Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

1999-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy a '98-99-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Avatárfoglaló
  Today at 09:38
Duncan McFayden

ϟ Duncan McFayden
  Today at 09:21
Duncan McFayden

ϟ Megan & Tommy
  Yesterday at 13:40
Megan Smith
A hónap posztolói
Megan Smith

Elijah Crowfield

Quessena Melchys

Dane Seoras

Calista Merrick

Cody Armstrong

Nox Djarum

Sheree Parks

Draco Malfoy

Luna Lovegood

Statisztika

Összesen 579 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Duncan McFayden

Jelenleg összesen 33659 hozzászólás olvasható. in 3128 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Sheree & Sera - Esti dumcsi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Seraphin McCaine
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 72

TémanyitásTárgy: Re: Sheree & Sera - Esti dumcsi 2017-12-13, 16:57

Sheere & Sera
[You must be registered and logged in to see this image.]

Figyelem, ahogy elhelyezkedik, aztán kicsit megingatom a fejemet rosszallóan. Persze, tudom, hogy ő nincs olyan jóban Dany-vel, hogy neki fontos legyen ez az egész, és én vagyok túlságosan anyáskodó, de azért nekem igen is számít, hogy mi történik kettőjük között. Nem a családom, és ha valamelyik testvéremnek szüksége lenne rám azonnal ott teremnék, senki se léphet náluk előbbre, de... attól még nem egy kis semmiség.
- Kellett Dany-nek a támogatás. Paisley prof. úgy jött ide tanítani, hogy még csak meg sem kereste őt és egyáltalán nem törődött vele, összetört. Én meg azt akartam, hogy észrevegye magát, azért mentem oda. - magyarázom, magabiztosan, mint akinek igen is joga van ilyesmibe beleszólni. De ha nem akar erről beszélni, hanem az ő napjáról, akkor már nem is folytatom. Csak ha kérdez, nem tudom annyiban hagyni.
Érdeklődve nézek a lányra, hallgatva a sztoriját, ami végül is az, hogy... megtetszett neki egy srác a szakunkról. Elsőre elmosolyodok, aztán lecsap bennem minden komplikáció, ami csak előfordulhat, ha tényleg ráhajt a srácra és még lesz is belőle valami. Tényleg nem szoktam túl gyakran pasizni, de Elijah-val elég különleges a kapcsolatom, és mondhatni rajta edződöm, így azért totál tapasztalatlan bőven nem vagyok. És ezt Sheere is tudja, ő az egyetlen, aki tudja.
- Holló és barna szemű, barna hajú. Ennyiből még nem ugrik be senki, de mesélj még, milyen volt? És tényleg annyira bejön? Tudod, nagyon át kéne gondolnod, hogy kivel maradsz sokáig kettesben, nehogy elárulj valamit, amit nem szabadna. - mutatok rá, és egyértelműen a vámpírságról beszélek. Arról nem mesélt, hogy mennyire szörnyű néha az éhség, és hogy küzdenie kell-e azért, hogy visszatartsa a szomját, így elsősorban tényleg a titkára gondolok és nem arra, hogy nehogy időközben felfalja a srácot... szó szerint.
- Mikről beszéltetek, szabad préda egyáltalán? - kérdezem, csevegős hangot megütve, nem akarom elkedvetleníteni azonnal, csak... legyen óvatos. Ennyit akarok, hogy vigyázzon magára és a titkára.  

Volt idő, hogy olvastam könyveket, és az egyikben ezt írta valaki: "olyan helyre szeretnék eljutni, ahonnan nem akarok visszatérni". Ezt a helyet keresi mindenki. Én is.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Sheree Parks
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 16

TémanyitásTárgy: Re: Sheree & Sera - Esti dumcsi 2017-12-07, 16:58

Sera & Sheree

Egyelőre csak bevackolom magamat az ágyba és várom a kérdést, mert úgyis jönni fog, csak idő kérdése. Nem mondom, hogy nem is érdekel, hogy milyen volt Sera napja, de tényleg sokkal jobban érdekel az enyém és sokkal szívesebben beszélek arról. Vele egyébként is mindig jó dolgok történnek és ha netán nem, én még abban is képes vagyok meglátni a jót és hogy miért volt jobb, mint az enyém. Ez már csak így megy, de talán ezúttal nem ő lesz a győztes, legalábbis reménykedni még talán szabad.
- Ex-mostoha-apja? Aha... akkor végülis nem sok köze van hozzá, főleg ha netán nem sokáig volt, de amúgy nem tudtam. És miért beszélgettél vele? - gondolom akkor még ezt nem tudta, vagy igen és eleve ezért beszélt vele? Nem értem, hogy miért kell mindenbe beleütnie az orrát. Danyt nem is ismerjük annyira jól. Én még csak barát kategóriába se sorolom, inkább csak afféle ismerősnek minősül, akkor meg miért foglalkozunk az ex-mostoha-apjával. Az nem is érdemi kapcsolat, hiszen ha az anyádnak volt valami pasija egy ideig akkor nem sok közöd van hozzá, ha már szétmentek nem? Mondjuk nem tudom, hogy Dany kedvelte-e, de őszintén szólva jelenleg nem is érdekel a dolog különösebben. Egyébként is jobban érdekel az én sztorim, amire végre sikeresen rákérdez. Na így már legalább értelmes is lesz ennek a beszélgetésnek.
- Nekem elég jó. Az eleje tök átlagos, viszont aztán megláttam azt a srácot. Lehet, hogy te is láttad már, bár a nevét nem tudom, de a házunkba jár. Barna haj, barna szemek, olyan lehengerlő mosoly, tök cuki! Azt hiszem nagyon bejön, bár folyton vannak körülötte, de... valahogy rá kellene mozdulnom nem? - na jó, egyelőre még fogalmam sincs, hogyan is tegyem meg ezt, de hátha Sera tud adni egy-két tippet. Na nem mintha ő kifejezetten nagy férfifaló lenne, de mást aztán végképp nem kérdezhetek meg, főleg mert Sera legalább azzal az apró ténnyel is tisztában van, hogy ugye én nem vagyok teljesen átlagos és ha netán összejönnék azzal a sráccal, akkor idővel mégis csak ez is kiderülne, vagy hát kénytelen lennék elmondani és a fene tudja, hogy erre egy átlag diák hogyan reagál. Viszont, ha bevágódok nála, akkor könnyebben kezeli gondolom. Már csak a bevágódás módja a kérdés, főleg hogy még nem igazán kezdeményeztem senkinél sem.

[You must be registered and logged in to see this link.]

*
Seraphin McCaine
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 72

TémanyitásTárgy: Re: Sheree & Sera - Esti dumcsi 2017-11-28, 19:28

Sheere & Sera

Csak úgy érik egymást a történések, és az egyik legfontosabb és legmegdöbbentőbb az, amin Sheere-vel mentünk át. Illetve leginkább ő ment át rajta, még ha végignézni sem volt egy leányálom... Csak foszlányokban vannak emlékeim, azt hiszem a falhoz vágott az alak és akkor elájultam, de a borzalmas pillanatra emlékszem, amikor megragadta Sheere-t és elkezdte szívni a vérét én pedig hirtelen felindulásból fizikai erővel akartam lerántani róla... Sokszor visszapörgettem már, és még mindig nem értem, miért voltam akkor és ott ilyen buta, pedig ha jobban átgondolom, akkor a barátnőm most nem lenne vámpír. És nem lenne ilyen furcsa, hogy... élvezi.
Felpillantok a könyvből, amit inkább csak bámulok, mint olvasok mikor megjelenik és leejtem az ölembe, benne hagyva a könyvjelzőt.
- Semmi különös, beszélgettem az új nyelvtanárral. Tudtad, hogy Dany apja? Vagy hát... ex-mostoha-apja. - dobom be, de elhallgatok és nem mesélek tovább, amikor észreveszem Azt a tekintetet. Azt, amit mindig látok, ha magára akarja irányítani a reflektorfényt és magáról mesélni egy kicsit. Amúgy sincs olyan közeli kapcsolatban az említettel, néhány évvel alattunk jár, és nincsenek is közös óráink, teljesen véletlenül ismertem meg én is. Elmosolyodom, és megrázom a fejem, hogy hagyjuk is az előbbieket.
- Neked milyen napod volt, Sheere? - kérdezem, és kicsit végigmérem, olyan helyzetfelmérés szinten, kimerültnek látszik-e, vagy minden rendben. Nem tudom pontosan, hogy jelenleg hogyan táplálkozik, de az az igazság, hogy valószínűleg nem tudom sokáig magamba tartani a kíváncsiságom, nehogy valami butaságot csináljon egyedül. Összenőve, ha nem is vagyunk, még is úgy érzem felelősséget vállalok érte is, ahogy a testvéreimért is. És ahogy Dany-ért is. Kicsit azt hiszem túlvállalom magam a sok sorssal, amit pátyolgatni akarok, de ezt súgja az ösztönöm, hogy ott kell lennem annak, akinek szüksége van rám.  

Volt idő, hogy olvastam könyveket, és az egyikben ezt írta valaki: "olyan helyre szeretnék eljutni, ahonnan nem akarok visszatérni". Ezt a helyet keresi mindenki. Én is.
Sheree Parks
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Sheree & Sera - Esti dumcsi 2017-11-27, 15:45

Sera & Sheree

Határozottan fárasztó dolog folyton ennyire éhesnek lenni, viszont legalább annyi pozitívum van a dologban, hogy könnyebben kiszúrok dolgokat, személyeket is és hát az a srác! Olyan kis cuki pofa, bár mintha kissé ideges típus lenne, de ez mostanában rám is jellemző. Kár, hogy folyton arra gondolok vajon milyen ízű lehet... Na jó, ez a része nehezebb lesz, mint gondoltam. Ha megtetszik egy srác azért még sem kellene széttépnem. Egyébként is Sera azt az apró tényt még nem tudja, hogy időnként kissé elszalad velem a ló. Nem, neki eszem ágában sincsen elárulni az esetleges gyengeségeimet. Azért ott még nem tartunk. Majd megoldom én szépen. Egyelőre még gőzöm sincsen, hogyan, de meg fogom oldani. Leküzdöm, vagy megtanulom eltüntetni a nyomokat vagy hosszú távon mindkettő. Olyan ez, mint amikor folyton csokira vágysz. Akkor sem habzsolsz be mindig egy egész táblával. Van, amikor vissza tudod fogni magadat és csak pár kockával eszel. Csak meg kell tanulnom a vér esetén is ezt alkalmazni és vélhetően menni fog majd, addig meg kár lenne csak úgy más orrára kötni a dolgot.
Belépdelek hát a közös szobánkba és egy halk sóhajjal dobom le magamat az ágyamra. Olyan "kérdezd már meg mi van!" nézéssel pillantok a szokás szerint könyvet forgató szobatársamra, miután felkönyökölve az ágyon rá pillantok.
- Szóval milyen napod volt? - egy szakra járunk ugyan, de nem vagyunk összenőve és néha előfordul, hogy külön utakra sodor minket az élet. Így lehet, hogy nem mindig vagyunk együtt, így aztán a napját sem feltétlenül ismerem mindig, ahogyan ő sem az enyémet. Na persze ezúttal nem érdekel komolyan, hogy milyen napja volt, ezt láthatja is rajtam, ennyire már bőven ismer. Inkább arra várok, hogy visszakérdezzen és én mesélhessek arról a srácról.

[You must be registered and logged in to see this link.]

*
Sheree Parks
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Sheree & Sera - Esti dumcsi 2017-11-27, 15:22

*
Sponsored content
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Sheree & Sera - Esti dumcsi

Sheree & Sera - Esti dumcsi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

+

Similar topics

-
» Sera & Alexander ~ Egy eltitkolt szerelem.