ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:04-kor
Troy Smallwood


Tegnap 18:09-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 17:46-kor
Alistair Wilson


Tegnap 10:26-kor
Seraphine McCaine


2024-04-26, 22:44
Shanna Griffin


2024-04-26, 22:38
Cody L. Mortimer


2024-04-26, 20:33
Joyce Brekinridge


2024-04-26, 15:41
Darren Morgenstern


2024-04-26, 06:27
Viggo Hagen


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Keith Waldemard  I_vote_lcapKeith Waldemard  I_voting_barKeith Waldemard  I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Keith Waldemard  I_vote_lcapKeith Waldemard  I_voting_barKeith Waldemard  I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Keith Waldemard  I_vote_lcapKeith Waldemard  I_voting_barKeith Waldemard  I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Keith Waldemard  I_vote_lcapKeith Waldemard  I_voting_barKeith Waldemard  I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Keith Waldemard  I_vote_lcapKeith Waldemard  I_voting_barKeith Waldemard  I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Keith Waldemard  I_vote_lcapKeith Waldemard  I_voting_barKeith Waldemard  I_vote_rcap 
Megan Smith
Keith Waldemard  I_vote_lcapKeith Waldemard  I_voting_barKeith Waldemard  I_vote_rcap 
Kalandmester
Keith Waldemard  I_vote_lcapKeith Waldemard  I_voting_barKeith Waldemard  I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Keith Waldemard  I_vote_lcapKeith Waldemard  I_voting_barKeith Waldemard  I_vote_rcap 
Alison Fawley
Keith Waldemard  I_vote_lcapKeith Waldemard  I_voting_barKeith Waldemard  I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70676 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Keith Waldemard

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Keith Waldemard
Reveal your secrets
Keith Waldemard
Mardekár

TémanyitásTárgy: Keith Waldemard    Keith Waldemard  Empty2014-10-05, 13:00




Keith Waldemard

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Hogy mi a gonosz, az attól függ, hogy melyik oldalon állsz."

Főkarakter: Ron Weasley
Teljes név: Keith Waldemard
Születési hely és dátum: London, 1979. október 10.
Csoport: Mardekár
Patrónus: Karakál
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 7. évfolyam
Képesség: -
Kiemelkedő tudás:  Bűbájtan - Kiemelkedő, Sötét Varázslatok Kivédése - Kiemelkedő


Jellemed kifejtése

Ez egy érdekes kérdés. Az álcázás nagymestere vagyok. Sose tudhatja rólam senki milyen is vagyok igazából, Néha még magam se tudom, hogy melyik énem a valóságos. De talán megpróbálhatom összefoglalni, ha nem tartanád hitelesnek az összefoglalót akkor bizonyára egy másik formámmal találkoztál. Egy született vadász vagyok. Amit megakarok szerezni azt megszerzem. Nem gördíthet akadályt elém semmi. Szeretek határozott és kimért maradni, sose hagyom, hogy érzelmeim uralkodjanak el rajtam. Tulajdonképpen már abban is kételkedem, hogy vannak valódi érzelmeim. Kevés az olyan ember aki tapasztalt már tőlem bármilyen mértékű törődést is. Aki ilyesféle kegyben részesült az nagyon fontos lehet a számomra és érezze magát kitüntetve. Precíz és pontos vagyok, szokták mondani, hogy halálosan pontosan célzok. Nem vagyok az a fajta aki, mint a pulikutya Malfoy nyomában koslatok. A családom épp oly gazdag és nagy hatalmú akárcsak a Malfoy család. Nincs okom a kegyét keresni és nem is fogom. Magamat egyenlőnek tekintem Draco-val. Mind a ketten jól forgatjuk a pálcánkat és az életünket is. Kár lenne, ha útjaink kereszteznék egymást. Jobb a békesség két Mardekáros között. Nem szeretem a belharcokat, bár, ha sor kerülne rá hát megadnám a módját.

Megjelenés

Mit mondhatnék? Vagyok aki vagyok, hírem előbb megelőz, mint ahogy elmesélhetném miről is ismersz fel. De legyen, nem leszek fukar a szavakkal. Olyan 178 centi magas vagyok ami számomra tökéletes. Sötét barna hajam van ami stílusosan rövidre van nyírva. Egy jómódú család sarja ne nézzen ki úgy, mint egy Weasley ivadék. Szemem csokoládé barna és néha valami sötétség tükröződik benne. Mondják, hogy a szem a lélek tükre. Bennem ott a gonoszság és nem rejtem véka alá, felesleges. Enyhén barna bőröm van, ami jól mutat a szemem és a hajam színe mellett. Ovális fejem van és markáns, férfias vonásaim. Olykor idősebbnek nézek ki, mint ahány évemnél tartok. Gondolkodásom és terveim aligha koromhoz illőek. A mardekáros egyenruha mellett a bőrkabátomat tartom még megfelelő öltözetnek. Testem izmos amiről teszek is minden nap, úgy tartom, hogy egy varázslónak nem csak a pálcájában kell tartogatnia az erejét. Fizikailag is épp annyira szeretnék erős maradni, mint ahogyan azt a varázspálcámmal teszem. Hát rólam ennyit, ha valamit kifelejtettem volna, azt lehet jó okkal tettem.

Életed fontosabb állomásai

Besétáltam a szobába. Csend fogadott, sehol nem volt senki. A nagy óra hangosan ketyegett. Hamarosan elüti a delet. Kezembe vettem egy pennát és azt forgattam a kezemben míg egy hang félbe nem szakította tevékenykedésem.
-Pontos vagy ahogy mindig. - Jegyezte meg Nagybátyám majd helyet foglalt a karosszékben. Elővette pipáját és rágyújtott. Hatalmas füstkarikái beterítették dolgozószobájának minden négyzetcentijét. A bódító dohányszag hányingert keltett bennem, de tartottam magam. A pennát visszaraktam az asztalra majd nagybátyám borostyán szemeibe néztem.
-Figyelj Ben, térjünk a lényegre, nincs sok időm. Miért hívattál? - Tértem azonnal a lényegre, Ben hajlamos húzni az időt nekem pedig nincs sok türelmem.
Kettőt pöfékelt majd ahogy a füstkarika Glóriát rajzolt a feje fölé megszólalt.
-Mindig annyira sietsz Keith. Egyszer ez még a vesztedet fogja hozni. - Mondta és úgy nézett rám, mint mikor halálosan komolyan gondol valamit.
-Tudtommal nem jóslatért jöttem ide, ugyebár? Bagoly postával üzentél én pedig jöttem, bár be kell vallanom nincs nagy ínyemre a dolog. Halljam mit akarsz! - Kimérten szóltam, hogy ezúttal vagy elmondja amit akart vagy részemről vége és mentem. Ben ismer, még talán magamnál is jobban. Átható tekintetétől még a hideg is kiráz.
-Pontosan egy jóslatom miatt hívattalak ide. De ezúttal ezt ne vedd két várról Keith. Olyan pontosan láttam mindent, mintha átéltem volna. - Komoly pillantása épp ellensúlyozta az idétlen mondanivalóját. Arcomra kiült a szánalom. A nagybátyám már nem a régi. Megjárta az Azkabant még a Nagyúr idején. Elítélték mondván, hogy halálfaló, de a családomnak sikerült tisztára mosnia a nevét. Az ott átélt trauma teljesen megbolondította és azóta, hogy kijött ezekkel a látomásokkal zaklat és állandóan a végzetemet hirdeti.
-Ben, csak rabolod a drága időm. Nem érek rá holmi jóslatokra és voltaképp jobban tennéd ha te is felhagynál ezzel a badarsággal még a végén elmeháborodottnak nyilvánítanak. - Jegyzem meg szárazon és elindulok a tölgyfa ajtó irányába, hogy véget vessek a mai látogatásomnak. Az ajtót kinyitom ahonnan a hideg téli szél jó nagy adag kövér hópelyhet fúj be a ház küszöbén.
-Legalább hallgass meg, mit veszítesz? - Hallom meg Ben erőtlen hangját. Egy pillanatnyi gondolkodás után vágom be az ajtót és indulok vissza a dolgozószobába. Ben a könyvei előtt levő íróasztalnál ül és egy medált szorongat a kezében.
-Gyorsan mondd amit akarsz! - Ülök le egy székre és figyelmem teljes körűen nagybátyám felé fordítom.
-Keith, álmot láttam. Az életed leáldozóban van. - nagyot sóhajtottam és már kezdtem bosszús lenni. - Bármennyire is erős vagy a végzet vár rád. Mindent tisztán láttam. Hatalmadat és életedet egy lány fogja megpecsételni. - Felhorkantam.
-Ezt még magad sem gondolhatod komolyan Ben! Elegem van már a hülye jóslataidból. Feleslegesen fáradtam azzal, hogy eljöjjek. - Álltam fel és most már véglegesen távozni készültem.
-Keith, erre a medálra védő bűbájt bocsátottam, tedd el és ha élni akarsz sose vedd le, ez majd megfog óvni, de magam se tudom meddig... - Sóhajtott majd visszatért a hálószobájába. Sóhajtottam és a nyakamba akasztottam a medált. Had örüljön az öreg. Kiléptem a téli éjszakába. Gondolataimat ez a badarság foglalta le. Egy lány? Hogy tudná egy lány a végzetemet okozni? Ez több, mint nevetséges.



A hozzászólást Keith Waldemard összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-10-11, 11:53-kor.
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Keith Waldemard    Keith Waldemard  Empty2014-10-11, 11:33



Elfogadva!

Vártam ám már nagyon a kariiiidaaat. *-* Szuperséges lett. ^^ A pb-t eleve bírom, hiába van szegény nyomi karinak beállítva a filmben, szerintem akkor is egészen szép jellemfejlődésen megy keresztül, hátha a karid is fog. veryhappy Szépen összeraktad, tökéletesen átjön a jelleme, és igazi kis Mardekáros lett, aki viszont mégsem a Malfoy brigádhoz tartozik, olléééé! Very Happy Szeretem az olyan ET-ket, ahol egy kiragadott kis szösszenet van, kis betekintés, olyan olvasmányos és mégis inkább csak sejtet, mint sem mindent elárul, épp ezért izgalmas. ^^ Azért ez a jóslat meg főleg érdekes, szegény Keith. ^^
Nem tudok belekötni, foglalózz, töltsd ki a profilodat, aztán kéééész is vagy. ^^




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: