Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Házpontok 2018-2019
  Yesterday at 21:36
Ginny Weasley

ϟ Képességdobás
  Yesterday at 14:07
Colette Blackbourne

A hónap posztolói
Luna Lovegood

Nox Djarum

Sidney Smallwood

Cody Armstrong

Gina Accipiter

Nancy Lukey

Ginny Weasley

Jacob Troops

Armand Stansson

Janette Troops

Statisztika

Összesen 591 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Colette Blackbourne

Jelenleg összesen 39355 hozzászólás olvasható. in 3498 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Koktélozás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Cody Armstrong
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 588

TémanyitásTárgy: Re: Koktélozás 2018-03-29, 20:14

Bailey & Cody

Ez is szokásos nap. Hattól már szivárognak az emberek, nyolckor meglódul az este és meg lehet fulladni. De nem bánom, sosem bántam. Most is egymást követik a fellépők a színpadon. Az egész akár egy aréna... Az emeleteken a szobák tízre...mint mindig, most is fullon lesznek. Most a pultnak viszonylag nyugi van. Nem is jönnek ide ajánlatokat tenni, mint egy egy elmerottyantabb estén és szívből örülök, hogy most nem kell senkit lekoptatnom, mondván a munkaköröm a pultig terjed... Alá már nem. Italokból is inkább az üvegesek mennek, kevés koktél. Előbbieket kiadni meg nagyjából két mozdulat. Most is, mint utóbbi időben mindig, hogy ne zakkanjak bele a hely monoton pörgésébe, tánccal dobom fel a melómat. Egyik italhűtőtől a másikig, poharakkal ugyanígy. Az italok kiadásánál meg zsonglőrködöm, főleg ha koktélt kérnek. Szórakoztatom magamat leginkább. Nem is értem hogy a rohadt életbe marad bármire energiám egy egy este után, pedig marad! Ekkor azonban egy ismerős arc toppan be a pulthoz. Lassan másfél éve vagyok itt, hála az unokanővéremnek... Bár hogy a nőhöz aki behozott, milyen rokoni szál fűz, azt megőriztem. Bevallom egy kissé meglepett, mikor először találkoztam össze a háztársammal ezen a helyen, de mára már, a másutt ismerős arcok elég megszokottakká váltak itt is.
- Bailey! Újra itt? Nem mentél messze. -köszöntöm a lányt. És miközben összedobok neki egy koktélt, elvigyorodom a mondatán.
- De, van életem, csak nem itt.- pár pillanat múlva pedig egy martinis pohárba töltöm/rázom ki a koktélcsodát majd mellé toldom a púltfőnök szövegét, felvéve nyájas ismeretterjesztő stílusát. Mintha valami gasztrocsoda lenne a hely. Szerintem szerencsétlen fickó eltévesztette a házszámot..
-Khm.. - kihúzom magamat és fontoskodva a hátam mögé teszem fél kezem mint valami komornyik
- 1cl Smirnoff Gold
1,5 gránát alma szirup
0,5 passion fruit bitter
"Aranyér" névre hallgat.
Figyelem! Csak shekelve, vagy felrazva! Nem keverve!.. -
aztán kiesek a szerepemből és a lányra pislogok - Azt mondtam hogy aranyér?.. - pislogok párat zavartan. Aztán egy vállvonással hozzáteszem - Asszem' ezt az AranyVér koktélt még gyakorolnom kell....Ehm.. Amúgy mizu veled mostanság? - kérdem gyorsan inkább elterelve a figyelmet a szakmai bakiról.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Bailey Williams
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 5

TémanyitásTárgy: Koktélozás 2018-03-29, 16:40

Bailey &Cody

- Hmmm, lehet mégis maradok... - nézek a pasi után, még a fejem is oldalra döntve, miközben ujjaimmal dobolok a recepció asztalán.
- Felejtsd el.
- De nézd azt a segget.
- Csak Celiához jár - és ez a mondat hazavágja minden kezdetleges szimpátiám, még grimaszt is vágok, mert én tudom, hogy Celia az egyetlen, aki kielégíti a durvább igényeket is. Arra pedig én nem lennék képes, amire az a harmincas nő igen.
Sonja után ő a legöregebb családtagom, és rá legalább annyira felnézek különben, mint a nőre, aki felnevelt.
- Nem várnak már?
- Nem nagyon izgat - vonok vállat. Varázsvilágban élünk, és itt van egy hoppont, szóval pillanatok alatt ott lehetek az Aranyvarjú előtt, minek az a sietség? Tom meg csak várjon, tudom, hogy nem azért lelkesedik, mert segíthet felzárkózni.... pasi.
- Jó... megyek... már... - forgatom meg a szemem, és el is tűnök a metsző pillantás elől. Nem, még így hét év alatt se tudott szorgalmat verni belém, de esküszöm, ő se nagyon görcsölt rá.
Jól ismerem már a járást, nem is tudnék eltévedni, és még mindig jobb itt találkozni a háztársammal, mint... otthon. Nem, nem cipelek oda senkit, és nagy dobra se verem a lakóhelyem.
- Kezdem azt hinni, nincs neked életed - Codyt is jól ismerem, mivel sűrű vendég vagyok erre. Fel is pattanok a kis bárszékre, ami a pult mellett található.
- Csinálsz nekem valami finomat? - pislogok rá, nagy barna szemeimmel, hisz eddig még nem igazán okozott csalódást. A táskámat csak leteszem magam mellé. Sulis cuccok vannak benne konkrétan, szóval viheti, aki akarja.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Koktélozás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal