ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:04-kor
Troy Smallwood


Tegnap 18:09-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 17:46-kor
Alistair Wilson


Tegnap 10:26-kor
Seraphine McCaine


2024-04-26, 22:44
Shanna Griffin


2024-04-26, 22:38
Cody L. Mortimer


2024-04-26, 20:33
Joyce Brekinridge


2024-04-26, 15:41
Darren Morgenstern


2024-04-26, 06:27
Viggo Hagen


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Kagylólak (Tinworth, Cornwall) I_vote_lcapKagylólak (Tinworth, Cornwall) I_voting_barKagylólak (Tinworth, Cornwall) I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Kagylólak (Tinworth, Cornwall) I_vote_lcapKagylólak (Tinworth, Cornwall) I_voting_barKagylólak (Tinworth, Cornwall) I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Kagylólak (Tinworth, Cornwall) I_vote_lcapKagylólak (Tinworth, Cornwall) I_voting_barKagylólak (Tinworth, Cornwall) I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Kagylólak (Tinworth, Cornwall) I_vote_lcapKagylólak (Tinworth, Cornwall) I_voting_barKagylólak (Tinworth, Cornwall) I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Kagylólak (Tinworth, Cornwall) I_vote_lcapKagylólak (Tinworth, Cornwall) I_voting_barKagylólak (Tinworth, Cornwall) I_vote_rcap 
Megan Smith
Kagylólak (Tinworth, Cornwall) I_vote_lcapKagylólak (Tinworth, Cornwall) I_voting_barKagylólak (Tinworth, Cornwall) I_vote_rcap 
Kalandmester
Kagylólak (Tinworth, Cornwall) I_vote_lcapKagylólak (Tinworth, Cornwall) I_voting_barKagylólak (Tinworth, Cornwall) I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Kagylólak (Tinworth, Cornwall) I_vote_lcapKagylólak (Tinworth, Cornwall) I_voting_barKagylólak (Tinworth, Cornwall) I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Kagylólak (Tinworth, Cornwall) I_vote_lcapKagylólak (Tinworth, Cornwall) I_voting_barKagylólak (Tinworth, Cornwall) I_vote_rcap 
Alison Fawley
Kagylólak (Tinworth, Cornwall) I_vote_lcapKagylólak (Tinworth, Cornwall) I_voting_barKagylólak (Tinworth, Cornwall) I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70676 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kagylólak (Tinworth, Cornwall)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Gabrielle Delacour
Reveal your secrets
Gabrielle Delacour
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Kagylólak (Tinworth, Cornwall)   Kagylólak (Tinworth, Cornwall) Empty2021-03-17, 10:11






[You must be registered and logged in to see this image.]
Gabi & Remy

A nyáron nagyon sok helyet felfedeztem a környéken, mégis a legjobban azt vártam, hogy eljöjjön az a nap amikor Remy meglátogat a Kagylólakban. Annyi mindent szerettem volna már neki megmutatni itt a környéken és most végre lehetőségem nyílik majd rá. Már kora reggel fenn voltam, Fleur bolondnak is nézett kissé ahogy leugráltam a lépcsőn és vidáman láttam neki az elkészült reggelinek. Sajnos ő és Bill is dolgoznak ma egész nap, pedig szerettem volna bemutatni őket Remynek, de hát ilyen ez a felnőtt élet, nem tudok ellene tenni semmit. Egy szuper reggeli ötletelés és beszélgetés után a konyhába vetettem magam és a nővérem által előkészített piknik kosárba elkezdtem előkészíteni némi harapnivalót, amit majd magunkkal viszünk a kirándulásra. Kicsit aggódtam, hogy Remy nehezen fog idetalálni, mert a Kagylólak elég eldugott helyen van, messze az erre járó turisták szeme elől elrejtve, de aztán mindig eszembe jutott, hogy a fiú nagyon leleményes és én egy egész térképrendszert rajzoltam neki és küldtem az utolsó levelemben, így biztosan megtalálja az utat. Legalább kicsit kalandos lesz neki már ez a rész is.
A megbeszélt idő előtt kicsivel a ház kiültem a ház elé és a környéket kezdtem el fixírozni. Szerencsére a szél ma csak enyhén fújt, az idő pedig kellemes volt, tikkasztónak semmiképp sem mondanám. A hajamat itt mindig fel szoktam tűzni, hiszen nagy többségben a széltől összegubancolódik és most semmiképp sem akartam bugyután kinézni. Szeretek itt élni. Olyan nyugodt és csendes, van, hogy órákig képes vagyok a parton ücsörögni egy könyvvel a kezemben, olyan természetesen a tenger moraja, a madarak csicsergése és a milliónyi levendula erős illata.
Nem kell túl sokáig várnom még a távolban feltűnik az ismerős alak, izgatottan ugrom fel a padról és indulok meg irányába, majd már messziről integetek neki néhányat és ahogy közelebb ér, óriási mosollyal fogadom és üdvözlöm őt.
- Szia, hát idetaláltál! Aggódtam azért némileg. - Az elmúlt évben rengeteget fejlődött a kiejtésem, szinte már alig lehet megmondani rólam, hogy francia akcentusom lenne. A Roxfort sokat segített mindebben és persze a barátok is, na meg a sok beszélgetés, igazán izgalmas és tartalmas évem volt, ezt mondhatom. - Hogy telt a szünidő? Gyere, biztos szomjas vagy, megmutatom a házat! A nővéremék sajnos már elmentek dolgozni, pedig szerettek volna megismerni. - Megpróbálom kicsit visszafogni az izgatottságom, de látszik rajtam, hogy nagyon vártam már ezt a napot. Őszintén mással nem nagyon találkoztam a szünet alatt, Fleurrel jártunk be pár üzletet, néhány napot töltöttem otthon a szüleimnél Franciaországban, de nagyrészt itt voltam. Előre megyek, majd kinyitom a fiúnak az ajtót. Már biztos a ház kinézete is meglepi őt, de nekem ez már annyira természetesnek mondható, hogy eszembe sem jut.  


♫ Zene ♫ • Aktuális viselet • [You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
Az élet hegymászás

De a kilátás csodás
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Kagylólak (Tinworth, Cornwall)   Kagylólak (Tinworth, Cornwall) Empty2021-03-15, 13:23



Edzõterem


Tinworth külvárosában található, Cornwall-ban a part közvetlen közelében egy mesebeli álomházikó. Tengerre néző sziklán áll egymagában, vizslató szemektől távol. Nevéhez hűen kagylókból kirakott fala igazán egyedivé teszi az egész szerkezetet. Bárhová is lép az ember, mindenhol hallani a tenger hangját, érezni a sós, tiszta levegőt. A homokos part végtelensége és magánya vonzó lehet az ide érkező számára, a nyugodtság szinte szikrázik a levegőben. A házikót tengeri levendula nőtte körbe, kis kertje rendezett. A ház maga aprónak tűnik kívülről, de belépve tágas helységekbe érkezünk meg. Az egyszerű berendezés csak még otthonosabbá teszi az egészet, az előtérből nyílik a konyha, a fürdőszoba és a nappali, az utóbbiból pedig lépcső vezet az emeletre, ahol négy hálószoba várja vendégeit.

[You must be registered and logged in to see this image.]





[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Közel s távol-
Ugrás: