Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Neira & Ginny
  Today at 09:13
Gwyneira Rousseau

A hónap posztolói
Cody Armstrong

Luna Lovegood

Armand Stansson

Sidney Smallwood

Gina Accipiter

Gwyneira Rousseau

Madeleine Eastwick

Daniel G. Paisley

Jacob Troops

Perselus Piton

Statisztika

Összesen 584 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Eleanor Branstone

Jelenleg összesen 38914 hozzászólás olvasható. in 3477 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 1416

TémanyitásTárgy: Hiányzásnapló 2014-09-24, 09:24

First topic message reminder :

Hiányzásnapló

Amennyiben előre láthatóan hosszabb ideig nem leszel, akkor azt kérlek itt jelezd felénk és a játékostársaid felé is, ha nem szeretnél egyesével írogatni mindenkinek. Lehetőség szerint tüntesd fel ez esetben a multijaidat is, mert ugye nem feltétlenül tudja ezt mindenki fejből. Smile

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumotion.com/

SzerzőÜzenet
Jesse Hunter
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 25
ϟ Hozzászólások száma : 44

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-03-23, 21:04

Helló!

Bizonyára mindenkinek, akivel játékom van, feltűnt már, hogy mostanság nagyjából teljesen el vagyok tűnve. Úgy döntöttem, sűrű bocsánatkérések közepette most már kénytelen vagyok itt is jelezni a dolgot. Más szóval elnézését kérem mindazoknak, akiknek miattam áll a játéka, és sajnos a jelek szerint még egy darabig fog is. Alaposan megsűrűsödtek körülöttem a dolgok, az érettségik és a nyelvvizsgám közeledtével ki se látok a különórákból, és idő mellett energiám sem jut igényes hozzászólások írására, más pedig ezen az oldalon úgy érzem, nem fér el, nem való.

Szóval még egyszer bocsánat, és igyekszem minél hamarabb visszatérni, hogy pótolhassam az elmaradt hozzászólás-adagot.

Megértésüket köszönjük: Arthur, Jesse és Saya

Felhasználó profiljának megtekintése
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-03-20, 23:41

Üdv!

Minimum ápr 10.-ig változó intenzitással leszek, és írok, de lehet, kitolódik a buli május végéig akár, de igyekszem. El nem tűnök, de türelemre azért szükség lehet. Vasvillás üldözések esetén azért gyorsan futok; de szóval ha megváratok valakit, előre elnézést... Igyekszem majd minőséggel kárpótolni ><

No, további jó szelet =)

Piton, Raziel, Odessa, Sarah
Ruth Amesbury
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 228

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-03-18, 21:33

Családi programsorozat miatt türelmet kérek mindenkitől, akikkel játékban vagyok. Várhatóan vasárnap este tudok majd írni legközelebb.
Tartok tőle, PM-ekre is csak ekkor fogok tudni válaszolni.

Én ^^
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-03-16, 09:25

Annyira összefolyik minden, hogy már azt sem tudom, hogy napok, vagy már inkább hetek óta ígérgetek, és szabadkozom. Szóval elérkezettnek látom az időt arra, hogy beírjam magam ideiglenes hiányzónak. Na de nem ám úgy, hogy eltűnök teljesen, mert azt azért már mégsem. Nem akarok senkivel haragot, hogy neki írsz nekem meg nem, vagy hasonló, ezért szólok. Az elmaradásaimat valószínűleg egyszerre fogom pótolni, mert ha külön külön írom be, nem hogy sose fog elfogyni, csak szaporodik, szóval naaaaaagy türelmet szeretnék kérni!
(Ez alól a türelem alól kivétel a valentin nap, aminek első fele csigatempója miatt még engesztelni fogok, a második felét pedig igyekszem nem húzni halasztani! )

Attól is elnézést kell kérnem, akinek új játékot ígértem, de nem írtam meg a beígért kezdőt... :/ Amin összekapartam magam, kezdhetünk játszani!

Szóval Dan voltam. Meg Seamus Finnigan és Trey Waldo Stickman.
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 823

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-03-12, 20:36

Nekem nem tartozol, én jövök, csak pokolian fáj a fejem, úgyhogy szerintem a holnap az esélyes. Neked is jobbulást.

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Maya Jones 2015-03-12, 20:32

Elfelejtettem közölni, hogy Kedden rosszul voltam és ezért hiányzok a suliból szóval sok lesz nekem a pótolni való, meg a lecke tanulás de azért akinek még tartozok azoknak persze írok még Willel Very Happy Holnap vagy Szombaton mindenki megfogja kapni és te is Gerard Smile
Cormac McLaggen2
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 44

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-03-12, 18:34

Elnézést kérek mindenkitől, akinek esetleg lógok reaggal, egy munkahely váltás és egy magánéleti váltás jött egyszerre, így kicsit mostanában kaotikusak a dolgaim, de talán mikor lezajlik minden, akkor már jóval aktívabb tudok majd lenni, a korábbinál is aktívabb... Smile

Igyekszem azért reagolni, csak nem tudom garantálni, hogy rendes intervallumokban jönnek majd mostanában...
Astrid McCallie
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 453

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-03-04, 11:19

Sziasztok!

Március 6.-a (péntek) délutántól március 15.-ig (vasárnap) nem leszek, ugyanis Németországba utazom, ahol egyelőre még nem tudom, hogy lesz-e net. Nem azért megyek, hogy a gépnél üljek, szóval ha lesz is net és 1-2 naponta fel tudok néha lesni, az se jelenti azt, hogy játszani is fogok. A határidős játékokhoz igyekszem írni, mint mese, valentin nap, de ez is egyelőre kérdéses, hogy menni fog-e, mert amíg nem vagyok ott, addig nem tudom, hogy mi miként lesz, főleg az internet elérhetőséggel. Smile
Ha valaki ír nekem hsz-t, amíg nem vagyok, az kérem, hogy dobjom PM-et róla, mert nem fogom egy hét után visszabogarászni az üzenőfalat, talán nem is tudnám, és ha az illető nem szól, simán lehet, hogy nem tudok majd róla, hogy én jövök. Smile

Na lehet örömködni, hogy picit megszabadultok tőlem, akkor hát ennyi voltam. Smile
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-03-02, 16:58

Sziasztok!
Elnézést mindenkitől, de szerintem én is mostanában, hogy is mondjam... eltűnök egy-két napra, de lesz olyan nap, mikor sokat reagolok. Nem tudom pontosan megmondani, hogy meddig tart, szóval elnézést mindenkitől, akivel játszom és játszani fogok!

Mivel csak Camrise Arogonte a karim, ezért csak ő fog hiányozni. Very Happy
Cameron Caster
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 201

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-03-02, 15:56

Hát eljött az idő, hogy én is véssek ide pár sort (sajnos Sad ). Úgy alakult, hogy lévén jön a tavasz megszaporodnak a fellépéseim ezért előreláthatólag a próbasokaság miatt márciusban nem fogok tudni játszani. A héten még igyekszem írni - pörögni, hogy akivel csak tudjuk kipörgethessük a játékainkat - utánna viszont 3 hét off jön. Nagyon bocsi, hogy ilyen gyorsan de én sem számítottam rá - bármennyire is egyébként ez egy pozitív dolog az életemben. Visszatérve azonban a játékra és szigorúan nem elkalandozva akikkel nyitott játékom van alább felsorolásra kerülnek. Nyugodtan keressetek PM-ben a továbiakkal kapcsolatban, Cameronnal meg igyekszem mindenkinek ma/holnap visszaírni.

Cameron:
Abigail, Abigail-Charlene-Ron, Jasmine, Odessa, Sally, Bonnie, Lily, Lioneah, Maddie, Alexis

Rosemary:
Ashton, Lavender-Eileen, Keith, Will

Annie Walsh:
Rasmus, Raziel, Cormac

Kevin:
Eileen, Abigail, Brocklehurst Smile

(Ha ne adj isten valakit kihagytam sikítson és jogosan megkövezhet Smile )

Csóközön!
Cam.

Assar Jarle
Reveal your secrets

Alvilági

ϟ Kor : 36
ϟ Hozzászólások száma : 98

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-02-27, 20:12

Sajnálom, de úgy jöttek össze a dolgok, hogy Március végéig nem tudok lenni, így játszani sem fogok. Remélem az érintettek türelemmel lesznek felém. Az érintettek pm-et is kapnak a dologról.

Egy vezetőnek nem bábukra van szüksége, hanem emberekre.
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Maya Jones 2015-02-23, 17:31

Egy napot szeretnék kérni, ami a holnapi napot illeti meg! Ugyan is fontos dolgozatot fogok írni úgy, hogy valószínűleg csak holnapra, vagy esetleg ma estére fognak érkezni a reagok attól függően hogy haladok Smile joooeg

Gareth Fulbright, Maya Jones, William Roy
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-02-23, 16:23

Én azt hiszem erre a hétre kiírom magam, ugyanis ki kell dolgoznom jövő hét keddig 17 db irodalom tételt és eddig csak egy van meg Laughing Chaten leszek esténként, meg van 3 reag, amit szeretnék megírni a héten, de annál többet inkább nem számolok. Szóval kis türelem, a tételek után majd jönnek reagok veryhappy

Anne Newsome, Marietta Edgecombe és Octavia Fergusson
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-02-08, 13:44

Pár nap türelmi időt kérnék minden játszópartneremtől. A hiányzásom hátterében betegség áll, amit igyekszem kifeküdni és visszatérni.

xo
Han
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-02-06, 18:44

Írtam a kis chaten, de inkább ide is írok a biztonság kedvéért, hogy keddig (feb.9.) nem várható tőlem reag. Ez azt jelenti, hogy addig nem is leszek elérhető. De azután már várhatóak a reagok is, tőlem meg a multikarakterektől, ha addigra mindegyikkel lesz tartozásom. Very Happy

Szóval kitartást azoknak akik határozottan és elviselhetetlenül kíváncsiak a folytatásra! Smile Addig legyetek jók és dobjatok jó sok pontot a Hollóhátnak xD! *viccelődik*

Bae, Mandy és Zivon.
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 823

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-02-03, 22:58

Nem is tudom meddig, szerintem nagyjából egy hétig. Kevés kivételtől eltekintve nem leszek, nem tudok, nem szeretnék most semmivel foglalkozni.

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Lily S. Caster
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 17
ϟ Hozzászólások száma : 84

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-01-24, 23:16

Leköszönök egy időre, egész pontosan holnaptól jövő hét péntekig (jan. 25-30-ig) Reagot olvasni lehet, hogy fogok, max PM-re válaszolni, mert lesz wi-fi ott ahová megyek, viszont telefonról reagot semmiképp nem írnék és nem is ezzel szeretnék ott foglalkozni Smile Köszönöm a megértést és igyekszem nem eltörni az ujjaimat Very Happy

Amíg azt teszed, amit jónak látsz,
addig nem érhet téged kudarc
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-01-23, 13:57

Holnaptól három hétig nem leszek, várnak a hegyek meg a hó. Bocsánat azoktól akiknek tartozom, amint visszajöttem írok mindenkinek! Wink

Lorena, Sonia
Fred.Weasley
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 256

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-01-21, 18:33

Bizonytalan ideig nélkülöznünk kell a két szépséges Findley-lányt Sad
Akikkel játszik, azok szíves türelmét és megértését kéri, valamint a csajszobás játékban nyugodtan hagyják ki a többiek, ha ő következne, majd később visszacsatlakozik.
Jonathan Stark
Reveal your secrets

Alvilági

ϟ Kor : 54
ϟ Hozzászólások száma : 49

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-01-18, 21:56

Holnaptól a jelenlétem elég ritkás lesz. Külföldön fogok dolgozni, és még nem lesz arra alkalmas eszközöm, addig nem nagyon tudok lenni, meg persze ahogy majd a szabadidőm engedi.

Jonathan usere.

Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-01-12, 14:34

Na szóval. Tudom én vagyok az éter gyöngye, ami a keszekusza jelenlétet illeti, deeeeee (dobpergés) pénteken aktívan leszek, jöszök (sic!), írok. Addig meg haldoklok a vizsgák alatt. Esetleges papírnehezékként olykor chaten leszek.

Csókmáz!
Fitz és mind a 10 alteregója
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-01-11, 20:45

Nem vagyok aktív, a koli miatt, viszont suliváltás történik az elkövetkező két hétben így talán több időm lesz. Nem tudom, mert hajnali fél 5-kor kelek majd, viszont már haladás, hogy itthon leszek. Szóval Ras, ne haragudj lesz válaszod, mihelyst elmennek a feje felől a viharfelhők. Smile
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-01-11, 18:43

Az elkövetkezendő egy hétben sajnos nem áll módomban senkinek sem válaszolni. Több helyen is játszok, és itt van a legtöbb játékom, így nem lenne igazságos, hogyha csak bizonyos emberek kapnának választ. Sajnos az iskolai dolgok felszaporodtak, de szerintem csak egy hetes hiányzásról lesz szó. A játékostársaimtól elnézést kérek Sad
Hiányozni fog: Leonardo R. Davis, Viridiana K. Gwinston.
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-01-08, 16:08

Gondolom észrevettétek, hogy az utóbbi időben kevesebbet tudok reagolni, mint előtte. Erre pedig egy magyarázatom van, egy hivatalos indok, ami pedig az érettségi. Igaz a németet tavaly már letettem előrehozottan, de ott van még a többi, ráadásul matekból és fizikából emeltezni fogok, ami szerintem érthető, hogy nem kis meló lesz Very Happy Az meg csak hab a tortán, hogy lesz alkalmassági vizsgám májusban rajzból, mert olyan szakon szándékozok továbbtanulni. Ehhez pedig még külön előkészítőre is fogok járni, ami szombatonként lesz, tehát egy csomó szombaton ráfog menni erre az utazással együtt...
Szóval, ha éppen lassabban írok, vagy csúszok, vagy akármi, akkor kérlek nézzétek el, de nem direkt csinálom, csak készülök erre az egész cuccra Smile Mindenkinek bocsi, hogy ha várni kell rám, viszont az eddigieket terveim szerint még a héten pótlom Wink

ölelések és csóközön:
-Anne Newsome
-Marietta Edgecombe
-Octavia Fergusson
-Emilia Montgomery
Christopher O'Neal
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 35
ϟ Hozzászólások száma : 67

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-01-07, 19:30

Valószínűsíthető módon szombat estefelé leszek legközelebb játékképes. :$ Addig is szíves elnézéseteket kérem!

Shiver now, 'tis nothing new
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
10 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Similar topics

+

Similar topics

-
» Hiányzások