Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Házpontok 2017-2018.
  Yesterday at 16:33
Calista Merrick

ϟ Üvegházak
  Yesterday at 16:25
Sasha McCaine

ϟ McKinney birtok
  Yesterday at 15:58
Jensen McKinney

ϟ Diákok a tilosban
  Yesterday at 09:22
Gina Accipiter

A hónap posztolói
Cody Armstrong

Gina Accipiter

Quinn A. Perold

Corvus Flint

Bexley Wildfield

Sasha McCaine

Calista Merrick

Katherine Benedict

Rose-Neira Brooks

Benjamin Morgan

Statisztika

Összesen 627 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Dracklana

Jelenleg összesen 37031 hozzászólás olvasható. in 3367 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Sheree&Tommy - A cuki és a dögös tánca

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Tommy Jeffers
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 92

TémanyitásTárgy: Re: Sheree&Tommy - A cuki és a dögös tánca 2018-05-21, 19:41

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]

Sheree & Tommy

Különös, de akkor éreztem ilyen torokszorító érzést, amely még a gyomromat is áthatja, amikor Cyra után kajtattam. Sheeree egyáltalán nem olyan lány, akiből tizenkettő egy tucat, nem randomszőke, hanem az a cuki, édes lány, aki akkor, amikor rosszul voltam, még a pillantásával is a lelkemig látott, aki nem ítélt el, amikor kitárulkoztam, és lássuk be, nagyon is szép. Ráadásul a szépség nem minden, amikor kicsit rendbe tette magát a vérfoltoktól, egészen káprázatos volt, ezt pedig nem tudom a megszépült emlélekre fogni, mert utána reggel még az ágyában is ébredtem. A deszka külső engem cseppet sem zavar, sőt, ha lenne bennem elég kurázsi, még a perverz gondolataimat is megosztanám vele, hogy akinek ilyen kislányos külseje van, az vonzza magához azt a vágyat, amit titkon azért a legtöbb pasi forgat magában, miszerint kiélheti a mocskos kis illúzióit egy ilyen babán. Na persze nem is feltétlenül a szexről van szó, mondhatni abban már egészen kiégtem, sokkal inkább az a veszélyes stílus, amivel él, az vonz, mert a fiatalos kis külseje mellett egy gyilkost is magában foglal. Érdekes kettősség, és hát ha Cyra után új érát akarok nyitni, akkor egy olyan lánnyal tenném, akivel igazi vonzalom van, nem valami felületes.
- Királynői előjogod lenne késni, de ennyi még egyébként belefér. – Viszonzom a puszit, remélhetőleg nem hozom zavarba a pillantásommal, mert legutóbb mindenen megijedt. Mintha nem csak az lenne negatív, ami a múltamban van, hanem a jelenemet is olyasminek tudja be. Pedig szó sincs róla, minden szavam őszinte volt hozzá. – Nem túlságosan disco-s, inkább amolyan félúton van a kocsma, és a színház között. Lehet ücsörögni, élő zene van, táncolhatunk, de nem a kemény italokról híres, inkább a koktélokról. Feltételezem, hogy tudsz táncolni, az alakod megvan hozzá. – És lám, előnyként emelem ki, hogy vékony, ezt is a javára fordíthatja.

Ameddig nem adsz helyet a lelkedben valakinek,

aki éppolyan fontos neked, mint saját magad,
addig mindig magányos maradsz.
.....................................................................................................
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Sheree Parks
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 57

TémanyitásTárgy: Re: Sheree&Tommy - A cuki és a dögös tánca 2018-05-16, 10:22

Sheree & Tommy

Sera nem örülne, hogy kimozdulok, főleg annak nem, hogy ilyen célzattal, hiszen egy buliban ott a pezsgés és a többi... Épp e miatt ez megint olyasmi, amit nem mondtam el neki. Rossz érzés valahol persze, hogy titkolóznom kell előtte, de mégis mit tehetnék? Igaz, hogy a legjobb barátnőm, de neki is vannak titkai és nem akarom folyton a prédikációt hallgatni és főleg nem szeretnék bezárva élni, nem kimozdulni csak mert nem tudom még teljesen kontrollálni ezt az egészet. Sera úgyis mindent jobban tud, de hogy ezt még folyton az orrom alá is dörgölje... Persze ezt főleg én érzem így, ő nem mondanám, hogy ezt bármikor is kihangsúlyozta, de attól még nem jobb a helyzet. Az viszont biztos, hogy szeretnék szórakozni és ismerkedni Tommy-val, ha már ez a lehetőség adódott. Tetszik, nagyon és azt hiszem ezt ő is tudja és én is neki, csak az előélete miatt és az én jelenlegi helyzetem miatt nem lenne érdemes rohanni. A tánc viszont jól hangzik, az olyan ismerkedős dolog, akár iszogatni is leülhetünk, de mégis közel kerülhetünk egymáshoz.
Nem csoda, ha izgatott vagyok. Nem csíptem azért ki magamat nagyon, amúgy is nagy szívfájdalmam, hogy olyan vagyok, mint a deszka, de nem szokásom ezen mindenféle trükkökkel változtatni. Ez van, ha tetszem neki, akkor így fogok tetszeni, legalábbis remélem. Farmert vettem fel, teshezállót, csőszárút és egy fekete, kissé csillámos v nyakú felsőt. A hajam kiengedve, mert azt úgy szeretem igazán és pár perccel Tommy után meg is érkezem a találkozás helyére.
- Szia! Hogy vagy? Remélem nem vártál sokat. - tétovtán mosolyodom el, aztán végül csak előre hajolok, hogy adjak egy puszit az arcára köszönésképpen. - Mesélsz a helyről, ahová megyünk? - gondolom legalábbis azért választotta, mert ismeri, bár nem biztos, hiszen ha vannak jól bevált helyei, ott jó eséllyel ismerik őt, ami nem biztos, hogy esetében jót jelent, hiszen összefuthat esetleg olyan lányokkal, akikkel csúnyán elbánt. Úgy pedig elég nehéz lesz bulizni és jól érezni magunkat, ha ilyen összetűzésekkel kell foglalkozni, meg csúnya pillantások kereszttüzében beszélgetni.

A sors útjai kifürkészhetetlenek
Tommy Jeffers
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Sheree&Tommy - A cuki és a dögös tánca 2018-05-09, 20:51

Sheree & Tommy

Nem tudom, hogy pontosan hogy is ismerkedjek meg Sheree-vel, hiszen enyhén szólva is nem hagyományosan kezdtünk bele ebbe az egészbe, nem úgy, mint ahogy más lányokkal szoktam. Ez nem mintha baj lenne, de igenis azon kapom magam, miközben a pelenkagyártás folyamatát tervezzük meg az indiai Anillal, hogy a kis szőke vámpír körül forognak a gondolataim, aki oly törékeny, mellette veszélyes, de mégiscsak megértő, hogy muszáj látnom ismét. Nem akarom megbántani, lealázni, Cyra már tényleg a múlt, én pedig eleget vezekeltem azért, mert bosszút áltam másokon az ő szemétsége miatt. Tényleg ideje új életet kezdeni, ezúttal nem csak az önmegtartóztatás útján, hanem valóban egy olyan lányt keresni, aki felé nincsenek sötét szándékait, akit meg szeretnék ismerni. És lássuk be, teljesen őszinte voltam felé, elmeséltem a múltamat, és nem rettent meg, ahogyan én sem tőle, és ez sokat jelent. Még azt is sikerült kiböknöm, hogy valóban beindít, hogy ilyen kis bájos, és nem valami magamutogató alkat, lehet, hogy felnőtt koromra egy olyan lányt találnék magam mellé, akivel az ilyen perverz kislányos vágyakat is ki lehet élni? Hát miért is ne? Nem vágott képen, sőt a pirulása azt sejtette, hogy hirtelen rajta is végigfutott az, hogy ha mi ketten megpróbálnánk valamit, abból akár egy egészen édes valami is kikeredhet. Na persze azt kérte, hogy ez valódi ismerkedés legyen, nem pedig valami egymásnak esős, és ezt meg is értem, noha az én tapasztalatommal, s az ő szenvedélyével nem tudom, hogy mennyire tudunk sokáig erkölcsösek maradni. Főleg ha nyilvános helyen találkozunk, akkor csökkentjük a furcsaságok esélyét. Üzentem neki a hollótoronyba, hogy ha van kedve, akkor megtáncoltatnám, várom este tízkor a londoni bulinegyed szélén a buszpályaudvaron, onnan sétálnánk át valami szimpatikusba. Meg is érkezem időben, negyed órával előtte, remélhetőleg most nem valaki másból vacsorázik. Biztos ami biztos, a medimágusnak azt hazudtam a roxfortban, hogy szeretnék magamnál tartani néhány fiola vért, ha valami komoly vérveszteségem lenne egyszer, akkor legyen kéznél pótolható. Szerencsére bevették, így ha Sheree-n eluralkodna, hogy milyen szomjas, akkor legalább nem engem támad be, ha kínálgatom. Sportzakóban, és farmerben ácsorgok, virágot nem hoztam, hiszen úgyse tudná hova tenni.

.....................................................................................................
Tommy Jeffers
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Sheree&Tommy - A cuki és a dögös tánca 2018-05-09, 20:50

Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Sheree&Tommy - A cuki és a dögös tánca

Sheree&Tommy - A cuki és a dögös tánca

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal