ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 07:22-kor
Alison Fawley


Ma 00:05-kor
Maegan Anaiah Llyvelyn


Tegnap 23:54-kor
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


A hónap posztolói
Alison Fawley
All-star Kviddics - Page 3 I_vote_lcapAll-star Kviddics - Page 3 I_voting_barAll-star Kviddics - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
All-star Kviddics - Page 3 I_vote_lcapAll-star Kviddics - Page 3 I_voting_barAll-star Kviddics - Page 3 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
All-star Kviddics - Page 3 I_vote_lcapAll-star Kviddics - Page 3 I_voting_barAll-star Kviddics - Page 3 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
All-star Kviddics - Page 3 I_vote_lcapAll-star Kviddics - Page 3 I_voting_barAll-star Kviddics - Page 3 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
All-star Kviddics - Page 3 I_vote_lcapAll-star Kviddics - Page 3 I_voting_barAll-star Kviddics - Page 3 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
All-star Kviddics - Page 3 I_vote_lcapAll-star Kviddics - Page 3 I_voting_barAll-star Kviddics - Page 3 I_vote_rcap 
Daphne Jennings
All-star Kviddics - Page 3 I_vote_lcapAll-star Kviddics - Page 3 I_voting_barAll-star Kviddics - Page 3 I_vote_rcap 
Adrien Meyers
All-star Kviddics - Page 3 I_vote_lcapAll-star Kviddics - Page 3 I_voting_barAll-star Kviddics - Page 3 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
All-star Kviddics - Page 3 I_vote_lcapAll-star Kviddics - Page 3 I_voting_barAll-star Kviddics - Page 3 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
All-star Kviddics - Page 3 I_vote_lcapAll-star Kviddics - Page 3 I_voting_barAll-star Kviddics - Page 3 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70716 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 1 Bot

Alison Fawley


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 All-star Kviddics

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: All-star Kviddics   All-star Kviddics - Page 3 Empty2022-08-29, 14:07


First topic message reminder :


Roxfort All-star Kviddicscsapat


A Roxfort All-star csapatának közös játékaira létrehozott helyszín, hogy soha ne akadjunk abba a problémába, hogy ahol játszanánk az éppen foglalt, ez csak a miénk és a helyszín játékonként változó.

Csapatkapitány: ?

Csapattagok:
Hajtók: - Daniel Paisley, Sienna Parkin, Corvus Flint
Terelők: - Roberto Maroni, Winifred Hill
Őrző: - Elizabeth Ollivander
Fogó: - Tori Seaver

+ Kispadosok: Ginny Weasley

Edző: Josephine McGreeny

[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Sienna Parkin
Reveal your secrets
Sienna Parkin
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: All-star Kviddics   All-star Kviddics - Page 3 Empty2023-05-19, 09:23



[You must be registered and logged in to see this image.]

Kviddics & Sienna

[You must be registered and logged in to see this image.]

Meglepetten fogadom az infot, hogy Roxmortsba megyünk. Azért az nem kis séta és mintha még.
- Daniel feladata még nem volt, vagy az se itt lesz? - kérdezem kicsit meglepetten, hiszen eleve volt róla szó, hogy elmegyünk majd a végén inni valamit a Három seprűbe, de ha Daniel mondjuk valami akadálypályát tervezett, akkor a fagyi után mehetünk vissza majd a pályára. Bár lehet, hogy lebeszélték ezt egymás között és nem lesz ilyen oda-vissza máskálás. Azért még innen is kiadós séta a falu, meg még vissza is. Mindenesetre én is megrendelem a fagyi kelyhemet és türelmesen végighallgatom a többieket. Kicsit talán meg is lep, hogy Daniel milyen hosszan tud beszélni. Ez vajon minden Hugrabugsra jellemző? Elmehetne valami történetmesélőnek is, vagy szónoknak, biztosan jól állna neki. Közben azért megpróbálok kutatni az emlékeim között, hogy nekem mi ugrik be elsőre a jó és a rossz emlékek között. Elég személyes dolgok ezek és őszintén szólva bár már javult a csapat egység, de mégis elég nehéz ezeket kimondani főleg így egy fagyizó közepén. Nem csoda talán, ha kicsit húzom az időt és nem igazán igyekszem elsők között felszólalni.
- Pedig egyáltalán nem fiús az arcod. - lepődöm meg Lizzy története hallatán is, hiszen azért kellően lágy vonásai vannak. Elég furcsa, hogy tényleg fiúnak nézték és a tetejében olyan sokáig és többen is. Corvusra pillantok, de mintha ő is igyekezne inkább a végére maradni, ezért végül megköszörülöm a torkomat egy utolsó falat fagyi után.
- Nekem azt hiszem mindkét emlékem az apámhoz köthető. Az egyik legjobb az volt, amikor betartotta az ígéretét és tényleg eljött egy meccsemre, de ez sajnos nem volt valami gyakori esemény. - sóhajtok egyet és inkább újfent a fagyiba temetkezem. Hát igen, ha az apád híres, akkor határozottan nehezen szakít rá időt, hogy vele töltse az idejét és ez sajnos nálunk gyakorta így volt. Meccsek, szülinapok... nem sok volt, amin részt vett volna.




[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A sportoló mindig a célra fókuszál,
annak rendel alá mindent,
amíg lélegezni, lépni bír,
edz.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: All-star Kviddics   All-star Kviddics - Page 3 Empty2023-05-17, 18:13



[You must be registered and logged in to see this image.]

Lizzy& az Allstar

[You must be registered and logged in to see this image.]

 Azt hiszem, a későbbiek folyamán még le fogok ülni Daniellel az ezüst kiegészítővel való edzés kapcsán beszélgetni, hiszen mindenkinek az az érdeke, hogy semmiféle hátrányt se szenvedjen a csapat, ha esetleg valamilyen mérkőzés alkalmával kikapcsolnák eme képességemet. Hiszen - lássuk be - valóban rengeteg előnyöm származik belőle a pályán, szóval hatalmas érvágás lenne számomra enélkül végigjátszani egy mérkőzést. Meg kell végre tanulnom magamra is odafigyelni és nem extrém mód zsonglőrködni.
- Ez jól hangzik - mosolyodom el Roby szavai hallatán. A logika nem az erősségem, szóval engem ki lehet kergetni a világból is az erre épülő feladatokkal, ezúttal tehát valóban örülök annak, hogy csak be kell ülni valahova és kész. Abban pedig igaza van a srácnak, hogy a gyakorlati feladatokból lesz még majd bőven elég a pályán. - A gyönyörű az túlzás -  súgom vissza Danielnek, miközben megfogja a kezem, majd alaposabban végigmérem. Egészen helyes, habár kellett az a pár év annak érdekében, hogy az esetemmé váljon. A kamasz énje sokkal inkább hasonlít azokra a srácokra, akiket annak idején nagy ívben kerültem. Kiskamasz lányként sose jöttem ki valami jól a négy fal között könyveket bújó fiúkkal. Ha valaki nemet mondott annak idején arra, hogy menjünk ki a birtokra és csináljunk valamit, az hamar kiesett a baráti körömből. Jó, ez költői túlzás, de akkor is...
Engedelmesen követjük tehát Robertót, azok pedig, akik kinéznek az ablakon, egy csapat tizenkét-tizenhárom éves suhancot láthatnak, akik jóformán tanári felügyelet nélkül lógtak le a faluba. Azért egy pillanatra átsuhan az a gondolat a fejemen, hogy vajon hány felesleges figyelmeztetés fog befutni ma a Roxfortba ezzel kapcsolatban, de végül elhessentem magam elől a rémképeket. Nem az én dolgom.
Belépünk tehát az étterembe, én pedig lágyan visszatartom Danielt, amikor automatikusan a pult belső oldala felé venné az irányt, majd mindannyian helyet foglalunk, Roby ismerteti a szabályokat, én pedig azonnal törni is kezdem a fejem. Volt pár jó élményem abból az időszakból, de igazán meghatározó csakis egy. Végighallgatom tehát Danyt és Winniet is, utóbbi hallatán azért jócskán kikerekedik a tekintetem, hiszen egyből a "boszorkányüldözés" szó ugrik be ezzel kapcsolatban. A muglik részéről a vallás lett a fő eszköz ellenünk, Winnienek pedig sikerült pont egy ilyen családot kikapnia.
 - Szörnyű... -  bukik ki belőlem meggondolatlanul a reakció, majd kapom a szám elé a kezemet, zavart pislogások közepette, végül engedem le. - Mármint... Mit tettek veled? -  teszem fel a kérdést, noha legszívesebben lekevernék magamnak egy hatalmasat, hiszen a lányon egyértelműen látszik, hogy nem szívesen beszél erről. Erre muszáj belekérdeznem. Ha Gillian itt lenne, esélyesen megoldaná a maga módján a kotnyeles hugi esetét. Gyorsan magamhoz ragadom tehát a szót, habár megadom Winnie számára az esélyt, hogy válaszoljon, ha szeretne. - Engem lépten-nyomon fiúnak néztek -  veszem ujjaim közé az egyik hosszú lófarkamat, majd meredek le rá bizonytalanul. - Pont tizenkét évesen növesztettem meg a hajam, de egészen addig minden idegen azt hitte, hogy Gilly öccse vagyok. Mellem semmi, elől deszka, hátul léc és még én is fiús cuccokat hordtam. Voltaképp, velük jobban is éreztem magam - fixírozom zavartan az asztalt. Corvus ismert akkoriban, szerintem ő is inkább tekintett az egyik haverjának, mint egy helyes lánynak. Gillian pedig olyan volt, mint egy felfújt gömbhal, szóval egyikünk sem volt tökéletes.  - Ne tudjátok meg, milyen rossz volt folyamatosan azt hangoztatni, hogy én lány vagyok, de a csúcspont akkor jött el számomra, amikor egy névtelen szerelmes levelet találtam a padomban... Egy lánytól. Tudta a nevem, de nem hitte el, hogy lány vagyok. Azt hitte, ugratják -  vonogatom a vállam zavartan. Ez ugyan nem egy világvége történet, de nekem akkoriban igenis rém cikinek számított.

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]



Amikor a fény megszűnik,
eluralkodik a sötétség.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Winifred Hill
Reveal your secrets
Winifred Hill
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: All-star Kviddics   All-star Kviddics - Page 3 Empty2023-05-16, 19:39





Csapatépítés & Wini


[You must be registered and logged in to see this image.]Lizzy akkorát bámul ránk Corvussal mintha most látna minket először. Persze valahol megértem és nem meglepő. Amit a képességéről mesél azt érdeklődéssel hallgatom. Sienna felől pedig mintha kikívánkozna valami.. De későbbre elteszem, hogy rá kérdezzek. Ha Dany nem teszi meg akkor valószínűleg én valaszoltam volna Corvus kérdésére a vöröskereszttel kapcsolatban de így csak biccentek párat.
Roberto felvezeti az ő feladványát és őszintén fogalmam sincs mi lehetne ennek a folytatása. Amikor viszont át vezényel mindenkit a fagylaltozóba nagyot nézek. Én azért át futtatom a tekintetemet az étlapon és közben figyelek mi is lesz ebből mert valahogy sejtem, hogy nem csak fagyizni fogunk... Mindenesetre én két gombóc citrom fagyit kérek egy csokit, és egy sárgadinnyét. Szigorúan három ostyarúddal. Ha lehetne... Mézes tölcsérbe kérném... De valószínűleg sima üveg kehelyben hoznak majd ki mindent. Aztán hallgatom Daniel történetét és olyan felszabadultnak tűnik ahogy magam elé képzelem. Semmi felelősség, csak játék. - Érdekes lehetett ennyire szabadnak lenni. - ismerem el egy kissé ábrándos mosollyal, a hangom meglehetősen cincog ahhoz képest amit a többiek már megszokhattak tőlem.. A folyamatos éneklés edzette meg az évek alatt és ennek ekkor még nem volt olyan észrevehető nyoma. Mindenesetre ahogy elkezdek azon gondolkozni én mit osszak meg.. Egyre inkább lefittyed a mosoly a fejemről, sőt pár pillanaton belül az állam is megremeg, amikor pedig kihozzák a fagyikelyhemet az asztallapba markolok és érzem ahogy a szemeim megtelnek könnyekkel a fejem pedig kipirul.. Nem merek senkire rá nézni és hamarosan a szalvéta után kutatok hogy meg töröljem a szemeimet szipogva.. Kell egy pár pillanat és nem mondom, hogy nem akarom kapásból tovább passzolni a körömet, de.. Aztán csak megpróbálkozom megosztani azt ami ennyire felzaklatott. - Tudjátok... Ez volt mindig a kedvenc kombóm... Mindenhol mindig ezt kértem kicsinek és ha fagyizni mentünk az mindig különleges alkalom volt... - kezdek el mesélni magáról a kehely fagyimról ami voltaképp elindította a lavinát. De menet közben is harapdálom a számat és nagyon nehezen kívánkozik ki minden szó. - Eszembe jutott, hogy régen mennyire jóban voltunk a szüleimmel... A nevelő szüleimmel.. De minden megváltozott onnantól, hogy megkaptam a Roxforti levelet. - szipogok egy újabbat és közben végig a fagyikelyhemet bámulom, mintha az képes lehetne bármit megváltoztatni. Sóhajtok egy hatalmasat és végre felnézek a többiekre. - A nevelő családom egy mugli vallásos közösséghez tartozik. Mindketten lelkészek. Szóval.. Borult minden amikor kiderült, hogy nem kisanygyal hanem boszorkány van a családban... - egy kissé zavartan nézek körbe a többieken, végül bele kanalazok a fagyimba. És megpróbálok a régi, hiányzó, eltűnt élmények helyett a mostanira fókuszálni és új emlékeket hozzá kapcsolni. Például ezt az egész csapatépítőt.
[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]

Vissza az elejére Go down
Daniel G. Paisley
Reveal your secrets
Daniel G. Paisley
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: All-star Kviddics   All-star Kviddics - Page 3 Empty2023-05-15, 11:07



Kviddics & Dany

[You must be registered and logged in to see this image.]
Persze, természetesen benne vagyok a játékban, attól függetlenül is, hogy a kiskamasz koromból van, amit szívesen elfelejtenék. Ami pedig a húgomat illeti, ha Roby rákérdez, akkor elmesélem neki az egész történetet. Igaza van, egy család vagyunk, és nem egy ilyen dolog fog közénk állni. Azt a húgom sem akarná. Legalábbis szeretném ezt gondolni.
- Az egy amolyan mugli jótékonysági segélyszervezet. Gyűjtenek adományokból ruhákat, ételt, ilyesmi és kiosztják a rászorulóknak. Természeti katasztrófáknál, háborúkban, orvosi ellátást szerveznek, segítenek felkutatni a családtagjaid, akiktől elszakadtál, ilyesmik. - válaszolom meg Corvus kérdését is. Persze kifejthetném bővebben is, de szerintem egyszerre ennyi elég.
Érdekes fiatalon látni a többieket. Igaz, az ember hajlamos is elfelejteni még azt is, hogy saját maga milyen volt, jó néhány centivel alacsonyabban, és kisebb kölyökként.  
- Tini lánynak is gyönyörű voltál. - súgom oda Lizzynek, és megfogom a kezét, amikor Roby elindul. Az ezüst ötletet meg egyenlőre félre teszem. Noha nem vagyok teljesen meggyőzve. Persze az is lehet, hogy csak túlaggódom.
Azért a fagyizóba érve egy pillanatra elgondolkodom, hogy Roby vajon a bácsikám szakmai kapcsolatain keresztül csípte meg magán rendezvénynek a helyet, vagy csak simán a pénzét használta erre?
Mivel én gyakorlatilag egy fagyizó pultjában nőttem fel, így elég határozottan tudom, hogy mit kérek a saját kelyhembe. Még csak rá sem pillantok a választékra. Egy gombóc rumos-kávé, egy gombóc karamell, és egy gombóc csoki, csoki és vaníliás piskóta darabokkal, természetesen csoki öntettel, tejszínhabbal, és ami talán kicsit meglepő lehet de cukorszórás nélkül. Bár talán a rumos-kávés gombócra elég furán nézhetnek rám, de olasz vagyok, az ereimben is kávé folyik. Mondjuk azt sikerül elfelejtenem a rendelés közben, hogy mindehhez 12 éves fejem van.
- Elég fura, ha téged szolgálnak ki, és nem te szolgálsz ki. - vigyorodom el kicsit zavartan, amikor majdem csak sikerül ösztönösen elindulni a pult belső fele felé, hogy magam készítsem el a kelyheket. De erre itt ugyebár semmi szükség. Szóval inkább csak gyorsan leteszem a fenekem egy székbe.
- Erről jut eszembe... - kezdek bele a saját gyerekkori emlékembe. - Forró nyári nap volt, és a barátaimmal eléggé unatkoztunk, ugyanakkor szomjasak és éhesek lettünk, tehát besurrantunk a bácsikám cukrászdájába a hátsó személyzeti ajtón. Gyorsan szereztünk limonádét, bár egy részét azért ügyesen a földre is sikerült kiönteni marháskodás közben. Onnan meg a jó hűvös sütiskamra megdézsmálása következett. Csakhogy a kamra nem arra volt tervezve, hogy nyitva legyen egész nap. Volt néhány dolog, ami folyni kezdett, mondjuk így. Meg hát az evés, és kaja csata is megtette a hatását a benti látképet illetően. Bár akkor még mókásnak tűnt az egész. Egészen addig, amíg az egyik tanuló srác meg nem csúszott a miattunk nedves padlón egy krémes tortával a kezében, ami így a bácsikám mellkasán landolt. Az már annyira nem volt mókás, amikor benézve a kamrába minket talált ott. Nyár végéig takaríthattunk, és mosogathattunk a cukrászdában. Rengeteg ilyen kalamajkába sikerült belekeveredni, és szinte mindig lebuktunk valahogy, de mégsem változtatnék ezen semmit. - azt hiszem még a büntetés ellenére is, ez egy jó emlék. Leginkább, mert a barátaimmal voltam benne. Mindig együtt csináltunk hülyeséget, és együtt is igyekeztünk kimászni belőle. Ez ilyen. Talán innen is adódik, hogy az egyik legfontosabbnak a csapatmunkát tartom. Egyedül bármekkora sztár is valaki, nem tud meccset nyerni. Sem bármilyen csapatsportban, sem az életben.





[You must be registered and logged in to see this image.]
"Azt mondják, nem védelmezhetjük örökké a szeretteinket,
szerintem pedig ez hülyeség. Mi másra való a család?"
Vissza az elejére Go down
Roberto Maroni
Reveal your secrets
Roberto Maroni
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: All-star Kviddics   All-star Kviddics - Page 3 Empty2023-05-14, 15:16




Válogató & Roby

Lock me in your heart and trow away the keys!

[You must be registered and logged in to see this image.]
   

- Talán egyikünknek sem a kiskamasz kor a kedvence, de ez amúgy érdekes. Szinte azelőtt belekezdtetek a játékomba, hogy felvezettem volna. Mindjárt kiderül! – Azért magamban elraktározok több infót is. Többek között azt, hogy mindenképpen le kell ülnöm Danyvel beszélni a hugáról, bármennyire húsbavágó, érzékeny téma. Én is a családhoz tartozom, nem hiszem, hogy tapintatlanságnak kéne vennie, ha megérdeklődöm részletesebben, hogy mi is történt. Nem hiszem, hogy a téma kettőnk közé áll majd. Aztán a másik, hogy Winifred és Corvus testvérek. Megtehetném, hogy sötéten pislogva újraszámolom a szavazást, de tekintve, hogy mi Siennával esélyesen egymásra szavaztunk holmi romantikus indíttatásból, a testvéreken hogy kérjem ezt számon? Történt, ami megtörtént, vegyük úgy, hogy jó kapitány lettem volna, de ez legfeljebb jövőre derül ki! – Van benne egy kis Kor-Korrigáló főzet is! Direkt a játékra csináltattam Zonkóval! – Várom meg, hogy mindenki vesz belőle, közben pedig állom Sienna pillantását, én tartom magamat a szabályhoz, hogy direkt nem mondom el, ám Corvus jól sejti, valami már egyre nyilvánvalóbb. De talán nem ez az a pillanat, hogy színt valljunk, különben sem biztos, hogy érdekli a többieket amikor ilyen súlyos témák merülnek fel, és az én játékom még most jön! Amikor mindenki bekapta, és átváltoztunk, akkor azért jót kuncogok az esetleges megilletődött tekinteteken, Winifred mellé lépek, én sem vagyok túl magas, láthatóan a terelők később érnek. – Nem tudom, pont azért nem fizikai feladatot szerettem volna, mert abból majd a pályán is lesz elég. Minden csapatépítőnek van evős-ivós-szórakozós része, talán most az enyém lesz az, gyertek! – Visszaindulok velük a házak közé, hogy az Abszol-út fagyizójának roxmorts-i franchise-za elé vezessem őket. Be is nyitok, aztán tartom az ajtót, hogy beléphessenek. A fagyizó most üres, látni is a táblán, hogy magán rendezvény miatt zárva. Persze nekünk fenntartva! Egy nagy kerek asztal van középre húzva, körülötte pedig hat szék. A fagyis néni, és két házimanója már ugrik is a szolgálatunkra, hozzák az étlapokat. – Mielőtt továbbmennénk a bulira, a vendégeim vagytok egy nagy fagyikehelyre, válasszatok csak. – Le is ülök az egyik székre, bízva abban, hogy nem tartják túl egyszerűnek az ötleteimet. Amíg helyet foglalnak, és választanak, végleg magamhoz ragadom a szót, mielőtt még ismét jól megnézném magamnak a kicsin is nagyon édes hajtólányt. – Tehát Dany témájára ráfűzve, körkérdés: mondj egy olyan gyerekkori élményt tizenkét éves korodig bezárólag, amire szívesen, vagy nem szívesen emlékszel! Menjünk körbe, és persze lehet véleményezni a többiekét, belekérdezni is ér! Kérés: elsőre mindenki csak az egyiket mondja, aztán ha körbeértünk, a második körben jöhet az ellenkező emlék. Kezdhetjük? – Én meg is rendelem a saját fagyikelyhemet, ami pillanatokon belül felszolgálásra is kerül, egy erdei gyümölcsökkel megrakott csokis csoda!

//Határidő: május 20, én írok május 21-én//




||music:Going order|| words: 430 || just for you  
▲▼




[You must be registered and logged in to see this image.]
Roberto Maroni
Vissza az elejére Go down
Corvus Flint
Reveal your secrets
Corvus Flint
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: All-star Kviddics   All-star Kviddics - Page 3 Empty2023-05-13, 12:04



[You must be registered and logged in to see this image.]

Csapatépítő & Corvus


[You must be registered and logged in to see this image.]Megosztó az ötletem az ezüsttel edzéssel, Sienna támogatja, Dany egyértelműen ellene van, így előbbi biccentést, utóbbi választ kap. - Nem azt mondtam, hogy mérgezzük meg. Hanem azt, hogy legyen rajta vagy nála például valami, ami ezüst. Nem tudom pontosan szükség van-e érintkezésre, vagy csak közelségre, nem különösebben kutattam még a sebezhetetlenség után. - válaszolom, aztán végighallgatom mindenkinek a mondanivalóját, Dany kiselőadását is a mugli könyvről és a korábbi életéről. Kicsit meglep, ahogy leül a fűbe, hiszen tudjuk, hogy még nincs vége, Roby-nak és neki még hoznia kell egy-egy csapatépítő játékot, de mivel látszik rajta, hogy nehezen osztja meg a történetet. Furcsa elképzelni azt a verzióját és összehasonlítani a mostanival, akiről lerí, hogy mindenki iránt érdeklődő, támogató és valószínűleg a sport mellett ő is rengeteget tanul, ha be tudta hozni a lemaradását a történelemből és legjobb tudomásom szerint a két alapvető nyelvén kívül még egy csomót megtanult, szóval határozottan megtalálta az útját. Örülök, hogy már ezzel a verziójával ismerkedtem meg, mert ahogy Sasha elvesztését se tudtuk normálisan feldolgozni, amikor úgy volt, hogy meghalt, úgy a kishúga elvesztésében se tudtam volna Dany-nek túl sok támaszt adni.
- Nemzetközi vöröskereszt? - kérdezem vissza, ős-varázsló vagyok, aki alig tette ki a lábát a varázsvilág területeiből. Winifred megjegyzésére a húsevő növényekkel összeráncolom hitetlenkedve, kicsit mosolyogva a homlokomat, még soha senkit nem láttam, aki külön kiemelné, hogy ők a kedvencei. Végül a feszültség valamennyire enyhül, amikor biccentek és összefűzi a többiek előtt a titkainkat, azt, hogy testvérek vagyunk. Ahogy végignézek a tekintetükön mindenkin támogatást látok ezzel a titokkal kapcsolatban, nagyobb az egyetértés mindenképpen, mint a Sebezhetetlenség körül, így egy kicsit megnyugodva veszem Roby teátrális megmozdulását. Ahogy mindenki beteszi a kezét Roberto-éra, úgy én is a tetejére rakom, a sportolóknál nem annyira furcsa, hogy egy meccset így kezdjenek meg.
- Egy csapat. - visszhangzom a fiú szavait egy vékony mosollyal, mielőtt mindenki újra visszahúzná a kezét. Egyértelműen vannak közöttünk ellentétek, sokszínűek vagyunk, de ez nem jelenti azt, hogy ne tisztelhetnénk egymást vagy ne bízhatnánk egymásban.
A következő játék ötletére elgondolkozom, hogy milyen is voltam abban a korban, éppen azelőtt, hogy megtörtént volna a pál-fordulás, még Jenkins volt a legjobb barátom, még én vezettem a kekeckedő Mardekárosok csoportját, eltűrtem és elhittem mindent, amit a szüleim és a tanítói a fejembe vertek... Kicsit talán engem is rossz érzéssel tölt el az az életkor, de ettől függetlenül is elveszem a cukorkát és a többiekhez hasonlóan beveszem, kíváncsian várva, hogy ki hogyan fog kinézni, hiszen összesen Lizzy-t ismertem abból a korból, mert a szüleink már nagyon korán összeeresztettek minket, tipikus aranyvérű "hátha" alapon.

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]



Nem élhetsz mások elvárásai szerint.
Azt kell tenned, amit te helyesnek gondolsz,
még akkor is, ha ezzel megbántasz olyanokat,
akiket szeretsz.
                                     
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Sienna Parkin
Reveal your secrets
Sienna Parkin
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: All-star Kviddics   All-star Kviddics - Page 3 Empty2023-05-11, 14:20



[You must be registered and logged in to see this image.]

Kviddics & Sienna

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem tagadom a versenyszellememnek azért nem a legjobb, ami kiderül Lizzyről, de olyan téren is necces, hogy ha netán e miatt másképp kell játszania, talán nem menne neki úgy, mint tudva, hogy nem sérülhet meg komolyabban. A veszélyérzet, ami mindenki másban meg van, belőle gyakorlatilag hiányozhat... lehet ez még probléma.
- Ez nem rossz ötlet. - bólintok én is Corvus felvetésére, és őszintén szólva azért megfordul a fejemben itt a nagy őszinteségeket hallva, hogy bár én magam már hetekkel korábban megtettem a magam nagy vallomását, de talán... ez lenne a jó alkalom? Lopva Robyra pillantok, de az sem teljesen biztos, hogy ennyi minden mellett tényleg szükség van most erre. Talán ez már túl sok információ lenne. Lizzy sebezhetetlen, Daniel traumája, Corvuséés Winnie örökbefogadása... Így végül inkább egyelőre lenyelem a mondatot és nem dobom be a "járunk" infot, amit már könnyen lehet, hogy amúgy többen tudnak, vagy legalábbis sejtenek is. Inkább türelmesen meghallgatok mindenkit. Rémes, hogy gyakorlatilag a többségnek nem igazán van normális családi háttere, vagy csak azt hitte, hogy van, amíg ki nem derült, hogy mégse. Nem tudom,hogy melyik a jobb, ha sokáig abban a hitben élsz, hogy a te családodban legalább nem történtek nagyobb problémák, vagy az, ha eleve mondjuk csak egy szülővel nősz fel, mint Roby, akit valójában elraboltak. Ehhez képest nem is túl drámai az, hogy az én apám jobban szereti a nyugodt és szabad életét, ezért csak ritkán látogatott meg és igen kevésszer váltotta be a különféle "ott leszek" típusú ígéreteit.
- Ez érdekes lesz, de nézzük meg. - veszek el végül én is egy cukorkát, miután már többen is megtették és jó eséllyel közel egyidőben vesszük be őket, hogy inkább mindenki egyszerre lepődjön meg a változásokon. Én is azért pislogok néhányat rendesen, de elég fura ilyen kölyökként látni mindenkit. Winnie szegény kifejezetten törpe, bár Roby se nőtt valami nagyra. Nekem e téren elég jók a génjeim, magas vagyok az átlaghoz képest bőven, és ez már tizenkét évesen is látszott. Winniere ráverek majd egy fejnyi magasságot, ha nincs szerencséje. Én már akkor is úgy nőttem, mint akit nyújtanak, de cserébe világ életemben olyan deszka voltam, mint a fene és sajnos ez már nem is nagyon fog megváltozni.




[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A sportoló mindig a célra fókuszál,
annak rendel alá mindent,
amíg lélegezni, lépni bír,
edz.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: All-star Kviddics   All-star Kviddics - Page 3 Empty2023-05-11, 11:23



[You must be registered and logged in to see this image.]

Lizzy& az Allstar

[You must be registered and logged in to see this image.]

 Azért eléggé meglepetten járatom a tekintetem Corvus és Winnie között. A lányt nem igazán ismerem, leginkább csak a pályáról, de Corvus... Nem is tudom, mintha a helye a Flint-családban betonbiztos és teljesen egyértelmű lett volna, erre kiderül, hogy örökbe fogadták. És egyben varázslény is lenne? Corvus? Az a Corvus, aki mindig is büszke volt az aranyvérűségére? Komolyan? Varázslény és örökbefogadott gyermek? Nem meglepő tehát, ha egy pillanatra a mellkasomba szorul a levegő és jóformán csak tátogni vagyok képes a döbbenettől.
- Ez... ez... erről majd még beszélünk --  csóválom meg végül a fejem, amint képes vagyok úrrá lenni a gondolataimon és a tüdőm megfelelő működésén is. Bármennyire is szeretném itt és most bővebben is boncolgatni a témát, dolgunk van, számomra pedig a kviddics mindig is az első helyen szerepelt. Na jó, ez majdnem kiüti a nyeregből, de mivel holtbiztos, hogy egy-két órán belül ismét visszatérhetünk rá, egyelőre nem stresszelem magam rajta.
- De. Valamilyen szinten az --  sütöm le a pillantásom kissé zavartan Sienna kérdése hallatán. Azt azért már nem teszem hozzá, hogy az amerikai iskolában voltaképp mindenki elől titkoltam a képességemet, hiszen hamar kitiltottak volna a csapatból. - Mindenesetre, jelezve van az igazgató irányába, szóval minden tanár tud a dologról --  vonom meg végül a vállam. - Itt nem kapcsolják ki a képességeimet, de azt kikötötték számomra, hogy ha idegenben játszanánk az Allstarral, akkor írásos formában értesíteni fogja erről az iskola a verseny rendezőjét.-
Végighallgatom Corvus javaslatát, majd csupán biccentek rá egyet: - Igen, ebben benne vagyok --  egyezem bele. Nem hiszem, hogy nagyon leromlana a teljesítményem, ha esetleg kikapcsolnák a képességeimet, de tényleg jobb biztosra menni és talán számomra se hátrány, ha jobban hozzászokom ahhoz, hogy óvatosabban mozogjak a levegőben és ne álljak neki hajmeresztő mutatványokat végrehajtani. És abban valóban igaza van, hogy sok mindenben dacból nem hasonlítok Gillianre. Egy időben a nővérem árnyékában éltem csupán és ha a táncban teljesedtem volna ki, sose nyűgöztem volna le senkit sem, mert jaj, ezt már láttuk a testvérétől. Másban szeretnék tehetséges lenni, a kviddics pedig olyasmi, amit Gilly sohasem vállalna be. Szerintem.
- Nyugi, nem lesz semmi gond - - szorítom meg biztatóan Daniel karját, majd húzódom hozzá kissé közelebb, mintha csupán ezzel éreztethetném vele, hogy itt vagyok, minden rendben. - Amíg nem iszom meg az ezüstöt vagy nem kerül a szervezetembe, addig olyan leszek, mint mások. Sebezhető, de nem fogok legyengülni.-
A VMS teljesen más volt és nem hiszem, hogy Corvusnak az állna a szándékában, hogy kómába juttasson. A játékomra való reakciók hallatán némi pír szökik az arcomra, de azért valamilyen szinten elég nagy löketet ad számomra. Legalább bizonyítottam előttük, hogy nem lettem volna teljesen alkalmatlan a kapitányi posztra.
- Egy csapat - - ismétlem Roby szavait. Pletykás vagyok, mint minden lány, de azért nálam is akadnak határok, ezt pedig nem is áll szándékomban átlépni. Végül hallgatom, mit talál ki Roberto számunkra és enyhén bizalmatlanul veszek el egy drazsét, majd felvont szemöldökkel méregetem, mialatt az ujjaim között forgatom. - És ez a teljesítményünkre is hatással lesz? Mármint... A fizikai képességeink is olyanok lesznek, mint tizenkét évesen? --  kapom be végül a cukorkát és rágcsálom ráérősen. A tizenkét éves énem még nem volt sztárőrző, hiszen kemény munkával jutottam el idáig, de annyi bizonyos, hogy volt tehetségem már akkor is a dologhoz. Csak elég sokat bénáztam eleinte... Tehát, ha itt és most Roby egy meccset szeretne lejátszatni velünk, az tényleg baromi vicces lenne.

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]



Amikor a fény megszűnik,
eluralkodik a sötétség.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Winifred Hill
Reveal your secrets
Winifred Hill
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: All-star Kviddics   All-star Kviddics - Page 3 Empty2023-05-11, 04:33





Csapatépítés & Wini


[You must be registered and logged in to see this image.] Hallgatom Lizzy-t és ahogyan a többiek vélekednek. És csak elismerően pillogok rá. Azért ez még mindig meglehetősen menő! Nem csodálkozom hát Sienna néminemű irigykedésében. Én is érzem pár pillanatra magamban feléledni, de szerencsére hamar elszáll. Azért hozzá teszem ami valószínűleg a többekben is megfogalmazódott már, - A VMS alkalmával, ha jól tudom némelyik versenyszám alkalmával megtörtént, hogy olyan környezetet, közeget hoztak létre, amin belül bármilyen adottságot, vagy képességet blokkolhattak. És elvileg csak a csapat gyógyítója tudhat ilyesmiket nem? - fejtegetem még egy utolsó lélegzetig a véleményemet. - Talán nem gondolná a többség, de én is inkább a húsokat részesítem előnyben.. Növényekből is a húsevő fajták a kedvenceim. Kár, hogy nem tudom életben tartani őket… - ismerem el, mert hát valóban egy kaktuszt is simán kinyírok, nem hogy egy trópusi fajtát!
Aztán kicsit számomra behúzza a dolgot az, hogy Corvussal sikerült mindkettőnknek ugyanazt írnia, némi kiegészítéssel a részemről.. Sienna kérdése, hiába marad befejezetlen valahol süvölt az arcomba, de előbb megvárom Corvus mit reagál, hogyan és mennyit oszt meg. És pont amiatt, amit elmond. Mert tudom, hogy számára mi a tétje. Viszonzom a tekintetét, a biccentését és egy torokköszörüléssel toldom hozzá. - Én vagyok a másik örökbe fogadott amúgy. Nem rég jöttünk rá, hogy testvérek vagyunk Corvussal. - aztán Sienna felé fordulok - Emiatt kerestem a könyvtárban is a nimfákról mindenfélét. - ismerem el, hiszen akkor ott nagyon tereltem meg kicsit ferdítettem is, hogy minek is érdekel pont ez a téma.. De valahogy amikor kimondom, egyszerre könnyebbülök meg és egyszerre önt el az érzés, hogy innen már nincs vissza út. Lépten nyomon derülnek ki a Sienna titkához hasonlók a csapat tagjairól.. Talán ez tényleg egy erőteljes lépés a bizalom felé és, hogy ne érezze egyedül magát annyira. Végül Lizzy felé fordulok egy szélesebb mosollyal - Szerintem is fantasztikus volt. Tényleg az ismerkedésről szólt. - Roby kéz-egymásra pakolására pedig csak még inkább felélénkülök és én is oda lépek a körbe, hogy a kezemet a többiekére tehessem. És következik akkor Roby köre amire kíváncsian nyújtogatom a nyakamat, nem mintha ezzel előbb bele látnék a zacskóba, ráadásul a terelő társam el is mondja, hogy mire kell majd számítanunk és demostrálja is. Amire azért kissé rémült képet vágok így a nagy lelkesedésem után. Na a fiatalkori énem nekem épp olyan komfort boncolgató mint néhányunknak a beugrós feladatom volt. Dany után kissé szerencsétlen képpel nyúlok a zacskóba és egy darabig hezitálok, hogy megtegyem-e, de végülis megegyeztünk az elején, hogy nincs meghátrálás! Ráadásul próbálok arra gondolni inkább, hogy téééényleeeg vicces leeeesz! Úgyhogy végül bedobom az arcomba a cukorkát és össze szorítom a szemeimet ahogy rágni kezdem és várom a hatását… Eleve alig állok ki a földből a 157 és fél centimmel, hát még 12 évesen mennyire picike és kis nyeszlet voltam! Noha nem mintha arcra, vagy alkatra különösebben sikerült volna formásodnom, legfeljebb a szemöldököm kapott formát azóta.. szóval… én ilyen szempontból bőven felismerhető maradok. Csak extrán hobbit méretű kiadásban. Töpörödés közben az arcom elé emeltem a kezeimet és épp csak át lesek a többiekre az ujjaim között.. Amúgy se tartottam sosem magamat egy szépségnek, még csak cukinak sem, de a kicsi énnel különösen meggyűlt a bajom ezen a fronton, főleg, ha ruháink nem zsugorodtak velünk, mert akkor tényleg lesz egy adag komédia a helyzetben még nekem is..
[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]

Vissza az elejére Go down
Daniel G. Paisley
Reveal your secrets
Daniel G. Paisley
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: All-star Kviddics   All-star Kviddics - Page 3 Empty2023-05-07, 16:03



Kviddics & Dany

[You must be registered and logged in to see this image.]
Az utolsó kör elég sok érdekes fordulatot hozott. Vagy inkább komolyat és meghatót. Egyetértek azzal, hogy ami itt elhangzott, az itt is marad. Legalábbis részemről. Ez tiszta sor. Semmiképpen sem ártanék a csapattársaimnak, főként azzal nem, hogy olyasmit árulok el róluk, amit nem a nyilvánosságnak szánnak nyilvánvaló okokból. Noha azért elég rendesen meglep a csapatkapitányunk vallomása az örökbefogadásról. De komolyan bólintok felé, jelezve, hogy nálam biztonságban van a titka. Valahogy eszembe se jutott feltételezni, hogy Flint ne lenne ízig-vérig Flint, az előkelő társadalmi osztályokból. De megértem, ha még nem készült fel rá, hogy mindent felrúgjon maga körül.
Viszont arra azért megcsóválom a fejem, hogy Lizzynek ezüstben kéne gyakorolnia.
- Szerintem ez nem valami jó ötlet. Egyszer már majdnem elvesztettük a VMS-en, amikor meg akarták vele mérgezni. Nem élném át újra. - vetem ellen ennek az ezüstösdinek. Nem szeretném még egyszer kórházi ágyon látni Lizzyt. Nyilván való, hogy aggódom, és féltem a lányt ettől. Talán túlságosan is, de ha arra gondolok, ami a VMS-en történhetett volna... ugye értitek? Szóval inkább elmesélek én is az utolsó személyes kis szösszenetemet.
- A könyv hozzám kötődik. Ez nem egy vidám történet. Volt idő, amikor elég tüskésen és bántóan reagáltam mindenre, és mindenkire, aki meg akart közelíteni. Az addig ismert életem éppen összeomlott, és úgy éreztem senki sem ért meg. Szinte nem volt olyan hét, hogy a bácsikámat ne hívatták volna be a sulimba valami miatt, lógás, verekedés, szinte minden tantárgyból bukásra álltam, még történelemből is. Elég dühös kiskölyök voltam, aki elég sok bajt okozott. - sóhajtok fel, és ülök le a fűbe, érződik, hogy elég nehéz erről beszélnem.
- Egy nap az egyik tanárom odalépett az asztalomhoz óra után, és lerakta rá ezt a könyvet. Azt mondta, tudja, hogy nem érdekel, de olvassam el, és ha beszélni akarok, akkor megtalálom. Ezzel kisétált a teremből. Igaza volt. Nem érdekelt. Csakhogy nem telt el túl sok idő, és megint bajba kerültem. Egy újabb vita és büntetés után a bácsikámmal a szobámban feküdtem, és egy darabig csak duzzogtam, de végül magam sem tudom miért, de elolvastam a könyvet. Rájöttem, ez történelem. Sőt több annál. Ma is élő történelem. A Nemzetközi Vöröskereszté. Megértettem, hogy nem én vagyok az egyetlen ember a világon, akinek gondjai vannak, aki elveszített valakit, a kishúgát. De csak rajtam áll, hogy hogyan élek tovább. Eldöntöttem, hogy változtatok magamon, és a hozzáállásomon. Így lettem az, aki ma vagyok. - nem szeretek erről beszélni, és nem vagyok büszke arra, aki akkoriban voltam. De az is én voltam. Most pedig őszintén beszéltem a gyerekkorom sötétebb részéről is. Nem tudom mi lett volna, ha nem olvasom el a könyvet, amit egyébként egy svájci üzletember írt. Bár üzletembernek legendásan pocsék volt, de azért megalapította a világ legnagyobb segélyszervezetét, és az élettörténetével hatással volt az enyémre.  
- Köszönöm a játékot. Szuper volt. És köszönöm, hogy mindezeket elmondhattam. - teszem azért még hozzá Lizzyre mosolyogva.
Aztán Roby játéka kerül elő. Kíváncsi vagyok rá.  
- Hát a gyerekkorom nem épp kedvenc szakasza, de talán újra írhatunk pár dolgot, sokkal mókásabban. Ráadásul az édességnek amúgy sem tudok ellenállni. - vigyorodom el, és feltápászkodom a fűből, hogy belenyúlhassak a zacskóba egy cukorkáért. Csakhogy néhány pillanaton belül a 12 éves önmagam nézzen a többiekre.  





[You must be registered and logged in to see this image.]
"Azt mondják, nem védelmezhetjük örökké a szeretteinket,
szerintem pedig ez hülyeség. Mi másra való a család?"
Vissza az elejére Go down
Roberto Maroni
Reveal your secrets
Roberto Maroni
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: All-star Kviddics   All-star Kviddics - Page 3 Empty2023-05-07, 08:52




Válogató & Roby

Lock me in your heart and trow away the keys!

[You must be registered and logged in to see this image.]
   

 Nem arról vagyok híres, hogy túlságosan vissza tudnám fogni az érzéseimet, gondolataimat, ezért aztán alaposan eltátom a számat, amikor Dany valami Vittoriát említ. Még véletlenül sem merült fel mondjuk Alex szájából, hogy az unokatestvéremnek húga is volna. Dany a tágabb értelemben vett családomhoz tartozik, viszont szöget üt a fejembe, hogy ha az apám a fiaként nevelte fel, akkor ki lehet az a csaj, aki eddig rejtélyes módon nem merült fel? Már nyitnám a számat, amikor Elizabeth ledobja az atomot a sebezhetetlenséggel, és mindenki egyszerre kezd beszélni, úgyhogy csak a hüvelykujjamat emelem fel a szőke lány felé. – Menő. – Semmilyen negatív érzésem nincs azzal kapcsolatban, hogy mennyire lehet használni ezt legálisan. A titkát megtartanám, akárcsak Corvusnak. Középre is teszem a kezemet, hogy mindenki tegye rá a sajátját. – Ami itt elhangzik, itt is marad. Egy csapat. – Magamat is meglepem, hogy mennyire jól sikerült beilleszkednem, a magamának érezni ezt az egészet. Nagyon öntörvényű vagyok, olyan, aki berúgja az ajtót. Nálam nincsen szó taktikáról, nem vagyok elegáns. A nyers erő, a mindent felemésztő tűz érvényesül. És igen, ezzel együtt szenvedélyes, kérlelhetetlen volnék, akire lehet számítani is, ezt Dany már pontosan tudja. A féltestvéremnek meg simán felajánlottam, hogy leszek a szobatársa, mert éppen utálja az apánkat. Ez vagyok hát én, noha pontosan tudom, hogy Corvus nem sokba néz, nála az elme többet nyom a latba. Lizzyről is megtudunk némi plusz infót, hogy kiegyenlítettebbek legyenek az infót. – Nos én is köszönöm, tippekben ugyan nem vagyok jó, viszont jól táncolok. – Mosolyodom el az eredményhirdetésnél, nálam valahogy az ösztönös dolgok működnek egyedül. A latin vér pedig már csak rátesz egy lapáttal. Végül zárjuk sorainkat, és emelem is a kezemet jelentkezésre, hogy én jövök. – Mint tudjátok, nem vagyok éppen a tervezés embere, nem tudok valami nagyon bonyolult dolgot felépíteni, úgyhogy apróságokkal készültem. Szám szerint hárommal. Az első. – A zsebemből egy zacskót húzok elő, amiben hat Bogoly-Berti-Féle-Mindenízű-Drazsénak látszó cukorka látható. Kiterítem őket a tenyeremre, és feléjük nyújtom. – A látszattal ellentétben ezeknél pontosan tudjuk, hogy mi fog történni. A mai attrakció az igazgatónk és Zonkó engedélyével, bevizsgálásával történik. Úgy fél óra erejéig tizenkét éves önmagunk lehetünk külsőleg. Hogy ez miért jó? Mert vicces. Úgy gondoltam, hogy jó móka lehet egy kicsit a múltba visszanyúlni, mellékhatás így nulla. Aztán jön a következő helyszín. Kipróbáljátok? – Én magam, hogy jó példával járjak elöl, máris bekapom az egyiket. Az átváltozás látványos, a termetem is rendkívül összemegy, a vállam is összeugrik, átlagos, de cuki kisfiúnak tűnök. Megszólalni még nem akarok, mert biztosan olyan lenne a hangom, mint akit kiheréltek.

//Határidő: május 13, én írok május 14-én
Nyugodtan és bátran használjatok fiatalkori gifet, ha van!//




||music:Going order|| words: 430 || just for you  
▲▼




[You must be registered and logged in to see this image.]
Roberto Maroni
Vissza az elejére Go down
Corvus Flint
Reveal your secrets
Corvus Flint
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: All-star Kviddics   All-star Kviddics - Page 3 Empty2023-05-04, 16:10



[You must be registered and logged in to see this image.]

Csapatépítő & Corvus


[You must be registered and logged in to see this image.]- Lizzy-nek sokkal mélyebb az őrző képzettsége, mint más posztokra, akik jelentkeztek volna arra a pozícióra a közelébe se értek, viszont Winifred és te is eredményes hajtónak ígérkezdtek, sebezhetőség ide, vagy oda. - szólok bele én is a beszélgetésbe, bár tény, hogy valahol logikus lenne, hogy egy sebezhetetlen menjen hajtónak, viszont akkor ott lennénk, hogy nincsen őrzőnk és legjobb tudomásom szerint senki közülünk nem jelentkezett egyáltalán arra a posztra. Nagyon talán-talán Ginny tudna oda beállni, de vélhetően nyomokban se lenne olyan eredményes, mint Lizzy. - Lehetséges, hogy érdemes lenne néhány edzésen ezüstben gyakorolnod, hogy felkészüljünk minden eshetőségre.
Danielről és Vittoriáról valami viszont dereng, mintha az Ollivander lányokon keresztül vagy valamilyen elszólásból korábban lett volna szó a húgáról, szintén múlt időben, de ezúttal nem kérdezek vissza úgy, mint Roby szüleivel kapcsolatban, főleg, mert a következő kör legalább annyira leizzaszt, mint a Beugrós játék.
Amikor Daniel és Roby is arra utal, hogy hús-hússal típusú étrendet tart, akkor igazából én is biccentek. - Csatlakozom, nem vagyok különösebben zöldséges én se. - vonom meg a vállam, legalább egy fél másodpercre ez eltereli a figyelmem a körről. Pont azután, hogy Roby felnevet és azt mondja kiismerhető én is levezetem az elméletemet, ami nem különösebben bájos vele szemben, de ha reálisan nézem a helyzetet, akkor valójában akárki akármit mond, teljesen objektíven és tárgyilagosan, őt tartom a legbutábbnak és épp ezért az én szememben kicsit kámikáze szekcióba kerül.
Se az író nevét, se a könyv címét soha az életben nem hallottam, valószínűleg még azt se venném észre, ha Roby rosszul mondaná ki, szóval nem irigylem a kérdést, viszont a csigáknál nekem is egyértelműen Sienna lenne a tippem, szóval visszamenőleg minden egyes mondat a helyére kerül a fejemben még hírdetés előtt.
Lizzy öt mondatát meghallgatva bólintok, nem vonom fel rá a szőke lány figyelmét, hogy egyébként már mondott egy-két információt, szóval ez így már mondhatni hét. Valahol van egy olyan érzésem, hogy a fényképészet és a tánc olyasféle "azértse" hozzáállás Gilly-vel szemben, de ami engem illet és a szerelmi bánatot kissé idegesen felsóhajtok csak. Nem egy szép emlék, nem szándékkal gázoltam a lelkébe, de visszamenőleg már úgy sincs mit tenni.
Ahogy Winifred is cetlit nyit csak akkor pillantok ténylegesen rá, amikor felolvassa a szövegét, amikor már minden-mindegy, hiszen tudom, amit tud, látom, amit mindenki lát. Ahogy mindketten befeszülten bámuljuk egymást és szinte láthatatlanul biccentek neki egyet a nevemet hallva.
- Szeretném valamire külön felhívni a figyelmeteket. Lizzy szó szerint a kezünkbe helyezte az életét azzal, hogy elmondta mi a sebezhetetlenségének a gyengéje, de valamilyen szinten én is ezt tettem. - a hangom komoly, szeretném, ha mindenki megértené és komolyan venné ezt. - Tudjátok, hogy nem vagyok különösebben, hm, kedves vagy barátságos, én csak az egyenességgel, őszinteséggel és hűséggel tudom megfizetni a bizalmatokat. Az, hogy nem vagyok vérszerinti Flint csak rátok tartozik és egy maroknyi barátomra, senki másra, még a szüleimet se szembesítettem a ténnyel, hogy tudom. Lehet, hogy elveszítem majd a kapcsolataimat, az erőforrásaimat, amivel például könnyedén ide tudtam vezényelni egy kovács manót, lehet, hogy nem, ez még a jövő zenéje, de nem állok készen arra, hogy megkockáztassam. Bízom benne, hogy a titkom biztonságba helyezhetem veletek. - hagyom abba, már így is hosszan beszéltem, miközben Winifredre pillantok. Ha már egyszer beírta a mondatát kétlem, hogy most visszavonulót fújna és ha újra megkeresné a tekintetem biccentek. Legilimentor, én pedig nem gyakorlok most semmiféle okklumenciát, de üzenni nem tudok neki, sosem próbálkoztam. Csak az ismerettségünk alapján feltételezem, hogy megérti mit akarok ezzel jelezni.
Az eredményre, hogy én nyertem azért nyilvánvalóan büszke vagyok, de még túlságosan rajtam az izgatottság amiatt, hogy beavattam őket, így legalább nem ül ki semmi önelégültség, csak bólintok. - Köszönöm a játékot. Tökéletes volt.

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]



Nem élhetsz mások elvárásai szerint.
Azt kell tenned, amit te helyesnek gondolsz,
még akkor is, ha ezzel megbántasz olyanokat,
akiket szeretsz.
                                     
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Sienna Parkin
Reveal your secrets
Sienna Parkin
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: All-star Kviddics   All-star Kviddics - Page 3 Empty2023-05-04, 14:54



[You must be registered and logged in to see this image.]

Kviddics & Sienna

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem vagyok egy auror alkat, de azért még én is észreveszem, hogy a mondatomnál Corvus mennyire befeszül, aztán Winnie is az ő nevét mondja, eléggé úgy nézve, mintha... Akaratlanul is feljebb szökken a szemöldököm, hiszen ez tuti, hogy valamit jelent. Olyan könnyedén válaszolt, mint aki tudja, hogy az a válasz kié és nem is tudom. Egyértelmű, hogy a lány tudja Corvusról, hogy az övé a cetli, de közben az én mondatom is majdnem ugyanez volt kis kiegészítéssel.
- Ti... - pillantok először Corvusra, majd Winniere, de valahogy nem sikerül kimondanom normálisan a kérdést, amit akarok, vagy talán még meg se fogalmaztam teljesen, hogy mire is gondolok, csak valami motoszkálni kezd valahol az agyam hátsó szegletében. Azért őszintén szólva örülök, hogy a végére érünk lassan. Nehéz volt kitalálni, hogy mit mondjak el magamról és azért még ezeket az infokat is emésztenem kell. Igazából, ha nincs ellenvetés, akkor simán elteszem a saját cetlijeimet, mármint amiket húztam, akkor tuti, hogy legalább ezeket nem felejtem el. Sokminden derült azért ki ma és nem biztos, hogy ebből minden megragad az emberben.
- Akkor ez nem... szabálytalan? - csúszik ki azért akaratlanul is a számon, hiszen ahogyan ő is felvázolja sok olyasmit bevállal, amit más nem tenne meg. Ezzel azért másokhoz képest igazságtalan előnyre tehet szert, pusztán azért, mert különleges. Ez valahogy azért igazságtalan előnynek tűnik másokkal szemben, még ha jelenleg nekünk jól is jön egy meccs esetén. Kérdés, hogy mi van, ha mondjuk egy meccsen úgy döntenek, hogy mindenféle ilyen plusz előnyt letiltanak, akkor vajon Lizzy játéka mennyire romlana le? Aztán csak csendben figyelek, amíg a saját öt mondatát is elmondja, bár ezt most így hirtelen nehéz lesz majd megemészteni. A többség végülis eléggé általános, bár ez a szerelmi bánat, meg a pillantás Corvusra... itt picit megint megemelkedik a szemöldököm, de aztán nem szólalok meg.
- Gratulálok! - pillantok végül Corvusra, amikor kiderül, hogy ő nyert. Nem mondom, hogy nem akartam volna én lenni a legjobb, de az is igaz, hogy nem lehet mindenben győzni és ez végtére is az ismerkedésről szólt elsősorban. - Jó ötlet volt, nekem tetszett. Nyugisabb volt, mint az eddigiek, és ez se hátrány. - intézem még Lizzyhez a szavaimat, aztán kíváncsian várom, hogy kitől és miféle játék lesz a következő. Tényleg nem volt rossz ez a mostani egy kis békésebb feladatnak kevesebb kapkodással és izgulással.

//Köszike! Nekem tetszett, pont az egyszerűsége volt az előnye! Smile//



[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A sportoló mindig a célra fókuszál,
annak rendel alá mindent,
amíg lélegezni, lépni bír,
edz.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: All-star Kviddics   All-star Kviddics - Page 3 Empty2023-05-01, 17:03



[You must be registered and logged in to see this image.]

Lizzy& az Allstar

[You must be registered and logged in to see this image.]

Látom Sienna reakcióját és azt hiszem, nagyjából mindig ezt kapom másoktól. Mármint, a sebezhetetlenségnek kétségkívül több előnye van, mint hátránya, emiatt pedig a legtöbben irigykednek is rám. Pedig - ha blokkolják a képességeimet - sokkal nagyobb hátrányban találom magamat, hiszen nem éppen az óvatosságomról vagyok híres. Egyszerűen nem szoktam meg, hogy vigyáznom kell magamra.
- Nem - csóválom meg a fejem. - Mármint, nem tudom pontosan... - teszem azért még hozzá gondolkodóba esve, de egyelőre elhallgatva előlük, hogy van nekem is gyenge pontom. Azt hiszem, a VMS elég kemény lecke volt számomra. - Amerikában a hajmeresztő mutatványaim miatt váltam annak idején híressé és esélyesen te is láttad már, hogy a pályán képes vagyok olyan manőverbe is belekezdeni egy-egy védés érdekében, amelyet más kihagyna inkább. A képességemből eredően nincs veszélyérzetem, hiszen - ha le is esem a seprűről - nem fogok megsérülni - felelem. Végül Robyra pillantok, majd elnevetem magam a szavai hallatán: - De, le tudnak lökni bármilyen gurkóval - jegyzem meg végül a fejemet csóválva, jókedvűen. - Sebezhetetlen vagyok, de az egyensúlyomból ugyanúgy kibillenthet bármi, amit akkora erővel hozzám vágnak. És ugyanúgy érek földet mint mindenki más, csupán a következmények maradnak el.
Corvus részére azért küldök egy bocsánatkérő pillantást, hiszen még ő sem ismerte ezt a tényt rólam. Annak idején titkoltam, mert a sportkarrierem volt a tét és érthető okokból nem is szerettem volna, ha blokkolják. A VMS-en végül kiderült a dolog, de gondolom, ott a versenyszámokat illetően csupán annyit írtak, hogy blokkoltak bizonyos képességeket, de esélyesen nem részletezték, hogy milyeneket.
Sienna végül felolvassa a következő cetlit és most rajtam a szemkikerekedés sora, döbbent tekintetem pedig egyből Robertót találja meg, hiszen ki másra is gondolhatnék? Ő ugyan Corvust tippeli, de Roby... Őt rabolta el annak idején a jelenlegi anyja, szóval hívhatja "örökbe fogadásnak" is. De hogy varázslény lenne, arról nem tudok.
- Corvus? - tátom el a szám immár Sienna tippje hallatán, hiszen személy szerint én el nem tudom képzelni, hogy a csapatkapitányunk ne az arisztokrata elit egyik tagja legyen. Mármint, nem csak sznobbá formálták a szülei, de külsőre is tökéletesen olyan vonásai vannak, amelyek beillenek ebbe a rétegbe. Talán szőke vagyok, de él bennem egy kialakult kép arról, miként fest az arisztokraták éves összejövetele és Corvus ebbe tökéletesen beleillik. Ráadásul, hogy mindezek mellett még varázslény is legyen... Na jó, baromi kíváncsi vagyok, mi fog kisülni ebből.
Végighallgatom Corvus, Dany és Roby cetlijeit is, de  - őszintén szólva - egyik se olyan érdekes számomra, mint a Sienna ujjai között tartott papiros. A kör végén úgyis kiderül, kié a helyes megfejtés és magamban biztosra veszem, hogy Roby lesz az. Még ha tényleg be is jönne a francia lány tippje - amit kétlek - akkor se hiszem, hogy Corvus ezt ilyen úton-módon hozná a tudtunkra. És hát egyáltalán miért is tenné? Egy csapat vagyunk, próbáljuk szorosabbra fűzni a kötelékeket, de ez tényleg olyan információ lenne részéről, ami sokkal, de sokkal többet elárul róla.
- Rendben, akkor mielőtt felfednék a cetlik a megoldásokat, íme az én öt sorom... - sóhajtok egy hatalmasat. Azért kifejezetten meglep, hogy Winnie is Corvusra tippelt... Mondhatni, nem értem, rajtam kívül miért nem gondolt más is automatikusan Robertóra. - Rettentően ügyetlenül táncolok - emelem fel ökölbe zárt jobbomat, majd jelzem hüvelykujjammal az elsőt. - Tizenhárom évesen bele voltam esve az egyik tanáromba - kerül sorra a mutatóujjam is. - Életem első szerelmi csalódása az egyik barátomhoz köthető - pillantok ezúttal Corvus irányába és szinte rögtön eszembe is jut az, amilyen módon kikosarazott anno. Kezelhette volna egy kissé jobban is a helyzetet és az érzelmeit. - Jelentkeztem az auror-szakra - bököm ki végül. Azt hiszem, ez az egyetlen olyan dolog, amit senkinek - még Danielnek sem árultam el. Valahogy mindenki elkönyvelte magában, hogy tanár-szakra megyek, hiszen szerettem volna edző lenni én magam is. - A legutolsó pedig... Az ezüst a képességem gyengéje - osztom meg velük, mintegy jelezve számukra, hogy bízom bennük, miszerint senkinek se adják ki ezt az információt és ők sem használják fel ellenem. Elvégre, ez a csapategység legfőbb része, nem igaz? Bízni másokban.
- Nos, azt hiszem, akkor ezzel vége az én körömnek, köszönöm, hogy részt vettetek rajta  - köszörülöm meg végül a torkom, mialatt minden cetli átvált és felfedi a titkait. Rettentően kíváncsi vagyok, ki lehetett a második örökbe fogadott személy, de ezzel várok a kocsmatúráig. Illetlenség lenne részemről kikapni Sienna vagy Winnie kezéből a cetliket. - A nyertes pedig Corvus -  pillantok a fiúra. - Majd kérhetsz valamit, amint kigondoltad - jegyzem még meg, hiszen - ha már megígértem - tartom is magam az adott szavamhoz.


Előző kör helyes megfejtései:

(Nagyon szépen köszönöm a részvételt Very Happy Nyilván nem volt olyan jó, mint a többieké, azért elnézést kérek, de én most az egyszer írtam gyomorideg nélkül ilyen csoportos feladatot, mini-mesét Very Happy És nagyon éltem Smile)

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]



Amikor a fény megszűnik,
eluralkodik a sötétség.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Winifred Hill
Reveal your secrets
Winifred Hill
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: All-star Kviddics   All-star Kviddics - Page 3 Empty2023-05-01, 16:15





Csapatépítés & Wini


[You must be registered and logged in to see this image.]

Lizzy válaszára kikerekednek a szemeim és elismerően füttyentek egyet. Így már értem, miért olyan merész a levegőben időnként. Roby szavaira csak elmosolyodom. Bár azért egy őrző is ki van téve legalább annyi gurkónak és miegymásnak mint bármelyik másik játékos a csapatban. - Nézd.. Legalább ezer százalék, hogy a kapuink sohasem maradnak őrizetlenül így. - azért ez nem kis tényező.
Dany sztorizása kedves, bár nekem nem amiatt tűnik fel a hangulat változása mert annyit hallottam volna beszélni valaha is a húgáról vagy épp nem. Nem igazán beszélgettünk sosem pályán kívül. De határozottan érzem, hogy mintha nagyon is múltidőben beszélne Vittoria-ról és nyilván nem Torira gondol. Egyenlőre nem teszem szóvá. Úgy gondolom a lezárás tökéletes lesz arra, hogy akkor majd mindenki bele menjen akár az érzékenyebb sztorikba is.
Sienna amikor felolvassa a mondatot az a nagy igazság, hogy nem csak Corvus izzad le. Hát még amikor meglátom én milyen cetlit húztam. Egy pillanatig csak tátogok, mert nem hiszem el, hogy Corvus ezt komolyan felvállalja. Ugyanakkor örülök is. De aztán nyelek egyet és rá nézve olvasom fel - Örökbe fogadtak. - egy pillanatnyit hallgatok, mintha valami láthatatlan kő gördülne le a vállamról - Corvus. - mondom ki ezzel talán elárulva, hogy Sienna majdnem jót tippelt..



[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]

Vissza az elejére Go down
Daniel G. Paisley
Reveal your secrets
Daniel G. Paisley
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: All-star Kviddics   All-star Kviddics - Page 3 Empty2023-04-30, 23:58



Kviddics & Dany

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ez a kör is érdekesen alakult, érdekes információkkal. Úgy tűnik, hogy a szerencse elpártolt tőlem a kezdeti jó tippek után. De sebaj ez csak egy játék. Méghozzá izgalmas, hogy mi mindent tudhatunk meg egymásról. Például Sienna anyajegyéről, amit nyilván magamtól aligha nézegettem volna. Vagy Corvus költői vénájáról. Tényleg nem gondoltam volna róla, hogy verseket ír. Viszont némelyikre kíváncsi lennék. Szóval, talán itt az ideje, hogy magamból megosszak egy újabb kis szösszenetet.
- Igazából, amikor a húgom Vittoria és én kicsik voltunk, akkor nem akartam megenni a zöldségeket, csak a rántott húst. A húgom meg mindenben utánozni akart, szóval nem sokkal később, már azzal kergettük az őrületbe szegény anyánkat, hogy egymásra licitáltunk, hogy melyik zöldséget mért nem esszük meg. A répa túl narancssárga, a karfiol túl fehér, a brokkoli és a kelbimbó túl zöld. Legalábbis a húgom szerint. Bár mostanra a legtöbb zöldséget is hajlandó vagyok megenni, azért utóbbi kettővel még nem kötöttem békét. - ez lehetne éppen egy kedves, vicces, vidám történet is. Bizonyos tekintetben az is, még az enyhe kis mosolyom is ezt sugalja. Épp csak egy apró kis szomorúság vegyül a hangomba, és talán Lizzyn kívül a többieknek feltűnhet, hogy tudomásuk szerint nem jár a suliba semmilyen Vittoria Paisley, és eddig nem is hallottak róla beszélni. Legfeljebb Roby hallhatott ezt-azt családi körben.
Inkább, egyszerűen a kezembe veszem és elolvasom a következő cetlit. Persze, ha valaki kérdezne a húgomról, akkor úgy is válaszolni fogok.
- Nem bírom a csigákat. Hmm... ha francia konyháról van szó, akkor én sem. Maradok a rántott húsnál, vagy a bácsikám lasagne-jánál. - azt hiszem ez a kör kezd túlságosan gasztronómia irányába csúszni. Legalábbis részemről. Talán mások lehet, hogy csigákról inkább csak valami Hagrid féle természetóra jut eszébe, vagy ilyesmi. Én viszont nem vagyok természetbúvár, bár csiga-kajáról is csak francia képes újságokban olvastam.
- Legyen a tippem Sienna. - nem tudom mennyire nagy, vagy kicsi az esélye, hogy megint őt kapjam, de valahogy a francia kajához a francia lányt párosítom gondolatban. Persze tévedhetek is.





[You must be registered and logged in to see this image.]
"Azt mondják, nem védelmezhetjük örökké a szeretteinket,
szerintem pedig ez hülyeség. Mi másra való a család?"
Vissza az elejére Go down
Roberto Maroni
Reveal your secrets
Roberto Maroni
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: All-star Kviddics   All-star Kviddics - Page 3 Empty2023-04-29, 13:35




Válogató & Roby

Lock me in your heart and trow away the keys!

[You must be registered and logged in to see this image.]
   

Próbálok elvonatkoztatni attól, hogy apám Danyt kezeli igazi fiaként helyettem. Nekem nem jutott borászat, sem pedig cukrászat, csak egy kissé mániákus mostohaanya. Mondhatom, hogy elégedett vagyok az életemmel, hiszen ami történt, az formált erősre, noha arrogáns is vagyok egyben, mint aki mindig győzni akar abban, amit csinál. Talán mert nem volt apamodel, sem pedig testvér, aki esetleg máshogyan hatott volna rám. Mindenesetre én nem fűzök hozzá semmit, de a tekintetemből látszik, hogy az előző körök egyikében, amikor Corvus kétkedve méregetett, hogy tényleg lehetek-e depressziós, hát ez most csattanós válasz lehet mindenre. Vannak démonaim, mintha mindig is lett volna valami belső, fék, blokk, hogy ne tudjam kifejezni magamat. Talán egyszer én is teljes mértékben a Maroni család tagja leszek, de a múltat nem törli el semmi. Azért Winifred cetlijén, és a gyanusítgatáson akaratlanul is felnevetek, valahogy ő mindig tudja oldani a feszültséget. – Ennyire kiismerhető lennék? – Az alfahím, aki mindent erőből akar megoldani, az csakis a húst szeretheti? Talán! Viszont a zöldségek egészségesek, erősítenek, de miért mondanám meg a választ? Majd kiderül a szőke őrző összesítéséből. Észreveszem Elizabeth kissé sajnálkozó pillantását, ez már nem az első eset, hogy érzelmeket mutat, ezért kezdem átértékelni a jellemét magamban, mintha nem lenne olyan kemény, mint azt mutatja. Ezt persze jó értelemben látom így. – Azta.. sebezhetetlen? Akkor miért nem hajtó vagy? Akkor nincs az a gurkó, amivel le tudnának lökni.. – Nyilván kicsit irigykedek, de közben pedig büszke is, hogy eddig mindent túléltem, pedig nekem aztán voltak kemény ütközéseim, belépőim! Sienna folytatja a sort, és Corvus a célpontja a cetlijének. Karbafont kézzel méregetem a csapatkapitányt, mint aki nem tudja, hogy mit gondoljon, de utána közvetlenül a fiú jön, aki bár bevallja, hogy versekben nem a legmenőbb, mégis becsülendő, hogy így felvállalja. Veszek egy nagy levegőt, amikor húzom a következő celit, hogy aztán felolvassam. Anyám révén valamennyire beszélek franciául, de ebbe mégis beletörik kissé a nyelvem. - Nagy hatással volt rám Jean Henry Dunant: Solferinói emlék című műve.. Ha úgy okoskodom, hogy egy francia íróról vagy költőről van szó, akkor Sienna. – Pillantok kérdőn a lányra. Lövésem sincsen róla, hogy kicsoda az illető, lehet, hogy valami ereklyevadász, vagy mágiatörténész, de bízom benne, hogy ezzel most nem lövök mellé. Az utolsó körökben voltak duplikált tippek is, és ott már biztos, hogy az egyik ront, de hátha ez az utolsó most sikeres!

//3-4 lett a dobásom//




||music:Going order|| words: 430 || just for you  
▲▼




[You must be registered and logged in to see this image.]
Roberto Maroni
Vissza az elejére Go down
Corvus Flint
Reveal your secrets
Corvus Flint
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: All-star Kviddics   All-star Kviddics - Page 3 Empty2023-04-27, 15:43



[You must be registered and logged in to see this image.]

Csapatépítő & Corvus


[You must be registered and logged in to see this image.]Kicsit furcsállom, hogy elrabló mostohának nevezi a nevelő anyját Roberto, de így is milyen vehemenciával teszi hozzá, hogy "imádja". Pedig lehet, hogy valahol azonosulnom kéne vele, hiszen Winifreddel ellentétben, akit már az egész előtt lényegében kiutáltak, engem a tenyerükön hordoztak, ahogy úgy sejtem Roberto-t is az anyja. Persze nálam volt néhány sötét vonulat, amibe nem volt beleszólásom, nem is mondanám elfogultan, hogy "imádom" őket, de azzal az érzéssel nem tudok mit kezdeni, hogy tényleg szeretem őket, mintha az igazi szüleim lennének.
Tény és való, hogy a tekintetem amikor nem fapofát vágok akkor méregeti a többieket, analitikusan próbálom átgondolni a dolgokat, habár néha legalább szerencsésen rátapintok néhány érzelmi kötelékre is, amit beleszámíthatok változónak.
Danielnek igaza van, a borokkal én is tisztában vagyok, főleg Sybille óta, habár különösebben nem gyűjtök semmit sem a kviddics felszereléseken kívül, de azt se gyűjtői szenvedéllyel. És persze a furcsa, mágikus tárgyakat, legyen szó nyílhegyről, medálról vagy karkötőről, de ez másik kérdés. Habár a hubrabugos fiú okfejtése minden pontjában helyes, még sem én írtam a papírt és ezúttal egy kissé bocsánatkérő pillantást küldök Roby felé a kétkedő helyett.
- Azt nem írtam, hogy jók is. - teszem hozzá, de akkor is a tény, hogy szoktam verseket írni valószínűleg mindenkinek meglepő lehet, aki csak annyit lát belőlem, hogy alapjáraton milyen távolságtartó vagyok. Habár azt már észrevehették a folyosókon, hogy amikor nem a kviddiccsel foglalkozom, akkor könyv van a kezemben, bár ebből nem következik, hogy nem csak előre tanulok a következő félévre, mint általában.
Látom, hogy akik jobban ismernek kicsit megrökönyödnek, hogyan beszélek, ami teljesen jogos és érthető. Ilyen megnyilvánulások árulják csak el, hogy mennyi mindenben változtam és vetíti előre, hogy milyen lehetnék egyszer majd... teljesen önmagamként előttük, csak a saját értékítéletemre és elveimre támaszkodva.
Lizzy elfogadja az ötletem és megosztja velünk egy titkát, amire egy kicsit az én szemem is elkerekedik csatlakozva Siennához, ugyanis lehet, hogy egyeseknek nyílt titok volt, de engem tökéletesen elkerült a dolog. Sienna kérdez rá, így én nem teszem, inkább induljon meg az utolsó kör. Annak persze örülök, hogy eltaláltam a vallásos szöveget, de ezen a ponton nem mondanám, hogy ez bármennyire is garantálja, hogy a következőnél is szerencsém lesz. Főleg, hogy amikor meghallom Sienna szövegét hirtelen a mindig fakó arcomat elönti a pír és érzem, ahogy a pulzusom olyan magasra ugrik, hogy a fejemben lüktet a szívverésem. Nagyon erősen koncentrálok, hogy ne nézzek senkire, csak a serlegre és le a saját kezemre, de hülye lenne, aki ezt a reakciót nem venné észre. Még akkor se fordulok Siennához, amikor hallom a nevemet, mert félek, hogy a tekintetem nem tudnám kordában tartani.
- Khm. Nem sokan hallgatnak rám, mégis ha kikérik a tanácsomat, megfogadják. - olvasom fel a szavakat a cetliről és ezúttal még attól is elzárkózom, hogy ezen a ponton végignézzek a többieken, csak fejben teszem meg. - Arra következtetek erről, hogy valaki különcnek érzi magát, akinek a hangját gyakran mellőzik, de ennek ellenére okosabb, mint mások, vagy legalább is intelligensebbnek hiszi magát. - mondom ki hangosan, bár lehet, hogy magamban kellett volna, hiszen nem túl érzékeny megközelítés. Roby már sokszor ugratott be olyan ténnyel, amit nem néztünk volna ki belőle, és amit még mindig nem hiszek el és írok annak a számlájára, hogy csak azt hiszi magáról, hogy igaz... de ez is egy ilyen lenne? Halkan hümmentek egyet, legalább addig is kicsit csitul az idegességem, míg döntök. Mi lesz, ha rosszul találgatok? Semmi? Akkor miért is tart ilyen sokáig lépni? Maximalizmus, ego és versenyszellem.
- Legyen Roberto, bár Siennánál is el tudom képzelni, de maradok Roby-nál.

// 7-8//
[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]



Nem élhetsz mások elvárásai szerint.
Azt kell tenned, amit te helyesnek gondolsz,
még akkor is, ha ezzel megbántasz olyanokat,
akiket szeretsz.
                                     
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Sienna Parkin
Reveal your secrets
Sienna Parkin
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: All-star Kviddics   All-star Kviddics - Page 3 Empty2023-04-24, 14:52



[You must be registered and logged in to see this image.]

Kviddics & Sienna

[You must be registered and logged in to see this image.]

Egyetértően bólintok egyet Corvus felvetésére. Végtére is ez most határozottan olyan játék, ahol nem lenne rossz, ha a végén Lizzy is becsatlakozna a maga öt információjával magáról, hiszen így egymásról tényleg megtudunk ezt-azt, itt-ott tényleg fontosakat is, míg Lizzy ebből pont kimarad. Ezúttal nem jött be a tippem, viszont a Lizzys infora már jobban kikerekedik a szemem. Hallottam már ezt-azt mindenféle képességekről, de bevallom nem sokat tudok róluk és leragadtam valahol az animágia és a metamorfmágia körül. A többi valószínűleg annyira ritka, hogy nem kerül gyakrsan szóba és lehet, hogy akik ilyesmivel rendelkeznek nem is nagyon reklámozzák. Azért persze nem lehet rossz sebezhetetlennek lenni.
- Akkor egyáltalán nem is sérülhetsz meg... sehogyan? - bukik ki belőlem a kérdés, hiszen azért ez nagyon durva. Kviddics terén is komoly előny. Bár nekem se tört még el semmim, de csak azért, mert valószínűleg szerencsés voltam akkor épp, de azért agyrázkódásom és komolyabb sebeim jócskán voltak. Nem lehet rossz úgy ülni a seprűn, hogy egyáltalán nem kell tartanod attól, hogy bajod esik, ha lezuhansz, vagy összeütközöl valakivel. Kár tagadni, valahol mélyen azért egy csepp irigység is betolakszik a kérdéseim közé, de igyekszem visszanyomni a mélyre, ahonnan előbújt. Inkább a következő érkező cetlimre koncentrálok, hogy hiszen, ha jól számolom ez az utolsó. Most lehet még szépíteni, bár már mindenképpen maximum holtversenyt érhet el bárki Corvusszal, persze csak ha ő hibázik. Na nem mintha most a verseny lenne az elsődleges, de azért... az is érdekes.
- Örökbe fogadtak. Varázslény vagyok. - olvasom fel és egyből járatni kezdem a tekintetemet Corvus és Winnie között. Ez, ha jól sejtem egy igen nagy titok és az biztos, hogy nem Robyról van és nem is Danielről, hiszen az ő családi hátteréről tudom a legtöbbet. Corvus elvileg ismert aranyvérű családból származik, de gondolom pont ezért lenne nagy durranás, ha kiderülne róla, hogy igazából nem is aranyvérű és talán pont ezért csalatkozott annyira az egész rendszerben és a z évek óta rákényszerített Mardekáros téveszmékben, ahogyan fogadkozott. Viszont ez nem zárja ki azt sem, hogy megint Winnie legyen nálam, ha már előzőleg nem jött be a tippem. Ráncolom rendesen a homlokomat, de ezúttal is úgy döntök, hogy maradok az első gondolatnál. Végülis ez a válasz ütne nagyobbat. - Hm... legyen Corvus. - mondom ki végül hangosan is. Kíváncsi vagyok, hogy mi lehet a többi cetlin és persze, hogy mi lesz a végeredmény.

//5ös//




[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A sportoló mindig a célra fókuszál,
annak rendel alá mindent,
amíg lélegezni, lépni bír,
edz.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: All-star Kviddics   All-star Kviddics - Page 3 Empty2023-04-24, 08:02



[You must be registered and logged in to see this image.]

Lizzy& az Allstar

[You must be registered and logged in to see this image.]

Azért figyelmesen végighallgatom a Sienna által felolvasott mondatot, miközben igyekszem magamban eltalálni, hogy tulajdonképpen mennyi lehet az esélye annak, hogy ismét Winnie cetlije került hozzá. A mondat újfent bárkire passzolhat, én se tudom, melyik kié, szóval ennyiből megmarad a találgatás számomra. Csak remélni merem, hogy végre valahára a kupa egy fokkal jobban keveri a lapokat és osztja ki az általuk leírt mondatokat. Igazság szerint nem lehet valami izgalmas folyamatosan egy embernek a sorait kapni, én pedig tényleg szeretném, ha mindenkinek akadna ebben kihívás. A tippje hallatán azért a tekintetem akaratlanul is Dany arcára siklik, hiszen eléggé úgy hangzott a mondat, mintha ő írta volna, de közben valahogy mégsem... Mostanában elég sok romantikus töltetű cetli került ki Roby keze alól, aki esélyesen így szeretne üzenni valakinek, amit végtére is nem bánok. Voltaképp, örülök is neki, hiszen pont az volt a célom ezzel, hogy kérdéseket vessenek fel és válaszokat kaphassunk.
Annyira nem zavar, hogy nem vehetek részt a saját játékomban, inkább örülök annak, hogy - a kezdeti bizonytalanságom ellenére - sikerült olyan feladatot kitalálnom, ami valóban passzol ide. A legelején majdnem meggondoltam magam és visszavonulót fújtam, hiszen mindenki a gyakorlati csapatfeladatokra épített és kezdtem magam elég hülyén érezni, amiért én nem így tettem. Elvégre, a pályán nem magunkról szóló információkat fogunk üvölteni egymásnak, nem igaz? Mégis, valamiért úgy éreztem, az egyik fontos alappillére ennek a dolognak az, ha valamivel többet tudunk a társainkról. Nem csupán játékosként, hanem emberként is megismerjük őket. Ráadásul, elég sok olyan személy van jelen, aki csupán nemrég került át/vissza a Roxfortba, ez pedig valamennyire segíthet a helyzetükön. Véglegesen nem oldja ugyan meg, de mégis... fél lépéssel közelebb.
- Hm... rendben, benne vagyok -  vidul fel az arcom Corvus ajánlata hallatán, habár lassacskán tényleg szembesülök azzal, hogy mennyire nehéz öt olyan mondatot összekaparni magamról, amely el is árul rólam valamit, de közben nem tereget ki semmi olyasmit sem, amit én nem szeretnék. Úgyhogy igyekszem leginkább az Amerikában töltött időkből meríteni, hiszen akkoriban senki sem ismert annyira, egyelőre azonban teljes mértékben a többiekre koncentrálok.
Corvus szájából az "irreális téveszme"-kifejezést elég sokkoló hallani. Mármint, ismerem már évek óta, voltaképp akkor is ismertem, amikor tombolt benne az aranyvér-mánia és tisztában vagyok ugyan ama ténnyel, hogy változott, amióta a legjobb barátaival megismerkedett, de az, hogy a szülei által belenevelt tanokat valaha is irreális téveszmékként fogja nevezni... Sokkolt. Bennem van ama késztetés, hogy odalépjek hozzá és hitetlenkedve körbetapogassam az arcát, miszerint tényleg ő-e az, de nem teszem. Félek a gyilkos pillantásától, amelyet néha úgy osztogat, mint egy jófej tanár a cukorkát, de a hatása mit sem gyengült az évek folyamán.
Daniel kifejtegetős válasza hallatán azért kissé már zavarba jövök, hiszen Roby apja voltaképp közelebb áll az unokaöccséhez, mint a saját fiához, szóval teljes mértékben érthető lenne, ha a srác számára ezt nem lenne a legkellemesebb hallani. Nyilván igyekeznek oldani ezt az egészet, de az ilyesmi időbe telik, szóval esélyesen elég rideg, kezdetleges a kapcsolatuk... Mégis, ha más nem, az vigaszt jelenthet Roberto számára, hogy két testvért és egy unokatestvért is nyert hirtelen. Végül is... belekerült egy családba és talán szereti az elrablóját, de azért ez a kötelék se másodlagos.
- Sebezhetetlen vagyok -  felelem meg végül Winnie kérdését egy zavart mosollyal az arcomon. Sokáig titkoltam, hiszen azt hittem, csalónak bélyegeznek majd és kitesznek a csapatomból, de a VMS óta ez nyílt titok és - mint kiderült - bizonyos esetekben blokkolható. Szóval, azóta élvezem, hogy extrém mutatványokra is képes vagyok a védések érdekében és voltaképp extázisba hoz, ahogy a közönség reakcióját hallom a lelátókról egy-egy veszélyesebb manőver után.
Végül ez a forduló is véget ér és újfent kiderülnek a helyes válaszok, én pedig immár sokadik alkalommal koppintok egyet a kupa szélére, amelyből ismét kirepül az öt kis cetli és áll meg véletlenszerűen a társaim előtt.
- Utolsó kör és utolsó esély az eredmények javítására -  szólalok meg. Valakinek ma az adósa leszek, hiszen ezt ígértem. Fogalmam sincs, be fogja-e tudni hajtani rajtam az illető, de hát nem kötelező azonnal. Bőven elég akkor is, ha segítségre szorul valamiben...

1-2:

3-4:

5-6:

7-8:

9-0:

Előző kör helyes megfejtései:

Határidő: 2023.04.30.
Köv. hsz.: 2023.05.01.



[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]



Amikor a fény megszűnik,
eluralkodik a sötétség.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Winifred Hill
Reveal your secrets
Winifred Hill
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: All-star Kviddics   All-star Kviddics - Page 3 Empty2023-04-24, 02:14





Csapatépítés & Wini


[You must be registered and logged in to see this image.]
Az a nagy igazság, hogy valóban értékelem az én-időt és a jó könyveket. Az ironikus, hogy a szerelmes regényektől kiver a víz… ahogy a felszínes beszélgetésektől is. Szóval Lizzy valószínűleg hiába próbálja elképzelni mi történhetett, vagy mi lehetett a témánk.. valószínűleg úgysem fog neki sikerülni ameddig egy kalap alá vesz másokkal etéren.
És amúgy végülis ma még bármit kivesézhetünk! Gyűjtöm is hogy kiknél, mikre akarok vissza térni. Nagyon örülök, hogy Lizzy ezt a játékot hozta be! Kíváncsi leszek, ebben a körben ki tippel jól. Arra, hogy kör végén Lizzy is mondjon magáról még néhány igazságot bólintok párat a kispadról. Kíváncsi leszek ő mikkel fog majd elő rukkolni. Az üvegházas összefoglalójára Corvusnak azért még én is úgy nézek rá, mintha először hallanám a történetet. Hiszen.. valójában tényleg először hallottam így az ő szemszögéből. Megállom, hogy csípősen közbe szúrjam a gondolatot az üvegházi vegyszerekre vonatkozólag, hogy “És Bimba is mindig emiatt olyan megvilágosdott..” Nem lenne túl szép kontrázás, főleg, hogy Corvus mondandójától voltaképp totál független rosszmájúság lenne csupán.
A mondat kapcsán nézek rá és újfent satuba fogott arccal, kissé kihívóan nézek rá. Volt már jó pár vitánk a témában, így nem csodálom, hogy rám gondol.
Roby szavai viszont bennem is kissé disszonanciát szülnek, mint “elrabló mostohaanyám” de inkább csak elképzelni tudom hogyan is érezheti magát ezzel az egésszel kapcsolatban. A nő voltaképp megmentette az életét és felnevelte, még ha ezzel el is szakította az eredeti családjától és inkább csak még inkább elgondolkoztat, hogy mégis miféle lelkivilága lehet.. vajon milyen a személyisége..? Az ilyen mindig nagyon kétélű és inkább hamar leállítom az agyamat. Az is érdekes, hogy Danyvel a viszonyuk hogy alakul, főleg amikor Roby megjegyzi, hogy alig ismeri az apját és nem is indult jól a helyzet, míg Dany voltaképp az apjaként tekint a férfira.. Kicsavart egy helyzet.
Dany megtoldja egy mini történettel a borászatról és a boros címkékről. - Bevallom igazából amiatt gondoltam rád, e-kapcsán mert ereklyevadásznak készülsz és ez olyan.. Ereklyevadászos hobbinak hangzik. De örülök, hogy megosztottad mi motivált benne. Jól hangzik. És.. amúgy a csoki béka kártyákat én is gyűjtöm! - kapcsolódok az utolsó gondolatához, mert bár Robyra néz, ezt én is a magaménak érzem. Lizzy képességét felemlítve pedig rögtön lecsapok - Milyen képesség? - nekem ez új úgyhogy ennyit megengedek magamnak most még így gyorsban. De aztán körbe érünk ismét és én is felolvasom a hozzám röppenő újabb mondatot. - “ Utálom a brokkolit meg a kelbimbót, mert túl zöldek.” - elsőre sikerül elnevetnem magamat szolidan, a szám elé emelve a kezemet. - Oké ez igazából én is lehetnék.. De mmmm… - körbe nézek ismét mindenkin és megállapítom, hogy ez igazából bárki lehetne, de aztán végül vállat vonok hetykén. - Legyen mondjuk Roby ezúttal.




[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]

Vissza az elejére Go down
Daniel G. Paisley
Reveal your secrets
Daniel G. Paisley
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: All-star Kviddics   All-star Kviddics - Page 3 Empty2023-04-22, 13:30



Kviddics & Dany

[You must be registered and logged in to see this image.]
Azért Roby is észbe kap, és hozzá teszi a magáét Corvus kérdéséhez. Bár talán tényleg jobb, ha ezt a vonalat nem feszegetjük tovább. Nem igazán akarom hangosan kimondani Roby előtt, hogy számomra az a nő, aki felnevelte pusztán csak egy csecsemő rabló, és azt hiszem, hogy a bácsikám is hasonló véleményen van. Talán ez is okozott némi súrlódást köztük. Ugyanakkor valahol mindkettejüket meg tudom érteni.
Az üvegházas kis történetemet is szívesen osztom meg, és érdeklődve hallgatom, amit Wini illetve Corvus megoszt ezzel kapcsolatban. Bár azért érzekelem, hogy a kapitányt ez némileg jobban feszélyezi, mint Winit. Nem igazán akarok tapintatból jobban belemenni, hogy pontosan milyen elhallgatott igazságokra gondolhat a csapatkapitány. Valami azt súgja tőle így is hatalmas jellembeli előre lépés, hogy egyáltalán megoszt bármit is magáról.
Valahogy sikerül egy apró mosolyt küldeni Wini felé, amikor eltalálja a boros címkéket. Bár gondolom ezzel nem adtam fel túlságosan a leckét. Legfeljebb ha Corvusból néznék ki egy ennyire sznobnak mondható hobbit magamon kívül. Igaz, esetemben, mint mindennek, ennek is a család a középpontja.
- A bácsikámnak van egy hobbi borászata, és azt hiszem a borok szeretete rám ragadt tőle, hiszen gyakorlatilag ő nevelt fel. Egyszer magával vitt egy borászati kiállításra, és rájöttem, hogy vannak akik a címkéket gyűjtik, és akár egy kisebb vagyonra felmehet egy-egy darab ára az idő múlásával. Persze ez sok mindentől függ, és eleinte nem is vettem komolyabban, mint mondjuk a csokibéka kártyák gyűjtését. - azért ey pillanatra Robyra nézek, amikor rájövök, hogy megint az apjáról beszélek, és hogy milyen fontos hatása volt, van az életemre, ő meg alig ismeri, és néha még a közös hangot sem könnyen találja meg vele, hiszen ő egy teljesen más környezetben nőtt fel.
Ezúttal én nem találom el a választ, így nagyjából kiegyenlített lehet az állás, amit Lizzy szóban is megerősít. Azért kicsit meglep, hogy Sienna volt a helyes válaszom, de hát ma is tanultam róla valami újat.
Aztán persze jön az újabb kör, és újabb felolvasás.
- Eddig még soha nem tört el semmim. Erre a mondatra kapásból Lizzyt mondanám. Bár tud meggondolatlan lenni, azért képességeivel is tisztában vagyok. De minek után ő nem játszik, azt hiszem más felé kell tapogatóznom. - ejtek meg egy kis kaján vigyort Lizzy felé.  
- Azt hiszem, hogy Corvus az, akiből kinézem, hogy van olyan óvatos, és megfontolt személyiség, hogy nem vállal felesleges kockázatokat, inkább biztosra megy. Nem ugrik bele olyan helyzetekbe, amikben ennyire pórul járhat. - persze lehet valaki óvatos, és megfontolt, baleset akkor is érheti. Megcsúszhat egy nedves padlón, vagy akármi. Szóval lehet, hogy megint mellé lövök, az okfejtéssel, de jobb tippem nincs. Siennát és Robit nem igazán gondolom óvatoskodó személyiségtípusnak, őket még könnyen bele is lehetne ugratni egy-egy olyan szituációba, aminek könnyen rossz vége lehet. Wini ettől persze még szóba jöhetne esetleg Corvus mellé tippnek, és tény, hogy elég keveset tudok róla, azt leszámítva, hogy egy darabig ide járt, majd Amerikába, majd most megint itt van. A családjáról szinte semmit sem. Mégis a megérzésem a kapitány felé húz inkább.

//Dobás: ezúttal páratlannal 7-8-as mondat. Tehát Wininek kizárásos alapon maradt az 5-6-os újfent, vagy már hagyományosan? Very Happy //





[You must be registered and logged in to see this image.]
"Azt mondják, nem védelmezhetjük örökké a szeretteinket,
szerintem pedig ez hülyeség. Mi másra való a család?"
Vissza az elejére Go down
Roberto Maroni
Reveal your secrets
Roberto Maroni
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: All-star Kviddics   All-star Kviddics - Page 3 Empty2023-04-22, 10:51




Válogató & Roby

Lock me in your heart and trow away the keys!

[You must be registered and logged in to see this image.]
   

Észbe kapok, hogy jól elbambultam, és lényegében Corvus engem néz, hozzám beszél. Szerencsére Daniel ismét diplomatikus, menti a helyzetet, de most nem tehetem meg, hogy csak valami köszönő morranást hallatok. Kezdem ugyanis észrevenni, hogy a többség nem csak a saját titkait osztja meg, hanem kezdenek más, mélyebb dolgokat is kicsomagolni, mint ez az üvegházas történet, amelynek nem voltam a része, de ott talán Corvus valamit változhatott. Nem mondom, hogy hasonló vagyok, mint ő, de sejthetően neki is akadtak beilleszkedési problémái, ezért hát megköszörülöm a torkomat, és megtoldom az unokatesóm szavait néhány saját mondattal is. – Mindezek ellenére az elrabló mostohaanyámat imádom, és a vér szerinti apámmal nem jöttem ki túlzottan az elején. Ez már kezd oldódni, hála Danyéknek. – Valahogy az, hogy ennyire befogadtak a családba, kezdi lebontani azt a gátat, ami egész életemben falként vett körbe, hogy valahogy sosem lehetek elég jó, anyámon kívül úgy mindenkinek bizonyítanom kell. Talán ez a csapat is lehánt majd egy újabb réteget. Megy közben körbe a kör, karbafont kézzel emelem Corvus a tekintemet, akinek szinte minden hunyorgásában van valami kétely felém, talán éppen Siennát illetően. Való igaz, hogy bár a titok titok marad, de annyira azért nem vagyok jó ebben, a talán nem is akarok az lenni, hiszen ez életemben először valami olyan őszinte érzés, amelyben el tudnám engem magamat, mégis valahol tiszteletben tartom a lány kérését, hogy ne zavarjuk össze a fejünket még a nyilvános érzelmekkel is, bőven elég stressz van a sportban. Attól még nyilván nem fogok úgy tenni, mint aki teljesen hideg, udvarolni azért mégiscsak szabad.
Amikor többen is Danyt tippelik, akkor már tudom, hogy ez sem lesz tökéletes kör, hiszen valaki ismét hibázott. Én azért annyi logikát próbálok bele vinni, hogy akit már mondtak, azt kisebb eséllyel mondom, kivéve ha szinte biztos vagyok benne. A saját cetlimet kihúzom a kupából, aztán idegesen felnevetek. – A francba! Ez bárkire igaz lehet innen.. Sienna? – Próbálkozom most vele, igencsak sportos, józan lélek, de tudom, hogy milyen mélységei vannak, és értékes gondolatai. Belőle valahogy kinézem, hogy én írnám a zenét egy dalhoz, ő pedig a szöveget. Aki verset tud írni, az dalszöveget is. Aztán ha ez a megoldás valóban Dany, akkor baszhatom..

//9-0 lett a dobásom//




||music:Going order|| words: 430 || just for you  
▲▼




[You must be registered and logged in to see this image.]
Roberto Maroni
Vissza az elejére Go down
Corvus Flint
Reveal your secrets
Corvus Flint
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: All-star Kviddics   All-star Kviddics - Page 3 Empty2023-04-18, 13:38



[You must be registered and logged in to see this image.]

Csapatépítő & Corvus


[You must be registered and logged in to see this image.]Roby nem válaszol a feltett kérdésemre a rokoni szálakkal, de Dany, mint mindig, ott van, hogy kitöltse az űrt. Mondjuk most érthető okokból nem annyira lelkes vagy mosolygós, hiszen a családja is kaotikus és Roby élete is tragédiával indult, amivel valahogy együtt tudok érezni, tekintve, hogy ez a mi esetünkben is opció Winifreddel. Külön lettünk választva és a spektrum két végén lévő családokhoz leadva, fogalmunk sincsen miért, de valahogy úgy sejtem a mi szüleink sem élnek boldogan és gondtalanul valahol nélkülünk.
Lizzy közbevetésére azért csak biccentek egy kicsit, valószínűleg most valamilyen szinten kihagyva érzi magát az egészből, hiszen neki nem lett bedobva semmilyen mondata és csak minket hallgathat. - Akkor neked ez az egyik igazságod. Ha vége a játéknak te is mondj el még néhányat. - vetem fel, valljuk be mélyen egy kis büszkeséggel, hogy milyen jó irányba halad ez az egész, hiszen érezhető egy apró versengés, de nyoma sincs a pályán lévő agressziónak senki részéről.
Az üvegházas történetre, már Dany részéről egy kicsit összeráncolom a szemöldököm, de a mi oldalunkról Winifred előadja az elméletét, de azért bevárja az előtte lévő tippeket, amíg ő az utolsó. Hiszen jól sejtik többen is, az az esemény és a barátság nagyon sokat változtatott rajtam, felnyitotta a szememet, még ha ismeretleneknek még mindig kekeckedő hidegvérű kígyónak tűnhetek.
- Korábban a szüleim által gondosan megválogatott Mardekáros és főként aranyvérű környezetben voltam csak, irreális téveszmékkel, elszigetelt álomvilágban. Az üvegházi vegyszerek lényegében hallucinogénként hatottak ránk, de ezzel ellentétben inkább az ébredésemet segítette elő, hogy szembesüljek néhány elhallgatott igazsággal. - teszem hozzá, még soha nem nyíltam meg előttük ennyire, soha nem ismertem el, hogy a szüleim bármiben is hibáztak volna valaha, túlságosan nagy volt bennem a büszkeség a nevem miatt és a hála amiatt, hogy lényegében végtelen mennyiségű anyagi támogatást kaphatok, ahogy az én "játékomból" ez látható is, hiszen nem apróztam el.
Ahelyett, hogy Roby-t nézném inkább Siennára függesztem a tekintetem, miután kimondom az előző tippemet, hiszen Roby lényegében minden tizedik percben biztosít mindannyiunkat arról, hogy vannak érzései a lány iránt, de Sienna jóval visszafogottabban reagál. Vajon viszonzott az egész egyáltalán? Zavarja a nyilvános udvarlás? Az állásra kicsit elmosolyodom, mindannyian ugyanannyira ismerjük-nemismerjük egymást, pedig az újonnan érkezettek azt hitték, hogy mennyire nagy az egység és az összefogás ellenük még a szavazáson.
- Hiszek a Gondviselés azon formájában, miszerint ha a megfelelő úton járunk, az utunk könnyű, míg ha nem ott vagyunk, ahol lennünk kellene, az utunk nehézségekkel teli. - olvasom fel, de jó néhányszor megállok, nem azért, mert nem tudok olvasni, hanem azért, mert annyira furcsa és hosszú szöveget kaptam, hogy rendesen ráncolom a homlokomat meg borzolom a szemöldököm. - Ez nagyon... vallásosan hangzik. Keresztényesen. - hallgatok el, majd egy sóhajjal folytatom, minden gondolatom hangosan kimondva. - Bár azzal tisztában vagyok, hogy olaszországban van valamilyen keresztény központ, ezért Daniel és Roberto is felkerülhetne a térképre, még is inkább Winifredre lehet jellemző, hogy a szöges ellentétét gondolja, mint én és hogy ilyen dogmatikus a megfogalmazás. - nézek végig a társaimon, megállapodva a frissen szerzett húgomon egy szám sarkában ülő kis félmosollyal.

// 3-4 //
[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]



Nem élhetsz mások elvárásai szerint.
Azt kell tenned, amit te helyesnek gondolsz,
még akkor is, ha ezzel megbántasz olyanokat,
akiket szeretsz.
                                     
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Sienna Parkin
Reveal your secrets
Sienna Parkin
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: All-star Kviddics   All-star Kviddics - Page 3 Empty2023-04-17, 13:07



[You must be registered and logged in to see this image.]

Kviddics & Sienna

[You must be registered and logged in to see this image.]

Azért nehéz megállni, hogy az ember arcán semmiféle reakció ne jelenjen meg a felolvasott mondatok hallatán, de nagyon igyekszem. Amikor Daniel rosszul tippel, vagy amikor Roby neve merül fel Corvusnál és a múzsa kérdés. Azért megállom, hogy csak utólag mosolyodjam el, ami annak is betudható, hogy helyes volt a válaszom és igen újfent Winnie került hozzám. Ezek után már egyre kisebb az esélye, hogy a következő megint ő lesz majd, vagy pont hogy most már mindent mondata hozzám kerül? Nem, eddig háromból három, úgyhogy valószínűleg a következő mondat nem hozzá köthető majd. A serleghez is lépek, hogy megnézzem azt a bizonyosat és már elsőre elvetem Winniet fejben már csak az eddigiek miatt is.
- Mindenben az egyediséget keresem, nem azt, ami a többségnek tetszik. - olvasom fel először hangosan, és hát igen ennél valahogy amúgy is fiúra gondoltam volna, valahogy ez a mondat jobban passzol egy sráchoz és így tényleg kizárom Winniet. A megfogalmazás alapján azért nehéz dönteni, elsőre Daniel ugrik be nekem, de nem mindig biztos, hogy az első megérzés a helyes, ezért még néhány pillanatig járatom a tekintetemet a srácok között. Valahogy Corvus esetén maga a mondat nem illik hozzá, még ha egyébként lehet, hogy így is gondolkodik. Robyhoz viszont akár még passzolhatna is, de valahogy mégis maradok az első gondolatnál, aztán majd meglátjuk. - Ezúttal azt hiszem Danielre gondolnék. - mondom ki végül kis töprengés után. Azért Robyn is megakad a tekintetem. Ha tudnám a többi mondatot lehet, hogy mást mondanék, de mivel a többiek majd csak utánam húznak sejtelmem sincs róluk.




[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A sportoló mindig a célra fókuszál,
annak rendel alá mindent,
amíg lélegezni, lépni bír,
edz.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: All-star Kviddics   All-star Kviddics - Page 3 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Roxfort All-star Kviddics
» STAR WARS
» Az elhagyatott kviddics pálya
» Londoni kviddics aréna
» 5. A kviddics kupa és a káosz erdeje

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Közel s távol-
Ugrás: