esik haza csak.

Luna (és Draco)

Daisuke Walker
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Hozzászólások száma : 74

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-03-07, 22:55

Sziasztok!

Sajnálom, hogy megint eltűntem, de eléggé húzós hetem volt, ráadásul úgy néz ki suli mellett melózni is fogok, úgyhogy egy kis türelmet kérnék mindenkitől, akivel van játékom. Ígérem visszatérek és írni fogok amint lecsendesülnek a mozgalmas napjaim.

További jó játékot mindenkinek! pandatanc

Nobody's perfect...

Oh wait! I am!
Theresa O'Conaill
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 121

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-03-07, 21:37

Halihó Világ!

Előléptettek a munkahelyemen, és teljesen új dolgokat is kaptam, így elég sokat tanulok. Ezért nem vagyok, és csak ritkásan leszek még egy hetet, amíg beleszokok az új munkakörbe. Remélem megbocsájtja nekem mindenki, akivel játszom, és rám vár O.O

Sietek vissza! <3

☽ Sebet gúnyol, kit seb nem ért soha ☾
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-02-19, 11:58

Nyoh, szerintem már sokaknak külön-külön elmondogattam, de itt írom úgy mindenkinek a vilááágon.

Jövő vasárnapig nem leszek, vagy nagyon csoda lesz, ha előfordulok és akkor se hiszem hogy sokáig - nagyon durván betábláztam a nyaralásom és lapitopit se viszek - szóóóval.

Ha jövő vasárnap visszaérek elkezdek írogatni, Cody fél hsz-e meg van, de nem fejeztem be (bocsiii xD), de rajta kívül először a csoportos játékok jönnek (hiszen ott többen várnak majd rám), aztán csak az egyéniek, megértéseteket köszönöm! Very Happy Igyekszem majd utolérni magam, ahogy időm engedi. ^^

Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-02-10, 18:47

Kicsit belassulok így a hétvégére, elnézést előre is mindenkitől, de ebben a hónapban dolgozom két hetente szombaton, tehát a délelőttös heteken, a délutános heteken meg eleve alig találkozom a gyerkőccel, mert ugye akkor dolgozom, amikor délután itthon van, szóval a hétvégét rá szánnám főleg, max. pár hsz az itthoni teendők mellett. Köszi a megértést!

Chase Nott
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 17
ϟ Hozzászólások száma : 24

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-01-31, 20:42

Bocsánat mindenkitől, akit megváratok de mostanság csak annyi időm van, hogy néha felnézzek az oldalra. Szerencsére jó irányba halad az életem de ezért viszont sokat is kell, hogy dolgozzak, ha néha van is időm sajna energiám annyi, hogy írjak nincs. De nem tűntem el csak egy kis időt kérek és írni fogok mindenkinek Smile
Nox Djarum
Reveal your secrets

Alvilági

ϟ Kor : 31
ϟ Hozzászólások száma : 442

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-01-29, 20:30

úh emberek
bocsánat az eltűnésért/késedelmekért, mostanság bizonyos fizikai tüneteim serény vergődésre kárhoztatnak és az istennek nem hagynak nyugodni, kell még egy kis idő míg rendbe jövök No
de lehetőség szerint igyekszem firkálgatni közben
Zachary Cross
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 150

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-01-28, 19:45

Jobbulást!!!

@Megan Smith írta:
Bocsánat mindenkitől, akit megváratok, de jelen pillanatban az életben maradásért küzdök - lebetegedtem, utálom a teleeet...
Nem tudom mikor fogok írni és hova, most az első számú cél, hogy felgyógyuljak annyira, hogy ne kelljen hétfőn beteget jelentenem.

Megértéseteket köszönöm! : )

Az ember a saját érzéseit az énekléssel tudja
a legjobban átadni a közönségnek.

Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-01-28, 19:32

Bocsánat mindenkitől, akit megváratok, de jelen pillanatban az életben maradásért küzdök - lebetegedtem, utálom a teleeet...
Nem tudom mikor fogok írni és hova, most az első számú cél, hogy felgyógyuljak annyira, hogy ne kelljen hétfőn beteget jelentenem.

Megértéseteket köszönöm! : )

Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Saxon Digby
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 27
ϟ Hozzászólások száma : 17

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-01-18, 18:39

Tegnapra ígértem hozzászólásokat, de azzal kellett szembesülnöm, hogy a laptopomon a wifinek az érzékelőjével probléma akadt. Ma bevittem szervízbe, azt mondták két nap és visszakapom, ha tényleg csak ez a baja. Addig türelmet és megértést kérek. Telefonról fellesek, facebookon utolérhető vagyok (hála az égnek a telefonért...).
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-01-13, 21:44

Hejhó!

A kövi két napban vendégem van magyarhonból *Jacob felé mutogat alig feltűnően*, szóval szombat-vasárnap tuti nem leszek, és talán hétfőn se, mert meló után kipihenem a hétvégét. Utána jövök ám visszaaa, nem aggódni. : D

Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 834

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-01-03, 22:35

Egy hónapja bújkál bennem valami vírus, de mára megint kicsúcsosodott, szóval bocsi, hogy ma nem tudtam írni kb. senkinek. Holnapra megpróbálom összekapni magamat, de lehet, hogy holnap se fog nagyon menni Sad

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 834

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-01-02, 09:59

Jobbulást! Várunk vissza!!

@Lacey Stewart írta:
Sziasztok!

Sajnos, belementem egy kis megfázásba, jelenleg is fáj a fejem eléggé, úgyhogy normális reagot aligha tudok mostanában kihámozni magamból Sad
Pár nap pihit veszek ki, de igyekszem csütörtöktől már visszarázódni és mindent bepótolni.

Addig is jó játékot mindenkinek és kellemes új évet Very Happy

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Lacey Stewart
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-01-02, 09:53

Sziasztok!

Sajnos, belementem egy kis megfázásba, jelenleg is fáj a fejem eléggé, úgyhogy normális reagot aligha tudok mostanában kihámozni magamból Sad
Pár nap pihit veszek ki, de igyekszem csütörtöktől már visszarázódni és mindent bepótolni.

Addig is jó játékot mindenkinek és kellemes új évet Very Happy
Henriette Ricamora
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 30
ϟ Hozzászólások száma : 9

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-12-23, 09:44

Sziasztok! Bár csak Daviddel van játékom (akinek fogok írni még ma Smile) azért annak illő rendje és módja szerint bejelentem az ünnepi hiányzásomat. Lehet, hogy lesz időm reagolni, de inkább legyek pozitív meglepetés, mint csalódás. Szóval mindenkinek kellemes ünnepeket és 2017-ben találkozunk. Wink
Ginny Weasley
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 289

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-12-22, 09:59

Sziasztok!
A hétvégétől kezdve, körülbelül egy hónapig ( remélem kevesebb ideig ) nem tudok majd lenni. Költözöm és kérdőjel még az internet és az is, hogy milyen melót kapok és hogy lesz időm mellette.
Türelmeteket kérem Smile

Köszi!
Ginny és társai.
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-12-21, 11:24

Halihó! Na csak írok ide. Smile Igyekszem lenni, amennyit sikerül, de nagyon zsúfolt ez a hét. Délutános vagyok, a délelőtt nagyon rövid és minden napra van valami intézni való, alig-alig jutok egy keveset géphez. A péntek már lazább, ha minden jól megy, bár akkor már Lilla itthon lesz, fodrász és mézeskalács sütés a program, szóval annyira az sem, aztán meg ünnepnapok, ebből talán a 25-e lesz majd egy fokkal nyugisabb, úgyhogy jó eséllyel adminisztrálgatás, adventi naptár eredmények, karifejlődések stb. a két ünnep között kerülnek porondra, akkor már tuti, hogy nem dolgozom. cheers És akkor hszeket is érdemibb mennyiségben tudok majd írni. Smile

Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-12-11, 18:25

Nox, Hannah, Elijaaah... azt hiszem nektek tartozom most írással, bocsi, de egy kicsit besűrűsödött az élet, szóval most olyan félig-szabadságolom magam, felnézegetek, de szerintem csak hétvégén vagy jövő hét elején fogok írogatni, mert szabit vettem ki akkorra. : D

"Kötelező helyre", neza nosztalgiásba azért írok majd holnap du. ^^

Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Lacey Stewart
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-12-02, 19:02

Á, csak írnom kell ide, pedig annyira nem akartam pale

Jó pár modulzáróm volt az utóbbi időben, a sokaságon már túl is vagyok, de-de-de hétfőn a legkeményebb valami vár rám, amit csak tanár a nyakamba sózhat Crying or Very sad Nem vagyok ugyan a tanulók mintapéldánya, mindig az utolsó percre halasztom a tanulást - óra előtti csengetésig pirat -, de most hét tétel a tét, úgyhogy elnézést mindenkitől, de nagy eséllyel csak köv. hét szerdai napjától leszek ismét bevethető állapotban. Ide-oda megy ugyan majd reag, de nagy eséllyel az előre megírtak közül.

Utólag is sok türelmet kérek hozzám Exclamation
Nox Djarum
Reveal your secrets

Alvilági

ϟ Kor : 31
ϟ Hozzászólások száma : 442

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-11-29, 19:20

hú gyerekek
rendkívüli mértékű szerencsé(tlensége)m végett szétment a laptopom (again), így belátható időn nelül szereznem kell egy másikat (again)
addig is szurkolok hogy kibírjátok nélkülem What a Face
Ginny Weasley
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 289

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-11-26, 14:17

Családi okok miatt egész hétvégére, sőt lehet, hogy még a hét elejére is kiírom magam.
Köszi a megértést!

Ginny
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next