ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 13:07-kor
Kalandmester


Ma 13:01-kor
Cheon Seung-ah


Tegnap 20:04-kor
Troy Smallwood


Tegnap 18:09-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 17:46-kor
Alistair Wilson


Tegnap 10:26-kor
Seraphine McCaine


2024-04-26, 22:44
Shanna Griffin


2024-04-26, 22:38
Cody L. Mortimer


2024-04-26, 20:33
Joyce Brekinridge


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Sallie Reed I_vote_lcapSallie Reed I_voting_barSallie Reed I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Sallie Reed I_vote_lcapSallie Reed I_voting_barSallie Reed I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Sallie Reed I_vote_lcapSallie Reed I_voting_barSallie Reed I_vote_rcap 
Kalandmester
Sallie Reed I_vote_lcapSallie Reed I_voting_barSallie Reed I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Sallie Reed I_vote_lcapSallie Reed I_voting_barSallie Reed I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Sallie Reed I_vote_lcapSallie Reed I_voting_barSallie Reed I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Sallie Reed I_vote_lcapSallie Reed I_voting_barSallie Reed I_vote_rcap 
Megan Smith
Sallie Reed I_vote_lcapSallie Reed I_voting_barSallie Reed I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Sallie Reed I_vote_lcapSallie Reed I_voting_barSallie Reed I_vote_rcap 
Alison Fawley
Sallie Reed I_vote_lcapSallie Reed I_voting_barSallie Reed I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70678 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 2 Bots

Alison Fawley


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sallie Reed

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Sallie Reed
Reveal your secrets
Sallie Reed
Varázslény

TémanyitásTárgy: Sallie Reed   Sallie Reed Empty2016-06-13, 10:59




Sallie Reed

[You must be registered and logged in to see this image.]
"A halál csak a kezdet."

Főkarakter: Titkos
Teljes név: Sallie Reed
Születési hely és dátum: 1978. június 30. Ealing, Anglia
Csoport: Varázslény (szellem)
Patrónus: Spániel volt
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Eredetileg kilencedik évfolyam (Szimbolisztikus)
Képesség: Vélaszármazék
Mágikus adottság: Telekinézis 1. szint
Kiemelkedő tudás: Jósmágia - kiemelkedő, bűbájtan - kiemelkedő
Kihez tartozol?: Saját


Jellemed kifejtése

Az a kérdés milyen voltam a halálom előtt és milyen vagyok most igaz? A halálom előtt egész más voltam, mint amilyenné váltam, de ez érthető, hiszen a halál mindent és mindenkit megváltoztat. Nem mindenki kezeli könnyen, hogy... vége és minden jövőbeli terve elszáll. Persze mondhatnád, hogy nem rossz, hogy nem öregszel, de most érzem csak igazán szívesen megöregedtem volna, de úgy fest ez már nem valószínű.
Nos tehát régebben nyitott voltam és figyelmes, alapvetően nem egy rosszindulatú ember, legalábbis én így emlékszem rá, aztán persze sose lehet tudni, hogy mások ezt nem gondolják-e máshogy róla. Mondhatjuk, hogy elég nagy kanállal faltam az életet. Voltak bőven kapcsolataim már, de szerencsére azért addig nem jutottam el, hogy azt terjesszék rólam, hogy... tudjátok olcsó vagyok. Ennyire azért nem gyorsan váltogattam a pasikat, maximum volt pár egy éjszakás kalandom, de hát mindig is úgy gondoltam baromira nem fair, hogy a nőknek vissza kell fogni magukat, a pasik meg királyok, ha sok nőhöz volt közük. Egyébként is szeretem jól érezni magamat, ez miért olyan nagy bűn? Persze mostantól már kizárt, hogy ezt megtegyem. Ez a legrosszabb az egészben, nem érezni semmit, még a szelet sem. Nem mondom, hogy nem vagyok féltékeny az élőkre, mert de és persze ki akarom deríteni mi történt velem és... rendesen el szeretném látni az illető baját, mert megérdemli. Tuti, hogy nem baleset volt, erről elég szépen árulkodik a szellem alakom hátulról. Ahhoz túl sok a vér a hajamban, hogy ez valami esésből származhasson.

Megjelenés

A hajam eredetileg szőke, ez még szellem alakban is látszik azért, nagyjából egyenes szálú, amit gyakran hordtam lófarokban, bár a bulik idején inkább kiengedve. Mindig is szerettem sminkelni, de sajnos ez is ugrott, hiszen nem igen látszik az arcomon semmi efféle, meg hát nincs is mivel színt vinni a bőrömre, ami totál hulla fehér. Tény, régebben se voltam egy hawaii szépség, de azért ennél jobb volt a helyzet. Az ajkaim vékonyak, az arcom is keskeny, alapvetően szép lánynak mondtak mindig is, sőt állítólat még véla felmenőim is vannak, de ez könnyen lehet, hogy csak családi legenda. Viszonylag magas voltam életemben, ami persze nem változott, viszont mivel most a föld felett lebegek mondhatni ez még inkább nőtt. A testalkatom vékony, kissé izmos, mondhatni olyan kézilabdás a külsőm, ha mugli sportokat veszünk alapul. Valószínűleg én is mugli származású vagyok, de a családomra egyelőre még nem emlékszem.

Életed fontosabb állomásai

Az életemből nem sok mindenre emlékszem. Halvány kép dereng arról, hogy jól éreztem magamat egy bulin... valakivel... valahol, aztán elsötétült minden és amikor magamhoz tértem - már mint persze akkor már nem életben - már itt voltam a Roxfortban. Valószínűleg a miatt mert ide köt a közelmúlt emlékei közül a legtöbb minden, vagy itt volt a buli? Igazából magam sem tudom, de valahogy rá fogok jönni. Annyi biztos, hogy ide jártam, mert sok hely ismerős és időnként egy-egy arc is. Viszont furcsa módon egyelőre még nem lát mindenki. Néha van, aki igen, de fogalmam sincs, hogy ez mitől függ. Persze a legtöbben nem igen foglalkoznak velem, ahogyan régebben engem se érdekeltek annyira a Kísértetek, kivéve Hóborc, hiszen őt a legtöbben igyekeznek elkerülni, hogy ne járják meg nagyon.
Egyelőre nem tudom, hogy mihez kezdjek magammal, próbálok emlékeket felidézni, neveket, eseményeket és rájönni, hogy pontosan mi is történt, mert annyiban biztos vagyok, hogy meg akarom találni azt, aki ezt tette velem. Nem mondom, hogy magammal rántani a halálba, de... ki tudja, talán még erre is képes lennék? Elég nagy mennyiségű harag tombol bennem és nem tudom... valahogy néha ezt határozottan nehéz kezelni, pedig azért igyekszem. Nem akarom olyanon levezetni, akin nem kellene.
Valami miatt egy arc és név ragadt meg bennem nagyon, azt hiszem először őt akarom megtalálni. Draco Malfoy, azt tudom, hogy ő is ide jár és azt is, hogy volt vele egy egész jó kis egy éjszakás kalandom. Még az is felmerült bennem, hogy netán ő volt az, aki... de akkor csak rémlene, hogy mit tett és miért, de aztán ki tudja. Annyit már hallottam a folyosókon trécselőktől, hogy ez a Draco sokak által nem kedvelt személy, ami megnehezíti azt, hogy segítsen nekem, de nem lesz választása. Valószínűleg ő még mindig többet tud rólam, mint én magamról és e miatt nem hagyhatom csak úgy annyiban, ha esetleg nem akar velem foglalkozni, mert csupán egy szellem vagyok. Rá kell jönnöm, hogy ki vagyok, mi történt velem. Talán még a családommal is beszélhetnék, már ha van egyáltalán.




*
Vissza az elejére Go down
Lavender.Brown
Reveal your secrets
Lavender.Brown
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Sallie Reed   Sallie Reed Empty2016-06-15, 06:42



Elfogadva!


Igen érdekes történet, szellemekből úgy is kevés van. Remélem hamar megtalálod az ágyad bitorlóját, addig nehéz lesz elindulni. Az a szerencse, hogy laknak a Roxfortban kísértetvadászok, rájuk pattanhatsz némi segítségért, ha Draco elhajtana, bár kétlem mert tud ő azért rendes is lenni, főleg ha véletlenül elárulja magát. Szóval vesd bele magad a zsarolás technikájába. Smile Smink cuccot nem kapsz ajándékba ígérem, de kihagytad a tűsarkút, azt sem viselhetsz, elég rendesen hazavágtak női lehetőségek terén, de biztos vagyok abban, hogy kivágod magad ebből a pocsék helyzetből. talán ha tanácsot kérnél Hóborctól, az irtó mulatságos játékokat szülne. Nem is tartóztatlak tovább, nyomozásra fel! Vigyázz, kész, játssz!!! Smile
   




[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nem a barátság fakad az őszinteségből,
hanem az őszinteség a barátságból.
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázslények-
Ugrás: