ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:04-kor
Troy Smallwood


Tegnap 18:09-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 17:46-kor
Alistair Wilson


Tegnap 10:26-kor
Seraphine McCaine


2024-04-26, 22:44
Shanna Griffin


2024-04-26, 22:38
Cody L. Mortimer


2024-04-26, 20:33
Joyce Brekinridge


2024-04-26, 15:41
Darren Morgenstern


2024-04-26, 06:27
Viggo Hagen


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Leszel a csapat tagja? I_vote_lcapLeszel a csapat tagja? I_voting_barLeszel a csapat tagja? I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Leszel a csapat tagja? I_vote_lcapLeszel a csapat tagja? I_voting_barLeszel a csapat tagja? I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Leszel a csapat tagja? I_vote_lcapLeszel a csapat tagja? I_voting_barLeszel a csapat tagja? I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Leszel a csapat tagja? I_vote_lcapLeszel a csapat tagja? I_voting_barLeszel a csapat tagja? I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Leszel a csapat tagja? I_vote_lcapLeszel a csapat tagja? I_voting_barLeszel a csapat tagja? I_vote_rcap 
Megan Smith
Leszel a csapat tagja? I_vote_lcapLeszel a csapat tagja? I_voting_barLeszel a csapat tagja? I_vote_rcap 
Kalandmester
Leszel a csapat tagja? I_vote_lcapLeszel a csapat tagja? I_voting_barLeszel a csapat tagja? I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Leszel a csapat tagja? I_vote_lcapLeszel a csapat tagja? I_voting_barLeszel a csapat tagja? I_vote_rcap 
Alison Fawley
Leszel a csapat tagja? I_vote_lcapLeszel a csapat tagja? I_voting_barLeszel a csapat tagja? I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Leszel a csapat tagja? I_vote_lcapLeszel a csapat tagja? I_voting_barLeszel a csapat tagja? I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70676 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Leszel a csapat tagja?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Leszel a csapat tagja?   Leszel a csapat tagja? Empty2021-02-18, 06:48



Leszel a...?
várok rád


Sziasztok!

Nem mostansàgra szólna, de ha addigra összegyűlünk páran, akkor időnyerőben is meg lehet oldani.
Tehát Galen bestiamestrer szakos és az Auror Akadémia után még iskolakezdés előtt tenni fog egy kitérőt Japánba, hogy ő maga találjon meg különleges állatokat és lejegyzetelhesse a részleteket(+szeret utazni). Legyen szó kappákról, sárkányokról stb. A lényeg, hogy a híres Aokigahara erdőben kezdi meg útját, amit a helybéliek öngyilkos erdőnek hívnak, mivel 2002-től közel 78 öngyilkosság történt. Galen persze ezt is furcsának tartja és azt hiszi egy varázslény keze lehet a halálesetekben, ezzel még több okot adva neki a "nyomozásàra".

Ha érdekelne egy kis utazás, akkor küldjetek baglyot nekem és részletesebben leírom az elképzelést, akár éves kalandozàsokba is merülhet a dolog. Egyelőre magamon kívül 2-3 emberre gondoltam első körben, hogy ne legyen tömegnyomor és átlátható legyen a sztori.

Az eddigi lista:
• Galen
• Julia
• Dorina
• Ninon





A hozzászólást Galen Herbs összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2021-02-18, 16:44-kor.
Vissza az elejére Go down
Nina Rae Smith
Reveal your secrets
Nina Rae Smith
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a csapat tagja?   Leszel a csapat tagja? Empty2021-02-18, 13:11


Szeretnék jelentkezni a teljesen véletlenül Japánban a csapathoz csapódó Ninámmal, ha szabad külsőst belekeverni. Smile



Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség,
ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.
Vissza az elejére Go down
Dorina Postolache
Reveal your secrets
Dorina Postolache
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a csapat tagja?   Leszel a csapat tagja? Empty2021-02-18, 14:33


Hali!
Igaz hogy most tisztességesen el vagyok havazva, de ha kicsit lecseng a mérés dömping, akkor szívesen csatlakoznék. Very Happy
Dorina szintén 9. évfolyamos bestiamester szakos, és ott van az auror akadémián is. Így simán összefuthattak már Galennel mindkét helyszínen. Smile Egyéb iránt egy sárkány rezervátumban nőtt fel, így van gyakorlati tapasztalata is.
Szóval a Sárkánylány útra kész. bounce
Vissza az elejére Go down
Alex B. Maroni
Reveal your secrets
Alex B. Maroni
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a csapat tagja?   Leszel a csapat tagja? Empty2021-02-18, 14:39


Mivel mindenki itt írt, így én is jelezném, hogy igényem lenne egy helyre, ha lehetséges. Karit még nem tudom, ki legyen 🤔🤔🤔
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a csapat tagja?   Leszel a csapat tagja? Empty2021-02-18, 16:43


Akkor meg is van a csipet-csapat. Very Happy Aki még nem ismerősöm face-n, az please jelöljön be és egy csoportos chat alatt könnyebben fel tudom vázolni mi-hogy legyen.

Időrendi sorrendben kerültetek fel a listára ha pm volt, ha itt, tehát: Julia, Ninon, Dorina.
Vissza az elejére Go down
Nina Rae Smith
Reveal your secrets
Nina Rae Smith
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a csapat tagja?   Leszel a csapat tagja? Empty2021-02-18, 17:15


Nahát pont ezért írtam itt, mert így nem tudtuk, hogy ki jelizett priviben és Alex már hiába írt. Very Happy

(Meg azért is, mert munkában voltam és így volt a gyorsabb, de erről pssszt.)



Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség,
ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.
Vissza az elejére Go down
Fryderyka Herbs
Reveal your secrets
Fryderyka Herbs
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a csapat tagja?   Leszel a csapat tagja? Empty2021-02-19, 07:26


Gondolkodtam, hogy a nyakatokba csapjam-e erkölcscsősznek Fridát, mert sajt, de úgy látom buktam, ic öcsi legnagyobb örömére. Laughing Azért olvasni a játékot megyek majd. (:{



|| kiss me hard before you go ||
~ summertime sadness ~

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a csapat tagja?   Leszel a csapat tagja? Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Leszel a...? :: Betöltött szerepek-
Ugrás: