ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 13:07-kor
Kalandmester


Ma 13:01-kor
Cheon Seung-ah


Tegnap 20:04-kor
Troy Smallwood


Tegnap 18:09-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 17:46-kor
Alistair Wilson


Tegnap 10:26-kor
Seraphine McCaine


2024-04-26, 22:44
Shanna Griffin


2024-04-26, 22:38
Cody L. Mortimer


2024-04-26, 20:33
Joyce Brekinridge


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Yngrid Osborne I_vote_lcapYngrid Osborne I_voting_barYngrid Osborne I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Yngrid Osborne I_vote_lcapYngrid Osborne I_voting_barYngrid Osborne I_vote_rcap 
Kalandmester
Yngrid Osborne I_vote_lcapYngrid Osborne I_voting_barYngrid Osborne I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Yngrid Osborne I_vote_lcapYngrid Osborne I_voting_barYngrid Osborne I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Yngrid Osborne I_vote_lcapYngrid Osborne I_voting_barYngrid Osborne I_vote_rcap 
Megan Smith
Yngrid Osborne I_vote_lcapYngrid Osborne I_voting_barYngrid Osborne I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Yngrid Osborne I_vote_lcapYngrid Osborne I_voting_barYngrid Osborne I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Yngrid Osborne I_vote_lcapYngrid Osborne I_voting_barYngrid Osborne I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Yngrid Osborne I_vote_lcapYngrid Osborne I_voting_barYngrid Osborne I_vote_rcap 
Maegan Anaiah Llyvelyn
Yngrid Osborne I_vote_lcapYngrid Osborne I_voting_barYngrid Osborne I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70678 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Yngrid Osborne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Carol Smith
Reveal your secrets
Carol Smith
Mardekár

TémanyitásTárgy: Yngrid Osborne   Yngrid Osborne Empty2016-05-27, 20:06



Keresem az elveszett húgomat

Név: Yngrid Osborne (teljes mértékben változtatható)
Play by: Willow Shields
Kor: 14-15 év (a lényeg, hogy nálam max. 1-2 évvel fiatalabb)
Csoport: Griffendél/ Hollóhát/ Hugrabug / Mardekár
Szak/Foglalkozás: -
Kapcsolat: Igazság szerint két opció van:

a.) Teljesen rád bízom, hogy milyen legyen a karakter, mivel az anyám örökbe adott, így rugalmas és kötetlen az egész életed. Lehetett szerető családod, de alakulhatott rosszul is a sorod, árvaházról-árvaházra jártál stb. Netán az apánk volt "kollégái", vagy családja kezére is kerülhettél, egyik se jó sors.

b.) Hogy nagyobb legyen köztünk a feszültség nehéz életed volt. Miután anya elhagyott, letett csecsemőként egy árvaház küszöbére rosszabbnál-rosszabb nevelőszülőket fogtál ki. A jellemed is lázadó lett, aki próbált mindig ellenállni, sosem hittél igazán magadban, vagy egy szebb jövőben, elszöktél még a jónak tűnő nevelőszülőktől is, amíg végül be nem kerültél a Roxfortba. Itt is volt elég gond veled, talán hallottam is már rólad, hiszen gyakran kerülsz büntetőmunkára, de fogalmam sincs a létezésedről.

Ami mindkét szálon egyezik: A szüleink ellentétes világból jöttek, anya mugli származású, apa halálfaló, de mégis nagy szerelem volt az övék, addig amíg végül Voldemortnak vége nem lett. Apát aurorok hurcolták el. Anya akkor már terhes volt veled. Talán csak nem akart egész életében két gyerekkel menekülni, talán téged még nem ismert annyira, hogy könnyebb legyen megválnia tőled, de végül így döntött.
A "Honnan tudom, hogy létezel?" kérdésre is két ötletem van, megbeszéltjük, hogy melyik. Vagy anya vall színt nekem, mert már nem tud mit kezdeni a teherrel, és e miatt keresni kezdelek, vagy véletlenül bukkanok rá egy régi képre és ezért kezdek el kutatni.

Tehát a lényeg a lényeg, nagyon várlak. Érdekes lehet maga az egymásra találás is, aztán persze bőven vannak nehézségek az életünkben, hiszen az apánk kiszabadulhat, aminek lehetnek csúnya következményei, vagy a nyomunkra bukkanhatnak régi "kollégái", úgyhogy bőven várnak ránk izgalmak. ^^
Természetesen, ha jössz akkor ne havonta írj hszt, ha lehet és ne tűnj el hetekre egy árva szó nélkül, mert azt nem tolerálom. Megértem, ha gondod van, csak akkor igyekezz szólni, mert ha semmit nem tudok rólad és nem is érlek el, akkor értelemszerűen újrahirdetem a karit.





Éjjel egyik

Nappal másik
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Yngrid Osborne
» Sophia Osborne-Shors
» Yngrid ...
» Yngrid-Brandon
» Yngrid & Brandon - Elválaszthatatlanul

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Karakterkérések :: Gazdára találtak-
Ugrás: