ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:04-kor
Troy Smallwood


Tegnap 18:09-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 17:46-kor
Alistair Wilson


Tegnap 10:26-kor
Seraphine McCaine


2024-04-26, 22:44
Shanna Griffin


2024-04-26, 22:38
Cody L. Mortimer


2024-04-26, 20:33
Joyce Brekinridge


2024-04-26, 15:41
Darren Morgenstern


2024-04-26, 06:27
Viggo Hagen


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Marlène Starlight I_vote_lcapMarlène Starlight I_voting_barMarlène Starlight I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Marlène Starlight I_vote_lcapMarlène Starlight I_voting_barMarlène Starlight I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Marlène Starlight I_vote_lcapMarlène Starlight I_voting_barMarlène Starlight I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Marlène Starlight I_vote_lcapMarlène Starlight I_voting_barMarlène Starlight I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Marlène Starlight I_vote_lcapMarlène Starlight I_voting_barMarlène Starlight I_vote_rcap 
Megan Smith
Marlène Starlight I_vote_lcapMarlène Starlight I_voting_barMarlène Starlight I_vote_rcap 
Kalandmester
Marlène Starlight I_vote_lcapMarlène Starlight I_voting_barMarlène Starlight I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Marlène Starlight I_vote_lcapMarlène Starlight I_voting_barMarlène Starlight I_vote_rcap 
Alison Fawley
Marlène Starlight I_vote_lcapMarlène Starlight I_voting_barMarlène Starlight I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Marlène Starlight I_vote_lcapMarlène Starlight I_voting_barMarlène Starlight I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70676 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Marlène Starlight

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Marlène Starlight
Reveal your secrets
Marlène Starlight
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Marlène Starlight   Marlène Starlight Empty2016-12-26, 04:05



Marlène Starlight
A valóság filter nélkül sajnos kiábrándítóan szürke tud lenni

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Theresa O'Conaill

Teljes név: Marlène Starlight (Marlène Le Flem)
Születési hely és dátum: Párizs, 1956. szeptember 18.
Csoport:  Varázshasználó
Patrónus: Farkaspók
Foglalkozás: Étterem & Bár Manager
Képesség: Született vámpír (hivatalos kiskapu)
Mágikus adottság: -
Familiáris: -
Kiemelkedő tudás:
Gyógynövénytan - Kiemelkedő
Rúnaismeret  - Kiemelkedő

Kihez tartozol: Clyde Peterson

Jellem: Hideg, megközelíthetetlenül karizmatikus nő, aki egyszerre félelmet és ámulatot kelt az átlagemberben, sőt, több varázshasználóban is. Okos, számító teremtés, aki könnyű szerrel manipulálja az ellenkező nemet céljai elérésében, és született képességeit sem rest bevetni. A mágia adta lehetőségekkel is szívesen él, tapasztalt varázshasználó. Büszke, sőt, esetenként arrogáns is, hajlamos másokat lenézni, az öröklétet áldásként, és sosem átokként éli meg. Családja a legfontosabb számára, sosem ártana nekik, mindössze nevelő célzattal oktatja ki a gyerekeit, és aki bántani merészeli őket, arra gyors halál vár. Általában hűvös és titokzatos, de tud kedves és érző lény is lenni, ha pedig szüksége van rá, remek színész. Látszólag a férfiak jó részére játékszerként tekint, de mélyen magában vágyik egy társra, aki nem csak tempóban és jellemben ér fel hozzá, hanem szellemi partner is egyben. Nehéz elnyerni a tiszteletét, de ha valakinek sikerül, arra egyenlő félként tekint, barátai kevesebben vannak, mint bizalmasai, alkalmazottai.  A pénz számára természetesen létező tárgy, hosszú élete során hatalmas vagyont halmozott fel.

Kinézet, megjelenés: Hollófekete haj, hófehér porcelán bőr, smaragdszín tekintet és vérvörös ajkak jellemzik, magas, karcsú, kecses testű. Törékenynek tűnik, végtagjai hosszúak és vékonyak, dereka karcsú, csípője széles, keblei teltek. Arcának vonásai szimmetrikusak, arccsontja határozott, szeme mandulavágású, ajkai vékonyabbak. Sminkel, nélküle szinte sosem látni, jellegzetes külsejéhez tartozik a tusvonal, sötét szemsmink és rúzs. Szereti az ékszereket, nagyon igényes, szinte mindig kifogástalan a külseje. Stílusa kifinomult, elegáns, nőies, de gyakran kihívó, formabontó, és ez ahogy az öltözködésében, úgy minden másban is megjelenik. Ruháit gondosan válogatja, kedveli a fekete, vörös, méregzöld, sötétkék színeket, mind szoknyákat, ruhákat, mind nadrágokat, kosztümöket is hord. A magas sarkú cipők a kedvencei, nem nagyon van olyan darabja, aminek ne lenne legalább egy kicsi sarka. Kisugárzása hűvösséget, karizmát, megmagyarázhatatlan sötét vonzalmat tükröz, egyesek kegyeit keresik, míg mások hátán is feláll a szőr jelenlététől.  

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet: Mon chéri! Életem történetére lennél kíváncsi? Nem untatnálak a részletekkel, de ha annyira ragaszkodsz hozzá... Hosszú évek sztorija ez, jobb, ha leülsz hozzá, töltök egy pohárka bort, chardonnay. Ne is foglalkozz az őrrel, helyezkedj csak el, én pedig mesélek neked egy történetet, tele szeretettel, ármánnyal, rejtéllyel, és persze vérrel...

A főszereplőnk nem más, mint Marlène Le Flem, a francia hölgy, aki Párizs gyönyörű városában látta meg a holdvilágot, tisztavérű, nemes szülők gyermekeként. Elhiheted kedvesem, ifijú kora nem volt egy leányálom, ugyanis a saját felmenői vérében nem buzgott túl az anyai és apai szeretet. Hamar el is váltak hát az útjaik, a fiatal lány pedig lévén gyönyörű volt és igen nagy hatást tudott gyakorolni az ellenkező nemre, gazdag férjről gazdag férjre szállt, Franciaországban utazgatott, fogadta a bókokat a bálokon, és pletykák szerint nemesek, hercegek jártak kegyeiben. Az érdekel, hogy mi történt az urakkal? Kedvesem, ez a rejtély része. Jórészüknek nyoma veszett így Miss Le Flem egyre gazdagabbá és befolyásosabbá vált. Tudod drágám, pénz hatalmat ad, még az olyan időkben is, amikor a nőknek ebből nem sok jutott. Nos, évek teltek el, mire a feltörekvő Marlène megunta a szerelemért és kegyelemért könyörgő férfiak sorát, a könnyed életének unalmát, és persze kiismerte az erősebbik nem trükkjeit, feltérképezte lényük egyszerűségét és mocskosságát. A pénz pedig hatalom, és egy dolog van, ami még hatalmasabb a pénznél. A tudás. Eszes nő lévén ezt Miss Le Flem már akkor is tudta, nemes vére és vagyona pedig oktatáshoz segítette. Különös, nemdebár? Egy nő egyetemen... A hollófekete hajú, hófehér bőrű, smaragd szemű hölgy természetesen nagy rajongásnak örvendett, de legtöbben túl ifjak és törékenyek voltak számára. Végül feltűnt egy idősebb, tapasztaltabb úr, és udvarolni kezdett a gyönyörű nőnek. Oh, micsoda heves viszonyba bonyolódtak! A titokzatos, csábító francia úriember, Julien Tremble végül megkérte a kezét szíve választottjának, aki gondolkodás nélkül utasította el őt. Megdöbbentő? Jaj, kérlek! Nem minden hölgy eladó, főleg nem az, akiben nemesebb vér folyik, mint gondolnád... Mr. Tremble ép elméje pedig az elutasításra meghasadtlott, régen őszinte szerelme az évekkel mániákus függésbe, eszevesztett rajongásba fordult át, a nő zaklatója lett, aki időnként mély gyönyörben részesítette, de komolyabb szándékaitól továbbra is elzárkózott. Julien Tremble végül eltűnt az életéből, így évek kellemes nyugalma és békés édes semmittevés köszöntött be. Egyetemi évei végeztével a csodálatos Londonba költözött, hogy megszabaduljon a zaklató férfi emlékeitől is, de nem várta volna, hogy az alattomos újra megtalálja. Ám valami megváltozott. Ami körüllengte, az a gazdagság és a befolyás eltéveszthetetlen íze volt, a levegő szikrázott körülötte, magabiztosság költözött a sötét lelkébe, és a gyűrű, amit kínált, pedig olyan vagyont ért, hogy egyesek ölni lettek volna képesek érte. Az ékszerrel és egy mesés birtok ígéretével esküdött örök szerelmet, kérte a hölgy kegyeit és kezét. Ugye már említettem, hogy Miss Le Flem eszes nő volt? Jól gondolod mon chéri, kihasználta hát a helyzetet, és hozzáment a férfihoz. Hamar derült ki, hogy a rengeteg pénz, ami felvetette Mr. Tremble-t piszkos alvilági üzletekből, csempészetből, információkereskedésből, kábítószerek és fegyverek árusításából gyűlt össze. Most talán arra gondolsz, hogy micsoda szégyen, de kedvesem, akinek van egy csöpp esze, rájön, hogy a mérhetetlen gazdagság csak a csalóknak és álszenteknek adatik meg. Vagy ez, vagy hosszú-hosszú idő munkája. Abból pedig nincsen mindenkinek olyan sok, ugye?... Míg új birtokuk felépült Párizshoz közel, az újdonsült párocska élte unalmas mindennapjait London sürgő világában, a hölgy pedig egészen beleszeretett az országba, a légkörbe. Lassan de biztosan szivárgott bele szeretett férjének üzletibe, és a szerelem és mániákus rajongás ködétől elvakított pára észre sem vette, hogy lassan mindössze a nő bábja volt. Oly hosszú időt éltek együtt, hogy számát sem tudni, éjjelek és nappalok teltek el, és Miss Le Flem életének értelme azon a napon jött világra, mikor férjének élete véget ért. Amikor először tartotta kezében a gyönyörű leánygyermeket, rápillantva olyan mély kötődést érzett iránta, amit még sosem életében. Egyetlen szépséghibája ennek az idilli jelenetnek az az apró tény volt csupán, hogy ez a gyermek nem mutatta a különleges, nemesi vér jeleit. Fel se tedd butácska kérdéseid kedvesem, várd csak ki a történet végét. Remélem, nem érzed magad kellemetlen helyzetben... Rosine Starlight, az egyetlen tiszta gyermek, kinek embersége oly nagyon feldühítette apját, hogy az megkérdőjelezte felesége tiszta vérét. Micsoda hatalmas hiba egy hölgyről ilyet állítani. Főleg egy gyönyörű, erős nőről...
Megboldogult férjem oly bolond volt, hogy kezet emelt az egyetlen dologra, amit valaha átkozottul áldott szívemből szerettem. A gyerekemre. Így megöltem. Ennyit az öröklétről meg a nemes vérről, drágám. Nyaka kezeimben roppant, és húsa abban a tűzben égett el, melyet a gyűlöletem táplált a lény iránt, aki képes lett volna végezni saját vérével, az én véremmel, aki olyan tökéletes, olyan gyönyörű volt. Szépsége pedig azóta is csak nőtt, az évek formálták hibátlanná. Tremble halála után azonnal otthagytam az országot, és Rosine-nal visszajöttünk ide, a csodákkal teli Londonba, ahol megkapta tőlem a vér ajándékát. És ahogy láthatod, azóta is itt élek. Gyorsan felvirágoztattam az üzletem, varázshasználók és varázstalanok tömegei állnak sorban éjszaka a Starlight Lounge kapui előtt, ami nappal asztalfoglalásokkal teli étteremként üzemel. És persze megboldogult férjem simlis és kezdő üzleteléseiből is sokat tanultam. Mesés éveket írunk, drágám. Immár mindehhez nincsen szükségem egyetlen bolond férfira, aki mindent elhisz, és mindent megtesz, hogy majd rajta keresztül irányíthassam birodalmam. Hiszen ott van rengeteg bolond férfi erre a célra...

Ó, mon chéri, ne nézz rám olyan ijedten. Ne mondd, hogy nem tudtad végig, nem lehetsz ilyen buta. Azt gondoltad, hogy kiöntöm neked a lelkem, azután pedig csak úgy elsétálhatsz, megköszönve az információt? Kérlek, ne nevettess. Az életem történetét akartad, hát meg is kaptad, most pedig a tiéd következik, a végével. Aki oly bolond, hogy azt hiszi, az információ ingyen van, az így jár. De ne aggódj, életed vége nem lesz fájdalmas. Gondolom még sosem harapott meg vámpír... Fölösleges lenne futnod, hidd el nekem, úgyis utolérnélek. Legyen, válaszolok a kérdéseidre, úgysem viszed őket ki ebből a szobából. Természetesen, a nemesi vérem nem a hírnévből és a pénzes felmenőkből származik, annál sokkal különlegesebb. Vámpír vagyok, annak is születtem. Hogy mennyi idős? Drágám, ilyet sosem kérdezünk egy hölgytől! És egyébként is, ki számolja már? Rosine? Persze, hogy vámpír, ahogy az apja is az volt! Nem hagytam volna a legnagyobb áldás nélkül, magam öleltem az éjszakába! A bolond lány idehozott nekem valakit, de mindegy is. Csukd be szépen a szemed, vagy nézz meg még utoljára. Számold a másodperceket, mert a véred már az enyém, aludj el csendesen... Bonsoir, kedves...  




A hozzászólást Marlène Starlight összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2017-01-05, 21:31-kor.
Vissza az elejére Go down
Lacey Stewart
Reveal your secrets
Lacey Stewart
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Marlène Starlight   Marlène Starlight Empty2017-01-05, 06:39



Elfogadva!
Üdvözlünk az oldalon!

Érdekes előtörténet volt, nem sok hasonlót olvastam még errefelé, de kifejezetten tetszett Very Happy Romantika, horror, vér, kis sorozat-effekt is van benne, tiszta szappanopera Very Happy Bevallom, azt nem hittem volna, hogy bármikor is igent mond zaklatója kérésére, de nem rossz fordulat. Szóval, érdekes egy karaktert hoztál össze, minden jó, mehetsz játszani Very Happy


[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]




Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: