ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 10:54-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 23:02-kor
Viggo Hagen


Tegnap 19:31-kor
Troy Smallwood


Tegnap 12:00-kor
Ashton P. Blake


Tegnap 08:32-kor
Joyce Brekinridge


2024-05-10, 07:22
Alison Fawley


2024-05-09, 23:54
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


A hónap posztolói
Kalandmester
A rossz útra tért húgom I_vote_lcapA rossz útra tért húgom I_voting_barA rossz útra tért húgom I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
A rossz útra tért húgom I_vote_lcapA rossz útra tért húgom I_voting_barA rossz útra tért húgom I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
A rossz útra tért húgom I_vote_lcapA rossz útra tért húgom I_voting_barA rossz útra tért húgom I_vote_rcap 
Dwight Jennings
A rossz útra tért húgom I_vote_lcapA rossz útra tért húgom I_voting_barA rossz útra tért húgom I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
A rossz útra tért húgom I_vote_lcapA rossz útra tért húgom I_voting_barA rossz útra tért húgom I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
A rossz útra tért húgom I_vote_lcapA rossz útra tért húgom I_voting_barA rossz útra tért húgom I_vote_rcap 
Alison Fawley
A rossz útra tért húgom I_vote_lcapA rossz útra tért húgom I_voting_barA rossz útra tért húgom I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
A rossz útra tért húgom I_vote_lcapA rossz útra tért húgom I_voting_barA rossz útra tért húgom I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
A rossz útra tért húgom I_vote_lcapA rossz útra tért húgom I_voting_barA rossz útra tért húgom I_vote_rcap 
Grayson Paisley
A rossz útra tért húgom I_vote_lcapA rossz útra tért húgom I_voting_barA rossz útra tért húgom I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70724 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég :: 2 Bots

Cody L. Mortimer


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 A rossz útra tért húgom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: A rossz útra tért húgom   A rossz útra tért húgom Empty2021-03-02, 05:16



Keresem a húgomat
repesve várlak

Név: Diamond Ciara Smoak (megbeszélés után akár változtatható is, csak szólj, ha mást szeretnél  szivecske )
Play by: Jessica Parker Kennedy, Amandla Stenberg (Keiynan Lonsdale metamorf formában)
Kor: 17-18 éves
Csoport: Hugrabug
Szak/Foglalkozás: Rád van bízva mit szeretnél
Kapcsolat: Közöttünk már réges régóta elmérgesedtek annyira a dolgok, hogy szinte egy normális szót sem tudunk váltani kiabálás nélkül. Te mész a saját fejed után és én is. Az, hogy a szüleink veled kivételeztek a leginkább igazán nagy bélyeget tett a kettőnk kapcsolatára. Míg én küzdöttem azért, hogy anyut eltartsuk apánk halála után, te gondtalanul folytattad tanulmányaidat a magad elit angliai iskoládban. Azóta sem tudom mit csinálsz ott, vagy hogy ki is vagy valójában. Sosem tudtam meg, hogy boszorkány vagy, hatalmas erővel a kezedben, viszont te sem árultad el ezt senkinek a családból.

Két éve viszont én is Angliába költöztem és még nem sikerült összefutnunk. Nem is kereslek még, de mint mindennek, annak is el fog jönni az ideje, amint több időt tudok szánni a családunk összekovácsolására is. Ameddig a Kosmos áll a sarkamban, nem foglak tudni meglátogatni, bárhol is légy. Akármennyire is gyűlöllek mégiscsak a húgom vagy és nem foglak bajba sodorni. Évek óta nem beszéltünk már, a legutóbbi találkánk után is sírás volt a vége mindkettőnk részéről.

Amiről nem tudok, az az alakváltó képességed, pontosabban a metamorfmágia. Rosszra használod és másokat manipulálsz vele. Eddig még nem buktál le és ezt a ravaszságodnak köszönheted. Hugrabugosként igazán kitűnsz a többi közül a makacs, harcias éneddel és a rosszindulatoddal. Nem tudom, hogy miattam alakult-e ki benned ez a keserű ellenszenv mindenki irányába, akit nem kedvelsz. A jelenlegi célpontod egy Hollóhátas lány, akinek meg akarod keseríteni az életét a múltban történt exed veresége miatt. Fenyegető leveleket küldesz neki, amiben több féle módon taglalod miként tudnád megölni úgy, hogy senki soha ne találja meg. Ehhez kellett az inkognitód, egy fiatal fiú arca, akivel gondtalanul küldözgetheted az ilyesféle leveleidet, anélkül, hogy bárki rájönne ki vagy. Vajon meddig tudod titokban tartani a szándékaidat és a kilétedet? Fogunk mi még találkozni? Esetleg te magad mondod el nekem a varázsvilág létezését és a lehetetlennek tűnő képességed is?

//Főképp karakterkoncepció, ami már Jas születésekor motoszkált a fejemben és szerintem tele van kiaknázható lehetőségekkel, főleg a metamorf képessége érdekében, amit nagyon-nagyon remélek, hogy sikerül megszerezned. Ha érdekel a vadóc kiscsaj jelezd chaten vagy írj rám, hogy szeretnéd. szivecske @Rosemary A. Adlar és én nagyon várjuk a hugicát és zaklatót. nagyszemu //


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Húgom is, meg nem is.
» Irina, a húgom
» Húgom is, meg nem is, 2.0 - A Chatillon nővérek
» A Jó és a Rossz tánca
» A Jó és a Rossz tánca

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Karakterkérések :: Gazdára találtak-
Ugrás: