ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 00:11-kor
Grayson Paisley


2024-05-10, 09:17
Kalandmester


2024-05-10, 07:22
Alison Fawley


2024-05-10, 00:05
Maegan Anaiah Llyvelyn


2024-05-09, 23:54
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


A hónap posztolói
Kalandmester
Astoria Greengrass-Készül! I_vote_lcapAstoria Greengrass-Készül! I_voting_barAstoria Greengrass-Készül! I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Astoria Greengrass-Készül! I_vote_lcapAstoria Greengrass-Készül! I_voting_barAstoria Greengrass-Készül! I_vote_rcap 
Alison Fawley
Astoria Greengrass-Készül! I_vote_lcapAstoria Greengrass-Készül! I_voting_barAstoria Greengrass-Készül! I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Astoria Greengrass-Készül! I_vote_lcapAstoria Greengrass-Készül! I_voting_barAstoria Greengrass-Készül! I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Astoria Greengrass-Készül! I_vote_lcapAstoria Greengrass-Készül! I_voting_barAstoria Greengrass-Készül! I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Astoria Greengrass-Készül! I_vote_lcapAstoria Greengrass-Készül! I_voting_barAstoria Greengrass-Készül! I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Astoria Greengrass-Készül! I_vote_lcapAstoria Greengrass-Készül! I_voting_barAstoria Greengrass-Készül! I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Astoria Greengrass-Készül! I_vote_lcapAstoria Greengrass-Készül! I_voting_barAstoria Greengrass-Készül! I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Astoria Greengrass-Készül! I_vote_lcapAstoria Greengrass-Készül! I_voting_barAstoria Greengrass-Készül! I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Astoria Greengrass-Készül! I_vote_lcapAstoria Greengrass-Készül! I_voting_barAstoria Greengrass-Készül! I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70718 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Astoria Greengrass-Készül!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Astoria Greengrass-Készül!   Astoria Greengrass-Készül! Empty2014-10-30, 20:50




Astoria Greengrass

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Never let anyone take away your dreams."

Főkarakter: Főkarakter/ Astoria Greengrass/
Teljes név:  Astoria Leila Greengrass
Születési hely és dátum: 1980. 04.24. London, England
Csoport:  Mardekár
Patrónus: Macska
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Hatodik évfolyam
Képesség: Legilimentor
Kiemelkedő tudás:  Bűbájtan - Kiemelkedő
Sötét Varázslatok Kivédése - Kiemelkedő,
Legendás lények gondozása - Tehetségtelen


Jellemed kifejtése

Az én jellemem eléggé bonyolult. Mégpedig azért, mert Mardekáros létemre én próbálok más lenni… nem szeretem, ha embereket kínoznak a többiek. Sajnos egy párszor én is megtettem, hiszen apukám is Voldemort egyik csatlósa volt, amíg még élt. Ebből következik az is, hogy érzékeny lelkű lány vagyok, de ugyanakkor, ha valaki feldühít, akkor nagyon könnyen mérges leszek. Mivel van egy húgom is családcentrikus is vagyok. Sokat aggódok a családom biztonságáért is.  Engem a családom élete és az élet szeretete, a pillanatok megélése motivál. Élni szeretek a legjobban, és varázsolni. Ha egyszóval lehetne jellemezni engem, akkor arra a megfelelő szó az összetett jellem. Azt hiszem.

Megjelenés

168 cm magas vagyok, ami szerintem se nem magas, se nem alacsony. Pont középpontban állok a magassági mérlegen. Hófehér porcelán bőröm van, az arcom hosszú, barna haj keresztezi. A hajamat legszívesebben kiengedve hordom, de van, amikor összefogom, begöndörítem, néha pedig levágatom. Az ajkaim csábítóak. Egyszóval minden megvan bennem, ami egy Mardekáoshoz kell. Rengeteget mosolygok. Ami a ruházatot illeti, az iskolában szigorúan elő van írva az egyenruha és a talár, de az egyenruhát én mellőztem egy ideje. A talár alá lezser szoknyát és topot vagy pólót, vagy egybe ruhákat húzok. Iskolán kívül kiöltözök az alkalomhoz illően, bár legtöbbször kényelmes farmert és dzsekit veszek fel. A ruháimhoz mindig egy szív alakú medált húzok fel, ami a nagymamámé volt. Így emlékszek meg róla, mert ő sajnos már nem él.
Életed fontosabb állomásai

1980-ban születtem Londonban, a pörgős Anglián belül a családom egyetlen lánygyermekeként. z anyukám Mila Greengrass nm dolgozik, otthon van, mint főállású családanya. Apukám Jonathan Greengrass, ex-halálfaló. Engem anyukám és egy dadus nevelt fel, apukámat nem igazán láttam. Ennélfogva elkényezett lány voltam, mindent megkaptam. De ahogy nagyobb lettem, és amikor a húgom Yvonne megszületett, akkor jöttem rá, hogy a szeretet és az összetartozás a családon belül a legfontosabb dolog. Tizenegy évesen elkezdtem végre a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolát, ahol a Teszlek Süveg a Mardekárba osztott be, hiszen apukám is ebbe a házba tartozott. Tőle örököltem a legilimentor képességet is. Itt ismerkedtem meg Draco Malfoy-jal is, akit elsőre nagyon utáltam… aztán teltek- múltak az évek, és most már hatodéves vagyok. Rájöttem, hogy Draco nem is annyira undok, mint amilyennek látszik, csak bizonyos esetekben. Kezdek beleszeretni, de ezt rajtam kívül még senki sem tudja. A húgom Yvonne is majd a Roxfort-ba fog járni, remélem, hogy ő is annyi barátot és élményt illetve tapasztalat fog gyűjteni, mint én. Ő jövőre kezdi az iskolát. Egyelőre ez a jelenem: a Roxfort, tanulás a vizsgákra és felkészülés az órákra, kötelező iskolai programokon való részvétel, de az első és legfontosabb dolog most a családom és Draco. A családomat minden hétvégén meglátogatom, nemcsak a szünetekben, és megpróbálok Draco-val is annyi időt eltölteni, amennyit csak lehetséges Hogy mit hoz a jövő? Nem tudhatom. Egy elképzelésem azért van: kitűnő eredménnyel elvégezni a sulit, egy családi házat venni valahol vidéken még a varázsló körzeten belül, egy szerető férj, és egy vagy kettő gyerek.

Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Astoria Greengrass-Készül!   Astoria Greengrass-Készül! Empty2014-11-26, 16:59



Elfogadva!

Bár nem tudtunk meg rólad túl sokat, a kevesebb néha több, bizzunk benne, hogy akkor most van mire épitkezned^^ A PB választás tökéletes, legalábbis nálam betalált Smile A Legilimentort majd kihúzom azért, mert nem láttam, hogy lett volna rá sikeres dobásod. A többi rendben van. Foglalózz, és mehetsz játszani!




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hermes Daffodil - készül
» A NEM beharapómat (elvileg készül)
» Kyle, az elveszett testvér (elvileg készül)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: