ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 10:26-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 22:44-kor
Shanna Griffin


Tegnap 22:38-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 20:33-kor
Joyce Brekinridge


Tegnap 15:41-kor
Darren Morgenstern


Tegnap 06:27-kor
Viggo Hagen


2024-04-25, 22:08
Simonetta Atkinson


2024-04-24, 22:39
Seraphine McCaine


2024-04-24, 15:55
Sandrin Delight


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Moira Taggart I_vote_lcapMoira Taggart I_voting_barMoira Taggart I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Moira Taggart I_vote_lcapMoira Taggart I_voting_barMoira Taggart I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Moira Taggart I_vote_lcapMoira Taggart I_voting_barMoira Taggart I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Moira Taggart I_vote_lcapMoira Taggart I_voting_barMoira Taggart I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Moira Taggart I_vote_lcapMoira Taggart I_voting_barMoira Taggart I_vote_rcap 
Megan Smith
Moira Taggart I_vote_lcapMoira Taggart I_voting_barMoira Taggart I_vote_rcap 
Kalandmester
Moira Taggart I_vote_lcapMoira Taggart I_voting_barMoira Taggart I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Moira Taggart I_vote_lcapMoira Taggart I_voting_barMoira Taggart I_vote_rcap 
Alison Fawley
Moira Taggart I_vote_lcapMoira Taggart I_voting_barMoira Taggart I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Moira Taggart I_vote_lcapMoira Taggart I_voting_barMoira Taggart I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70672 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Moira Taggart

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Moira Taggart
Reveal your secrets
Moira Taggart
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Moira Taggart   Moira Taggart Empty2016-01-13, 10:44




Moira Taggart

[You must be registered and logged in to see this image.]
" Ne kövessük az ösvényt, bármerre vezet. Inkább arra menjünk, amerre nem vezet ösvény. És hagyjunk nyomot."

Főkarakter: A.P.
Teljes név: Moira Taggart
Születési hely és dátum: 1980. július 25., Edinburgh
Csoport: Hugrabug
Patrónus: Észak-amerikai törpenyúl
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 7. évfolyam (később gyógyító akar lenni)
Képesség:
Kiemelkedő tudás: Gyógynövénytan – Kiemelkedő, Bűbájtan – Kiemelkedő, Mágiatörténelem – Tehetségtelen


Jellemed kifejtése

Mielőtt magamról mesélnék, talán nem árt, ha leszögezek néhány dolgot a családommal kapcsolatban. Először is, aranyvérűek vagyunk, habár sose néztük le a mugliszármazásúakat, a családomban mégis jobban preferálják azokat, akik szintén ilyen varázslócsaládokból származnak. Épp ezért úgy házasodtak, hogy mindenképpen megmaradjon a vérünkben a mágia.
Másodszor, eléggé lököttek, de felettébb összetartóak vagyunk, tehát ha egyikünket megsérted, akkor számíthatsz arra, hogy az egész Taggart, Ainsley, Lester és Chancellor família haragját sikerült kivívnod ezzel. Minden sértést megjegyzünk, és nehezen bocsájtunk meg másoknak, ellenben, akiket kedvelünk, azokért bármit képesek lennénk megtenni.
A családban az enyém már a sokadik generáció, akik a Roxfortba járnak. És akkor itt szeretnék is áttérni magamra.
Szeretném megjegyezni, hogy én nem azért kerültem a Hugrabugba, mert olyan „nyomi” lennék, hanem azért, mert az összes házhoz tartozó tulajdonságot képviselem, de nem annyira egyöntetűen, hogy el lehessen dönteni melyikbe is tartozok valójában. Így hát elmondhatom magamról, hogy olyan ravasz vagyok, mint egy mardekáros, olyan bátor ‒ vagy nagyszájú ‒, mint egy griffendéles, olyan erős az igazságérzetem és a hűség iránti elkötelezettségem, mint egy hugrabugosnak és nem utolsósorban elég éles eszűnek tartom magamat, ezzel a tulajdonsággal pedig akár hollóhátas is lehetnék, ha nem lennék mérhetetlenül lusta tanulni.
De ha csak úgy általánosságban beszélek magamról, akkor azt mindenképpen tudni kell, hogy nagyon sok minden után érdeklődöm. Többek között az egyik unokatestvérem, Gordon megtanított karatézni, és sokak eléggé furcsán néznek ránk, amikor szabadidőnkben kint a tóparton gyakorlunk. Ez engem nem izgat. Gordon testvére, Alan pedig a japán nyelvet és kultúrát szerette meg velem, ezt pedig rendszerint ki is használom, ha idegesíteni akarok valakit, mert a legtöbb embert bosszantja az, ha olyan nyelven beszélnek hozzá, amit ő nem ért meg.
Egy másik unokabátyám, Ian pedig nyaranta sokszor el szokott rángatni Edinburgh-ben táncfesztiválokra, így az éneklés mellett már a (nép)tánc is a hobbijaim közé tartozik.
A negyedik unokatestvérem, Kendrick, aki mardekáros, pedig arra tanított meg, hogy hogyan szóljak vissza a kötekedőknek, és e mellett jó néhány trükköt is mutatott, amellyel meg lehet nyerni néhány párbajt.
Függőségeimet tekintve, Kendrick húgának, Elise-nek köszönhetem, hogy eléggé édesszájú vagyok és hogy annyira ellustultam, hogy ami nem érdekel, azzal jóformán nem is törődök, így van, hogy a házijaimat mások írják meg helyettem, és az is gyakran előfordul, hogy az unalmas órákat azzal teszem izgalmassá, hogy jókat szundikálok rajta.
A másik unokanővéremnek, Grace-nek pedig a közvetlenségemet köszönhetem, hogy mindenkivel el tudok beszélgetni, és persze ő mutatta meg, hogy nem kell félni a mardekárosoktól. Ezért nem is értem, hogy miért rettegnek tőlük annyian, hiszen van, hogy simán kiütöm őket. Békeszerető embernek tartom magamnak, de ha kihoznak a sodromból… Ne tudjátok meg mi történne.
Sokak szerint eléggé feltűnő személyiség vagyok. Nagyon sokat jártatom a számat, de ez néha előnyös tulajdonság, pláne, amikor más a szerelmi életével akar zaklatni, de jó a beszélőkémnek köszönhetően nem tud megszólalni mellettem. De ha kell – és persze érdekel is, amiről a másik akar beszélni –, akkor tudok hallgatni. Jó hallgatóság tudok lenni, komolyan. Ne tévesszen meg a cserfességem.
Néha vannak elég merész, már-már elmebeteg ötleteim is, de szerencsére azok sose okoznak különösebb bajt, mert mindig van, aki vigyázzon rám, vagy éppen visszafogjon.
Talán az egyik legnagyobb hibám a makacsságom. Egyszerűen nem vagyok hajlandó engedni, még akkor se, ha tudom, hogy nincs igazam. Konkrét elképzeléseim vannak a világról, és nem hagyom, hogy bárki is beleszóljon a dolgaimba.
Azt hiszem, ennél többet most nem tudok a jellememről mesélni, én ilyennek látom magamat, de lehet, hogy ennek a fele se igaz. Aki megismer, majd eldönti maga.

Megjelenés

Amikor legutoljára megméredzkedtem, olyan 162 centi magas voltam, és nem hinném, hogy azóta ez sokat változott volna. A családban sokan emlegetik, hogy örököltem anya szépségét. Lehet, van benne valami, mert amikor egymást mellett állunk, és belenézek a tükörbe, akkor nagyon sok hasonlóságot vélek felfedezni közöttünk: az állam vonala, a zöld szemeim és a szemöldököm formája és a mosolyom, no meg a szám sarkánál lévő kis gödröcske, amely akkor jelenik meg, amikor mosolygok is mind-mind az övére hajaz. Ezzel szemben apától csak a szörnyű orrát, és a hajszínét örököltem.
A hajam viszonylag hosszú, elöl a vállamig, hátul a derekamig ér. A frufrumat szándékosan megnövesztettem, mert zavar, ha a szemembe lóg a hajam. Szeretem, hogy ilyen hullámos vöröses-barna, emiatt picit különlegesnek érzem magam.
Nem nagyon szokásom kisminkelni magam, általában ezt csak akkor teszem, ha valami fontos esemény, vagy ünnep van, mert jobban szeretem a természetes kinézetemet, bár tény, hogy egy új orral biztosan boldogabb lennék. Jó, rendben, a szolidabb sminkeket nem utasítom el, sőt a bőrhibáimat és a pattanásokat igyekszem eltüntetni.
Mivel nagyon sokat vagyok kint a szabadban, főként nyáron, ezért általában halvány barna színű a bőröm. Megfigyeltem már azt is, hogy valamiért nem nagyon tudok leégni, de ezt nem is bánom annyira.
Az öltözködésem – ha nem kell azt az átkozott talárt viselni – akkor elég változatos. Nagyon szeretem az élénk színeket, főként a sárgát, a zöldet, a pirosat és a rózsaszínt.
És egy utolsó apróság a kinézetemmel kapcsolatban: van egy tetoválásom. A bal oldalamon húzódik, és nem is igazi tetkó, hanem egy japán közmondás: „Ne kövessük az ösvényt, bármerre vezet. Inkább arra menjünk, amerre nem vezet ösvény. És hagyjunk nyomot.” Szerintem ez tökéletesen bemutat engem.

Életed fontosabb állomásai

Életem első négy évében nem történt semmi érdekes. De aztán az ötödik! A mai napig tisztán emlékszem arra a nyaralásra, pedig az ember elég kevés emléket őriz meg ebből az időszakból. A családommal nyaranta két hetet azzal töltünk, hogy elutazunk egy másik országba, és ott bepillantást nyerünk az ott élő népek kultúrájába. Így amikor ötéves voltam, akkor Németországba utaztunk, hogy pontosabb legyek, a Fekete-erdő közelébe. Az okosakat kérdezem: Milyen lények laknak abban az erdőben? Semmi? Elárulom, hogy az ott manószerű bestiákat erlkingeknek hívják, és főcéljuk, hogy a kis gyerekeket elcsábítsák a szüleiktől, hogy aztán végezzenek velük. Nos, én és a rokonaim többsége egy ilyen lény hipnotikus ereje alákerültünk. Mivel tényleg nagyon közel laktunk az erdőhöz, ezért sikerült becsalnia minket oda, úgy, hogy a szüleink nem vették észre mivel többnyire mindenki aludt már. A mai napig nem felejtettem el a bestia hegyes arcát, és néha még álmaimban is hallom vérfagyasztó nevetését.
Viszont ez a kis kaland arra volt jó, hogy nekem és a bátyámnak, Finlay-nek először megmutatkoztak a varázsképességeink. Valahogy sikerült kitörnöm a lény hatása alól, és amikor láttam, hogy a testvéreimhez közelít az a dög, akkor valami furcsa falat teremtettem, ami odébb lökte őt. Finlay is megszabadult az erlking varázsától, ő pedig véletlenül felgyújtotta a száraz avart.
Menekülnünk kellett mind a lény, mind a tűz elől. Fiatalok voltunk, rettentően fiatalok, és kettőnknek kellett valahogy magunk előtt lökdösnünk a kábult társainkat. Szörnyű volt. A tűz elég gyorsan terjedt, a füst marta a torkunkat, a háttérben vihogó erlkingtől pedig libabőrösek lettünk.
Az volt a szerencsénk, hogy a szüleink megébredtek, észrevették a gomolygó füstöt, és elindultak megnézni, hogy mi okozta azt. Hallottuk a kiáltozásaikat, láttuk a távolban előtörő vízsugarakat és valami furcsa szikrákat, de meglapultunk egy kidőlt fatörzs tövénél, és nem voltunk hajlandóak megmoccanni onnan. Ha eszembe jut, még most is megremeg a térdem. Aztán anyáék megtaláltak minket, s mivel Finlay-vel csak mi ketten voltunk magunknál, ezért megpróbáltuk elmagyarázni ezt a számunkra furcsa helyzetet. Később értettük csak meg, hogy mi volt az a lény és mit is akart tőlünk.
Arra emlékszem még, hogy másnap azonnal otthagytuk Németországot.
Talán nem meglepő, hogy a félelmeim között ezért az erlking áll az első helyen.
Aztán kihevertük az erlking okozta rémületet, és visszatértek az unalmas mindennapok. Nem sokkal utánunk a többieknél is megmutatkoztak a varázslatnak a jelei, így nem kellett azzal a szégyennel élniük, hogy esetleg kviblik lesznek.
A következő nyaralásunkon, immár hét éves voltam, és a család úgy döntött, hogy ezúttal ne menjünk túl messzire, csupán a Loch Ness-i tóhoz utazzunk le.
Igen ám, de nekünk mindig sikerül olyan helyeket kifognunk, ahol magunkra vonzzuk a szörnyeket. Ugyanis a Loch Ness-i tóban él a világ legnagyobb kelpije, aki, naná, hogy vízbe akart fojtani minket egy sétahajókázás alkalmával. A Mágiaügyi Minisztériumnak embereket kellett kiküldenie, hogy elfeledtessék a muglikkal, hogy mit is láttak valójában, és hogy befogják azt a víziszörnyet.
Írországban volt szerencsénk összetűzésbe kerülni egy csapat leprikónnal, bár ez Kendrick hibája volt, mert ő piszkálta fel őket. Azóta inkább elkerülöm a kis dögöket. Ekkor tudatosult bennem, hogy tényleg akárhová megyünk, mi mindig kifogunk valami bestiát.
Láttam már Amerikában a holdfényben mooncalfokat táncolni és adódott olyan helyzet is, ahol rőtsipkásokat kellett elűzni, mert nem bírtak magukkal. A mooncalfok tánca elképesztő volt, de a rőtsipkások… A fene vinné őket.
Viszont eddig egyetlen egy lény volt, aki le tudott nyűgözni, az pedig nem más, mint a kneazle. Egy gyönyörű macskaszerű kis bestia, és egyszer rá tudtam venni anyáékat, hogy szerezzenek nekem egy olyat! Rendkívül hasznos kis lény, felismeri az alattomos, gyanús egyéneket, és a mai világban, azért nem árt, ha van egy ilyened. Az iskolába is magammal hoztam, amúgy szinte mindenkit utál, főleg az öcsémet és a húgomat, de az allergiájuk miatt ez azt hiszem, kölcsönös.
Mivel eddig csak a nyári élményeimről beszéltem, ezért még annyit elmondok, hogy év közben a többiekkel együtt egy edinburgh-i mugli iskolában tanultunk, és nagyon untuk az egészet. Ha pedig már Edinburgh… Nem árt tudni, hogy bár a család fő magja öt „kis családból” áll, nem kell feltétlenül azt hinni, hogy nem is érintkezünk sose, sőt olyannyira ragaszkodunk egymáshoz, hogy egy utcában lakunk. Egymás szomszédjai, vagy épp szembe szomszédjai vagyunk. Kell ennél több?
És akkor el is értünk életem egyik legmeghatározóbb pontjához, amikor megkaptam a roxfortos levelemet. Olyan boldog voltam, hogy nem tudtak lecsapni, azonnal mennünk kellett az Abszolútra, hogy bevásároljunk. Szinte már minden kelléket beszereztünk, már csak a pálcám hiányzott, viszont anya még be akart menni a Czikornya és Patzába, én pedig annyira nem tudtam türtőztetni magam, hogy Finlay elkísért magával Mr Ollivanderhez.
Első pillantásra megkedveltem az öreget, pláne, amikor olyan szeretettel kezdett el beszélni a pálcákról, hogy ilyen rajongással szerintem senki nem viszonyult még a hivatásához. Elment a bolt hátsó felébe, mert úgy gondolta, tudna nekem mutatni egy olyan pálcát, amely passzolna hozzám. Miközben várakoztunk kíváncsian húztam végig az ujjaimat a poros dobozokon, amelyekben a pálcák lapultak, és meglepetten felkiáltottam, amikor az egyik az érintésem után kicsusszant a helyéről, és a levegőben lebegett. Mr Ollivander visszasietett a kiáltásom hallatán, és mosolyogva közölte, hogy úgy tűnik megtaláltam a pálcámat, nem is lesz szükség a segítségére. Kivette a dobozból és hagyta, hogy kipróbáljam. Egy törött polcra szegeztem a pálcát, és a bátyám meg Mr Ollivander tanácsait követve megjavítottam. Nagyon boldog voltam (főleg, hogy nem tettem tönkre semmit). Miután megvettük, rohantunk is vissza elújságolni a szüleinknek, hogy mi történt.
Az a nyár hamar eltelt, annyira vártam már a tanévet, hogy nem is tudom már voltunk-e nyaralni, és ha igen, akkor hol. Emlékszem, hogy büszkeségtől dagadó mellel beálltam Finlay, Gordon, Alan, Ian, Kendrick, Elise és Grace közé miközben Adaira és Cameron fintorogva méregetett. Most már én is teljes értékű boszorkánynak éreztem magam.
A vonaton nem ismerkedtem meg egy gólyával sem, mert én a rokonaimmal utaztam még akkor is, hogy nyomorognunk kellett, mert nem nyolc emberre terveztek egy kabint, de mi nem bánkódtunk ezért.
Mire a kastélyba értünk, Elise kivételével mindenki elszakadt tőlünk, ekkor sózta Merlin a nyakunkba egy Rita nevű lányt, aki később a ház-, és szobatársam lett, és nagyon irritáló, bár ezt akkor még nem tudtam, szóval aranyos voltam vele. Ez hozta a vesztemet, azóta nem tudok szabadulni tőle.
A Roxfort teljesen magával ragadott, amikor pedig először beléptünk a nagyterembe nem bírtunk megszólalni. A diákok között észrevettem a családomat. Furcsa volt, hogy nem egy asztalnál látom őket. De nem is nagyon tudtam figyelni rájuk, mert hamarosan megkezdődött a beosztási ceremónia. Nálunk igazából tök mindegy, hogy ki melyik házba kerül, hiszen mindegyik házban vannak családtagok, így csak azon kell izgulni, hogy olyanok közé kerülsz-e, akiket kedvelsz. Mivel Elise előbb volt a névsorban, mint én, így kis hamarosan egyedül toporogtam az ideges gólyák között, majd amikor az unokatestvéremet a Hugrabugba osztották, akkor szélesen elmosolyodtam. Ő biztosan odavaló, ráadásul tudom, hogy az egyik kedvenc rokona, Ian szintén hugrabugos volt, így ők nagyon boldogok lehettek akkor.
És ezután csupa ismeretlen nevek jöttek, akik annyira nem is érdekeltek, hogy figyeljem őket, viszont nem hallottam meg a saját nevemet se, így kisebb zúgolódás támadt közöttünk, majd valaki meglökött, és akkor végre észbe kaptam. Kisiettem, a fejemre helyezték a Süveget, éaz pedig hosszasan gondolkozott, hogy melyik házba is oszthatna be. Már kezdtem ideges lenni, és megfordult a fejemben, hogy megtiposom párszor, de letettem róla, mert végül a Hugrabug mellett döntött. Felpattantam, átadtam a Süveget, majd két integető kéz irányába siettem. Odafelé menet majdnem hasra estem, de végül sikerült megőriznem az egyensúlyomat. Vigyorogva huppantam le Ian és Elise közé. Én nem bántam, hogy ebbe a házba osztottak be.
Az első heteim szörnyű kapkodásban teltek, mert azt se tudtam mi hol van, de végül mégiscsak összeszedtem magam. Mondjuk, ez főként a rokonaimnak volt köszönhető, mert ha ők nincsenek, akkor másodikig ott kóvályogtam volna a kastélyban, mire beletanultam volna.
A másodévem unalmas volt. Jó, annyira nem. A baziliszkusztól rettenetesen tartottam, ezért mindig csoportokban jártunk, de maguk az órák unalmasak voltak.
Mire végre megszabadultunk a kígyótól, addigra nem egy bűnöző járta a környéket? Ráadásul, a dementoroktól kirázott a hideg. Viszont, ez Elise-szel nem akadályozott meg minket, hogy a szülei engedélyünket büszkén lobogtatva hétvégenként, amikor lehetőségünk volt rá, lerohanjuk a Mézesfalást, vagy Madam Puddifootnál ne együnk valami süteményt. Semmi, ismétlem semmi nem állhat közém, Elise és az édességek közé.
Harmadéves voltam, amikor nyáron rákban meghalt a nagymamám. Nagyon szerettem őt, és anyát is nagyon megrázta az esemény. Ott voltunk, amikor kihunyt a szeméből az élet. Akkor eldöntöttem, hogy soha többé nem akarom végignézni valaki másnak a halálát.
Negyedévben aztán, amíg mindenki a Trimágus Tusa meg a külföldi diákok miatt volt bezsongva, én egészen más miatt őrültem meg. Egyre többször láttam egy mardekáros srácot a könyvtárban olvasgatni. Nem hittem volna, hogy abban a házban akad olyan srác, aki nem az öcsém, és szeret olvasni… Szóval, figyelni kezdtem. A nevét is kiderítettem, a róla hallott pletykák már annyira nem érdekeltek, mivel tudtam, hogy ez veszett fejsze nyele, így csak ábrándoztam róla. De ábrándozásnak tökéletesen megfelelt, sőt, néha kiskutya módjára loholtam utána, bukkantam fel a közelében, figyeltem ki, hogy mikor merre jár, merre van órája, csak azért, hogy pár pillanatra láthassam. Tudom, nem vagyok normális. Azt hittem, egyszer talán észrevesz, csakhogy nem vette észre még egy jó darabig.
Az ötödik évem nyögvenyelős volt. Az RBF évben olyasfajta lustaság tört rám, hogy bájitaltanból, átváltoztatástanból meg mágiatöriből úgy kellett átrugdosni. Szinte vért izzadtam, hogy javítsak a jegyeimen. Aztán a következő évben visszatért a jótékony lazulás. Nem volt semmilyen fontos vizsga, így aztán tehettem azt, amit órákon szoktam: aludtam. Főleg Binns óráin. Bíztam benne, hogy hetedévben is végigalhatom az évet, de félév tájékán rá kellett jönnöm, hogy ebben az évben semmi sem móka és kacagás, és hogy keményebben kellene készülnöm a RAVASZ-okra, ha egyszer gyógyítóként akarok továbbtanulni. A helyzet súlyosságára akkor döbbentem rá, amikor az egyik tanár megkérte azt a srácot, akibe három éve bele voltam zúgva, hogy korrepetáljon. Hát azt hittem, menten elolvadok a boldogságtól, sőt volt egy olyan őrült ötletem, hogy hálából sövényszobrot készítek annak a tanárnak, aki ennek az ötletnek az értelmi szerzője volt. Pláne, hogy most már a családom se nagyon tudott segíteni, ugyanis vagy elfoglaltak voltak a saját tanulmányaikkal, vagy épp végeztek az iskolában, vagy ugye fiatalabbak voltak nálam. Na, mindegy, számomra ez a dolog csak jól sült el. Ó, Merlin add, hogy ne menjek majd annyira az agyára, légyszi-légyszi!

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Moira Taggart   Moira Taggart Empty2016-01-13, 23:44



Elfogadva!

Hali!

Először is köszi azt a minimális kis változtatást, így már minden okés. Mint mindig, most is jó karit raktál össze, tartalmas, kielégítő leírásokkal. Én nem éreztem semminek sem hiányát, az külön felüdítő, hogy semmi kiemelten sötét, durva dolog nincs a leány hátterében. Nekem tetszik, hogy egy komplett famíliát hoztál be, így vele együtt rengeteg lehetőséget is.
Mivel nem találtam hibát, így nincs is más hátra, foglalózz, ha még nem tetted volna, majd irány a játéktér!

Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: