ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:04-kor
Troy Smallwood


Tegnap 18:09-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 17:46-kor
Alistair Wilson


Tegnap 10:26-kor
Seraphine McCaine


2024-04-26, 22:44
Shanna Griffin


2024-04-26, 22:38
Cody L. Mortimer


2024-04-26, 20:33
Joyce Brekinridge


2024-04-26, 15:41
Darren Morgenstern


2024-04-26, 06:27
Viggo Hagen


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Alyssa White I_vote_lcapAlyssa White I_voting_barAlyssa White I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Alyssa White I_vote_lcapAlyssa White I_voting_barAlyssa White I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Alyssa White I_vote_lcapAlyssa White I_voting_barAlyssa White I_vote_rcap 
Megan Smith
Alyssa White I_vote_lcapAlyssa White I_voting_barAlyssa White I_vote_rcap 
Kalandmester
Alyssa White I_vote_lcapAlyssa White I_voting_barAlyssa White I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Alyssa White I_vote_lcapAlyssa White I_voting_barAlyssa White I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Alyssa White I_vote_lcapAlyssa White I_voting_barAlyssa White I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Alyssa White I_vote_lcapAlyssa White I_voting_barAlyssa White I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Alyssa White I_vote_lcapAlyssa White I_voting_barAlyssa White I_vote_rcap 
Maegan Anaiah Llyvelyn
Alyssa White I_vote_lcapAlyssa White I_voting_barAlyssa White I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70676 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 44 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 44 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Alyssa White

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alyssa White
Reveal your secrets
Alyssa White
Tanár

TémanyitásTárgy: Alyssa White   Alyssa White Empty2017-02-06, 17:35



Alyssa Elizabeth White
Minden nappal erősebb...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Főkarakter - Titkos

Teljes név: Alyssa Elizabeth White
Születési hely és dátum: 1973.06.02., Róma
Csoport: Tanár
Patrónus: párduc
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Tanár - Látványmágia-szak
Képesség: Látó lesz, amint sikerül megdobnom...
Mágikus adottság: -
Familiáris: -
Kiemelkedő tudás: Bűbájtan-kiemelkedő
Kihez tartozol: Blake Flynn

Jellem:

Gyermekként gyámoltalan kislány voltam, aki szinte állandóan mások szoknyája mögött keresett menedéket, szinte bele sem gondolva abba, hogy ez nem működhet egész életemben. Mindig is úgy gondoltam, hogy az a világ, amelybe születtem, örökké ugyanaz marad, mindig ott lesznek mellettem a szüleim, akik akkor is támogatni fognak, ha már felnőtt leszek. Tévedtem. Tinédzserként sokat fordult velem a világ, elszálltam magamtól, balhés kamasz lettem. Anyám és apám véleménye már egyáltalán nem érdekelt, szinte állandóan az általuk megszabott határokat feszegettem, mintha mindehhez nekem olyan sok jogom lett volna. Végül összekaptam magam, határozott nő lett belőlem, aki komolyan veszi a munkáját, mindezek mellett pedig keményen megdolgozik a céljaiért. Okosnak tartom magam, elvégre kell ahhoz némi ész, hogy valaki kiálljon a diákok elé és előadjon mindent, amit ő fontosnak tart. Naprakésznek kell lennem, hiszen a kérdések, melyeket nekem szegeznek, nem mindig egyszerűek, ennek tekintetében pedig sokat olvasok. Jó pap holtig tanul, tanárként sem lehetek biztos abban, hogy mindent tudok a látványmágiáról... A lelkem mélyén azonban még mindig megmaradtam egy nagy gyereknek, aki a barátai közelében felhőtlenül nevet, viccelődik, míg a diákjaim elé kiállva egy komoly arcot helyezek magamra, melyet csak akkor veszek le, mikor lelépek a katedráról.

Kinézet, megjelenés:

Sokat adok a külsőmre, ennek hatására pedig gyakran tapasztalom, hogy sok tanuló megfordul utánam a folyosón és rajtam felejtik a tekintetüket. Nem zavar a dolog, elvégre nem sokkal vagyok idősebb náluk, épp csak pár évvel, ennyi simán belefér. Sötét színű, hosszú, hullámos hajam van, sötét szemem és némileg barnás bőröm. Olasz felmenőkkel rendelkezem, így ez nem is csoda, szinte számítani lehetett arra, hogy valakinél ki fog ütközni ez az adottság. Az alakom genetikailag tökéletes, egy gramm felesleg nincs rajtam, ehhez pedig még csak megerőltetnem sem kellett magam. Szeretek csinosan öltözködni, de csakis olyan ruhákat vagyok hajlandó felvenni, melyekben kényelmesen érzem magam, nem szeretek a saját bőrömben feszengeni. A tökéletes smink szinte állandóan megtalálható rajtam, hiszen egyszerűen nem vagyok hajlandó úgy kilépni a szobámból, hogy előtte nem festem ki magam, számomra ez egy mindennapi rutin, amit kötelező elvégeznem magamon. Nagyon kevés ember látott már smink nélkül, épp csak egy-kettő, de már előttük is rosszul érzem magam, ha nem tudok kikenni az arcom.

Előtörténet:

Rómában születtem, ami már csak azért is különleges, mert a szüleim Angliában nevelkedtek, csupán épp az olasz fővárosban voltak a nagyszüleimnél, amikor anyámnál megindultak a szülési fájdalmak. Két héttel korábban érkeztem meg a világukba, fenekestül felborítva egész eddigi életüket. Nem sokkal később elváltak, hiszen – anyám elmondása szerint – már az érkezésem előtt sem volt tökéletes az apámmal való kapcsolatuk, csupán miattam maradtak együtt, mindketten abban reménykedve, hogy talán velem javíthatnak a dolgokon. Nem így történt, a veszekedések megszaporodtak, két év múlva pedig apám fogta magát és elköltözött.

Mindezek ellenére gyermekként semmiben sem szenvedtem hiányt, hiszen élvezhettem az egykék királyi életét, és a fokozott figyelmet, amelyet apámtól kaptam. Minden földi jóval elhalmozott, amikor nála voltam, amit csak kiejtettem a számon, azt máris elém tette, miközben a szürke hétköznapok során anyám próbált meg úgy-ahogy embert faragni belőlem. Felnőtt szemmel visszanézve neki azért nehezebb dolga lehetett, hiszen apa igyekezett ellene hangolni, és mindent megengedett nekem, amit anyu eredetileg tiltani próbált. Nagyon sokat veszekedtem anyámmal, igazi elkényeztetett kislány voltam, aki hisztivel zsarolta ki azt, amit meg szeretett volna kapni.

A szüleim között lévő ellentét akkor szűnt meg létezni, amikor a kamaszkorba léptem, hiszen onnantól szükségük volt arra, hogy egyetértően hozzák meg a szabályokat. Igen, azokat a korlátokat, melyeknek a semmibe vevésében annyira tehetséges voltam. Apám és anyám ugyanazokat a dolgokat tiltották, így ahhoz az emberhez fordultam, aki igazán megértett engem: magamhoz. Nem törődtem hát velük, tettem, amit jónak láttam. Ellógtam a haverokkal, összejöttem a lehető legzűrösebb arcokkal, ittam és még sok minden mást is csináltam, amire egyáltalán nem vagyok büszke. Végül – pár év múltán – megkomolyodtam és minden visszaállt a régi kerékvágásba.

Az igazi áttörés akkor történt meg velem, amikor anyuék bejelentették a család előtt, hogy itt az ideje ismét megpróbálni a kettejük kapcsolatát. 18 voltam, már a felnőttkor kapujában álltam jócskán, de még így is felhőtlenül örültem a hírnek, hiszen világéletemben erről álmodoztam. Az élet azonban közbeszólt és minden álmomat széttépte a maga tragikus módján: fanatikus varázslók kisebb csoportja tört rá a szüleimre, miközben ők békés álmukat aludták és végeztek velük. A Roxfortban ért a hír, én pedig teljesen magamba zuhantam.

A mély depresszióból egy nálam idősebb férfi rántott ki pár évvel később. Fogalmam sincs, mi fogott meg benne konkrétan, de viszonyba kezdtem vele. Tudtam, hogy van egy fia, aki a Roxfotba jár, hiszen mindketten a szomszédban éltek, de egyszerűen nem bírtam ellenállni a vágyaimnak. Talán csak apámat láttam benne, nem tudom, de sikeresen a hálójában ragadtam, és titkos kapcsolatba kezdtünk, senki sem tudott rólunk. Végül teherbe estem, elöntött a kétség, elhagytam, majd elvetettem a gyermekemet. A karrierem küszöbén álltam, előtte pár nappal fogadtam el egy tanári állást a Roxfortban, nem mondhattam le róla csak úgy...

Ismét depressziós időszak kezdődött az életemben, hiszen igazán megviselt a gyermek elvesztése, elvégre mindig is szerettem volna egyet, de ha a körülményeket veszem figyelembe, akkor talán nem hoztam olyan rossz döntést. Egy évvel ezelőtt azonban ismét egy másik személy költözött az életembe: Lorelai. A lányt egy közeli erdőben találtam meg, nem volt eszméleténél, mindezek mellett pedig súlyos sérüléseket szenvedett. Néhány varázslat segítségével hazavittem, majd meggyógyítottam, noha néha tényleg úgy nézett ki, hogy feladja és meghal. Szerencsésen felépült azonban, én pedig nyugodt szívvel visszatérhettem a Roxfortba, ahova hamarosan ő is követett...



Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Alyssa White   Alyssa White Empty2017-02-06, 19:27



Elfogadva!
Üdvözlünk az oldalon!

A pb eleve tuti és a szexi tanárnénihez tökéletesen passzol is. Eleve van egy kedves arca, aki tényleg segít másoknak, mint Lorelainak, viszont eléggé dög külseje van, ami alapján az sem csoda hogy fiatalabb korában vadult és még egy jóval idősebb pasassal is kapcsolatba bonyolódott. Az tuti biztos, hogy nagyon érdekes sztorik sülhetnek ki még ebből, főleg ilyen háttérrel, ami neki van, főleg ha kiderül, hogy volt Blake apjával, meg aztán ha rájön, hogy Lorelai nem épp jót akar, amikor visszatér az iskolába. Kíváncsi vagyok, hogy megpróbálja-e majd lebeszélni a bosszújáról, vagy netán igazat ad neki. Very Happy
Egy biztos, nagyon szépen felépítetted a karit, tetszenek a leírások, nem túloztad el az ET-t, de pont annyit beletettél, amiből látszanak az apró részletek, szóval hoztad a szintet, mint mindig! nagyszem Kapod is a színed és mehetsz tanítani. Very Happy


[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: