ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 09:17-kor
Kalandmester


Tegnap 07:22-kor
Alison Fawley


Tegnap 00:05-kor
Maegan Anaiah Llyvelyn


2024-05-09, 23:54
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


A hónap posztolói
Kalandmester
Ólavur Magnusson I_vote_lcapÓlavur Magnusson I_voting_barÓlavur Magnusson I_vote_rcap 
Alison Fawley
Ólavur Magnusson I_vote_lcapÓlavur Magnusson I_voting_barÓlavur Magnusson I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Ólavur Magnusson I_vote_lcapÓlavur Magnusson I_voting_barÓlavur Magnusson I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Ólavur Magnusson I_vote_lcapÓlavur Magnusson I_voting_barÓlavur Magnusson I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Ólavur Magnusson I_vote_lcapÓlavur Magnusson I_voting_barÓlavur Magnusson I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Ólavur Magnusson I_vote_lcapÓlavur Magnusson I_voting_barÓlavur Magnusson I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Ólavur Magnusson I_vote_lcapÓlavur Magnusson I_voting_barÓlavur Magnusson I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Ólavur Magnusson I_vote_lcapÓlavur Magnusson I_voting_barÓlavur Magnusson I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Ólavur Magnusson I_vote_lcapÓlavur Magnusson I_voting_barÓlavur Magnusson I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Ólavur Magnusson I_vote_lcapÓlavur Magnusson I_voting_barÓlavur Magnusson I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70717 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 32 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ólavur Magnusson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Ólavur Magnusson   Ólavur Magnusson Empty2014-09-20, 17:02




Ólavur Magnusson

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Nú er Torstein, sonur tín, kvittaður londum frá..."

Főkarakter: Anwen Fitz
Teljes név: Ólavur Magnusson
Születési hely és dátum: Tórshavn, Feröer-szigetek; 1965.04.10.
Csoport: Varázsló
Patrónus: Sarki farkas
Foglalkozás: Auror
Képesség: Bejegyzett animágus: jegesmedve.
Kiemelkedő tudás: Sötét Varázslatok Kivédése - Kiemelkedő, Átváltoztatástan - Kiemelkedő.


Jellemed kifejtése

Hideg vagyok, mint a birkákkal és mohával fedett kis hazám. De ez nem csak a skandináv vér hibája. Kémként megszoktam, hogy senkihez és semmihez nem ragaszkodhatok. Sokszor a személyazonosságomhoz sem. Nem is engedek közel magamhoz senkit. A feladatom általában az ex-halálfalók levadászása és a rabul esett aurortársak kimentése a csávából. Ez nem ment fel az alól, hogy eredetileg néprajzkutató lennék. Imádom a folklórokat. Családi örökség, odahaza is több száz stanzás legendákat hallani. De nem szándékozom ezt feltárni. Maradok a férfi a sarokban a cigarettával és a szúrós nézéssel. Csak hideg fejjel...

Megjelenés

Jól kinőttem a földből, 190 centi magas vagyok, az izomzatom a foglalkozásomnak megfelelően kidolgozott. Szeretem az öltönyöket. Élére vasalva. A megjelenésem elegáns, kivéve ha nyakig vagyok egy bevetésben, mert akkor a cél szentesíti a ruházatomat is, nem csak az eszközeim. Talárt évente egyszer húzok a családi karácsonyi vacsorán.
A hajam szőkés és mindig rövidre nyírt. Acélkék szemekkel áldottak meg a felmenőim. Na meg borotvaéles vonásokkal.

Életed fontosabb állomásai

Egyszer volt, hol nem volt, megszülettem. A Feröer-szigetek "fővárosában", Tórshavnban, ami kisebb, mint egy átlagos brit város. Ennek megfelelően volt unalmas életem első hat éve is. Felmásztam a házunk mohatetejére és onnan dobáltam a rémes vénembert, aki mellettünk lakott.
Aztán gondolt egyet a családom és Londonba költöztünk. Élvezettel néztem, ahogy az öcsém és a húgom szenvedett az angollal, míg én magamba szippantottam, mint szivacs a vizet. Aztán jött a levél.
Kettő is. Egyikben a Roxfortot ajánlották fel, mint intézményt, a másikban Dánia varázslóiskoláját. Dániába mentem. Apám noha ragaszkodott volna hozzá, hogy a Durmstrangba menjek, mert ő is ott végzett. De gyűlöltem azt az embert. Halálfaló volt. Ha tehetném mindet levadásznám.
A kamaszéveim ennek a szellemében teltek el. Ha nem apám poros írószobájában kuporogtam balladákat és ódákat bújva, akkor kviddicseztem és edzettem magam. Végül anyám unszolására továbbtanultam két irányban is néprajzkutató és auror lettem. Elmondhatatlanul kettősek voltak számomra azok az évek. Élveztem a folklór minden pillanatát és gyűlöltem a cingár, gyáva csoporttársaim. Ezt vette végül észre valaki.
Odahívott egy úriember magához a diplomaosztóm napján és azt mondta, hogy ha igent mondok, azonnal álommunkát ad nekem. Hülye lettem volna nemet mondani...
Feröeri voltam, vagyok és leszek is. De az útlevelem brit és az akcentusom is. Ha persze arra van szükség. De a legújabb parancsom tetszik csak igazán. Nagy-Britannia területének megtisztítása ifjú társammal, Henning Falkenrath-al.
Hadd ne mondjam mit fogok még csinálni az esetlegesen elkapott ex-halálfalók elintézése mellett. Még a kedvenc ágytrükköm bevetésére is engedélyt kaptam. De... folklór. Folklór mindenhol.

Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Ólavur Magnusson   Ólavur Magnusson Empty2014-09-25, 09:12



Elfogadva!

Hellooo 007-es. Very Happy Hát mit is mondhatnék a pb választás remek, és ritka, ami miatt még remekebb. ^^ A kari is szuper lett, nem akarnék ex-halálfaló lenni, aki összekeveredik vele. Az pedig határozottan csúnya dolog, hogy két karid van és mindkettőnek megdobod az animágust, nem ér csalni! Very Happy
Nem tudom semmibe sem belekötni, szóval ha még netán nem tetted, akkor foglalózz le mindent, amit csak lehet, aztán mehetsz is tisztogatni a világot a csúnya, gonosz halálfalóktól kedves Magnusson, Ólavur Magnusson, bár mi csak egymás között úgy hívunk, hogy Óludvar, sorry érte, de így viccesebb. Very Happy

Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: