ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 10:26-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 22:44-kor
Shanna Griffin


Tegnap 22:38-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 20:33-kor
Joyce Brekinridge


Tegnap 15:41-kor
Darren Morgenstern


Tegnap 06:27-kor
Viggo Hagen


2024-04-25, 22:08
Simonetta Atkinson


2024-04-24, 22:39
Seraphine McCaine


2024-04-24, 15:55
Sandrin Delight


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Joyce Brekinridge I_vote_lcapJoyce Brekinridge I_voting_barJoyce Brekinridge I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Joyce Brekinridge I_vote_lcapJoyce Brekinridge I_voting_barJoyce Brekinridge I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Joyce Brekinridge I_vote_lcapJoyce Brekinridge I_voting_barJoyce Brekinridge I_vote_rcap 
Megan Smith
Joyce Brekinridge I_vote_lcapJoyce Brekinridge I_voting_barJoyce Brekinridge I_vote_rcap 
Kalandmester
Joyce Brekinridge I_vote_lcapJoyce Brekinridge I_voting_barJoyce Brekinridge I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Joyce Brekinridge I_vote_lcapJoyce Brekinridge I_voting_barJoyce Brekinridge I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Joyce Brekinridge I_vote_lcapJoyce Brekinridge I_voting_barJoyce Brekinridge I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Joyce Brekinridge I_vote_lcapJoyce Brekinridge I_voting_barJoyce Brekinridge I_vote_rcap 
Maegan Anaiah Llyvelyn
Joyce Brekinridge I_vote_lcapJoyce Brekinridge I_voting_barJoyce Brekinridge I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Joyce Brekinridge I_vote_lcapJoyce Brekinridge I_voting_barJoyce Brekinridge I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70672 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 2 Bots

Seraphine McCaine


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Joyce Brekinridge

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Joyce Brekinridge
Reveal your secrets
Joyce Brekinridge
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Joyce Brekinridge   Joyce Brekinridge Empty2016-08-08, 21:19




Joyce Brekinridge

   [You must be registered and logged in to see this image.]
   
   

   Főkarakter: Draco Malfoy
   Teljes név: Joyce Brekinridge
   Születési hely és dátum: 1976.07.27. Derry, Maine állam, USA
   Csoport: Varázshasználó
   Patrónus: Farkas
   Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Dúsgazdag örökös
   Képesség: Született vérfarkas (hivatalos kiskapu)
   Mágikus adottság: -
   Kiemelkedő tudás: -
   Kihez tartozol?: saját karakter

   
Jellemed kifejtése

Egyértelműen irányításmániás vagyok, beleszülettem abba, hogy csak nekem lehet igazam. Sosem érvelek, csak tényeket közlök, és ha véletlenül mégsem nekem lenne igazam, akkor egy vállrántással elintézem a dolgot, hogy tökmindegy. Cseppet sem vagyok törékeny, érzelgős lány. A véremből kifolyólag sokkal inkább vagyok határozott, férfias alkat, legalábbis ami a jellememet illeti. Tudok harsány, és bunkó lenni, viszont valahol meg mégiscsak lány vagyok, ezért ravasz praktikák szerint cselekszem, ha nem hat a karizmatikus fellépés. Egy vezető mindig ismerje fel, hogy hol kell erélyesnek, hol pedig bátorítónak, manipulatívnak lennie. Akár még csábosnak is mondhatnánk, hiszen nincsenek gátlásaim, nem fogom vissza magamat, hogy elérjem a célomat. Pedig nem erről van szó, belül tudom, hogy a női csáberő meg én nagyon távol állunk egymástól, de vannak olyan pasik, akik nagyon is az erőteljes fellépést, a határozottságot kedvelik. Nagy ritkán van, hogy magamba zuhanok, de akkor nagyon, ennek az az oka, hogy nem ért még igazi veszteség, nem ismerem a nélkülözést, ezért aztán gyakorta legyőzhetetlennek hiszem magamat.
   
Megjelenés

 Kivívó ruházattal hívom fel magamra a figyelmet, de ez nem jelenti azt, hogy kivágott felsők, testhezálló pólók. Főleg a feketét, és a pirosat kedvelem, a sötét és a vér színe nagyon is jellemző rám, nem szeretek beleszürkülni a környezetembe, de kifejezetten rühellem ha a húst látják bennem a fiúk, a letámadható kis cafkát, ezért sosem veszem fel szoknyát, a hajammal nem játszadozom, és nem viszem túlzásba a sminket sem. A személyiségemmel, a stílusommal akarok hódítani, és nagyon is igaznak tartom a mondást, hogy egy lánynak a tekintete legyen igéző, ne a dekoltázsa. Nagy ritkán felveszek ugyan csábító holmikat, de nem az én világom, nem tudok vele azonosulni, jobb szeretem, ha én irányítok, nem pedig ha engem gyűrnek le. Ettől még divatos amiben vagyok, csak éppen uniszex darabok, bárki felvehetné. Aranyszínű szőkés hajamhoz türkizkék tekintet párosul, a bőröm halovány, a járásomban pedig már ránézésre is van valami erőteljes, ragadozós mozdulat, mintha sosem akartam volna titkolni, hogy ki vagy mi vagyok. Nincsenek kifejezetten farkas követőim, ha kellenek, majd szólítok, szelidítek.
   
Életed fontosabb állomásai

A kis Annabelle hogy is hihette, hogy csak megharapták? Aki elrabolta, azért tette, mert szüksége volt egy társa, ám én mint Anna nővére, pontosan tudom, hogy a családunkban generációk óta lappang a kór, amely bizonyos tekintetben átok, ám számomra, egy született vérfarkasnál ez magától értetődően előny. Annabelle viszont tényleg nem volt igazi vérfarkas, kellett neki az a a harapás, amelyet az elrablójától megkapott, de nekem nem, én magamtól lettem ilyen. A szüleim nagyon odavoltak, amikor a kishugom rossz társaságba keveredett és eltűnt. Távolról ismertem azt a Billyt, és így közvetve tudtam arról, hogy mifélék, ám én sosem csapódtam hozzájuk, sokkal több erőm volt. Magányosként is róttam az erdőket, felfedeztem a saját határaimat, hogy aztán még inkább kitoljam őket. Sajnáltam, hogy Anna évekre eltűnt, de a szüleim nem adták fel a reményt, és teljesen csak vele foglalkoztak, így rám kevesebb figyelem maradt. A jellemem így még inkább fejlődött egy olyan irányba, ami nem túlzottan lányos, de engem sosem zavart, hogy határozottabb vagyok az átlagnál. Amikor csak lehetett, leléptem otthonról, és kiszagoltam a hozzám hasonlóakat, mert alattvalókat akartam, akiket irányíthatok. Meg akartam ismerni a mámorító vezetés ízét, hogy olyan döntéseket hozzak meg, amit senki más nem kérdőjelezhet meg. Már gyerekként sóvárogtam Anna egyik alfája, Wyatt iránt, de miután magam is alfa vagyok, kár lett volna ütköztetni a dolgokat, ezért nem léptem, úgy véltem, hogy majd egyszer felkeresem. Nagyon is kötődök az állati énemhez, ezért már idejekorán kitaláltam, hogy így is fogok élni, ösztönösen megtervezve az életemet, amiben majd Wyattnek is szerepe lehet akár, ha kész behódolni nekem. Nem tudok ugyan bármikor átváltozni, és a tudatom is elillan akkor, ám tudom hívni a társaimat, és őket irányítani, ez pedig több mint elég. Ám most, hogy Annabelle visszatért Angliába, ismét köztünk van, én is követem őt, hiszen rátalált Wyattre, aki immár a maga útját járja. A sötétség, amely a farkasokat körülveszi, egyre fojtogatóbb, és fel kell vennem vele a kapcsolatot. Ő van olyan erős, hogy társamul szegődjön, hogy ha együtt összefogunk, végére járjunk a rejtélyes haláleseteknek, amely sorainkat ritkítja.
   




Farkas
farkasnak
farkasa.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Joyce Brekinridge
» A Brekinridge kúria
» Annabelle Brekinridge
» Jennifer Brekinridge
» Tom&Joyce

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázshasználók-
Ugrás: