ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 00:11-kor
Grayson Paisley


2024-05-10, 09:17
Kalandmester


2024-05-10, 07:22
Alison Fawley


2024-05-10, 00:05
Maegan Anaiah Llyvelyn


2024-05-09, 23:54
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


A hónap posztolói
Kalandmester
Anwen Pearl Fitz I_vote_lcapAnwen Pearl Fitz I_voting_barAnwen Pearl Fitz I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Anwen Pearl Fitz I_vote_lcapAnwen Pearl Fitz I_voting_barAnwen Pearl Fitz I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Anwen Pearl Fitz I_vote_lcapAnwen Pearl Fitz I_voting_barAnwen Pearl Fitz I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Anwen Pearl Fitz I_vote_lcapAnwen Pearl Fitz I_voting_barAnwen Pearl Fitz I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Anwen Pearl Fitz I_vote_lcapAnwen Pearl Fitz I_voting_barAnwen Pearl Fitz I_vote_rcap 
Alison Fawley
Anwen Pearl Fitz I_vote_lcapAnwen Pearl Fitz I_voting_barAnwen Pearl Fitz I_vote_rcap 
Sheree Parks
Anwen Pearl Fitz I_vote_lcapAnwen Pearl Fitz I_voting_barAnwen Pearl Fitz I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Anwen Pearl Fitz I_vote_lcapAnwen Pearl Fitz I_voting_barAnwen Pearl Fitz I_vote_rcap 
Cheon Seung-ah
Anwen Pearl Fitz I_vote_lcapAnwen Pearl Fitz I_voting_barAnwen Pearl Fitz I_vote_rcap 
Maia Hansen
Anwen Pearl Fitz I_vote_lcapAnwen Pearl Fitz I_voting_barAnwen Pearl Fitz I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70718 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Anwen Pearl Fitz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Anwen Pearl Fitz   Anwen Pearl Fitz Empty2014-09-18, 18:00




Anwen Pearl Fitz

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Im gestümen Spiel der Geigen dreht sich unser Nächtlich reigen
und wir Treten wild und frei diesem Alten Zauber bei"


Főkarakter: Főkarakter
Teljes név: Anwen Pearl Fitz-Simmons
Születési hely és dátum: Cardiff, Wales; 1972.03.11.
Csoport:Személyzet
Patrónus: Corgi
Foglalkozás: Medimágus
Képesség: Bejegyzett animágus: fehérfejű rétisas.
Kiemelkedő tudás: Gyógynövénytan - Kiemelkedő, Sötét Varázslatok Kivédése - Kiemelkedő, Jóslástan - Tehetségtelen


Jellemed kifejtése

Walesi vagyok és skót is. Ez predesztinált engem egy hihetetlenül hirtelen természetre, a hatalmas hangerőre, az érthetetlen akcentusra, ahogy az angolt beszélem és a rémesen gyors visszavágásokra. Barátságos vagyok eredendően és mérhetetlenül védelmező. Nem csoda, egy négy éves kisfiú édesanyja vagyok. Ha a rosszabbik oldalamra kerül valaki, az viszont futhat az életéért, mert haragtartó vagyok. Valamint nő. Dohogok. Rengeteget.

Megjelenés

Nem vagyok túl magas, alig vagyok százhatvan centi, valamint vékonyka is vagyok és szerintem egy szürke kisegér. A hajam világosbarnás, nagyim szerint inkább vöröses, a szemeim kékek. Nem vagyok még 30 sem, de már most letagadhatok jó pár évet. Jók a génjeim. Az emberek legtöbbször a medimágusi talárban láthatnak, azon kívül pedig nem öltözködöm feltűnően.


Életed fontosabb állomásai


Cardiff város leánya vagyok, mindkét szülőm mágus. Apám egy skót író volt, amíg meg nem őrült és fel nem akasztotta magát, mikor én hat éves voltam. Anyám belesavanyodott az özvegységbe. De én nem voltam hajlandó feladni a boldogság iránti vágyat. De szerettem azért apám könyveit. Horroríró volt. Ezért csodabogárnak tartottak engem mindenhol. Kit érdekelt?
Talán ez is vezetett engem a mágia kevéssé szívlelt oldalára. Édesanyám elmesélte, hogy a nagyanyám régen medimágus volt a lehető lehetetlenebb helyeken. A nagyapám is úgy ismerte meg, hogy ápolta annak idején.
Elvégeztem a Roxfortot, de akkor kikiáltottak hivatásos bajkeverőnek. Fejjel előre mentem, félelmet nem ismerve. Griffendéles voltam amúg.
Viszont végzés után egy idővel untam otthon a birkalesést. Nyakamba vettem a világot és Berlinben kötöttem ki. Ott folytattam a tanulmányaimat, mit sem sejtve a jövőmről. Több nyelvet tanultam az iskoláimban, de semmi sem volt fogható egy valaminek az élményéhez.
Ez a szerelem sötét verme. Ott voltam 21 évesen, fülig beleszeretve egy német aurorba, aki idősebb is volt nálam és… na. Mire észbe tudtam volna kapni, tisztában voltam a ténnyel, hogy várandós vagyok ettől az embertől. A házasság és az, hogy elmondjam neki, hogy a gyermekét várom. Villámgyorsan szedtem a sátorfámat és elindultam oda, ahol tudtam, hogy szívesen fogadnak.
Vissza a Roxfortba. Tárt karokkal, szeretettel fogadtak, ahogy mindig is. Itt szültem meg Rhys-t is és itt dolgozok most a gyengélkedőn. Persze nem olyan vad és izgalmas, mint a német varázsklinikák, de itt is elnézik, hogy németül énekelgetve ugrándozok körbe és olyan vagyok, mint a forgószél. A neveletlenebb fajta.

Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Anwen Pearl Fitz   Anwen Pearl Fitz Empty2014-09-25, 09:07



Elfogadva!

Hát szia te rossz kislány! ^^ Örülünk neki, hogy végül visszataláltál a Roxfortba, mégis csak itt a legbiztosabb az ember helye, aztán kérdés, hogy az a bizonyos auror nem talál-e majd meg, vagy akad a nyomodra, már ha akar. Azért biztosan érdekelné a tény, hogy van egy gyereke, ami végeredményében totál érthető. ^^
Az ET-d rövid és tömör, de legalább nem kellett sokat olvasnom. *-* Szóval semmi hiba nincs, foglalózz, ha még nem tetted, ha már igen, akkor pedig meg is vagy, akár játszatsz is, amint meg lesznek az első helyszíneink. Very Happy




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Luna & Anwen - Csillaghullás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: