Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Alkímia labor
  Yesterday at 22:31
Viviana Rennes

ϟ Hajnali jelenés
  Yesterday at 15:05
Tim Roberts

ϟ Eileen & Gillian
  Yesterday at 13:18
Gillian Ollivander

ϟ Karakterfejlődés
  Yesterday at 10:04
Seraphin McCaine
A hónap posztolói
Cody Armstrong

Madeleine Eastwick

Perselus Piton

Jacob Troops

Gina Accipiter

Tim Roberts

Ivarn-vo Inor

Nox Djarum

Viviana Rennes

Rose-Neira Brooks

Statisztika

Összesen 581 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Celine Magorie

Jelenleg összesen 38326 hozzászólás olvasható. in 3453 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

to Axel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Quinn A. Perold
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 55

TémanyitásTárgy: Re: to Axel 2018-08-02, 11:03

to: Cody!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kibaszottul nem izgatsz.
Olyan mód irritál, hogy hülyére akarsz venni.
Persze, csak simán keresztapa...
Jelentéktelen hazudozó vagy!

Le akadhatnál végre rólam!
Elhihetnéd, hogy nem jelentesz már semmit.

Veszett úgy, már az elején elkúrtad.
Értékelném, ha megértenéd, amit itt írok.
Goromba is lehetek, ezen ne múljon, ha nem kopsz le.
Remélem tudod, hogy én már régen továbbléptem rajtad és ezen a hazugságon, amit te kapcsolatnak neveztél.
Elmodnhatatlanul utál Rosa is, amihez külön gratulálok, ő csak ritkán utál valaki.

EXED.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Cody Armstrong
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 520

TémanyitásTárgy: Re: to Axel 2018-07-31, 01:20

Kedves Quinn!

Szia!
Legutóbb mikor elváltunk, azt mondtad idő kell, hogy feldolgozd az őseim a Martimorok... Másfél hónapja el vagy tűnve.
Aggódom. Mármint... miattad, mivel sehogy nem érlek el. Kerülsz is... A nagybátyád mindig azt mondja, épp nem vagy otthon, a nagynénéd meg szóba sem akar állni velem amióta ki derült ki vagyok...
Noha megértem.. Sajnos számtalan olyan ember van még akik hozzá hasonló cipőben járnak. A szüleim sok ember életét tönkre tették... De..
De én amióta az eszemet tudom, mindig is merőben más voltam. Egész életemben, akár hordom a nevüket akár nem, az ő bűneik miatt vezekeltem és igyekszem jó lenni.
Igyekszem normális lenni, normális életet élni... Mond, tényleg ennyire számít kik voltak a szüleim..?

...

Tulajdonképpen már mindegy. Döntöttem. Vissza veszem az eredeti nevemet. Bár a Cody-t megtartom. Képtelen lennék rögtön vissza térni a Lysanderhez.. már tíz éve nem használom.
Így legalább mindenki azonnal tudni fogja kivel van dolga és bebizonyítom, hogy a név nem jelent semmit!

...

Amit írt a Próféta; hogy a cikk szerint boldog apa lettem, valójában csak segítettem Madame Pomfreynek levezetni a szülést.. bár ezzel minden bizonnyal helyben találkoztál, nem az újságból, hiszen az utolsó vizsgákon futótűzként terjedt, hogy Jade magzatvize elfolyt és a gyengélkedőn kellett levezetni az egészet...
Jade  megkért, hogy legyek a keresztapjuk... De erről utóbbiról az elején beszélgettünk is, hogy szeretném őket támogatni és ezért a rengeteg munka.
Azóta sikerült össze hozni a lakásra a pénzt. A kicsik pedig egészségesek és gyönyörűek... Kár.. hogy nem látod mindezt. Sajnálom, hogy ennyire azt váltottam ki, hogy elzárkózz tőlem.

...

Szeretném, ha tudnál róla, egy régi barátommal és az egyik háztársammal stopptúrát szerveztünk Európába...
Jó lenne előtte találkozni és megbeszélni, hogy hogyan tovább kettőnkre nézve, vagy... vagy hogyan ne... Nem akarom magamat rád erőltetni. Csak ez, hogy így válaszok nélkül dühből dobtál ki azzal, hogy idő kell, egy kicsit... nekem lóg a levegőben.

A stopptúrára egy hét múlva indulunk. Kérlek, addig legalább levélben válaszolj!

Egyébként a Varjúban, illetve a Roxfortban egyaránt megtalálhatsz a nyár ellenére is.
Rennes tanárnővel egy tanulmányi prezentációhoz végzünk kísérleteket gyógyfőzetek terén, így leginkább az alkímia laborban, vagy az üvegházaknál találhatsz meg.
A Varjúban meg... továbbra is a pultban vagyok minden második este..

Remélem jól vagy..
Azt sem bánom, ha boldog mással, csak írd meg!

Cody.

Plátói szerelem: lekvárosüveg kívülről nyalogatva.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.
Az élet nagyon drága, de az árban benne van évente egy Nap körüli utazás.

A hozzászólást Cody Armstrong összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-08-02, 21:34-kor.
Quinn A. Perold
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: to Axel 2018-04-17, 06:35

Nagyon meglep a válasza, már tényleg nem tudom mire számítsak tőle, de most mosolygok.

Codynak

Kedves Cody, véletlenül sem manócska!
Mindenképp!!!
Ki nem hagynám.

Axel.

Cody Armstrong
Reveal your secrets

Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: to Axel 2018-04-17, 00:47

A hirtelen hangvétel váltás erősen meglep, de ugyanakkor mosolyt is csal az arcomra. Percekig ülök az üres pergamen felett, párszor hozzá is érintem a frissen, illetve újra és újra tintába mártott pennát, csinos kis foltokat hagyva rajta, végül egy új pergament veszek elő és arra írom meg a választ.

Axel!

Támogatom az alkoholmentes italozást. Azonban akkor én maradok a teánál, ha nem baj. Közelebbi számomra.

Három Seprű, szombat, délután három óra.

Cody A.

Quinn A. Perold
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: to Axel 2018-04-17, 00:35

Azonnal felbontottam, mert érdekelt a levél tartalma és nem csak a levél, hanem ő maga is. Talán egy rossz oldalát mutatta nekem, olyan oldalát, amit nem szerettem volna megismerni, de akkor sem mondok le róla vagyis... kap még egy esélyt.

Codynak

Kedves Cody, véletlenül sem manócska!
Bár lehet csak untatlak, de ennek a levélnek a megírása ezerszer könnyebb, min az előző levélé. Most már látom és tudom is, hogy nem az vagy, akit ott mutattál és igazad van, nem is kell magyarázkodni, nem is kell tisztáznod magadat, mert nem haragszom, megbocsátok neked és nincs értelme tovább a múlttal foglalkozni, éljünk inkább a jelenben.
Sajnálom, hogy elvesztetted önmagadat és sajnálom, hogy egy ilyen időszakod van, remélem hamar elmúlik. Mondanám, hogy segítek, de gondolom nem igazán kérsz a segítségemből, amit megértek.
Bár lehet egy kicsit udvariatlan kérdés... De nem lenne kedved valami alkoholmenteset meginni a Három Seprűben? Mondjuk egy vajsör? Az sosem árt, személyesen mégis csak könnyebben tudnánk beszélni.
Nagyon várom a válaszodat.

Axel.

Cody Armstrong
Reveal your secrets

Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: to Axel 2018-04-17, 00:07

Két nappal később jön válasz. Hogy őszinte legyek határozottan meglep. Nem számítottam válaszra.

Axel!

Nem tudod milyen voltam ezelőtt. A Millennium előtt. Nem igazán adtam önmagamat ott a bárban... Egy ideje már nem vagyok önmagam. És ezt nem arra értem, hogy mert épp ittas voltam.
Ideje már lejtőn vagyok. De ez van. Majd lesz jobb. Mindig jött, ez is csak egy időszak!
Sajnálom, hogy ennek a faszságnak tanúja voltál és rajtad csattant!
De rád bízom; Ahogy a többiek, te is épp olyan szabadon gondolhatsz rólam amit akarsz, vagy az alapján amit aznap láttál belőlem.
Nem látom értelmét magyarázkodni, javítani nem javít semmin.

Cody A.

A kézírásom elég sajátos egyébként, és roppant régies, erősen dőlt. Mindezek ellenére szépen vetett betűk és határozottan olvashatóak.
A levél még aznap megy vissza.
Quinn A. Perold
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: to Axel 2018-04-16, 23:48

Órákat ültem a levél felett és gondolkodtam, bár nem a tartalmán, hiszen még fel sem bontottam, de nem vagyok hülye, tudom kitől jött. Már csak az a kérdés, hogy a tűzre vessem vagy elolvassam. Komolyan elgondolkodtam rajta, hogy figyelmen kívül hagyom az egészet, de bántott, hogy megütöttem és lecsicskáztam, holott megérdemelte a dolgot. Végül pedig elolvasom a levelet és... csak két nappal később tudtam rá valamit írni.

Codynak

Kedves Cody!
Bevallom neked őszintén nem tudom, hogy mit gondoljak az egésszel kapcsolatosan. Egyrészt egyetértek veled, hogy nem így kellett volna viselkedned, de legalább önmagadat adtad, most már asszem tudom, hogy milyen is vagy valójában.
És ha továbbra is őszinte akarok lenni magamhoz, akkor semmivel sem lett jobb, hogy írtál nekem, hiszen... Még mindig nem igazán kaptam választ a viselkedésedre. Nem értem, hogy miért érezted minden egyes megnyilvánulásomat támadásnak vagy éppen olyan dolognak, amit ki kell kritizálni... És nem is értem, hogy miért írtad nekem ezt a levelet. Legszívesebben olvasás nélkül a tűzre vetettem volna, de sajnos él bennem egy kis remény még, hogy nem vagy ekkora féreg, mint amilyennek mutattad magad nemrég.
Azonban én is szeretnék bocsánatot kérni tőled, nem kellett volna, hogy megüsselek, hiába voltam mérges... uralkodnom kellett volna magamon, hiszen te csak önmagadat adtad és elmondtad a véleményedet, ami kicsit szarul érintett. Szóval bocs, hogy gyomorszájba vertelek.
Emellett... Szerintem még kicsit korai lenne egy személyes találkozó, de ha gondolod, akkor leveleket válthatunk, aztán ha már úgy érzem, hogy értelme lenne egy személyes találkozónak, majd jelzem neked azt... Bár ki tudja, lehet hogy megint elküldesz a kurva anyámba.

Axel.

Végül csak elküldtem azt a szaros levelet...
Cody Armstrong
Reveal your secrets

Hugrabug

TémanyitásTárgy: to Axel 2018-04-16, 23:29

Nagyjából másfél- két héttel az után, hogy megesett a végeset, úgy döntöttem pont ideje levelet írnom! Ez az idő még nem a világ, de szeretném a tudtára adni azt amire eddig jutottam...

Axel,

Üvd!
Először is, szeretném leszögezni, hogy szörnyen kreténül viselkedtem! És szeretnék ezért bocsánatot kérni tőled!
Kerestelek. Azóta nem egyszer, gondoltam eléd állok, és úgy kérek bocsánatot, szemtől szemben.
Azonban nem talállak. Azt hiszem, megértettem az üzenetet, miszerint nyomatékosan nem akarod, hogy össze találkozzunk, még véletlenül is. Tovább... nem foglak keresni és békén hagylak.
Jól elcsesztem azt az estét. Pedig tényleg rendesen indítottál.
Elég görény volt amit csináltam veled. Hogy feszegettem az érzéseidet a semmire fel... Nem tudom mi ütött belém, holott tisztában vagyok vele, attól mert nekem bajom van valamivel, még nem kell a világba is bele rúgnom! Különösen nem abba, aki segíteni akart.
Csak annyit akartam; hogy sajnálom, hogy így elcsesztem az estédet. Megérdemeltem. Egy kissé helyre is térített. Pedig eskü általában nem szorulok ilyen radikális módszerekre! Nem tudom mi van velem mostanában...

Cody A.

A levél megírása után, egy gyöngybagollyal továbbítom a levelet. Én pedig percekig nézek magam elé, majd fogom magamat és a prefektusi fürdő felé veszem az irányt. Ma kimosom a maradék agysejtjeimet is![/i]
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: to Axel

to Axel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

+

Similar topics